WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 22:02

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 18 2013, 11:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 27 2011, 19:46
Pranešimai: 303
Miestas: Pasvalys
seip pamastymuj parasysiu :) nedekit i salono apsvietima LED lempuciu :) ir i numerio apsvietima (ten gal perdirbt varza reikia)

galvojau,kad ir man rele pradejo durniuot , vaziuojant ar seip uzdarius duris , jos mirksedavo. idedi naujas, gal 2d ok, po to vel girliandos :) pakeiciau rele, buvo ok gal 2sav. ( pas mane buvo led, po to pakeiciau i melynas svieciancias) tai irgy pradejo mirguliuot :) isidejau papastas geltonas standartines lemputes ir vargas dingo :)

taip pat su numerio apsvietimu. dedavau LED. po savaites ar 2 nusimarindavo jos. 1 tai visada. tai idejau dabar philips xenon lemputes 15lt. sviecia ryskiai, graziai geltonai baltai - idomus labai atspalvis. ir va jau koki menesi abidvi sviecia puikiai ir grazu akiai :)))


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 18 2013, 19:56 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
kwajlaz rašė:
seip pamastymuj parasysiu :) nedekit i salono apsvietima LED lempuciu :) ir i numerio apsvietima (ten gal perdirbt varza reikia)

galvojau,kad ir man rele pradejo durniuot , vaziuojant ar seip uzdarius duris , jos mirksedavo. idedi naujas, gal 2d ok, po to vel girliandos :) pakeiciau rele, buvo ok gal 2sav. ( pas mane buvo led, po to pakeiciau i melynas svieciancias) tai irgy pradejo mirguliuot :) isidejau papastas geltonas standartines lemputes ir vargas dingo :)

taip pat su numerio apsvietimu. dedavau LED. po savaites ar 2 nusimarindavo jos. 1 tai visada. tai idejau dabar philips xenon lemputes 15lt. sviecia ryskiai, graziai geltonai baltai - idomus labai atspalvis. ir va jau koki menesi abidvi sviecia puikiai ir grazu akiai :)))


Cia man atrodo kolega labai prastos kokybes led dejote :) As kiek esu visur ju prikises niekas nemirksi pas mane :) Mirksi jei ledai labai nestropaus kiniecio sulituoti, tada praeda kaip sakei "girlianda" Na cia bent jau mano patirtis su picasso.

P.S. o pajungus ta mirgsinti LED prie akuuliatoriaus tiesiai irgi mirksi?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 19 2013, 19:32 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 18 2012, 21:55
Pranešimai: 38
Miestas: Šiauliai
pas mane salone ne LED lemputės yra, ir užgeso, o jos pačios geros, testeriukas nemeluoja.

kas dėl LED ir numerio apšvietimo, jau apie metus važinėju su LED'iniais numeriais ir niekas nemirksi ir neužgesta, vat salone kažkur kitur bėda, tik neaišku kur, ir niekas dorai nepasako kur relė paslėpta tokių metų Xantijoj

_________________
Citroen Xantia '95 1.9TD A.T.A.
Citroen Xantia '99 2.0HDi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 20 2013, 11:39 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 13 2012, 13:44
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Ta pati problema ir čia. Visos lemputės dega, apart salone esančių 3 viršutinių (kadangi universalas), kurios veikia nuo atsidariusių durų. Dalykas toks, keleivio ir vairuotojo pusėse lemputės neveikia nei atidarytoms durims, nei paprastai įjungus. O va prie bagažinės ant stogo, pačiam įjungti eina, tačiau pastačius į atidarytų durų poziciją - nieko. Saugikliai sveiki visi.

Taigi, čia bus rėlė? Jei taip, kur ją rast? Ar yra koks kitas sprendimo būdas? 98m. Xantia II Break.

Ačiū :)

_________________
Citroen Xantia 2.0i 8v 1994 m. (EX)
Citroen Xantia 1.8i 16v 1998m. (EX)
Peugeot 605 2.1TD 12v 1997-1998m. (Dokumentuose 2000m. :D)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 20 2013, 23:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
insain rašė:
Ta pati problema ir čia. Visos lemputės dega, apart salone esančių 3 viršutinių (kadangi universalas), kurios veikia nuo atsidariusių durų. Dalykas toks, keleivio ir vairuotojo pusėse lemputės neveikia nei atidarytoms durims, nei paprastai įjungus. O va prie bagažinės ant stogo, pačiam įjungti eina, tačiau pastačius į atidarytų durų poziciją - nieko. Saugikliai sveiki visi.

Taigi, čia bus rėlė? Jei taip, kur ją rast? Ar yra koks kitas sprendimo būdas? 98m. Xantia II Break.

