WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 16:13

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Geg 07 2012, 22:16 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 11 2006, 15:04
Pranešimai: 38
Miestas: Utena
Sveiki kolegos,

Šis klausimas buvo nagrinetas ne karta, taciau perskaites visus atvejus neradau butent tokio koks yra siuo metu man. Taigi, citrinoj (Xantia I , 1996-12) yra kodas. Jis pries pusmeti buvo atjungtas. (ijungus degima, suvedus teisinga koda ir istraukus "fishke"). Uzvakar vaziuojant auto staiga uzgeso. Uzsiveda, po keliu sekundziu vel uzgesta. Po to visai nesiveda. Ilgiau palaukus vel uzsiveda, padirba keleta minuciu ir vel gesta. AUTO 1,9 TD. Kadangi iskart itarimas krito ant imobilaizerio - buvo vel pajungta kodo klaviatura. Pajungus dege Raudona lempute. Suvedus koda uzsidege zalia. Uzsivede, padirbo keleta minuciu ir vel uzgeso. Uzgesus isjungus ir vel iungus degima dega kartu ZALIA IR RAUDONA lemputes. Siuo metu vesk nevedes - auto nesikuria. Po kurio laiko, leidus atsikvept citrinai ijungus degima vel dega RAUDONA lempute ir leidzia vest koda. Suvedus uzsiplieskia ZALIA lempute ir uzsiveda. Taciau po keliu min.vel gesta, vel dega abi kartu ZALIA ir RAUDONA lemputes ir vel auto nesiveda. Kas cia per kuriozas? Koda bandziau keist kitu - tas pats. Kas cia per mistika? Beje, po kapotu esantis avarinis kuro blokavimo mygtukas isbandytas - nepadeda. Tai belieka - HELP ! :(

_________________
<< 98' Xantia 1.9 TD Break Silver <<


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Geg 09 2012, 16:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
Arex rašė:
Sveiki kolegos,

Šis klausimas buvo nagrinetas ne karta, taciau perskaites visus atvejus neradau butent tokio koks yra siuo metu man. Taigi, citrinoj (Xantia I , 1996-12) yra kodas. Jis pries pusmeti buvo atjungtas. (ijungus degima, suvedus teisinga koda ir istraukus "fishke"). Uzvakar vaziuojant auto staiga uzgeso. Uzsiveda, po keliu sekundziu vel uzgesta. Po to visai nesiveda. Ilgiau palaukus vel uzsiveda, padirba keleta minuciu ir vel gesta. AUTO 1,9 TD. Kadangi iskart itarimas krito ant imobilaizerio - buvo vel pajungta kodo klaviatura. Pajungus dege Raudona lempute. Suvedus koda uzsidege zalia. Uzsivede, padirbo keleta minuciu ir vel uzgeso. Uzgesus isjungus ir vel iungus degima dega kartu ZALIA IR RAUDONA lemputes. Siuo metu vesk nevedes - auto nesikuria. Po kurio laiko, leidus atsikvept citrinai ijungus degima vel dega RAUDONA lempute ir leidzia vest koda. Suvedus uzsiplieskia ZALIA lempute ir uzsiveda. Taciau po keliu min.vel gesta, vel dega abi kartu ZALIA ir RAUDONA lemputes ir vel auto nesiveda. Kas cia per kuriozas? Koda bandziau keist kitu - tas pats. Kas cia per mistika? Beje, po kapotu esantis avarinis kuro blokavimo mygtukas isbandytas - nepadeda. Tai belieka - HELP ! :(


cia bus bedu su imobilaizeriu, kazka padarei ne pagal instrukcija........siaip jeigu veikia, vadinasi dega zalia lempute....

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Lie 02 2012, 19:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 07:56
Pranešimai: 64
Miestas: Kaunas
Kad naujai nekurt, man irgi reikia help...
Norėjau ryte važiuot - pultelyje dega ir žalia ir raudona lemputės. Iki šiol viskas buvo be problemų, kodą naudodavau. O dabar šakės, nenusiima apsauga. Kokie variantai (jungtis visas perėjau, perjunginėjau, viskas atrodo gerai...)?

_________________
C5 2.0HDI '06 žalias koža roža automatas skatavozas Kaune


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Lie 04 2012, 00:22 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2012, 20:06
Pranešimai: 9
Miestas: Panevėžys
Buvo ir maniskeje panasiai. Po dirzeliu keitimo uzsidege abi lempeles (zalia ir raudona) ir nei tu ka bedarytum nesiveda. Uzteko pajudinti ties priekine lempa esanti laidu gumula (ten daugiau fiskes kazkokios ar pan.). Ar cia nuo to ar cia tik sutapimas, bet viskas susitvarke.

_________________
Xantia 1.9 TD '96
Peugeot 208 VTi '12
Octavia 1.9 TDi '07
Picasso 2.0 HDi '00 [x]


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Lie 04 2012, 20:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
negali cia but avarinis isjungejas? ar tokio siotoje nera?

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Lie 08 2012, 21:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 07:56
Pranešimai: 64
Miestas: Kaunas
Vienu žodžiu nežinia kaip ir nuo ko, bet buvo kompą ištikus koma... Įdėtas kitas kompas ir problema dingo.

