WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 07:17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Vas 19 2009, 16:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Ko mums reikia?
Mums reikia "ausyciu" su mygtukais nuo kito vairo:
Paveikslėlis
Ausytes jungia kontaktine juosta.
Kitokio kontaktinio ziedo (variante be valdymo nuo vairo ziedas neturi papildomu dvieju laidu):
Paveikslėlis
Laido nuo mages iki jungties vaire (laidas eis po panele)
Ausytes issiima l. paprastai, tik pries tai reiks nuimti Air baga nuo vairo:
Paveikslėlis
Air bagas atsisuka is vidines vairo puses, du vidiniai varztai-zvaigzdes. Siam reikalui nerekomenduoju atsuktuvo su nusimaunancia zvaigzdes galvute, nes ikisus i varzto skyle ir po to traukiant atgal, galvute gali likti viduje (skyle maza. paskui, nuemus vaira, ja galima praplantinti jau). Rekomenduociau atsuktuvo storio ir ilgio vientisa vidine zvaigzde.
Taigi, atsukus pagalve atsargiai atjungiame nuo jos jungti su laidu (nenurauti):
Paveikslėlis
pries tai rekomenduotina degima isjungt ir aplamai su nuimta pagalve degimo nejungti (ramiau bus)
Atsukame ir nuimame vaira.
Pasimato ziedas, kuri pakeitus kitu (pritaikytu valdymaui nui vairo, su daugiau laidu), galima jungti mage. Uzdejus zieda ratus tiesiai ir sutapatinti du baltus trikampius ant ziedo.
Pro skyle vaire prakisame du plokscius lankscius laidus nuo ziedo (vienas jungiasi i air bago fiske po vairu, kitas i "ausyciu" jungiamos juostos jungti viduryje).
Prisukame vaira.
Prijungiame Air baga, uzdedame air baga i vieta(prisukame is vidines vairo puses-paskutine procedura).
dar reikes nuardyti apatine vairo konsoles daly, ir po ja rasime stai ka:)
Paveikslėlis
Sujungiame atatinkamas jungtis pagal spalva(supras kiekvienas) ir vsio...

Ale klausimas: neveikia kairys displejus, t.y. turi rodyti info identiska, ka rodo mages info displejus "Volume, radio stotis ir pan.".. kodel? Paskutineje foto matyti dvi jungtys, pilka ir ruda...kam ta ruda..?( ji pas mane tuscia, i ja nera ka pajungti...gal ji ir jungia kairiji info displeju..?

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Paskutinį kartą redagavo 1 POWER. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 20 2009, 19:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
POWER rašė:
Ale klausimas: neveikia kairys displejus, t.y. turi rodyti info identiska, ka rodo mages info displejus "Volume, radio stotis ir pan.".. kodel? Paskutineje foto matyti dvi jungtys, pilka ir ruda...kam ta ruda..?( ji pas mane tuscia, i ja nera ka pajungti...gal ji ir jungia kairiji info displeju..?

Klausimas aišku paprastas- neiškenčiau ir nesulaukiau kol pasirodys foto, bet jei supratau apie ka eina kalba- tai aš tas fiškes (mago) sekiojau mašinoj iki pat pabaigos.
Atsakymas: Yra viena iš trijų fiškiu, kurios atatinkami kontaktai (mėlyni ar tai violetiniai ploni laidukai) jungiasi į kairiojo displėjaus 13 ir 14 kontaktus. Jei reikia konkretesnės info- pasistengsiu ryt susirasti kur esu tai užrašęs. Spalvos fiškių pas mane (`95m. XM) jei neklystu vienodos spalvos

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 21 2009, 08:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Sorry, nlb supratau...:)
tu norejai pasakyti,kad vienoje is 3 mago fiskiu du laidukai (melyni ar tai violetiniai) jungiasi i kairio displejaus 13 ir 14 kontaktus..? velniava, nlb dar vis isivaizduoju...
butu labai idomu mestelt aki i kita XM II su valdymu ant vairo, tai yra i tokio XM vaizdeli po vairu(nuemus apatine plastmase)....vaizdelis turetu but panasus kaip i mano virsuje apatine foto..tik gal sakau,is tos rudos, siuo metu pas mane, laisvos, fiskes, ir eina laidai i info displeju..? pas mane juk gamykliskai nebuvo valdymo ant vairi, tai gal ir dar kokio laidelio neidejau..?
Ir aplamai, idomu, ar visuose XM II, kuriuose yra valdymas ant vairo, nepriklausomai nuo variklio tipo, kairys paneles displejus info rodo tokia pat ir sinchroniskai kaip kad mages info dispjejus..?....va, kai turejau 96V6, tai atrodo, taip ir buvo, tik kad tas kairys diplejus buvo pagedes, kas antra raide tik dege..;)
dekui lb..

