WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 06:06

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 09 2004, 21:51 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Pajungsi kitą grotuvą tai blogai skambės, nes gamykliniai garsakalbiai ir gamyklinis aparatas yra priderinti vieni prie kitų, suderintos kolonėlių buvimo vietos.Tą dalyką suderina akustikai gamindami modelį. Jei nori kito grotuvo, turėsi keisti visus garsakalbius tada išpešti ką nors geresnio. Sudėsi geras kolonėles, tai dar pabumsėsi važiuodamas per kiemą, ryte rasi stiklo šukes ir tuščiaus vietas.Aš bandžiau pajungti XM-ui kitą aparatą tai su gamykliniais garsiakalbiais gavosi nekoks vaizdelis. Palikau orginalą magą ir nesuku sau galvos tuo labiau, kad aparatūros vagystės iš automobilių yra narkomanų lengvas pajamų šaltinis. Jei nepavyksta ištraukti tai sulaužo viską, kad turi jau keisti ir grotuvą ir panelę.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 08:19 
ROLKA rašė:
Pajungsi kitą grotuvą tai blogai skambės, nes gamykliniai garsakalbiai ir gamyklinis aparatas yra priderinti vieni prie kitų, suderintos kolonėlių buvimo vietos.Tą dalyką suderina akustikai gamindami modelį. Jei nori kito grotuvo, turėsi keisti visus garsakalbius tada išpešti ką nors geresnio. Sudėsi geras kolonėles, tai dar pabumsėsi važiuodamas per kiemą, ryte rasi stiklo šukes ir tuščiaus vietas.Aš bandžiau pajungti XM-ui kitą aparatą tai su gamykliniais garsiakalbiais gavosi nekoks vaizdelis. Palikau orginalą magą ir nesuku sau galvos tuo labiau, kad aparatūros vagystės iš automobilių yra narkomanų lengvas pajamų šaltinis. Jei nepavyksta ištraukti tai sulaužo viską, kad turi jau keisti ir grotuvą ir panelę.


gal tu kox super muzikologas-akustikas kad gali skirti taip lengavai garso kokybe pagal magus - pagal mane tai tu bandei pajungti vietoj to savo super originalo koki lievaka, uzhtat taip ir gavosi. Manau kad tai paistalai, nes jei geras magas ir gros gerai (aishku ash suprantu apie tokius dalykus kaip suderinimas). Buvau isitates su skirtingus klarionus i savo XM ir viskas buwo ciki.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 11:12 
As nusipirkes << is karto ilindau i duris ir palange paziureti kokie dinamikai ten stovi. Tviteriu membranos nuo senumo turejo po skylute, vuferiai grojo gana silpnai, tai kad viska pakeiciau. Man labai keista, kai suzinau, jog zmogus iesko originalios akustikos 5metu ir senesnei masinai. I savo masina ikisau SONY maga (ne pats geriausias pasirinkimas) ir gavau tikrai geresni garsa negu buvo su originaliu magu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 11:41 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 19:44
Pranešimai: 46
Miestas: Kaunas
shyta, as visai ne to klausiau apie ka Jus dabar rasot... pas mane stovi blaupunkta cd70 ir ar imanoma ji pajungti prie vairo valdymo ar ne (tada reik distancini pirkt). Suprasciau jei cia kalbetumeme apie Renault 25 (kuriame Philipsas spec uzsakymu aparatura kure ir skamba labai gerai), bet kad kazkoks tai paprastas magelia Senas blaupunktas ar Clarionas, kuris standarte ejo, geriau skambetu uz cd70 - tai cia jau ir durnam ir be klausos neirodysi.

_________________
Citroen XM 2.0 turbo C.T. LPG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 21:53 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Geresnis garsas ar kokybė. Bent aš įdėjęs į XM CD gotuvą kokybės neišgavau. Man skambėjimas nepatiko


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 22:12 
jop kazkaip gamykline aparatura nelabai suderinta su parduodamais cd groetuvais.,nes as ir bandzaiu prijungt tai sakmbejimas buvo toks lekstas ilga laika paklausius norisi junkt lauk tai nusprendziau apsiriboti radija :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 18:11 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Nesu muzikologas-akustikas,dar stereo nuo mono atskiriu :lol: ir skiriu kur groja normaliai, kur ne. Pažįstamas prekiauja aparatūra tai pas jį buvau įdėjęs CLARION, BLAUPUN , SONY , JVC, PIONEER visi 2002 metų modeliai bet su gamykliniaias garsakalbiais nieko gero. Tai apie tai ir kalbu, kad norint įdėti gerą CD grotuvą ir gauti gerą garsą ir neblogą kokybę tai reiki keisti ir kolonėles.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 17:41 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 19:44
Pranešimai: 46
Miestas: Kaunas
visai i lankas nuejo tema, tai visdelto kas nors zino apie suderinamuma valdymo ant varo XM su blaupunktu cd70? Kas liecia originaliu magu, tai kiek esu girdejes, tai vieninteliai philipsai buvo kurti renault 25 masinai (turiu omeny ne naujas masinas)specialiai ir jie skamba tikrai nuostabiai. gaila kad tik cd changerio negali pajungti. Va. Gryzkyme prie pradines temos...

