WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 05:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vairo mechanizmo remontas
StandartinėParašytas: Gru 29 2007, 22:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Jau ganetinai seniai priekyje girdisi bildesiukai vaziuojant per nelygumus. Ryskiausiai girdimi lipant per gulincius policininkus. Iskraciau visa pakaba, pakeiciau viska ka galejau ir beliko vienintelis itariamasis tai vairo mechanizmas. Ta pacia diagnostika patvirtino ir dr. Alvydas bei Julius. Abu pasake kad reikia remontuoti vairo kolonele :roll: Pradejau ieskotis literaturos ir visai susipainiojau. Kas yra vadinama vairo kolonele? Rusiskoj literaturoj radau: "vairo voztuvas" daiktas i kuri jungiasi vamzdeliai ir kuri sukineja vairo stebule, "Liniuote" kuri stumdo vairo traukas ir "stumoklis". Tai vat ir noriu pasikonsultuoti ka lupti lauk ir ka ten keisti kad nebebildetu. Ar yra kazkokie rem. komplektai? Kur galima rasti info apie sio mechanizmo remonto procedura? Dr. Alvydas minejo kazkokias isdylusias ivores :?:
Siame forume jau buvo apie sia problema rasyta bet nieko konkretaus apart remonto kainu neradau :cry: Noriu visa tai pasidaryti per savaitgali todel reikia susirinkti kaip imanoma daugiau info, nes daryti "metodom nauchnogo tyka" nesinori.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 19:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 08 2005, 07:00
Pranešimai: 359
Miestas: Kaunas-Klaipeda
Mano masinoje priekyje irgi kazkas bilda, bet ko gero tai tie hidrocilindrai ("amortizatoriai"). Itarimas krenta taip pat ant vairo koloneles, nes sukinejant vaira ji "verkia", skleidzia visokius garsus, nors vairas nestringa.

_________________
Y3 ir Y4
<< Berlingo Multispace


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 20:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Pas mane staigiai patampius vaira i kaire/desine girdisi bildesys. Tas pats pakelus prieki, patampius rata - toks pats bildesys is vairo mechanizmo. O kas gali hidrocilindruose bildeti?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 21:06 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 08 2005, 07:00
Pranešimai: 359
Miestas: Kaunas-Klaipeda
Pole rašė:
Pas mane staigiai patampius vaira i kaire/desine girdisi bildesys. Tas pats pakelus prieki, patampius rata - toks pats bildesys is vairo mechanizmo. O kas gali hidrocilindruose bildeti?


Kas juose gali bildeti nezinau. Pakelus mano masina abu priekinius ratus ranka gali kelis centimetrus i virsu kilnoti.

_________________
Y3 ir Y4
<< Berlingo Multispace


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 21:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 03 2006, 19:02
Pranešimai: 870
Miestas: Siauliai
tai daktarai tikrai gali per 30s pasakyti ka pakeisti ir kiek tos detalikes kainuos. Cherrike pasAudro greitai ir kokybiskai pasake, o jo parduotuveje suzinojau kainas, 100lt nesieke, bet taip ir neprisiruosiu ir tikriausiai neprisiruosiu

_________________
Xantia 97, td12+keli citrolavonai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 21:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Kas juose gali bildeti nezinau. Pakelus mano masina abu priekinius ratus ranka gali kelis centimetrus i virsu kilnoti.


Man atrodo tame nieko blogo. Pas mane tas pats. Ir kituose hidrocitruose kuriuos teko ciupineti tas pats. Gala pakelus amortikas irgi sekmingai makaluojasi. Taciau kai gauna apkrovima amortikai jokiu bildesiu neduoda, nebent ten jau vidus butu vdrebezgi ismaltas, bet tuomet greitai zalias kraujas pasirodytu. Kazkaip as amortiku nelinkes itarineti :roll:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 23:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
O bl tai cia apie amortikus kalba


Amortikai cia eilinis nukrypimas nuo temos :)

Cituoti:
tai daktarai tikrai gali per 30s pasakyti ka pakeisti ir kiek tos detalikes kainuos. Cherrike pasAudro greitai ir kokybiskai pasake, o jo parduotuveje suzinojau kainas, 100lt nesieke, bet taip ir neprisiruosiu ir tikriausiai neprisiruosiu


Nelabai tie daktarai skuba aiskinti, o ir pykt ant ju negali uz tai. Is serijos "Dek 700Lt ant stalo ir sutvarkysim". O ir nelabai nori to darbo imtis. Matyt geras hemorojus uztat ir kaina tokia :roll:
Man idomu kas ten isdyla, ir kokiu detaliu reikia. Jei jau niekas cia tolkom nesugebes i siuos klausimus atsakyti, reikes pas Juliu po svenciu bruzint, gal neatsisakys biski info suteikti :?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 23:31 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Yra įvorė hidrocilindro srityje, labiau dešinėje pusėje. Kadangi aš schemų nepamenu, tai konkrečiai nepasakysiu, bet tikrai ne 700 lt kainuojantis užsiėmimas. Dar yra toks dalykas kaip liniuotės prispaudėjęs, bet ta įvorė man regis tikresnė bildesio priežastis, jei žinoma ne traukutės ar dar kokis niekalas :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 31 2007, 00:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
xminde rašė:
Yra įvorė hidrocilindro srityje, labiau dešinėje pusėje. Kadangi aš schemų nepamenu, tai konkrečiai nepasakysiu, bet tikrai ne 700 lt kainuojantis užsiėmimas. Dar yra toks dalykas kaip liniuotės prispaudėjęs, bet ta įvorė man regis tikresnė bildesio priežastis,


