WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 05:32

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 376 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 19 20 21 22 23 ELLIPSIS 26 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 16:42 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Sektantizmas - tai švelniai pasakyta, greičiau sadomazohizmas :). Bet koks pomegis, hobis ar prisirišimas kvepia sektantizmu :).
Aš savo Jorgette skūstis negaliu, pradžioje man ji buvo įdomu, o kai apsitvarkiau tai pasidarė ir gera ir komfortiška ir patikima, bet jokiais būdais aš nepretenduoju į pavyzdį nes važiuoju labai mažai, o ir automobilis buvo 7 metų su 187 000 km rida po pietų Prancūzija :).
Kad XMas nevykęs kaip modelis tai irgi jokia paslaptis - per 10 metų vos virš 300 000 pagamino, tai čia juk kiauras bankrotas <<. Kai aš pirkau savąjį, tai nelabai ko buvo pasiklausti kas tai per čiūda juda, o dabar - pilnas forumas visokių nuomonių, problemų krūvos išdėstytos, esu 100 proc tikras, kad nuodugniai paanalizavęs XM temą racionalus ir praktiškas žmogus XMo tikrai nepirktu :). Matyt kažkas akis uždūmijo Jums kolega EEO090, o kolega proffanas pernelyg optimistiškai į kliento ryžtą sureagavo.
Beabejo, tai pernelyg didelė EEO090 auka, bet jos dėka mes turime progą pažvelgti tiesai į akis, kad ne viskas yra gėris, ką mes norime juo matyti :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 16:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
nelabai teisus, tu, tamsta....
xm, kaip ir kiekvienas auto, reikalauja prieziuros...na, gal truputi daugiau, nei, tarkime koks passat. bet kaina tikrai galutiniame rezultate nesigauna xm labai didesne nei passat.
genda visos masinos. ir lexusai, ir mersai. Kiekvienai auto reikia prieziuros, ir reguliarios. jau nekalbu apie 15m. ir daugiau senumo masina...
nu, dabar prasides, o mano svogeris turi bulka, o mano draugelis bmw, o as pats turejau 5m. golfa ir t.t. -gal nereikia pilstyti is tuscio i kiaura.../:)

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 17:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Visada buvo tokių, kuriems Xmas "neprilipdavo", ir keikdavo jie jį ir visą << markę imtinai. Kaip kam.
Mano šeimyna keikdavo visus "pakaitinius " ne << -hidraulinius automobilius ir labai palaikė norą už baisinius ( kaip šiam modeliui ) pinigus atpirkti mano Xm'ą. Lygiai taip pat aš labai net neįsivaizduoju, kaip ta mano pakaba dirba :oops: , bet matau, kad negailint litų ji veža tikrai komfortiškiau už visus čia vardintus automobilius. O ir nusipirkti ką nors kita didelė dalis << -jūzerių tikrai gali, bet ar nori? Aš va noriu SUV'o kokio, XC90 ar FX35, bet didžiausia abejonė yra būtent dėl važiavimo kokybės.

Peace :labas:

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 18:31 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Sau 14 2005, 11:07
Pranešimai: 217
Miestas: Visaginas-N.Akmene
xminde rašė:
Kad XMas nevykęs kaip modelis tai irgi jokia paslaptis - per 10 metų vos virš 300 000 pagamino.

Jei laiku but susigriebe tvarkyti ''alektrikos'' gliukus, kazi kazi kaip but buve su tuo modeliu :roll: Per pirmus tris metus buvo parduota ~75t vienetu,taip kad...
EE0090
''XM- istų pagyros šiai mašinai- tai daugiau bandymai save paguost''
:D :D :D O ko cia guostis :?: Nepatiko,apsisovei-pardavei, nusipirkai 0000 ir svilpauji sau... :wink:
Bet ir man, ir siame forume sedintiems, XM-as uzkibo,kazkuo paverge ir pririso, o taijau daugiau, nei guodimasis, nors as saves citroligoniu neskaitau ir per 20 metu teko su ivairiais modeliais pasvezyt :wink:

_________________
Citroen C5, 2004m 2.2Hdi, APD, exclusive.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 18:38 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
vixmas rašė:
xminde rašė:
Kad XMas nevykęs kaip modelis tai irgi jokia paslaptis - per 10 metų vos virš 300 000 pagamino.