Ačiū :)


Man buvo panasiai, problema radau pacios lemputes kontaktuose, reikejo pavalyti, siektiek palankstyti ir pradejo veikti. Tik pas mane picasso, nezinau kaip ten lemputes atrodo pas tamsta :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 20 2013, 23:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Cautionas rašė:
pas mane salone ne LED lemputės yra, ir užgeso, o jos pačios geros, testeriukas nemeluoja.

kas dėl LED ir numerio apšvietimo, jau apie metus važinėju su LED'iniais numeriais ir niekas nemirksi ir neužgesta, vat salone kažkur kitur bėda, tik neaišku kur, ir niekas dorai nepasako kur relė paslėpta tokių metų Xantijoj


Manau reliu ir nebus pasleptu. Turetu viskas buti valdoma tranzais is centrinio valdymo modulio.

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 21 2013, 09:11 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 13 2012, 13:44
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Paklausiu tada kitaip. Kaip išspresti šią problemą :D Aš rimtai, norėtusi daugiau šviesos automobilyje, kai atidarai duris. Nes kaip jau minėjau, galinė stogo lemputė veikia, kai įjungi ją šviest visada, bet neveikia kai durys atidarytos padėtyje.
Na, o pvz lemputės prie pedalų ir po bardačioku, veikia kaip priklauso. atidarai šviečia, uždarai po kiek laiko užgesta, jei užrakini centriniu, užgesta greičiau.

Taigi gal kas ant Xantios esat išsprendę šią problemą, būtų malonu jei pasidalintumėte kaip :)

_________________
Citroen Xantia 2.0i 8v 1994 m. (EX)
Citroen Xantia 1.8i 16v 1998m. (EX)
Peugeot 605 2.1TD 12v 1997-1998m. (Dokumentuose 2000m. :D)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 21 2013, 10:23 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 18 2012, 21:55
Pranešimai: 38
Miestas: Šiauliai
HeLLmiX rašė:
Cautionas rašė:
pas mane salone ne LED lemputės yra, ir užgeso, o jos pačios geros, testeriukas nemeluoja.

kas dėl LED ir numerio apšvietimo, jau apie metus važinėju su LED'iniais numeriais ir niekas nemirksi ir neužgesta, vat salone kažkur kitur bėda, tik neaišku kur, ir niekas dorai nepasako kur relė paslėpta tokių metų Xantijoj


Manau reliu ir nebus pasleptu. Turetu viskas buti valdoma tranzais is centrinio valdymo modulio.

kažkas panašaus į relę manau turėtų būti, nes lemputės gesta palaipsniui duris uždarius kol visai užgesta, o ne kaip kaip faros, įjungiai ir iškart dega, išjungiai nebedega, nėra jokio lėto gesimo kaip kad salone būdavo kol degdavo jos. Na gerai tarkim nėra relių, tada kur ieškot tų tranzų iš centrinio valdymo modulio? :)

_________________
Citroen Xantia '95 1.9TD A.T.A.
Citroen Xantia '99 2.0HDi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 21 2013, 12:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Cautionas rašė:
HeLLmiX rašė:
Cautionas rašė:
pas mane salone ne LED lemputės yra, ir užgeso, o jos pačios geros, testeriukas nemeluoja.

kas dėl LED ir numerio apšvietimo, jau apie metus važinėju su LED'iniais numeriais ir niekas nemirksi ir neužgesta, vat salone kažkur kitur bėda, tik neaišku kur, ir niekas dorai nepasako kur relė paslėpta tokių metų Xantijoj


Manau reliu ir nebus pasleptu. Turetu viskas buti valdoma tranzais is centrinio valdymo modulio.

kažkas panašaus į relę manau turėtų būti, nes lemputės gesta palaipsniui duris uždarius kol visai užgesta, o ne kaip kaip faros, įjungiai ir iškart dega, išjungiai nebedega, nėra jokio lėto gesimo kaip kad salone būdavo kol degdavo jos. Na gerai tarkim nėra relių, tada kur ieškot tų tranzų iš centrinio valdymo modulio? :)


Tai vat visas tas uzidegimas/uzgesimas palaipsniui ir padaromas su tranzistoriais keiciant impulso ploti(PWM), jeigu butu rele vietoj tranzistoriaus, tai labai graziai klaksetu kol lempute palaipsniui isijungia/issijungia. Jei kam idomu tai nuoroda kaip tas LED yra valdomas tuo PWM: http://www.waitingforfriday.com/index.php/Controlling_LED_brightness_using_PWM

O kur ieskot jau nepasakysiu, gal kokioj Autodatoj reiktu pasizvalgyt, ar pagooglint....Tikriausiai bus kazkur po paneliu:) Kad ir rasi ta moduli, atidarius ji terasi daug detaliu sulituota i plokste ir nezinodamas kaip kas veikia, mazai ka padarysi :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 21 2013, 14:02 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 13 2012, 13:44
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Negi niekas nėra rimtai bandęs sprest šios problemos? :/ Aš dar svarstau, kad galbūt kažkur kontakto nėra, reiks žiūrėt tai. Nes kaip sakiau, tos lemputės prie kojų tai veikia taip kaip turi būt. Uždarei duris po kiek laiko palaipsniui temdama užgesta. Užrakinus centriniu užtemsta greičiau. Tačiau šoninės ir galinė stoge nereguoja į atidarytas duris, nors įjungti paprastai eina.

