WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:52

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 17 2006, 13:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Aš Kaune matau 95% << su ACS'ų numerių apvadėliais. Išvada: visi jie ten remontuojasi, dalis iš ten pirkti, nes masė žmonių yra vartotojai (kaip ir aš). Jie nuvažiavo, paliko, paklausė malonių kalbų, atvažiavo, atbašliavo, išvažiavo. Mažai yra tokių, kurie supranta, kas jų mašinai sugedo, juolabiau, kaip tai pataisyti. Dar mažiau užeina čia ir pasiskundžia. Taip kad ACS'ai klestės, nes << , gerai tai ar blogai, daugėja, o Alvydui su kad ir labai kokybiškom paslaugom, tačiau su siaura specializacija, viduramžiškom darbo sąlygom ir iš dalies savo bendravimo maniera neprognozuočiau labai rožinės ateities.

P.S. Aš irgi palikdamas mašiną pas meistrus, tik pas Alvydą palieku ją ramia širdim :cry:

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2006, 10:56 
taigi jau pabuvojo mano automobilis ACS garantiniame servise, nu kadangi ne as pats veziau ir atsiiminejau tai smulkiu detaliu nezinau, bet bent sake, kad per viena diena sutvarke ir pinigu neeme. nesutvarke tik trukciojimo, tikesimes kad autopilotas, ventiliatoriai ir pan bus tvarkoj :)
kazkaip jau nesitikejau to ish ACS... ;)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2006, 11:07 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Aurimas rašė:
Aš Kaune matau 95% << su ACS'ų numerių apvadėliais.

O aš vat niekaip neprisiruosiu tu remuku pakeist kitais. Ir dar tas lipdukas ACS'u ant siknos, taip prlipdytas, kad paprastai neina nulupti, jauciu jau bus prie lako prikepes... Buvo ACS lipdukas ir po kapotu, bet Audro ji nulupo. Na, ir kitur ACS'u pridetos rankos matosi. Vienur galima pagirti, kitur papeikti. Gaila, kad neturiu nei laiko nei salygu krapstytis pac...

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2006, 13:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
ArvydasAS rašė:
Ir dar tas lipdukas ACS'u ant siknos, taip prlipdytas, kad paprastai neina nulupti, jauciu jau bus prie lako prikepes...


Vava, ir man tas pats. Nepatinka man tas ACS ipdukas, norėjau nukrapštyt, tai šakės, kaip prikibęs, byra dalim ir tiek :?

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 03 2006, 09:51 
mala mala jie suda i akis ishsisiepe

2 kart esu gaves saskaita su irasyta grafa "elektros darbai" po mazdaug 30-40 lt...o kas ten per darbai tai paaiskint man ior nesugebejo..
..prie viso kito ka tvarkiau jie pakeite man rele posiuku, bo pasprogus buvo, atvaziavau pasiimt masina velai vakare, o gi posukiai tai neveikia, kadangi jau paklaust ko nebuvo tai skambinu kita diena kame gi reikalas...o man kaip visada dantis issiepe aiskina, kad rele TIKRAI gera ideta ir atvaziuok po ~9 dienu bo eiles tai paziuresim...
...nuvaziavau...
...i srota nusipirkau rele uz 5 lt..acs paeme apie 14+pvm. ir pasikeiciau ta ju "gera" rele kuri buvo sukepus visa, i shrotine...nu ir vezinuos sau, mirxiu jau gal pusia metu....

man tai pofikta rele...smulkmena, bet pikta kai meluoja i akis ir neprisipazysta suklyde...o jei suklydo tai tegu taiso klaida...

ar zinote kox pirmas dalykas padaromas jusu citroenui kai jis ivaziuoja i acs garaza???? ne? ogi priklijuojamas tas garsusis lipdukas...

o mano lipdukas tai lengvai nusilupo:)matyt su dideliu pykciu lupau del to ir nusilupo gerai... :twisted: ir kai pamatau xm su tuo lipduku taip ir noris nulupt priejus:) :twisted:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 04 2006, 09:12 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 19 2004, 22:12
Pranešimai: 633
Miestas: Kedainiai
Sutinku, kad yra zmoniu, katriem tikejimas ar issilavinimas neleidzia kišt nagus prie šriubų ar tepaluotis. Bet kodel gi tada but nepatenkintiems? Mokekit kiek prašo, džizukitės, kad išvis ką nors daro. Tada gal remontuojančių daugiau atsiras, bus ir konkurencija.
Keikia visi tuos ACS, ir vel atgal gryžta... Man užtenka to, kad vienam servisiuki padangas permontave neteisinga slegi padangose padarė, ir psio, daugiau jie mano ratuku nečiupins. O derybomis jūs tų masteruku neisauklesit.

