WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 07:57

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 14 2008, 18:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 14 2008, 17:57
Pranešimai: 27
Miestas: Den Haag
Sveiki,gal kam buvo toks bajariukas:galines padangos dyla ne is vidaus,o is isores.Daugiau,vairuotojo puses.Ratai stovi tie siai.Jokiu garsu,kad sakiu guoliams sakes,nera.2,1td.93m break?

_________________
Xm2,1td Break 93m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 14 2008, 18:36 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Pagrindinė versija- kirdyk traversui. Dėl to, kad kažkada buvo kirdyk šakių guoliams, ir suėstos ašinio varžto skylės.
Priežastis- suvedimo nebuvimas. Ratai susiskliaudę (atstumas tarp ratų jų priekinėje dalyje gerokai mažesnis, nei galinėje). Kad ir su rulete ant duobės pamatuok šiuos atstumus. Jei aš teisus- žr. viewtopic.php?f=23&t=10388 Jei neteisus- matuok gulsčiuku ratų nuokrypį nuo vertikalės. Jei jis yra- visvien kaltas tiltas; ašinio varžto skylės ir šakių guoliai. Jei jokio nuokrypio niekur nėra- vadinasi, posūkius išiminėji išimtinai tik slysdamas galu :) .

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 15 2008, 23:39 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Cia taip pirkai ar atsitiko?Jei pirkai,tai aisku,a vot jei atsitiko po ilgoko vazinejimo,tai cia gedimas idomus.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 16 2008, 18:31 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 14 2008, 17:57
Pranešimai: 27
Miestas: Den Haag
Daugiau nei pries metus laiko pirkau.Buvo dar su trandzit.numeriais.Keleivio puses padanga buvo beveik plika.Gale universalios su daug mesos.Ir dabar tos pacios,is isores nudile.Vairuotojo puse daugiau.Buvau nuvares pas Mindauga elektrenu gtv.garaz.,tai sake,kad pirma karta susidure su tokiu reikalu.Pasiule i Ateities plent.ant stendo statyti.Prieki suvedima padariau,tai dabar normaliai,o gale,tai nezinau ka reiks daryti.

_________________
Xm2,1td Break 93m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 16 2008, 18:34 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Gali atpūst kad ir pas mane viewtopic.php?f=5&t=16494 . Su panašiais šposais esu susidūręs ne tik ant savo mašinų. Registracija nurodytu numeriu, bet jei atvažiuosi- bent prieš dieną paskambink ir man asmeniškai 867084530. Norint viską tiksliai padaryti, čia prireiks įrangėlės, kurios paprastai servisai neturi, ir ją reiks iš anksto atsiboginti.
Pati diagnostika brangiai nekainuos, bet remonto kainos- neprognozuojamos.
Alternatyva- varyti mašiną ant stendo kompiuterinei pakabos/išvirtimų diagnostikai. "Jutoje" tai kainuoja 80lt, bet išvirtimo priežasčių jie nepasakys; konstatuos tik patį faktą ir dydį. Remontuotis visvien teks pas išmanančius XM Break specifiką. Kad ir pas ACS'us; visvien tai geriau nei pvz. A1. :roll:


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 19 2008, 12:11 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Toks dalykas buvo mano vienam pazistamui,pirko nenauja,mates,kad dauzta,bet kaip ir sutvarkyta.Sutvarkyta buvo tik is isores,bet galinis ratas neatstatytas,tai atitampe ant stendo,dabar kaip ir nieko.Svarbiausiai vaziuojant nesijaute,kad kazkas kazkur traukia.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 19 2008, 14:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 14 2008, 17:57
Pranešimai: 27
Miestas: Den Haag
Taip,proffanas buvo teisus,atstumas tarp rato priekineje dalyje gerokai mazesnis nei galineje.Siandien tik pastebejau,nereike nei su rulete matuoti.Is to isplauke sakinys,kad reikes nusiteikti islaidoms :( .I kitos markes auto.keisti tikrai nezadu.Isitikinau pavazinejes su nesenai pirktu kaimyno IIIgolfu zeminta vakiuokle.Tai galvojau,kad stuburas i trusikus subyres nuo amortizacijos. :) .Paskui pyksta kai pasakau,kad kibiras yra :lol:

_________________
Xm2,1td Break 93m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 20 2008, 17:38 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
kastaskostas rašė:
pastebejau,nereike nei su rulete matuoti.
O čia jau įdomu, kaip tą pavyko pastebėti... Galinės ašies atstumas tarp ratų yra mažesnis nei priekyje, todėl vizualiai iš galo jie visada atrodo kaip susiskliaudę. Aš pvz. ir iš akies galiu pasakyti, kiek tie ratai išvirtę/išsiskėtę virš normos, ir kada jau skambinti pavojaus varpais dėl graužiamų padangų briaunų, bet kad be ruletės ar bent kokio etaloninio pagalio tai pavyktų ir nuo tokių reikalų nutolusiam žmogui- abejoju :roll: .


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 20 2008, 23:00 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 14 2008, 17:57
Pranešimai: 27
Miestas: Den Haag
Pats pamatysi,kad vienas ratas nori lyst po dugnu,o kitas dar nelabai..

_________________
Xm2,1td Break 93m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 21 2008, 19:01 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
kastaskostas rašė:
Ratai stovi tiesiai.Jokiu garsu,kad sakiu guoliams sakes,nera.
Dešinys ratas, visgi, labiau guli nei stovi, ir dar keičia posvyrio kampą siūbuojamo kėbulo atžvilgiu bei kintant mašinos aukščiui...
Nusimato "smagus" pasikrapštymas prie suėsto tilto. :hammer:

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007