WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 10 2024, 23:15

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 18:36 
Gintautas rašė:
Dekoju Almiui uz atsiusta principine schema,bandysiu per sventa Mindaugo diena tyrineti ventiliatoriaus nproblemas.Apie rezultatus informuosiu.


Prasom, kad tik padetu :wink: Ar pavyko prisikasti iki spyneles kontaktu? Pas mane dabar veikia tai dar nelindau, juo labiau airbagas yra tai ten atsargiai reikia :shar:.. reiks kada prisedus Hainesa pasinagrineti :pk:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 21:59 
Pagaliau pasiseke isnagrineti uzvedimo spynos kontaktu grupe.Pasirodo nieko ten sudetingo: keli varzteliai atsisuka ir reikia atjungti tris jungimo kistukus-visas atsiranda rankose.
deja isardzius pacia kontaktu grupe(tik atsargiai kad nepamestumete sratuku,kuri prispaudzia ir fiksuoja kontaktines ploksteles!!!!!): pagaminta neremontuojamam variantui: tiesiai ant laido uzpresuotas kontaktas ir istatytas i lzda plstikineja kreipiamoje.Pats kontaktas pakankamai koroduotas na o starterio kontaktas tai baisus,nes starterio magnetas jungiamas tiesiogiai uzblokuojant kontaktus kontaktu grupeja,tad ju ilgaamziskumas ne ilgesnis nei 5-6 metai.Truputi teko pavalyti kontaktavimo vieta ir surinkti atgal.Teko uzsakyti naujus kontaktus pas CITROEN atstovus,kiek kainuo informuosiu.Ka nors restauruoti ar naudoti is seno auto nera prasmes: nupirkau sena kontaktu grupe-isardeme ir radom lygiai tokia situacija kaip maniskeja.Tad netikekit kurie sako,kad galima restauruoti-blefas,nebent najas kontaktines aiksteles uzpresuoja is naujo,tuomet reikia keisti ir laidus,nes keiciasi ju ilgis.
Siuo metu ventil dirba kartais be gedimu,tad laukiu naujos kontaktu grupes.
Tie atstovai:tai VEHO-Vilniuje ir AUTOSABINA-Kaune,kiek arogancijos ir pasiputimo.Veliau papasakosiu kaip skesi atlikti variklio diagnostika AUTOSABINOJE!!!!!!!!!!!!!!!-anekdotas,atvaziuotu prancuzas,zado netektu arba apoplekcija ji nutrenktu nuo serviso kokybes.............................!!


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 14 2005, 13:50 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 03 2005, 21:05
Pranešimai: 32
Miestas: Panevėžys
Pagaliau man sutvarkė ventiliatorių :D. Na bet ir kaip vadybininkai dirbą Citroen servise :twisted: Prašau spynelės kontaktų, tai jis žmogus apie 15 min. kompę studijavo Xantijos užvedimo spynelę ir galu gale reziumavo kad jis niekuo padėti negali apart įsigyti naują spynelę kuri kainuotų apie 500 litų :shock: Einant man pro duris kitas vadybininkas išgirdęs mūsų pokalbį sako kad gali padėti :?. Ogi paėmė ir padėjo. Įdėjo 40A relę, kaip man paiškino kad apėjo kažkaip spynelę ir dabar srovė eis ne tiesiai į kontaktus, bet per rėlę :shock: . Tai va, veikia ir ventiliatorius ir galinio lango apšildymas \:D/

_________________
C5 2002 2l HDI 110AG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 14 2005, 19:51 
Dziugai tu teisus: per spynos kontaktu grupe teka srove maitinanti srovei imlius emejus,tai prancuzo klaida,patikimiau sumontuoti papildomas reles dideliu sroviu valdymui ir problemos issisprendzia.Tad kuomet gausiu naujus kontaktus tai butinai padarysiu.
Kas liecia firminius CITROEN servisusu-atstovybes :::: ten vyriokai tikrai zino savo verte,bet ne savo darbine srity!!! Kazin ju vadovai taipat elgiasi?? O gal tai darbo stilius,juk gamintojas(prancuzas) nesinaudoja musu nuostabiais servisais.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2005, 19:41 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 03 2005, 21:05
Pranešimai: 32
Miestas: Panevėžys
malgis rašė:
Pas mane irgi neveikia ventiliatorius laikas nuo laiko, bet paprastai tuo pat metu uzsidega ir generatoriaus lempele. Spyneles kontaktai?

