WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 09:47

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Vas 07 2009, 16:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Šiandien pagaliau atidaviau Polei XMą, todėl galiu jau ir kažkiek pakomentuoti.

Pole rašė:
Žodžiu visas šitas piktas pokštas man stojosi palei 1kLT ir beveik tris savaites be avto mano žmonai. Jei dar pridėčiau tai, kiek prieš tai palikau citroligoninėj už du kart keistą kolonėlę tai galėjau sau išdidžiai iš Veho nusipirkti naujut naujutėlaitę.
Tas "pokštas" kartu su detalėmis (įskaitant beveik 5ltr išsilaisčiusio LHMo ir deficitinę absoliučiai tiesią liniuotę, kurią atėmiau iš savo mašinos) gale pakainavo beveik 1,5klt, ir tai- pagal seną pažintį, o ne realiomis servisinėmis kainomis.
Pole rašė:
Nu įdėjo - po kelių dienų palendu po mašina, nu mle.. vėl ne mano jėgos cilindras. laabai jau jis blizga ir celofaninė apsauga ant jo atsiradusi :shock: Aš vėl į citroligoninę - sakau "ne maniškį įdėjot", o jie kryžium kad maniškis. Saku "celofano ant maniškio niekad nebuvo" - o jie sako "tai mes uždėjom". Nu aš visai susibalamutinęs galvoju kad pats apsirikau :? .
Cilindras ir antrąkart buvo įdėtas ne buvusysis; originaliai stovėjo su 22mm skersmens sailentais, o tas blizgantysis įkištas su 24mm, ir visvien varvantis, bei su suplėšytu sailentu (kuriuos abu Polė buvo pasikeitęs naujais). Su senu abratkės žiedu ir senu salniku. Žodžiu, tipiškas "senas, bet geras".
Paprastai šnekant, buvo pavogtas ir stiprintuvo cilindras su naujais sailentais, ne vien perrinkta kolonėlė.
Pole rašė:
Tada buvo imtasi visko iš eilės - pakeistas siurblys, skirstytuvas, reguliatorius su sfera, prapūsti visi vamzdeliai ir pagaliau išmatuoti skysčio debetai su graduota tara ir chronometru.

Čia, kad neklaidinti tautos, reiktų pažymėti, jog visa tai buvo keičiama ne amžiams, o nuimama ir laikinai perstatoma nuo mano "zenderio", kur analogiška sistema veikia kaip jai priklauso. Kad būti tikru, jog įdedamas devaisas tikrai veikia kaip jam priklauso, o ne yra nežinia kaip veikiantis šrotinis. Taip gavosi trigubas darbas, bet buvo atmesta paklaidos tikimybė.
Pole rašė:
O kol kas dėkui kolegai proffanui už tai kad apskritai apsiemė ieškoti "mistinio" gedimo, už tai kad nereikėjo "Plano B", už kelis savaitgalius paaukotus po mano taip jau pramintu "mėlynium" ir už tai kad po trijų savaičių paieškų manęs vis dar nepasiuntė :D

"Mistinių" gedimų paieškos- jau beveik mano antroji specialybė... :roll: Ačiū "meistrams", kad darbu aprūpina. Žr. kad ir viewtopic.php?f=17&t=16645&p=195225#p195225
Bet bent pusmetį su mėlynium visvien nebesirodyk man akyse :lol: .


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 15 2009, 17:18 
Nu as man buvo vairo koloneles salnikas pramuses kai tik nusipirkau xm`a. Tai nuvariau pas viena pazistama ir sutvarke uz 120lt tai net ranku pats nekisau :roll:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007