WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 18:19

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vilniuje:Kėbulo tvarkymas
StandartinėParašytas: Rgp 27 2006, 19:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
Sveiki,

Reikia palopyti XM'o dugna. Gal patartumete kruopstu kebulininka Vilniuje ar aplink ji? Skyle shalia deshnio priekinio rato, dar nera didele, bet priesh zhiemos druskas noretusi apsitvarkyti. :)

Dekui uz bet kokia info!

aris


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 28 2006, 07:23 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
aris rašė:
Sveiki,

Reikia palopyti XM'o dugna. Gal patartumete kruopstu kebulininka Vilniuje ar aplink ji? Skyle shalia deshnio priekinio rato, dar nera didele, bet priesh zhiemos druskas noretusi apsitvarkyti. :)

Dekui uz bet kokia info!

aris


Zinau.Pilaiteje.Tomas.Kartu dirbom.Kruopstus.Pasiskambink pries tai tel.jam 861535864.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2006, 06:02 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Pas Citroligonine yra "Grozio salonas" :), jie net senovinius auto ten tvarko.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2006, 15:53 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Gerasdviratis rašė:
A vot tas Pilaiteje gali su rudim rimciau pakovott,t.y.isslifuot ir paruost dazymui?


Taip.Turi vietoj nuosava dazykla.Zodziu,pats sau seimininkas,tik pirmiau pasiskambinkit,nes gal darbais uzsivertes.Galit pasakyt,kad as daviau tel.nr.Jis siaip ne Citroeninis,bet nekeikia "negolfu".

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 22 2007, 09:40 
Sveiki,

Šį rytą sukaliau savo 95-tų XM. Keleivios pusės parnas, truputį durelės. Galimas daiktas, kad ir pagrindinį rėmą susuko truputį, nes uždarant dureles reikia jas paspausti žemyn.

Ar galite rekomenduoti gerą kėbulininką? Kaip į tai žiūri citroligoninė? Pas juos viską darau, tai ir dėl to pirmadienį paskambinsiu.

Mokėsiu pats. mano draudimas sumokės kažkokio VAZ vairuotojui

lauksiu žinių.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 24 2007, 21:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
Citroligonine kebuliniu darbu nedaro, o shalia esanchio garazho net nerekomenduochiau. Pasiknises pas save radau kelis kontaktus. Nei su vienu reikalu neturejau, todel nieko gero ar blogo pasakyti negaliu. Siulau tiesiog susiskambinti ir pasisneketi.

1. Arvydas 370 651 17609 Šnipiškėse

2. Stasys 8 5 240 43 34 Ant Šeškinės kalno

3. Svajunas 370 618 55630 Pakrascio 10


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 24 2007, 21:53 
Dėkui.

Bet šiandien per darbą visai netyčia radau tokį vyruką, kuris viską suorganizuoja labai greitai.. Gal net pergreitai.. paskambinau, susitikom, atidaviau raktelius... Ryt ryte pasiima mašiną. Kaip man sekės, arba greičiau jam sekės, parašysiu vėliau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 26 2007, 08:13 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Staska ant Seskines daro labai gerai,bet pas ji eiles buna iki metu.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 30 2007, 16:26 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:09
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
aris rašė:
Citroligonine kebuliniu darbu nedaro, o shalia esanchio garazho net nerekomenduochiau. ...


Ir kodėl nerekomenduotum? Ruošiuosi ten tvarkyti, tai labai jau sudominai.

_________________
:kngt:
k.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 30 2007, 19:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
Nu tai labiau subjektyvus ivertinimas. Jei daro, tai gal ir padaro. Bet reikia labai priziureti. Ziurint ka planuoji darytis. Jei kokia smulkmena - problemu neturetu kilti. Bet jei planuoji rimtus restauravimo darbus - buk atsargus ir is anksto aptark darbu apimtis, laikus ir pinigus. Tai, tiesa pasakius, galioja shnekant ir su kitais meistrais. Sekmes!