Pabandyk, jei kai neveikia ventiliatorius neveikia galinio lango apšildymas, drąsiai sakau KONTAKTAI. Nuvažiuok pas normalų elektriką ir įsidėk rėlę, kaip aš pasidariau ir viskas bus OK :lol:

_________________
C5 2002 2l HDI 110AG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 20 2005, 22:17 
Pagaliau pasiseke sulaukti spyneles kontaktus.Kaina pakankamai didele: 160Lt+PVM.Ka padarysi,teko pirkti.Senuosius ismeciau ir istaciau naujus palikdamas tarpines rles (kaip anksciau rasiau) didiesiems sroves emejams:starteriui bei salono ventiliatoriui.Problema isspresta,tad tiems kuriuos kamuoja ventiliatoriaus neveikimas siulyciau tai padaryti,sekmes visiems.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 20 2005, 22:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
mano atveju buvo generatorius - xantia '99
genero itampa krisdavo ir atsijungdavo is pradziu ventiliatorius, o paskui ir kiti itaisai. o lempute genero sviete vos pastebimai - tol, kol sankryzoj su automatu nesustojau :(

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 09 2005, 20:06 
almis rašė:
Dar vienas budas kaip nustatyti kontaktu gedima, reikia atsukti po vairu esancia plastmasine apsauga (ta kuria nusukant nusiima ir saugikliu dangtelis), tada prieisite prie spyneles pajungimo kontaktu(trys dideli sujungti kistukai salia vairo kardano: juodas, rudas ir berods baltas.. ). Rudos spalvos sujungimas ir yra ventiliatoriaus ir galinio lango apsildymo pajungimo laidai. Tereikia istraukus kistuka uztrumpinti ir paziureti ar uzvedus veiks ventiliatoriai.
Pamatavau su testeriu tai sujungus ventiliatoriu ant maximumo ir ijungus apisldyma eda ~19A, taigi galima deti ir 20A rele.
Ziema ir jau neveikia salono ventiliatorius.Galinis langas syla.Zadu pasinaudoti almis patarimu.Xantia be kond + autom , tai klausimas, ar gali buti laidu isdestymo ar laidu spalvu skirtumai?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 05 2006, 12:30 
Pamirsau parasyti...Taigi, mano Xantia neturi tr. valdymo bloko, o tik vielines varzas bei termo saugikli.Gedimo priezastis - saugiklis, kuris nupirktas radio det. parduotuveje ir idetas.Dabar silta ir vaziuoti galima.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 07 2006, 17:41 
Gintautas rašė:
Pagaliau pasiseke isnagrineti uzvedimo spynos kontaktu grupe.... Ka nors restauruoti ar naudoti is seno auto nera prasmes: nupirkau sena kontaktu grupe-isardeme ir radom lygiai tokia situacija kaip maniskeja.....
Tad netikekit kurie sako,kad galima restauruoti-blefas..


Tai ne blefas 8) as savo kontaktu grupe issiardziau ir susitvarkiau. MYTH BUSTED !

Galiu patvirtinti, kad restauruoti tikrai imanoma. Ten konstrukcija tokia gana paprasta, tie laidai kurie ieina i kontaktu grupe, kontaktu viduje yra nuskusti ir prie ju tiesiai jungiasi tokie plaktukeliai kurie uztrumpina du gretimus laidus. (Kazkodel vieni kontaktai jungiasi tiesiai prie nuskustu laidu o kiti prie zalvariniu pagaliuku uzmautu ant laido).Ventiliatoriaus kontaktai buvo gerokai apdege ir apjuode kaip ir reikejo tiketis, taciau visi kiti buvo gana geros bukles ypac geros bukles buvo starterio kontaktai (taigi jei jau visiskai sudege butu ventiletoriaus kontaktai galima is kitos spyneles issimti starterio kontaktu laidus) . Kadangi as kitu kontaktu neturejau pakako tik persukti laidus apie savo asi 180 laipsniu taip, kad plaktukeliai liestusi prie nenudegintos laido puses :!: na dar truputeli pasukutinejau, sukeiciau vietomis plaktukelius, pripurskiau chemijos , kad nugrauztu druskas ir tiek :) O kad nereiketu daugiau ardyti isistaciau 30A rele (kiek matavau tai max ten tekejo 20A ), Dabar silta 8)

Na noreciau ispeti tuos kurie bandys ardyti :old: , kad yra tikrai sudetinga sudeti visus tuos kontaktus atgal. Man lauko salygomis nepavyko, iki sutemu nespejau ir teko grizti i namus :step: ( kad uzsivesti reikejo trumpinti laidus). Sudedinejant pararciau naudoti siula, kuri, sudejus viska, galima nupjauti ir istraukti. Sunku pasakyti nerodant kaip ten atrodo. Jei kas ardysite galesiu konkreciau paporint..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 11 2006, 11:35 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 12 2005, 12:11
Pranešimai: 77
Miestas: Vilnius
malgis rašė:
mano atveju buvo generatorius - xantia '99
genero itampa krisdavo ir atsijungdavo is pradziu ventiliatorius, o paskui ir kiti itaisai. o lempute genero sviete vos pastebimai - tol, kol sankryzoj su automatu nesustojau :(

Panasu i susidevejusius kontaktus generatoriuje, tarp rotoriaus ir statoriaus. Nuimk generatoriu ir perlituok taip vadinamas "sciotkes". Ten ju 2 vnt., tik lituokli stipresni paimk.