Jei laiku but susigriebe tvarkyti ''alektrikos'' gliukus, kazi kazi kaip but buve su tuo modeliu :roll: Per pirmus tris metus buvo parduota ~75t vienetu,taip kad...


Kolega esate neteisus, jei per tris metus būtų tik tiek pardavę tai paskutinius dar 1993 m. nuo konvejerio būtų nuleidę :).
Statistika tokia - XMų gamyba metai : vnt.:
1989 : 46 282
1990 : 96 196
1991 : 49 119 (tame tarpe Jorgette :) )
(1989-1991 : 191 597)
1992 : 43 487
1993 : 20 977
1994 : 20 591
1995 : 17 800
1996 : 12 488
1997 : 9 584
1998 : 7 534
1999 : 6 992 (tame tarpe Brigitte :) )
2000 : 25 vnt. per dieną iki balandžio mėn.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 19:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Išsakysiu savo nuomonę - Pats ne taip seniai turėjau malonumo ieškoti I kartos ksemo. 99.99% parduodamų tokių metų mašinų yra totalūs lavonai neverti reanimacijos. Tai kad EEO090 nusipirko tokį "šrotą", reiškia kad jis tiesiog yra pats kaltas. Jei nusimanytų automobiliuose, tokio būtų nepirkęs, o jei nieko tame neraukia tai kam kišti nagus prie pigios senienos :roll: Stebūklų pasaulyje nebūna :wink: Po to dar užsirovė ant "ligonio" proffano :lol: kuris pabandė jam jį prikelti, bet čia gi pasibaigė babkės. Vat ir užgimė dar vienas anticitromylėtojas. Super - kuo tokių daugiau tuo man asmeniškai smagiau. Dėl to ir pirkau << kad tai ne liaudies automobilis. O blogų automobilių nebūna - būna tik blogos tarpinės.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 19:59 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Ne babkėse reikalas- jų pakaks, bet rezultato JOKIO. Igra nestoit svečj. Pagal proffaną- dabar važiuoklė ir pakaba atstatyta beveik iki naujos mašinos lygio. TAI ŠITAIP VAŽIUOJA NAUJAS AR PONAUJIS XM????? Apsi.... citrinint

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 20:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
EEO090 rašė:
Ne babkėse reikalas- jų pakaks, bet rezultato JOKIO. Igra nestoit svečj. Pagal proffaną- dabar važiuoklė ir pakaba atstatyta beveik iki naujos mašinos lygio. TAI ŠITAIP VAŽIUOJA NAUJAS AR PONAUJIS XM????? Apsi.... citrinint

:lol: :lol: Parduok tu ją. Prarasi pinigų - užtat sutaupysi sau nervų :wink: . Bet visdėlto nuoširdžiai įdomu, kokio velnio pirkai ksemą ir dar tokį seną, jei jau babkės nesmaugia?

Ir beje - nevažiuoja ir nevažiuos jokia sena gelda taip kaip važiuoja nauja. Nesvarbu kiek babkių į ją bekištum.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 20:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
EEO090 rašė:
Vat imsiu ir specialiai neparduosiu. Dar pasižiūrėsim kas ką- ar aš ją ar ji mane. Dar ne tokie laužai pradėdavo važiuot. :kngt:


:appl: Vat tipiniai etaloniniai "hidrocitroligos" požymiai. Vsio kaliega - papalsa na kriučiok :lol: O vat kai pradės važiuot (jei pradės), tiksliau "vežt" tada mes tau priminsim šituos tavo post'us :lol:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 20:30 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
EEO090 rašė:
Principo reikalas. Bet citroenas vistiek gelda. :wc2:


Kažkada kol mūsų buvo nedaug, o aš buvau vienas iš rimtesnių XM eskeprtų :), buvo tokia tradicija atvažiuoti pas mane ir bent porą kvartalų man vairuojant apvažiuoti :). Kolega EEO090, užsukite prie progos radęs laisvesnę minutę arba galim šiaip kur susitikti :). Proffano tikrai nedengsiu :D, bo esu pakankamai kritiškas tam kas man neįtinka :). Niekados neesu niekam piršęs pirkti bet kokį <<, tik konsultavęs :). Galėsime palyginti du techniškai beveik lyginamus XMus (tikiuosi šią savaitę atgauti Brigitte).

p.s. aš labai nuoširdžiai ir draugiškai :), tuo labiau jau esamę porą kartų susitikę ;).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2008, 23:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Uz tiek pinigu, kiek man stovi mano XMas, nupirkti kazka bent panasiai vaziuojancio kaip ir nelabai iseitu... Nes pati Xma pirkau uz 8000lt pusantru metu atgal, sukises i ja esu apie dvi stukas, nors galima buvo apsiriboti 1500. Duju irangos dejimo, padangu ir lietnyku neskaiciuoju. Nu ir turiu puikiai vaziuojanti XMa, kuris vaziuoja komfortiskiau uz daugeli automobiliu, uz vienus stipriai komfortiskiau, uz kitus siek tiek, tretiems nusileidzia, tik pastaruju nera daug. Kadangi nupirkau tvarkinga, ne pati pigiausia surasta ir ne pati pirma pasitaikiusi. O ir ieskojau bent teoriskai nusimanydamas apie silpnas vietas ir kur reikia ziureti. Savajam XMui priekaistu neturiu jokiu, nesu ant jo piktas, o ir neturiu tam pagrindo, nes visur ir visada jis mane nuvezdavo be gliuku. Uz tiek pinigu NIEKO PANASAUS neiseina.

bet velgi, tas komfortas nera isskirtinis, nereikia apie ji kurti epu ir dainu :)
O siaip EEO090 - ant sudino Xmo pataikei, silpnas variklis su daug ag suvalgancia automatine deze, senukas ir uzleistas.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 00:09 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Pole rašė:
Po to dar užsirovė ant "ligonio" proffano :lol: kuris pabandė jam jį prikelti,

