WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 05:10

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2007, 22:19 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 12 2006, 12:09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius
Na amortika is atramines gumos istraukti reikejo, tai atsukus stabilizatoriaus trauke, viskas iskarto pavyko :roll:

Cia siaip foto (ne mano) Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2007, 12:39 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
proffanas rašė:
Pagrindinis "parametras"-atstumas tarp sferos ir kėbulo skardelės virš jų :D Jei mažiau 10mm-jau gali palengva pradėti rūpintis...


Proffanai, kurią čia vietą reik matuot :?:

Cituoti:
atstumas tarp sferos ir kėbulo skardelės virš jų


virš ko :?: :roll:

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2007, 13:46 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Dolfrin įmestoj fotkėj matosi, kad vairuotojo pusės sfera dar tolokai nuo tos skardelės (einančios skersai viso automobilio), o keleivio-jau artėja. Skardelė fotkėj matoma bemaž briauna. Kai sfera į tą skardą įsiremia, jau tikrai turėtų būti pastebima ir plika akimi netgi kompozitoriui :) Tik kad jau gali būti vėlu; matysis turbūt iš toli ir neatidarius kapoto :lol:

velinas rašė:
virš ko :?: :roll:

Virš sferų. Skarda, kuri eina virš abiejų sferų. Dažyta kėbulo spalva :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 31 2007, 14:24 
hm, nusimato toksai darbelis masinai issovusiu amortiku. nedariau, tai noriu paklausineti. tikslas - pakeisti zygio salygomis guma ir jei reikia dar ka nors, kad butu galima tuo ksemu vaziuoti keisti kapoto. klausimai: 1)kokiu irankiu ir medziagu neskaitant paprastu ir sesiakampiu raktu, ivairiu atsuktuvu ir wd40 reikia? 2) ar tikrai butina atsukti stabilizatoriaus trauke istraukinejant amortika is gumos, o gal apskritai patogiau isimineti su visu amortiku ? 3) kas dar buna pagede neskaitant gumos ir kapoto? turiu omeny ar nenusirauna ten koks vamzdukas ar zarnele ar kas rimtesnio 4) kiek suprantu verta nusiimti rata, automatiskai iseina kad procedura atliekama pasikelus ant domkrato ar kaladziu? 5) kokios mazdaug laiko sanaudos tiketinos zmogui kuris ta daro pirma karta, su technika nesipyksta bet ir draugauja saikingai? o jei su pagalbiniu?
Labai smagu butu sulaukti komentaru is ta jau dariusiu zmoniu, gal tada jie netgi papasakotu ar yra skirtumu keiciant jau sovusia atrama ir dar nesovusia.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 31 2007, 15:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:01
Pranešimai: 200
Miestas: Marijampole
Esu keites, bet nešovusę. Man truko ~2 val.
1. nieko įpatingo nereikia.
2. Reikia nuimti stabilizatoriaus traukę, kitaip nelabai įsivaizduoju kaip pakeist. Reikia išimt visai amortika, kitaip aš niekaip nebūčiau įstatęs. Kiek aš kutęsis prie savo XM tai prėjau išvada,kad nereikia bijot nusiaryt, greičiau buna daugiau pasibert, negu vargt kai trukdo priėjimui kitos dalys. Gali būti kad sunkiai nusims nuo štoko liekanos. Aš kai nuiminėjau tai reik gerai stuktelt per štoko galą kujuku.
3. Gali būt amortiko gryštamoji šlanga trūkus, taip pat šlanga prie sferos.
4. nematau skirtumo, tas pats ar domkratas ar kaladė.
5. manu, kad 2-3 val. tai reikės, priklauso ar bus šalia Merfis ar ne ;)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007