WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 17:17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 20:36 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
tadas1991 rašė:
Elektronika ir pono ukw sritis. Bet nesu girdėjęs, kad ponas ukw atsukinėtų ridas savo asmeniniams automobiliams :)


O kodel jis turetu buti dares tai ka as darau? :) Siaip biski radau info per google. DRL gali veikti dviem rezimais. Tai man dabar yra butent tas kitas rezimas. Kai sviecia gale ir priekyje 2x silpniau. Tik keista kaip galejo tas nustatymas man pasikeisti.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 20:44 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Kov 27 2014, 23:21
Pranešimai: 1579
Miestas: Kaunas
as galvoju kad pasikeitus savininkui rida turetu nusinulinti 0 :lol:

As dabartinei auto nusinuluinsiu skaiciukus. 8)

_________________
C5 III 1,8 E95 . Be hidraulikos
:doom:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 21:00 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
[quote="kobis"]as galvoju kad pasikeitus savininkui rida turetu nusinulinti 0 :lol:

As dabartinei auto nusinuluinsiu skaiciukus. 8)[/quot

Nebijai, kad kils problemos su DRL? :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 21:37 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
nedaug kas zino kad nereikia belupti bsi ir spidometro virgin daryti. paprasciausisi reikia palaikyti ODO mygtuka 10+ sekundziu. pirmas paspaudimas nunulina trip'us o ilgas pati spidometro pagrindini ekrana.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 21:57 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
[quote="Elviukai123"]nedaug kas zino kad nereikia belupti bsi ir spidometro virgin daryti. paprasciausisi reikia palaikyti ODO mygtuka 10+ sekundziu. pirmas paspaudimas nunulina trip'us o ilgas pati spidometro pagrindini ekrana.[/quot

Bet stipriai reikia spausti, kad suskiltu ekranas ir neberodytu :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 22:29 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Kov 27 2014, 23:21
Pranešimai: 1579
Miestas: Kaunas
maciau youtube uzklijuoja lipduka su skaiciais ant spidometro odometro vietos kuri rodo skaicius

8)

_________________
C5 III 1,8 E95 . Be hidraulikos
:doom:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 05 2019, 23:01 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Tai dabar kai pradėjo ant technikinio lapo spausdint kelių paskutinių TA rodmenis, tai verkia jau vietinio LT autoparko perekūpai :)

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 06 2019, 00:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Ir dar nelabai nori TA praleisti, jei nuo praeitos nepadidėjo arba sumažėjo kilometrų. Pas mane viena mašina su nutrūkusiu trosu spidometro buvo nupirkta. Nuvariau TA, pasirodo buvęs savininkas dėl to nesuko galvos ir taip ir važinėjo, nes praeita jo varyta TA lygiai tiek pat kilometrų. Sukalbėjau šiaip taip, kadangi toks pats skaičius. Sakė maždaug taip "turi būti bent vienu kilometru daugiau", nebent galit kažkaip bandyt paaiškint, kad nevažiavot ir tiek praeitą kartą, tiek dabar atvežėt su traliuku iki pat stoties, kitaip turi būti bent kilometru daugiau. Mažiau negali būti, nebent yra likę iš senesnių duomenų, kad buvę mažiau ir padidėję, bet dabar jau negali."

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 07:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 08:01
Pranešimai: 509
Miestas: Klaipeda
As tai uz tai pinigus imu :wink: uz nemokamai siais laikais INFO nebuna.

Ir neisizeiskit, as cia jau is principo, NU NEGALIU PAKEST, skydeliu "remontininku". Jei butumet programuotojas (masinu, o ne kokio JAVA) tai tokiu kvailu klausimu nekiltu ;] Just busines.

_________________
Peugeot/Citroen/Renault diagnostika, FAP/EGR programavimas, Chiptuning - Klaipėda. +370 670 penki 7638
www.autofrance.lt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 09:27 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
Laimonas rašė:
As tai uz tai pinigus imu :wink: uz nemokamai siais laikais INFO nebuna.

Ir neisizeiskit, as cia jau is principo, NU NEGALIU PAKEST, skydeliu "remontininku". Jei butumet programuotojas (masinu, o ne kokio JAVA) tai tokiu kvailu klausimu nekiltu ;] Just busines.