Aciu uz info. Vat ir man ten kazkaip ant 700Lt netraukia, ale jauciu biski hemorojus ten, todel tiek dr. Alvydas, tiek Julius mane puole atkalbineti kad to neverta daryti :) Kaip suprantu jei problema hidrocilindre, tai viso vairo mechanizmo lupti lauk kaip ir nereikia, uztenka tik pati hidrocilindra issiimti :roll: Kitas reikalas jei liniuotes prispaudejas, tuomet jau reiks lupt viska velniop :? O ta ivore ir prispaudeja galima gauti nauja, ar reikes gamintis paciam? Gal zinai kur galeciau liniuotes ir hidrocilindro schemas gauti?

Cituoti:
jei žinoma ne traukutės ar dar kokis niekalas :)


:D Abizajesh, neesu jau toks lameris, viska ten isciupinejau po du kartus, deja bilda paciam vairo mechanizme :(

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 31 2007, 11:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Beje, tu tikras, kad barška iš paties mechanizmo, o ne jo traukė? Turiu omenyje būtent traukę, o ne jos antgalį. Pas mane pvz. vienoje mašinoje bildėjo traukė.


Turi galvoj ta traukes gala kuris tvirtinasi prie liniuotes? Apie tai nepagalvojau - reikes kaip nors patikrinti. Aciu uz ideja.
Nors Alvydas ir Julius neabejodami uztikrino kad tai ivores - tik vat kurios ir is kur jas gauti :?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 09 2008, 08:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 08 2005, 07:00
Pranešimai: 359
Miestas: Kaunas-Klaipeda
Gal pavyko ka issiaiskinti del to bildesio. Kas per velnias ta liniuote, ir kur ji randasi ?

_________________
Y3 ir Y4
<< Berlingo Multispace


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 09 2008, 08:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
ivore buna pirkti, tik ne kaip originalas kokia tai bronzine ar zalvarine o plastmasine.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 09 2008, 13:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Sernas rašė:
Gal pavyko ka issiaiskinti del to bildesio. Kas per velnias ta liniuote, ir kur ji randasi ?


Dar kol kas nieko. Bandysiu si savaitgali apziureti trauku sujungima su liniuote. Jei nepasitvirtins, lupsiu kolonke lauk ir ziuresiu giliau, bet si darba reikes atideti velesniems savaigaliams.
Liniuote tai tas mechanizmas kuris stumdo vairo traukas.
Kai bus informacijos - paplatinsiu :)

Paulius rašė:
ivore buna pirkti, tik ne kaip originalas kokia tai bronzine ar zalvarine o plastmasine.

Pauliau - gal gali nusviesti kurioje vietoje tos ivores sedi?
Plastmasines itariu laikys gerokai trumpiau :wink: Bet pagal ju pavyzdi turbut ir is bronzos talokvas tekintojas isdroztu :? O kur ju galima isigyti ir kokio lygio $ uz jas prasomos?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 04 2008, 23:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Na nesulaukes issamesniu patarimu sia tema ir diagnozaves, kad pas mane bilda butent "liniuote", nusprendziau kad nuo remonto niekur nepabegsi ir pasitaikius progai isigyjau visa vairo mechanizma is vieno sio forumo dalyviu. Nusprendziau ji atrestauruoti ir isideti vietoj savo bildancio. Cia siek tiek vaizdines info apie tai kaip tas daiktas atrodo ir i kiek daliu issiardo :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

O cia stai ir bildesio kaltininkas - aliuminine ivore, kuri mano atveju isdilo del plysusios apsaugines gumos. Savo laiku gerasis CP servisas keisdamas guma nesugebejo pastebeti jos sudilimo, nors ju specialiai prasiau patikrinti visa vairo kolonele
Paveikslėlis

Ir pabaigai naujos stiprintuvo jegos hidrocilindro ivores, kurios sudilusios taip pat gali duoti bildesi.
Paveikslėlis

Pirmos dalies pabaiga .... :)

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 08 2008, 23:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
riksas rašė:
kokios remkomplekto kainos ir kas i ji ieina?


Na tokio dalyko kaip remkomplektas kaip ir nera, keiti ka galvoji kad butina keisti. As pirkau apsaugines gumas ir hidrocilindro ivores, tai kazkas ~70Lt, dar yra manzetu komplektas skirstymo voztuvui, tas kazkur apie 130Lt, na o ivores pirkti nera, ja reikia gamintis tik vat aliumini kokybiska rasti yra siokia tokia beda.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 36 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007