WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 16:32

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 07 2010, 12:45 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2009, 08:27
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Alius rašė:
Tokia problema turiu (...) http://www.youtube.com/watch?v=lFbVRi194BY
Uzkurus salta auto (po nakties ir pan, kaip ilgiau pastovi), apsukos kvailioja. ka tikrinti?
Laisvos eigos varikliukas nekaltas, kas kelis men ji prasiplaunu (su karbiuratoriu valikliu) (nes yra dujos, - tai jis uzsitersia greiciau)
beto, auto ne citroen.. bet turi ta pacia sirdele (dvieju litru "xu...")

Iš vaizdelio matosi, kad apsukos stabilizuojasi tik tuomet, kai užgęsta tepalo slėgio lemputė ir rodyklė grįžta į pradinę padėtį — ar tik nebus čia esmė (jeigu tai ne koks nors sutapimas) :wink:
Turiu tokį patį variklį, tai kol šaltas, irgi pulsuoja, nors apsukų rodyklė to nerodo (tačiau girdisi per atvirą langą :)). Nepriklausomai nuo to, kuo varomas — dujomis ar benzinu.

Kol kas dėl to nesukau galvos. O gal vertėtų???


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2010, 16:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 01 2010, 21:41
Pranešimai: 60
Miestas: Marijampole
Cia tik sutapimas, nes ta dacikas tik tepalu kieki rodo.. jis isijungia net tada kai ijungiu TIK degima..(nereik uzvest motoro).. todel su tepalo spaudimu jis neturi nieko bendro.

tepalo spaudima rodo ta lemputi.. kuri eina iskart po kuro parodymais (uzkurus ji iskart uzgesta).. lieka tik rankinio lempicka

_________________
Peugeot 406 coupe.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 10:14 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Ir as turiu panasia (o gal net tokia pacia) beda su Xantia 2.0 16V + LPG. Apsidziaugiau kad neesu vienintelis su savo bedomis ir gal kartu visiems pavyks jas ispresti.

Alius, pamegink atjungti kompa, atjung liambda sonda. Po valandeles (neesu tikras kiek laiko reikia kad kompas nusiresetintu, bet manau kad uztenka ir keliu minuciu..) pajung kompa o liampda palik atjungta. Pavazinek savaite ir pastebek variklio darba. Mano atveju varikliukas dirba kaip laikrodukas tiek benzinu tiek dujomis. Atrodytu kad liambda kalta (ka ir parode diagnostika, kuri nustate veluojant ir uzstringant liambdos parodymams). Taigi pakeiciau liambda. Dejau Bosch nauja. O rezultatas tas pats. Pulsuoja apsukos, kartais uzgesta iminus sankaba. Tad nezinau ka daryti, ka dar ziureti, nes atrodo viska perziurejau. Sakau gal kompas durniuoja. Gal ji reiktu pakeisti? Ar nebus kokiu netiketumu isemus ir pakeitus kompa? Ar reiks ka pririsineti, ar isliks kilometrazas toks pats?

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 10:23 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Pasitikrinkit laidus nuo liambda zondo iki jungties ir nuo jungties iki kompo. Pas mane buvo kad nutruko "mases" kazkur tarp jungties ir kompo, ko pasekoje kompas gavo neteisinga info. Kol kas priemiau laikina sprendima - laida iki LZ tiesiai is akumuliatoriaus, bet apsukos susitvarke iskart.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 10:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Dekui uz patarima. Reiks patikrinti. Tiks dar schema reiks susirasti kur i koma ateina tie laidai nuo zndo.

O pas tave liambda 4 laidu? Gal gali daugiau papasakoti kaip ir ka jungiai?

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 11:57 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 01 2010, 21:41
Pranešimai: 60
Miestas: Marijampole
O normalu kad atjungus lambdos fyske ir uzkurus varikli, - neuzsizibina 'klaidos' indikatorius (paneleje) ???