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 21 2009, 17:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Na dabar sulaukiau kol užkraus man tavo foto. Aš truputį apie kai ką kito šnekėjau:
Paveikslėlis
Čia kiek supratau tavo mago "užpakalis". Tai vat- fotkėje po tavo apibraukta fiške horizotali apatinė fiškė (kalba eis apie ją).Iš jos į kairyjį displėjų jungiasi:
- apačioje pirmas iš kairės kontaktas jungiasi su kairiojo displėjaus viršutinės eilės 3 kontaktą (jie sunumeruoti).
- Viršuje antras iš kairės kontaktas jungiasi su kairiojo displėjaus viršutinės eilės 4 kontaktą (jie sunumeruoti)
Čia kas liečia kairįjį displėjų (ardydamas- daugiau laidų į kairįjį displėju neradau).
Kas liečia "Rudąją fiškę" tai jei neklystu ten jungiasi laidas iš mygtukų iki magės, dar iš mygtukų eina raudona fiškė- ji nueina kažkur į magistralinį laidyną (tingėjau ieškot, tad nukirpau) per šiuos laidus (spėju iš spalvų) eina maitinimas į airbag`ą ir vairo mygtukų apšvietimą.
Gal ir nelabai aiškiai čia aprašiau, bet jei kokios dalies nesuprasi- rašyk. kiek galėsiu- tiek padėsiu.

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 21 2009, 17:56 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Nerodo tavo foto ...
Dekui, supratau kazka...
O kaip to kairiojo paneles info displejaus 3 ir 4 kontaktai..? juk i juos ateina laidai irgi is kazkur...tai as juos ka, nukirpti turiu, ir prijungti prie nukirptu tavo minetus is apatines mages fiskes..? bet as nukirpes, nukipsiu ateinanti signala is kazkur kitur....???
oi, siplnas as elektroje..trauk ja devynios....:):) dazniausiai viska darau "metodom naucnovo tykanija..", tik kad po to dazniausiai reikia profu pagalbos..:)

O rudiji fiske ne taip, kaip tu sakai..Kam ji? ch...znajet...Lygiai taip pat nezinau, kam ta pilkoji fiske..:)
Is mygtuku iki mages eina trumpas plokscias laidas, paskui pereina i ilgaji po panele iki mages. Oranzinis taip-is/ air baga.

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 22 2009, 19:58 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
POWER rašė:
O rudiji fiske ne taip, kaip tu sakai..Kam ji? ch...znajet...Lygiai taip pat nezinau, kam ta pilkoji fiske..:)
Is mygtuku iki mages eina trumpas plokscias laidas, paskui pereina i ilgaji po panele iki mages. Oranzinis taip-is/ air baga.

Foto URL http://www.ipix.lt/desc/50787283
Kas liečia rudą fiškę tai nelabai nutuokiu, nors turiu vieną variantą, bet jis ne magui.
Kas liečia pilkąją fiškę tai kiek žinau ji eina nuo vairo fotodaviklio ar kažko panašaus (taip man aiškino) į HA ir duoda kažkokį signalą apie tavo vairavimo manierą. Daviklis "DENSO" yra ant vairo ašies ir turi diską su skylutėmis (čia ant XM I) iš apačios prisisuka kiek supratau arba foto arba magnetinis skaičiuoklis ir jis pajungtas per pilką fiškę.
Kas liečia 3 ir 4 laido atjungimus- tai nebūčiau toks greitas, nes mano išrinkinėtas XM buvo `95 m. o jei tavasis po `97 ten gali būti visai kita situacija... Beja tavo 3;4 laidai gal violetinės spalvos ir vienas iš jų yra su baltu pažymėjimu (iki 5cm. nuotoliu nuo fiškės)? (sakau gal laidai pajungti, teisingai, tik nedaeina iki mago?)