_________________
Citroen Xantia 2.0i 8v 1994 m. (EX)
Citroen Xantia 1.8i 16v 1998m. (EX)
Peugeot 605 2.1TD 12v 1997-1998m. (Dokumentuose 2000m. :D)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 22 2013, 00:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
insain rašė:
Negi niekas nėra rimtai bandęs sprest šios problemos? :/ Aš dar svarstau, kad galbūt kažkur kontakto nėra, reiks žiūrėt tai. Nes kaip sakiau, tos lemputės prie kojų tai veikia taip kaip turi būt. Uždarei duris po kiek laiko palaipsniui temdama užgesta. Užrakinus centriniu užtemsta greičiau. Tačiau šoninės ir galinė stoge nereguoja į atidarytas duris, nors įjungti paprastai eina.

Dabar pagalvojau ir tokia mintis sove. Cia diodines nesviecia atidarius duris? O kaitrines sviecia? Ar isvis jokios nesviecia?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 22 2013, 00:16 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 13 2012, 13:44
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Na dabar nežinau kaip tau atsakyti čia. Sakau, yra lemputės prie kojų vairuotojo ir keleivio, jos visada šviečia, uždarius duris temsta palaipsniuj kol užgesta. Skaitymo lemputės dega tiek keleivio tiek vairuotojo. O tos didesnės salono lemputės kurios yra tarp priekinių ir galinių durų abiejuose pusėse nedega išvis, nei įjungus pačiam, nei kai atsidaro durys, tačiau trečia lemputė stogo gale, kadangi universalas, veikia įjungus pačiam, tačiau pastačius į padėti kai turi degt tik atsidarius durims, nedega.

_________________
Citroen Xantia 2.0i 8v 1994 m. (EX)
Citroen Xantia 1.8i 16v 1998m. (EX)
Peugeot 605 2.1TD 12v 1997-1998m. (Dokumentuose 2000m. :D)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 22 2013, 00:23 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
insain rašė:
Na dabar nežinau kaip tau atsakyti čia. Sakau, yra lemputės prie kojų vairuotojo ir keleivio, jos visada šviečia, uždarius duris temsta palaipsniuj kol užgesta. Skaitymo lemputės dega tiek keleivio tiek vairuotojo. O tos didesnės salono lemputės kurios yra tarp priekinių ir galinių durų abiejuose pusėse nedega išvis, nei įjungus pačiam, nei kai atsidaro durys, tačiau trečia lemputė stogo gale, kadangi universalas, veikia įjungus pačiam, tačiau pastačius į padėti kai turi degt tik atsidarius durims, nedega.

Na cia tada jau bus arba kontaktu bedis arba nera itampos. Reikia imt testeriuka ir tikrintis ar ateina itampa ir dingsta kazkur ar isvis jos nera ir delko nera, laidai blogi, neijungia kas turetu ijungt ir pan :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 22 2013, 10:22 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 13 2012, 13:44
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Reiks narpliot :)

_________________
Citroen Xantia 2.0i 8v 1994 m. (EX)
Citroen Xantia 1.8i 16v 1998m. (EX)
Peugeot 605 2.1TD 12v 1997-1998m. (Dokumentuose 2000m. :D)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dingo salono apsvietimas
StandartinėParašytas: Bal 22 2013, 14:20 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 09 2012, 16:11
Pranešimai: 148
Miestas: Vilnius
Sveiki,
O, kiek įdomybių. Nors LED technologija patraukli, bet jei numatyta kaitrinė, reiškia tokias dedam ir vargo nematom :). Čia mano nuomonė, o jūs darykit kaip jums norisi.
Pasidalinsiu ir aš savo nuotykiais. Nebeužsidega bagažinės apšvietimo lemputė. Šoninė. Iki rudens tikrai degė, bet ilgą laiką netvarkiau. Patikrinau - į abu kontaktus ateina pliusas. Kaip suprast? Taip pat neveikia galinio lango šildymas. Iki jo dar neardžiau.

_________________
Suzuki SV650 Juodis žirgelis
Volvo XC70'2005 D5 autotankas
ex Xantia'99 Break HDI Exclusive Wicked Red
ex Xantia'95 Break SX


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007