_________________
Citroen Xsara 1.8i 66kw (negrynaveislė žalia varlė) ...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2006, 09:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Aidas1 rašė:
Sergejkov rašė:
Pas mane Xantijoj ijungus degima vent veikia, kai tik užvedu varikli nustoja veikti, CP keite kontaktinę grupę sake kad nepadejo ir reikia keisti pačia spynelę, ar galima tuo tiketi??????????

didziausia nesamone prie ko ta spynele...............? visas reikalas yra kontaktuose...............

pritariu Aidui. pas mane išvis neveikė ventiliatorius, tai einant nuo jo, gavosi tokia negyvėlių seka: sulūžusi sparnuotė->sudegęs tranzistorių blokas->perdegęs saugiklis->negyva kontaktinė grupė. kadangi prie tos kontaktinės grupės tegalima prieiti tik išardžius spynelę, tai ir susidaro įspūdis, jog problema spynelėje ;-)
šeip jei būtent spynelė taip nekontaktuotų, kaip rašai - ko gero, užgestum bevažiuodamas, o ne vien ventiliatorious išsijungtų

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 31 2006, 11:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
Dziugas rašė:
Pauliukss rašė:
Pagelebkit, turiu bedu su savo masinike, salono ventiliatorius veikia kai buna ijungtas degimas, o kai uzkuriu jis nebeveikia , gal kas turit minciu ? pasidalinkit :D , bo jau nebezinau ka daugiau daryti . mano xantia 94m. su kondicionierium.

Gal tau padės mano sena istorija.
Pagaliau man sutvarkė ventiliatorių . Na bet ir kaip vadybininkai dirbą Citroen servise Prašau spynelės kontaktų, tai jis žmogus apie 15 min. kompę studijavo Xantijos užvedimo spynelę ir galu gale reziumavo kad jis niekuo padėti negali apart įsigyti naują spynelę kuri kainuotų apie 500 litų Einant man pro duris kitas vadybininkas išgirdęs mūsų pokalbį sako kad gali padėti . Ogi paėmė ir padėjo. Įdėjo 40A relę, kaip man paiškino kad apėjo kažkaip spynelę ir dabar srovė eis ne tiesiai į kontaktus, bet per rėlę . Tai va, veikia ir ventiliatorius ir galinio lango apšildymas



cia irgi imanomas ir ganetinai pigus variantas................. :wink:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 31 2006, 12:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Aidas1 rašė:
Dziugas rašė:
Įdėjo 40A relę, kaip man paiškino kad apėjo kažkaip spynelę ir dabar srovė eis ne tiesiai į kontaktus, bet per rėlę.
cia irgi imanomas ir ganetinai pigus variantas................. :wink:

Rolandas tą patį padarė, bet neapeidamas spynos ir SUTVARKĘS kontaktinę grupę

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 01 2006, 20:53 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 03 2005, 21:05
Pranešimai: 32
Miestas: Panevėžys
Fortis rašė:
Dziugas rašė:
Pauliukss rašė:
Pagelebkit, turiu bedu su savo masinike, salono ventiliatorius veikia kai buna ijungtas degimas, o kai uzkuriu jis nebeveikia , gal kas turit minciu ? pasidalinkit :D , bo jau nebezinau ka daugiau daryti . mano xantia 94m. su kondicionierium.

Gal tau padės mano sena istorija.
Pagaliau man sutvarkė ventiliatorių . Na bet ir kaip vadybininkai dirbą Citroen servise Prašau spynelės kontaktų, tai jis žmogus apie 15 min. kompę studijavo Xantijos užvedimo spynelę ir galu gale reziumavo kad jis niekuo padėti negali apart įsigyti naują spynelę kuri kainuotų apie 500 litų Einant man pro duris kitas vadybininkas išgirdęs mūsų pokalbį sako kad gali padėti . Ogi paėmė ir padėjo. Įdėjo 40A relę, kaip man paiškino kad apėjo kažkaip spynelę ir dabar srovė eis ne tiesiai į kontaktus, bet per rėlę . Tai va, veikia ir ventiliatorius ir galinio lango apšildymas
Sveikučiai gyvučiai... prispyrė ir mane parašyti ta pati bėda - iš pradžių juvelyriškai bandydavau priversyti ventliatorių pūsti, pasukdamas raktelį truputėlį atgal, po to truputėlį ir vėl į priekį, bet... šiandien toks būdas nustojo galiojęs ir, pasiskaitęs čia išdėstytus patarimus, užsimaniau įsitaisyti relę. Dabar tik patarkit, kokio tipo relę geriau naudoti ir ... kaip ją jungti :hmm: nes aš taip sakant...

Ačiū!
Fortis
Rele man idėjo servise elektrikas, nes apie elektrtrą :oops:

_________________
C5 2002 2l HDI 110AG


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007