Arte


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2006, 23:20 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
blemba, skaitau aš tuos nusivylimus ir net nepatogu darosi, kad neturiu kuo nusiskųsti ACSais... ką tvarkė - sutvarkė, ir normaliai sutvarkė, ir net dalykus, kuriuos parodyt pamiršdavau (pvz, kapoto fiksatoriaus plastmasiukas ar tepalo matuoklė). nu net gėda, kad neputoju :oops:
sakyčiau, realiai yra dvi alternatyvos:
a) remontuotis pas priimtiniausius meistrus
b) remontuotis pačiam
pačiam remontuotis turbūt ne kiekvienam išeina, tad belieka to priimtiniausio meistro ieškotis, ir randa: kas Meharį (kurį ne vienas keikia už santechnikos neišmanymą), tai Artūrą (kurį ne vienas keikia už supirdolintus motorus), tai Alvydą (kuris siaurai specializuojas, ale vistiek kažkam jau užkliuvo), tai Audro (kurio meistriukai irgi jau kažkam užkliuvo), tai Citroligoniai (kurie irgi kažkur jau praskambejo), tai ACSai (kurie va čia linksniuojami), tai CP (kurie beveik yra brokdarių etalonas), tai Zbignievą (kuris tik naujas originalias detales tepripažįsta)m tai dar kokį (kuris tik siaurai specializuojasi). šiaip mėgstantiems aštrius įspūdžius, dar galima pabandyt A1 ar Kemi...
pala, apie ką čia aš?... :roll: turbūt apie tai, kad retas kuris pagiria gerai padarytą darbą, o dažniausiai pirštu bado kliurkas, kurių kiekveiname darbe pasitaiko. pabandykim savo pačių darbą objektyviai įvertint - ar visada jį tikrai gerai padarome? :wink:
neadvokatauju ACSams, jie man nei už tai moka, nei ypatingų bonusų/privilegijų pas juos turiu. tiesiog atminkime, jog jei jau jie tokie beviltiški būtų - tikrai neišsilaikytų ;)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 28 2006, 18:48 
taigis itariu neilgai "dziaugiausi" ACS'u pakeista greiciu deze, pradejo uzhti ant didesniu apsuku (3000) 3 ir 5 begiai...
daba mastau ar jai xado kokio uzhpilt ar vel per inspekcija pinigus aciiminet :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 28 2006, 18:52 
pagal istatyma kiek pamenu minimum 6 menesiai... reikes velpavartyti...
bet tai truksta zodziu...
xminde rašė:
Gali bandyti su inspekcija :), labai abejoju ar ACSai tai senai dėžei kokią nors garantiją davė :).


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 28 2006, 22:41 
xminde rašė:
Bet dėžę juk ne naują dėjo, kokios gali būti garantijos :(.


automatchikai man irgi ne nauja dejo... nu ziuresim...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 31 2006, 11:04 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 09:42
Pranešimai: 68
Miestas: Siauliai
minimum 6 menesiai ,jei neurodytra kitaip,tiek maziau tiek daugiau


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 31 2006, 21:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
jei nenurodyta tai 2 metai garantijos
pasikeite truputi istatymai :)
audro rašė:
minimum 6 menesiai ,jei neurodytra kitaip,tiek maziau tiek daugiau

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2006, 13:36 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 03 2006, 09:09
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
Sveiki, nusipirkau as vakar Citroen Xantia is Ateities pl. 30H, kaip suprantu jus juos vadinate ACS ir apie juos tiek snekate :?: :roll:
pasakykite kodel jus juos taip vadinate, nes as neissifruoju :oops:

_________________
<< C5 Tourer 2011 1.6 THP ***800
Volvo S80 2004 2.5T (2010-2016) ***800
<< Xantia Break 1996 1.8i (2006-2010)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2006, 15:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
CS tai citroen servisas, o A - ateities :). Va ir visa logika.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2006, 15:27 
Aš dar papildysiu savo vienintelio remonto pas ACSus istoriją. Taigi, be jų sulankstytų durų, paliktų įskilusių lempų bei neprisukto rato, apie kuriuos rašiau anksčiau, neseniai dar radau, kad bamperis prisuktas betkaip, t.y. beveik neprisuktas, nes veržlė vos užkabinta. Taip pat nutrauktas galinio hidroaktyvo vožtuvo laidas.
Ir tą jie man sugebėjo padaryti vieno remonto metu... Reikia būti labai drąsiu (arba kvailu), kad pas juos remontuotis :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007