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 01 2007, 04:02 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:09
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Iki kokio lygio subjektyvus? Ką pas juos darei? Ko nepadarė? Labai įdomu, nes būtent iš jų esu girdėjęs apie kelis "nerealius" klientus, pasiplovusius su žadėtomis restauravimui dalimis: sutarta buvo, kad klientai pristato savo detales, o gavosi taip, kad dingo keliems mėnesiams su visomis dalimis, o po ilgalaikio dingimo, grįžo su pretenzijomis, kad dalys nepakeistos. Garažiukas tai ne guminis, jie dirbti jame nori, o ne saugoti dingusiųjų klientų automobilius.
Keli tokie gražuoliai dabar puikuojasi lauke, nes meistrai pasakė, kad dengtos saugojimo aikštelės paslaugomis nelabai gali užsiimti pagal savo verslo liudijimus ir turimą patalpų plotą ;)
Tamsta kalbi apie tokį atvejį?
Jei tik dėl aptarimo, tai esu visiškai ramus, nes aptarti darbus reikia visose srityse, tai galioja ne tik su meistrais ir ne tik automobilų ar statybos srityse.
Tai visgi, gal pasakyk, ką pas juos darei ir iš kur tokia subjektyvi nuomonė, nes trys mano auto būtent pas juos eilėj laukia? Vienas jau beveik 2 metus, nes dar neturiu visų dalių jam.
Ką pas juos reikia labai prižiūrėti? Ką prižiūrėjai? Nekantriai laukiu atsakymų į visus klausimus :?

_________________
:kngt:

k.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 01 2007, 11:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:09
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Paleidus tamstai Baubą (pavadinkim tai "nerekomenduočiau"), pasidomėjau apie situaciją, idant man ateity nekiltų tamstos minėtos problemos, ir gavau visiškai išsamų paaiškinimą iš "nerekomenduotų" meistrų bei kitos pusės istoriją.

O paaiškėjo štai kas:
Vienas pilietis, tamstos pažįstamas ar tai net draugas, atvarė restauruoti (nepainiokime su perdažyti) tokį automobiliuką Ford Capri. Buvo aptarta kaina ir viskas vyko sklandžiai, kol nebuvo aptikta papildomų skylių tose vietose, kuriose, nepajudinus metalo, buvo praktiškai neįmanoma nustatyti prarūdijimų. Tos grožybės buvo aptiktos nuėmus slenksčius ir pan. dalis, kurios, apžiūrint automobilį ir nustatant darbų kaštus, negali būti nuiiminėjamos, nes tai vyksta jau darbų eigoje. Taigi, tam piliečiui buvo pasakyta apie tokią problemą (ir primygtinai parekomenduota tai tvarkyti!), nes tokių dalykų niekas, normaliai tvarkant automobilį, neslepia, juolab jis buvo atvarytas RESTAURUOTI.
Todėl visiškai suprantama, kad atsiradus papildomiems darbams, turėjo pakilti ir kaina.
Lyginant su populiaresniais darbais, galima užduoti klausimą - jei atvažiavai susitvarkyti važiuoklę ir žinai tik apie klibantį šarnyrą bei sutari jo keitimo kainą, bet pakeitus šarnyra paaiškėja ir kiti gedimai, dėl kurių automobilį eksploatuoti nesaugu, o jų sutvarkymas kainuoja papildomus pinigus, taip pat piktinsies, kad meistrai kelia kainą? Deja tamstos draugeliui galioja ta pati taisyklė - jei bus išleistas restauruotas automobilis su paslėptomis skylėmis (tą netiesiogiai norėjo priversti daryti tamstos draugelis, neturintis papildomų pinigų restauracijai), ką galima bus pagalvoti apie jį išleidusius meistrus? Aš pas tokius tikrai nevažiuočiau.