Nu taigis... Atvažiuoja pas mani pirmokas, dar visai padoriai išrodantis XMas, išlipa iš jo vyrukas, paaiškina, kad tik tik XMą nusipirko, kad pats turi 26m šoferiavimo stažą (kas kaip ir savaime nurodo, jog mašinose jis jau tikrai gaudosi, ir konkrečiai žino ko nori), o tame "tik tik pirktame" XMe jau įkištas naujutėlis cielas "Walker" duslintuvas. Kai 99proc. normalių lietuvių vietoj jo būtų viso labo užlopę senąjį duslintuvą (kas, kad aštuoniuose vietose ir tik porai mėnesių; bet užtat dešimtkart pigiau). Ir dar nuliovi Pireliai užmaukšlinti; kas lyg ir rodytų pasiryžimą atvažinėti su XMu ne vien šią žiemą, antraip stovėtų žieminiai slikai.
Ir kai šis "paprastas nieko nesuprantantis žmogus" su pusės XMo vertės duslintuvu manęs paprašo "padaryti viską kaip reikia", aš atitinkamai ir suprantu. Kad ne "kaip tautiečiui", o "kaip reikia". T.y. kaip sau. T.y. jei jau kažką daryti- tai kad būtų metų metams, o ne tradiciniams "servisiniams" 3-ims mėn., iki barškėti pradės kitame mašinos gale. Kad per atrimiausius kelis metus tereiktų kreiptis į kėbulistus ir dėl filtrų/tepalų keitimo, o ne dėl kokio gedimo ar barškėjimo. Todėl ir buvo kibta į visutėles sistemas, o ne vien į barškantį stabilizą ar mirusius šakių guolius (kurių, iš esmės, buvo galima nė nekeisti: mašina juk visvien dar važiuoja :) ).
Būna, kad visko nepavyksta išsyk padaryti (tiek dėl finansavimo, tiek dėl techninių priežasčių- norint rasti visutėlius mašinos bugus, su ja visgi reikia važinėti); bet apie tai buvo perspėta, ir paskirtas pasimatymas ne vėliau, nei bus baigta važinėti su plovikliu. Nes su penkiolikmete mašina, kuo giliau miškan lįsi- tuo riebesnius partizanus aptiksi. Ši mašina ne išimtis, bet diduma "partizanų" jau išgaudyti, dar nė pirmąsyk neišvažiavus iš serviso.
Vienas netyčinis pasimatymas jau įvyko; pakėlus ligi nominalo slėgį reguliatoriuje, po kelių dienų pramušė pavargusį guminį jo išėjimą į abratkę. Tai sutvarkyta nemokamai (nors formaliai, tiek detalė, tiek darbo laikas turėjo kažkiek kainuoti- kad buvusi guma buvo pavargusi, servisas ar aš tai nekalti :) .
Sekantis, ir svarbiausias punktas- dėl straksinčio galo, kuris kaip ir bando kenkti doram XMo įvaizdžiui . Minkant stovint vietoje, galas atrodė minkštutėlis, bet tiksliai atspėti, kaip jis elgsis kelyje, deja, neįmanoma. Tam reikia prasivažiuoti, ir pageidautina daug toliau, nei keli šimtai metrų lygioje gatvėje, kurioje įmanoma ramiai prasivažiuoti neturint mašinos dokumentų (o mes servise tevažinėjame tiek). Kadangi pakaboje nebėra jokių kliauzių, kurias dėl to galima apkaltinti, telieka vienas kaltinamasis- padidinti sferų žikleriai. Jei tas padidintų žiklerių darbas ir atrodė normaliai, stringant šakių guoliams, dabar, kai šakės vaikšto laisvai, tai laisvai gali iššaukti "bangavimą" ligi apsivėmimo. Tai irgi sutvarkoma, ir ne tūkstantinėmis investicijomis, bet servisas tai juk nekaltas, kad įsigytas toks egzempliorius su tokiomis sferomis?... Būčiau bjauraus charakterio- išsyk siūlyčiau pasikeisti sferas į normalias :) .
Sekantis punktas iš tos pačios operos, gali būti talentingai operuotas hidraktyvas. T.y. kompas visus daviklius mato, visi jie veikia, ištrintos klaidos nebeatsikartoja, o HA visvien neveikia: mašina pastoviai minkšta :) . Visa tai -nuobodžios smulkmenos, tekainuojančios po kelias dešimtis lt, bet norint jas aptikti- su ta mašina reikia važinėti. O tos "nuobodžios smulkmenos" dabar, berods, nelauktai baigia sušikti ankstesnę XMo opiniją... :roll:
Dėl karterio- istorija žinoma. Kodėl taip gavosi- irgi žinoma. Kaip tai gali būti be kraujo pataisyta- irgi aptarta. Bet jei skardinis karteris su puse cm ilgesniu už standartinį "kamščiu" kelia kokias dideles aprašymų vertas problemas, laisvai galiu uždėti atgal senąjį (nes neturiu dabar naujajam visiškai tinkamo kamščio; nu, neturiu). Aptikto trūkusiu karterio keitimas juk irgi neįėjo į išankstinę sąmatą. :roll:
EEO090 rašė:
Gal kas žinot Raimio Karmėlavoje koordinates, reikia bandyt ieškot.