_________________
Citroen XM 2.0 turbo C.T. LPG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 05:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Mykolas rašė:
mano xm'o standartinis philips magelis groja shvariau ir kokybishkiau uzh sony xplod, kaina apie (500lt parduotuvej) irgi nemanau keisti magnetofno, nusipirkau i prikurke laida kad transliuotu ish mp3 playerio... gaila tik kad elementus reikia keist,,.. :/

matai, kokio senumo tema pakelei?
Savo JVC KD SH 9101 buvau pajunges ant originaliu kolonkiu, grojo graziai, bet aisku nera ka lyginti su naujomis geromis kolonkemis pajungtomis per stiprintuva. Ir jei ten koks lievakas SONY prastai groja, ar nemokate ekvalaizeriu susireguliuoti, tai nera ko stumti, kad senas originalus clarionas groja geriau uz naujesni normalu grotuva. Perka sudus po 100 litu is turges ar po 500 is pardes ir tikisi, kad "dabar tai jau uzgros ir suskambes"...

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 08:13 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tikrai nesu melomanas, negaudau kiekvienos harmonikos ir netikrinu dažnių pločių, ir tas man vienodai paišo, bet kad originalūs XMo kasetiniai Clarionai groja "minkščiau" ir maloniau ausiai už visus naujesnius magelius, tvirtina dešimtys žmonių. Įskaitant ir mūsų elektronščiką Rolandą. Nemanau, kad tokia nuomonė būtų laužta iš piršto, arba visi lygino tik su mageliais už 100lt :roll: .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 08:20 
proffanas rašė:
...bet kad originalūs XMo kasetiniai Clarionai groja "minkščiau" ir maloniau ausiai už visus naujesnius magelius, tvirtina dešimtys žmonių.

Prisijungsiu prie šių vertinimų... Kai nusipirkau XMą, tikrai buvau labai nustebęs garso kokybe. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad vertinu ne pagal techno ar pan. intertriukšmą, o pagal bigbendinį-diksilendinį džiazą, t. y. sąlyginai ramią ir harmoningą muziką. Man ta visa garso sistema pasirodė tikrai labai puikiai suręsta: pradedant mageliu, jo valdymu nuo vairo ir baigiant CD keitikliu ir kolonėlėm (tiesa, paprastai dalį garso permetu į galą, kad būtų truputį erdvinis).


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 12:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Nu kai as bandziau su auksciausios klases JVC magu, su kuriuo i garso varzybas dedes vazinedavo, kur visi ekvalaizeriai, garso procesorius ir pan., ir klausiau ivairia muzika iki susidejau likusia aparaturos dali, tai galiu sakyt, kad viskas normaliai, grojo neblogai, naturaliai.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 18:22 
Flyner rašė:
Kodėl taip darai? Galinės kolonkės groja prasčiau už priekines. Patikėk. :wink: Geriau daryk atvirkščiai- didesnę dalį muzikos perkelk priekin...

Hmm... :? Net nežinau, man taip labiau patiko, kažkaip faina, kai garsas sklinda iš galo ir groja tarsi iš už nugaros... :roll: Galbūt klausant labai garsiai geresnė kokybė (be blerbimo) bus prieky, bet man kažkaip pasirodė geriau tyliau, bet iš galo... :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 23 2008, 15:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
mano nuomone apie XM II garsa:
originalus kasetnikas labai neblogas. priekyje durelese dinamikai puse velnio, tik nereikia patingeti ir pasiziureti, kaip jie prisukti. as pas save paziurejau, is 4 galimu tik dviem varztais gamykliskai prisukti, tad ir barska jie ten. turint noro, ir juos dar galima kokybiskiau durelese ikomponuot+akustine medziaga dureles ismust ar kokiu ten velniu audio fanai daro..:)...auksti priekineje panele gana gerai skamba su dureliu dinamikais. gale tie kiausinukai, tik ziniu radijui klausyt. aplamai, girdejau, kad aparaturos montuotojai teigia, kad xm sunku kokybiskai igarsint...toks jau salono dizainas...
o jei minimaliai, tai maga ir priekinius dinamikus palikt tuos pacius, o i palange galine sutvirtinus medziu gerus dinamikus ideti. na, jei dinamikai galingi ir stipras tuomet nepakenktu. cia megejo ausiai. profu ieskojimams ribu nera...
o pas mane yra imontuota kasetine magnetola Grundig 3301 rds+toks pats cd keitiklis. mygtuku minimaliai, bet kiekvienas is ju turi po kelias f-jas. skamba irgi labai sauniai.

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 23 2008, 16:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
POWER rašė:
o jei minimaliai, tai maga ir priekinius dinamikus palikt tuos pacius, o i palange galine sutvirtinus medziu gerus dinamikus ideti. na, jei dinamikai galingi ir stipras tuomet nepakenktu. cia megejo ausiai. profu ieskojimams ribu nera...

O tu i koncerta nuejes subine i scena stovi ar veidu? O tai kokio velnio tada priekyje palikti senus ir pusetinus, o i gala, sudarkant palange, deti gerus dinamikus? Minti pagavai? :wink: Visas garsas turi pareiti is priekio, bagazinej basavykas, gala galima igarsinti nebent gale sedintiems, nes Xmas nemazas, gale sedintiems bus per daug zemo ir per mazai aukstu ir vidutiniu, basavykas nustelbs priekinius garsiakalbius. O jei vien del saves - isvis nereik gale, visviena ju negirdi.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007