Dėl meistrų prižiūrėjimo dar įdomesnis dalykas gaunasi:
Tam pačiam piliečiui, po jo automobilio smėliavimo, buvo pasiūlyta išsiplauti ir iš naujo sutepti važiuoklę, ką daryti jis kategoriškai atsisakė. Apie šį faktą esu girdėjęs dar prieš kelis mėnesius. Tuomet man tai sukėlė pasipiktinimą, nes restauruojant automobilį tokie atsisakymai NEDAROMI. Vienu žodžiu, net nesuabejojau, kai išgirdau, kad ne meistrus reikia prižiūrėtį, o tokį "restauratorių", kurio dėka tik atitolinama eilė mano automobiliams, kuris verčia meistrus daryti nekokybiškai (ir tiesiog puiku, kad minimi meistrai nepasiduoda vertimui prastinti darbų kokybę). Minėtojo Ford Capri kėbulo restauravimo darbai visiškai teisingai sustabdyti, nustojus už juos mokėti, padaryta yra net daugiau, nei sumokėta, o tai kas padaryta - užkonservuota antikoroziniu epoksidiniu gruntu.
Kadangi minimi meistrai turi savo nuomonę ir savigarbą (jau neminint šeimų bei nuosavų skrandžių), bei visais įmanomais būdais stengiasi niekuomet nenuvilti darbų kokybės požiūriu, man visiškai suprantamas jų noras pirmiausia padaryti gerai. Kad yra tam tikra piliečių grupė, kurie atvarę automobilį restauravimui ima spausti meistrus dirbti nekokybiškai, o taip pat kita piliečių grupė, rašanti rekomendacijas ir atvirai meluojanti, kad "minėtus meistrus reikia prižiūrėti", kai, tuo tarpu tikrovė yra kiek kitokia - "reikia atkalbinėti klientą nedaryti kvailysčių, t.y prižiūrėti", varo į neviltį bet ką, kas nori daryti greitai ir kokybiškai.
Taip pat galiu pridėti nuo savęs, kad tamstos draugelio dėka (jis kažkokiu būdu sugebėjo užlįsti į eile prieš mane), mano automobilis turės žiemoti dar vieną žiemą po atviru dangum.

Dėl atsargumo:
Pradėjęs restauravimo darbus, bet kuris automobilio šeimininkas turi būti atsargus. Negana to, bet kurio, užsiimančio bet kokio daikto restauravimu, gali paklausti apie pinigines išlaidas ir visur išgirsi tą patį atsakymą - "pinigų reikia daug ir jų kiekio nesuplanuosi". Kas ir įvyko duotuoju atveju.

Keisčiausia tai:
kad tamsta darote sprendimus ir rekomendacijas, pats nieko nedaręs ir asmeniškai nesusidūręs.
kad tamsta meluojate arba išverčiate tikrovę išvirkščiai.
kad nenešant naudos Citroligoninei, atvažiuojat "pasiremontuoti" šalia ir "pasiskolinti" kokį įrankį, užtenka sąžinės rašyti tokias "nerekomendacijas".

Paskutinė eilutė kažkiek galioja ir man, nes aš taip pat atvažiuoju pasinaudoti tiek Citroligoninės (Julius ir Andrius niekad neatsisakė paskolinti) įrankiais, tiek vieta šalia jos, tačiau net mintis už tai atsidėkoti "nerekomendacijomis" negali kilti. Juolab, kad būtent tik Citroligoninėje visi darbai man buvo atlikti kuo puikiausiai (tas pat galioja ir šalia dirbantiems kėbulininkams-restauratoriams Arūnui ir Mindaugui).

_________________
:kngt:

k.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 03 2007, 20:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
Oho, kokios chia aistros uzvire, kol as tris dienas be interneto sedejau. :)

Taigis... Brangusis Kestukai... Visishkai neturejau tikslo shmeizhti meistru Aruno ir Mindaugo. Buvo pamineta, kad nuomone yra subjektyvi. Lazda visada turi du galus. Matau tu puikiai susipazinai su viena nuomone. Kitos puses nuomone gali buti visiskai priesinga, su savo objektyviais argumentais. Ar tu apie tai nepagalvojai? Teisingai pastebejai, kad ginche tarp uzsakovo ir vykdytojo esu tik stebetojas, todel visiskai nenoreciau komentuoti nei vienos, nei kitos puses. Jei noretum isgirsti opozicijos nuomone, galeciau tave suvesti su tvarkomos masinos savininku. Tokiu atveju galesi susidaryti pilna vaizda.