Žinau; galiu dosniai pasidalinti; buvo toks dr.Alvydo exmokinys. Raimis keturis metus iki manęs nesustodamas "prižiūrėjo" mano žaliąjį. Bugus ir megakalchozą lig šiol gaudau, bet jau nebedaug liko. Teliko, principe, kažkaip pakeisti sunkiai prieinamoje vietoje įkištą ir bjaurios konfigūracijos su visokiais sriegiais ir suvirinimais vos 2mm vidinio skersmens vamzduką, kuris smarkiai apriboja srautą vairui, dėl ko pastarasis apysunkis, nežiūrint į šešiaplunžerinį siurblį. Bet tai ir atstatymų metai dar tik treti eina :roll: . Tai paties dar netvarkytas buvo gerokai geresnis, nei Raimio "sutvarkytas" ;) .
Tik Raimis labiau link Jonavos kažkur laukuose dabar berods įsikūrė; ne pačioje Karmėlavoje.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 03:59 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Tai gal daug paprasčiau galima pasakyt, kad neverta seno laužo reanimuot, nes kitą mašiną nusipirkt pigiau ir racionaliau? Pirmas nupirktas XMas ko gero ne man vienam ilgai atminty pasilieka...
Tiek padangos, tiek duslia yra greit permetamos detalės.
O riebesnių partizanų galima ieškot iki svieto margo pabaigos ir vis tiek visų nesugaudyt. Bet už tai ir darbo nepristigs.
Pasilieku prie išvados- tos investicijos, tikintis kažkokio tai stebuklingo pakabos veikimo, NEPASITEISINO. Būčiau žinojęs, kad tokie rezultatai laukia, būčiau pirkęs kitą mašiną, o šita atidavęs proffanui ant dalių (tik be duslios ir nuliovų PIRELLI).

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 08:56 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 27 2005, 04:16
Pranešimai: 131
Miestas: Mažeikiai
EEO090 rašė:
Pasilieku prie išvados- tos investicijos, tikintis kažkokio tai stebuklingo pakabos veikimo, NEPASITEISINO. Būčiau žinojęs, kad tokie rezultatai laukia, būčiau pirkęs kitą mašiną, o šita atidavęs proffanui ant dalių (tik be duslios ir nuliovų PIRELLI).


Už 8000 lt stebuklų nebūna.
Kad XM yra gelda (ne visi taip galvoja) buvo galima sužinoti ir be pinigų - tik reikėjo pravažiuoti su daugmaž tvarkingu prieš perkant.

_________________
Xsara Break 1999 2.0HDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 10:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Ale tai zmonem "sekasi". As irgi kazkada pirkausi kosmini laiva xm zinodamas tik tiek, kad turi hidropneumo pakaba. Irgi nusipirkau puslavoni, tik ne pakaboje, o variklyje. Ir tuo metu nebuvo tiek nusimananciu meistru ar servisu. Pirkimo kainos ( 12000lt) remontai nevirsijo, ir tai buciau dar maziau paklojes uz variklio remonta, tuo labiau apsiejes be variklio keitimo, jeigu ne pagyrunas "meistras" aka sportininkas. Nuvare i kapus man prabangu varikli. Buvo kad svaite prastovejes garaze xm "sugesdavo", pvz stabilizatoriaus traukes, buvo smulkiu gedimu, kuriuos dabar atrandu darbinej KIA :), bet visumoj nepykstu, o kas liecia komforta, tai turetaja anksciau Audi 100, beje su hidraulika !!! lenke ne vienu kartu. Pacia hidraulika ir vaziuokle priziurejo Alvydas, per 5 metus sferas pildziau visas 1 kart po pirkimo, antra kart tik kelias, pasikeiciau stabdziu krana nauju, ir pakeiciau svirciu guolius. EEO090 noriu pasakyti kad jeigu jau nusprendei privest viska iki galo, tai nesiblaskyk po meistrus. Pradejai pas viena tai ir pabaik, bent jau tiek kiek kompetetingas meistras. Stebuklu remonte nebuna. Taip, pinigu suma labai didele, bet jei nori rezultato - jis bus. Tuo labiau, kad pinigai neesme, kaip supratau. Meistru forume apstu, komentaru apie juos irgi. Vieni daro tai ka moka geriausia, kiti "viska" . Kas liecia tavo xm'o varianta, tai traukos jame ir nebus, kol bus APD. O visa kita galima padaryt "kaip turi but" . Sekmes.
P.S Darzine pirkau tik tam, kad reikejo didesnes auto seimynai, o vaziavimo komfortas labai panasus i xm, tik kad labiau siubuoja.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 376 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 19 20 21 22 23 ELLIPSIS 26 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007