_________________
C5 2.0HDI '06 žalias koža roža automatas skatavozas Kaune


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 03 2012, 15:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Įmanoma pakeisti ar sužinoti kodą, jo nežinant? Ar "viskas prarasta" ir reikia keisti klaviatūrą su žinomu kodu?
Šiuo metu atjungta ir viskas veikia puikiai ir be jo. Nereikalingas man jis visai, bet noris pabandyt, kaip ten veikia. O ir parduot sumanius - privalumas.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 03 2012, 16:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
kiek zmoniu buvo atvaziave mano xantijos apziuret tai visi tik plojo rankom kad atjunktas...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 03 2012, 17:10 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
tadas1991 rašė:
Įmanoma pakeisti ar sužinoti kodą, jo nežinant? Ar "viskas prarasta" ir reikia keisti klaviatūrą su žinomu kodu?
Šiuo metu atjungta ir viskas veikia puikiai ir be jo. Nereikalingas man jis visai, bet noris pabandyt, kaip ten veikia. O ir parduot sumanius - privalumas.


parduoti gal ir privalumas, taciau paciam su juo vazineti tai uzknisantis dalykas......... :P

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 03 2012, 18:37 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
tadas1991 rašė:
Įmanoma pakeisti ar sužinoti kodą, jo nežinant? Ar "viskas prarasta" ir reikia keisti klaviatūrą su žinomu kodu?
Šiuo metu atjungta ir viskas veikia puikiai ir be jo. Nereikalingas man jis visai, bet noris pabandyt, kaip ten veikia. O ir parduot sumanius - privalumas.

Pabandyk issiimt klava ir paziurek ant jos,gal kur bus uzrasyta,o jei ne tai neuzteks klava pakeist,reiks ir kompa keist ir dar galbut kazka. Maniske klaviatura buna pajungta visada,atjungiu tik pries salciu nes pradeda sunkiai spaustis mygtukai :wink: Man asnemiskai patinka mirgsintis ledas,galbut koki asiliuka nubaido nuo masinos :)

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 03 2012, 21:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Nu aš irgi džiaugiuosi, kad atjungtas ir nežinau kodo, o ne prijungtas ir nežinau kodo. Ir jaučiu vos įkiščiau kištuką, būtų ragas, tai ir nebandžiau :D
Čia kaip ir sakau, norisi pabandyt visus žaisliukus naujoviškos (pagal mano standartus) mašinos :) Prieš atiduodant mamai arba parduodant, nevažinėsiu vistiek aš su ja, rankos jau neina ikišt po kapotu.

Gal kas pasakys, kaip antifrizo lygį pažiūrėt? Per kamštį nieko ten nepamatysi, o bakelis nepermatomas. Laukt, kol lemputė užsidegs? Tikrai kažkaip keistai pasirodė, bet gal kur koks langelis yra? :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 04 2012, 06:52 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8942
Miestas: UKMERGE 867082552
tadas1991 rašė:
Nu aš irgi džiaugiuosi, kad atjungtas ir nežinau kodo, o ne prijungtas ir nežinau kodo. Ir jaučiu vos įkiščiau kištuką, būtų ragas, tai ir nebandžiau :D
Čia kaip ir sakau, norisi pabandyt visus žaisliukus naujoviškos (pagal mano standartus) mašinos :) Prieš atiduodant mamai arba parduodant, nevažinėsiu vistiek aš su ja, rankos jau neina ikišt po kapotu.

Gal kas pasakys, kaip antifrizo lygį pažiūrėt? Per kamštį nieko ten nepamatysi, o bakelis nepermatomas. Laukt, kol lemputė užsidegs? Tikrai kažkaip keistai pasirodė, bet gal kur koks langelis yra? :D

Jau atsiemei :roll: ,nera ten jokio langelio :) ,šiaip turi matytis,jei nesimato -dapilk

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 04 2012, 11:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Vadinas dapilsiu :)

Ką atsiėmiau? Ar už ką, jei čia ta prasme?

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 04 2012, 11:27 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8942
Miestas: UKMERGE 867082552
Ką atsiėmiau? Ar už ką, jei čia ta prasme?[/quote]


Xsiuša savo

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XANTIA NELEMTAS KODAS
StandartinėParašytas: Spa 04 2012, 19:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
tadas1991 rašė:
Nu aš irgi džiaugiuosi, kad atjungtas ir nežinau kodo, o ne prijungtas ir nežinau kodo. Ir jaučiu vos įkiščiau kištuką, būtų ragas, tai ir nebandžiau :D
Čia kaip ir sakau, norisi pabandyt visus žaisliukus naujoviškos (pagal mano standartus) mašinos :) Prieš atiduodant mamai arba parduodant, nevažinėsiu vistiek aš su ja, rankos jau neina ikišt po kapotu.

Gal kas pasakys, kaip antifrizo lygį pažiūrėt? Per kamštį nieko ten nepamatysi, o bakelis nepermatomas. Laukt, kol lemputė užsidegs? Tikrai kažkaip keistai pasirodė, bet gal kur koks langelis yra? :D


jeigu issipletimo bakelis stovi ant lanzerono, vadinasi jame yra toks kaip ir plastmasinis ydekliukas, o jame ziurint siek tiek is sono yra kaip ir ispjova, jeigu lygis tinkamas-ne permazas, tada pro ta ispjova ir matosi tosolas.....

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007