As nesuprantu kam isvis rasyti jeigu nenori padeti? As programuotojas ne skydeliu, o mikrovaldikliu, ir siaip keliu baitu pakeitimai masinuose man juokingai skamba kai vadina programavimu.
Jeigu griztant prie mano problemos, tai drl ijungiau, isijungia automatiskai, bet sviecia ir priekyje ledai ir gale gabaritai, o tai reiskia, kad priekyje sviecia nepilnu stiprumu. Jeigu isjungiu, kad gale nesviestu, tada nustoja sviesti ir priekyje. Nu visgi teks bandyti bsi eeproma perrasyti, nes taip neturetu buti.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 10:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 08:01
Pranešimai: 509
Miestas: Klaipeda
Keliu bituku :D na kai rida atsukineji tai kelis ir tekeiti, bet pamegink atjunkt DPF ar EGR ar TUNE padaryt, ten tiek reikia keist kiek pas "mikrovaldikliu" nei eiluciu nera... ;] O rasau, nes man elergija ima NUO RIDU ATSUKINETOJU.

_________________
Peugeot/Citroen/Renault diagnostika, FAP/EGR programavimas, Chiptuning - Klaipėda. +370 670 penki 7638
www.autofrance.lt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 10:16 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
Laimonas rašė:
Keliu bituku :D na kai rida atsukineji tai kelis ir tekeiti, bet pamegink atjunkt DPF ar EGR ar TUNE padaryt, ten tiek reikia keist kiek pas "mikrovaldikliu" nei eiluciu nera... ;] O rasau, nes man elergija ima NUO RIDU ATSUKINETOJU.



Esu dares nekarta ir DPF ir EGR atjungimus ir Tune ir citroenams ir peugeot ir kitoms masinoms ir tai paprasti dalykai, neverta lyginti su tikru programavimu :D Ir zodis yra ne elergija, o alergija :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 13:45 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 08:01
Pranešimai: 509
Miestas: Klaipeda
Na del lietuvybes - tai cia mano beda, pripazystu :)
Na mano manymu JAVA ir t.t. yra kurkas lengviau, nes tu turi INFO KRUVAS, o vat sprendimu kaip GERAI padaryti atjungimus, niekas nesidalina nemokamai ir tai yra tikrai didelis darbas. Aisku jei atjungineji su programom tai cia aisku YZY :mrgreen: tik paskui motorus reikia pasikeist po tokiu darymu

_________________
Peugeot/Citroen/Renault diagnostika, FAP/EGR programavimas, Chiptuning - Klaipėda. +370 670 penki 7638
www.autofrance.lt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 14:02 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2019, 23:23
Pranešimai: 44
Miestas: Silale
Laimonas rašė:
Na del lietuvybes - tai cia mano beda, pripazystu :)
Na mano manymu JAVA ir t.t. yra kurkas lengviau, nes tu turi INFO KRUVAS, o vat sprendimu kaip GERAI padaryti atjungimus, niekas nesidalina nemokamai ir tai yra tikrai didelis darbas. Aisku jei atjungineji su programom tai cia aisku YZY :mrgreen: tik paskui motorus reikia pasikeist po tokiu darymu


Aisku ne su programomis dariau, o keiciant konkrecius mapus, arba jeigu yra galimybe kelis bitus :) Ir pasikartosiu, kad tai ne programavimas, o redagavimas :D

P.S.
Darbas yra didelis, bet pripazinkim, kad ne tu ta darba nudirbai, o tu tik redaguoji pagal kitu darba :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 X7 DRL
StandartinėParašytas: Lap 07 2019, 14:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 08:01
Pranešimai: 509
Miestas: Klaipeda
mersytis rašė:
Laimonas rašė:
Na del lietuvybes - tai cia mano beda, pripazystu :)
Na mano manymu JAVA ir t.t. yra kurkas lengviau, nes tu turi INFO KRUVAS, o vat sprendimu kaip GERAI padaryti atjungimus, niekas nesidalina nemokamai ir tai yra tikrai didelis darbas. Aisku jei atjungineji su programom tai cia aisku YZY :mrgreen: tik paskui motorus reikia pasikeist po tokiu darymu


Aisku ne su programomis dariau, o keiciant konkrecius mapus, arba jeigu yra galimybe kelis bitus :) Ir pasikartosiu, kad tai ne programavimas, o redagavimas :D

P.S.
Darbas yra didelis, bet pripazinkim, kad ne tu ta darba nudirbai, o tu tik redaguoji pagal kitu darba :D



O kaip manai is kur reikia gaut sprendimu, kai nera sprendimu niekur? Ir knisies n kartu... Anyway, blogai kad rida suki, oij blogai :mrgreen:

_________________
Peugeot/Citroen/Renault diagnostika, FAP/EGR programavimas, Chiptuning - Klaipėda. +370 670 penki 7638
www.autofrance.lt


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007