Viskas, ka as norejau tau parasyti ankstesnioje zinuteje, kad su meistru reikia palaikyti kuo glaudesnius santykius. Ir patartina draugiskus. Kontrole reikalinga tik tam, kad rezultatai atitiktu numatytus darbus, bet tikrai ne meistru spaudimui. Pripazystu, kad viena is auksciau aprasyto konflikto priezasciu - nepakankamas uzsakovo kontaktavimas su meistrais. Taigi jei tu apie tai zhinai ir tai taves negasdina - tiesiog ignoruok mano patarimus, del to visai neisizeisiu. :)

O dabar trumpai apie punkta "Keisciausia tai:"...
* Kestukai - labai kategoriskas pareiskimas. Ar tu bent zinai ka as dariau ir su kuo asmeniskai susidures?
* Vel kategorishkas kaltinimas melagyste. Kaltinimas rimtas. Ar tu atsakai uz savo zodzius?
* Ar galima pakomentuoti - kas tai yra "naudos neshimas Citroligoninei"?

Nors mane domintu kitas klausimas - ka bendro turi Citroligonine su shalia esanchiu garazhu? Kiek zhinau tik bendra stoga. Patikslinkit jei klystu... Taigi nereiketu plakti dvieju skirtingu dalyku i viena vieta. Jei kalba eitu apie Citroen'u remonta - 100% rekomenduociau Juliu ir Andriu (ka tiesa sakant ir darau), bet sioje temoje aptariame kas vyksta uz shalia esanciu vartu.

Kestukai - mielai pratesciau diskusija kitoje erdveje, pvz prie ketvirtadieninio alaus bokalo, ypach domintu ishgirsti man mestu kaltinimu komentarus... O shiam kartui - PEACE!


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2007, 18:47 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:09
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Taip, Socrat, Ford Capri šeimininkas su Ford Mondeo buvo. O antrojo nežinau, nes ir nebuvo įdomu, tik žinau, kad po savo žinutės, jo ten nebebuvo nė kvapo, nors iki tol lankydavosi kone kasdien (anot mačiusiųjų kas antrą dieną tai tikrai) :unknw: :fol:

Atsakymas ariui:
Susipažinau su keliomis nuomonėmis. Suvesti galėsi ką nors kitą, nes šiuo klausimu aš domėsiuos iki galo ir naudosiuos visais įmanomais šaltiniais :) Tuo klausimu jau persimečiau ir su Forduko šeimininku, kuris įvykio visai nedramatizuoja. Manau, su juo susitiksime ne kartą.

Atsakau į tavo klausimus, prieš tai pabuvęs įvykio vietoje ir dar kartą pasidomėjęs situacija:
Taip, žinau, ką tu ten darei, tačiau su kuo tu susidūrei, mažiausiai mane dominanti tema.
Taip, už savo žodžius atsakau, nes mano nuomonė nepakito (bent dar niekas neįtikino kitaip).
Dideliais komentarais neišsiplėsiu: nauda yra bent tuomet, kai be tuščio liežuvio malimo atliekamas bent minimalus veiksmas, susijęs su bent kiek apčiuopiama nauda ar bent pamazgų nepylimas ant nieko bloga tamstai nepadariusių žmonių.

Kas bendra tarp Citroligoninės ir šalia esančių garažų pasidomėk pats. Manau, kad forume apstu žmonių, žinančių ir vienus ir kitus. Neturiu aš tikslo leistis į ilgas diskusijas šia tema, nes man jų ryšys yra pakankamai akivaizdus.

Diskusiją mieliau pratęsčiau prie Citroligoninės, kai joje galės dalyvauti visos aptartos pusės, idant neliktų nešgirstųjų ir nuskriaustųjų. Šia tema labai nori išgirsti tamstos komentarus ir apšmeižtieji kėbulininkai iš "šalia Citroligoninės esančių garažų", bent jau paprašė apie tai parašyti šioje diskusijoje. [-(

_________________
:kngt:

k.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2007, 19:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
Kestukai - neturiu tikslo kazhko kazhkam irodineti. Ash turiu savo nuomone, tu savo. Buvo prashymas pasidalinti kebulininku kontaktais. Ash paskelbiau savo turimus. Tu pasidarbavai zhymiai daugiau - padarei puikia reklama Arunui ir Mindaugui. Taigi si diskusija bus pasiekusi savo tiksla - dalintis turima informacija su kitais forumo dalyviais.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007