_________________
Peugeot 406 coupe.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 12:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Alius rašė:
O normalu kad atjungus lambdos fyske ir uzkurus varikli, - neuzsizibina 'klaidos' indikatorius (paneleje) ???


Normalu. Pas mane neuzsizibina kai atjungiu. Uzsidega kai pajungiu, nes kompas gauna blogus liampda duomenys. O kai atjungi, liambdos duomenis kompas supranta teorinius ir viskas. O gal meginai atjungti? Na kaip efektas?

As autodatoje isknisau ir atsispausdinau schemas, tai gal sia savaite pries sivykstant spesiu su testeriu palakstyti ir pamatuoti.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 12:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Pas mane 4 laidu su dviejomis jungtimis po 2 laidus.
Na ka as ten pajungiau, tiesiog pravedziau laida nuo akumuliatoriaus iki liambda signaliniu laidu jungties. man tiesa teko ta jungti nauja padaryt nes ir joje nupuves laidas buvo. I koki kontakta prie kompo ateina tai gali pasiziuret kad ir autodatoje.

Saltu varikliu uzkuriant su atjungtu liambdazondu degti lempute neturetu. Bet turi kazkuriuo metu isiziebti isilus varikliui. Nors gali but kad isjungus ir uzvedus ji nebedegs, nors klaidos kodas bus islikes.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 13:38 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 01 2010, 21:41
Pranešimai: 60
Miestas: Marijampole
Manau pasmane lambda normaliai veikia, nes keliom dienom buvau prisijunges testeri, ir ji atsivedes i salona..
to pasekoje galejau realiu laiku matyt kaip dirba lambda.. 0-1v.. duodant gazo - riebindavo misini (kildavo iki ~0.80..) atleidus - liesindavo.. (krisdavo iki ~0.02) tai manau taip ir turi buti.

_________________
Peugeot 406 coupe.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 15:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Taip jei jungi nuo jungties ne prie kompo o ten kur susijunge. As pora metu kankinausi su apsukom irgi matuodamas nuo tos jungties, kol truko kantrybe ir pamatavau tiesiai nuo ECU jungties, resultatas svelniai tariant nustebino, nes del trukusio laido ten rode nuo 1,2 iki 2,2 V.
Nesakau, kad tavo atveju tas pats, bet nuo to laiko viska matuoju tiesiai nuo ECU jungties.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 15:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 01 2010, 21:41
Pranešimai: 60
Miestas: Marijampole
Saulius rašė:
Taip jei jungi nuo jungties ne prie kompo o ten kur susijunge. As pora metu kankinausi su apsukom irgi matuodamas nuo tos jungties, kol truko kantrybe ir pamatavau tiesiai nuo ECU jungties, resultatas svelniai tariant nustebino, nes del trukusio laido ten rode nuo 1,2 iki 2,2 V.
Nesakau, kad tavo atveju tas pats, bet nuo to laiko viska matuoju tiesiai nuo ECU jungties.



mh gal tikrai reiketo ir nuo ten pasimatuot.. tik kurios jungtys yra lambdos? gal kokia schema turit?

_________________
Peugeot 406 coupe.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 15:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Parasyk savo maila per PM, ir tiksliai metus ir varikli. Gal kazka rasiu namie siandien - ryt.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 16:33 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Rasyk masinos duomenis, atsiusiu schema.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 17:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 01 2010, 21:41
Pranešimai: 60
Miestas: Marijampole
Raimis.P rašė:
Rasyk masinos duomenis, atsiusiu schema.



peugeot 406 2.0 97kw 4cil/16v "xu.." - citroeninis variklis 99m..

_________________
Peugeot 406 coupe.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 17:22 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Kokia pas tavo masina uzdegimo sistema? Man rodo 3 variantus: MP5.1.1, MP5.2 iki 1997m ir MP5.2 po 1997. Nenagrinejau kuo juos skiriasi, bet jei sakai kad tas pats kaip pas xantia, tai schema turiu. Rasyk emaila issiusiu.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007