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 22 2009, 21:13 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:01
Pranešimai: 200
Miestas: Marijampole
Kažkada seniai ardžiau savo xm II '94 ir pas mane mageje apibrštoji fiškė buvo laisva. Schemose irgi kiek bandžiau įžiūrėt kodus ant fiškiu (labai jau prastai nuskenuotos schemos :( ) 10N ši fiškė yra skirta CD changeriui. Ir jei gerai pamenu tai į kairįjį displejų eina ekranuotas laidas iš vertikalios fiškės.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 22 2009, 22:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
Neturetu buti sunku atsekt kurie pas maga nenaudojami kontaktai iprastinei veiklai (garsiakalbiam, maitinimui, valdymui nuo vairo) ir tuomet zinant kurie niekur neveda bandyti juos prijungti prie ekrano.
Kaip aprase BX16TGI, tai tie kontaktai pas PHILIPS magus iprastai naudojami distanciniui (dvieju kontaktu), bet velniai zino - gal pas XM jis valdo ekrana, nes pas PHILIPS magus montuotus i Peugeot 406 distancinis valdymas nuo vairo jungiasi i ta vertikaliai fiske.
Beje, kur jungiasi valdymas nuo vairo?

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 23 2009, 08:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Hm...aisku, kad nieko neaisku.... :drunk: :drunk: :drunk:

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 23 2009, 12:25 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Pagal mano prieš tai duotam poste nuotrauką manyčiau, kad vairo valdymas jungsis į vertikalią fiškę (jos forma bei kontaktų skaičius atitinka mano turimo laido konfigūraciją).
Antra horizontali fiškė yra naudojama dinamikams.
Trečia horizontali naudojama signaliniams laidams + maitinimas magei. :wink:

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 23 2009, 13:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Taip, jus visiakai teisus:
vertikalioji-laidas iki vairo-valdymas nuo vairo.
Horizontali virsutine-CD keitikliui
Horizontali vidurine-audio signalas in dinamikus
Horizontali apatine-maitinimas ir kt. magei..
Tai nuo kurios fiskes man paimti tuos laidus i 3 ir 4 kairiojo displejaus kontaktus..?:)

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 20:32 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
POWER rašė:
Horizontali apatine-maitinimas ir kt. magei..
Tai nuo kurios fiskes man paimti tuos laidus i 3 ir 4 kairiojo displejaus kontaktus..?:)

Na juk pats ir atsakei į savo klausimą... :D Tik tavo vietoj būdamas aš klausčiau kitaip:
"Kur man juos kišti?" :roll: Skamba gal žiauriai, bet... čia mano žinios baigiasi :bum:
Kaip kolegos iš podolsko rašė... XM`ų modifikacijų buvo sukurta ne tik daug, ne labai daug,o ... begalės, tad el. schemos dažnai galioja kaip gairės,o ne kaip taisyklė. Mano asmeniniu manymu PHILIPS`as tikrai negamino daug magių variantų... tad logiškai mąstant- teigiu, kad signalas iš mago į dešinį displėjų išeina iš Horizontalios apatinės fiškės prieš tai minėtų laidų. Gal bandyk juos (signalus iš minėtų laidų) paduoti "методом научново тыка" į kairįjį displėjų (tikintis, kad nieko bloga nenutiks...)

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 25 2009, 08:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
jo, dekui, kol kas tiek.....
atsils, jei netingesiu vis dar, ieskosime...:):)

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 18 2009, 20:39 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 01 2007, 12:09
Pranešimai: 76
Miestas: Vilnius
na perskaiciau as visa ta tema, nes ji apie patogumą klausantis mages :)
stai kas pas mane buvo...kai isedau i citra mano magės kenwood 4 kartos valdymas buvo nuo vairo. krc kaune kazkokia UAB paėme kazkokia mikroschema ir pajungė nuo ateinancių kabeliuku is vairo valdymo ir prie mages uzdarymo svirteles prisabacino infrared'a. na ka veike...buvo cool. bet kazkaip atsitiko kad po to nebeveike...liudna labai pasidare...na tada is senuku nusipirkau distancini valdyma kuris montuojasi prie vairo..tada valdymas buvo ne toks patogus bet ka darysi..na o dabar rosiuosi ardyti vaira ir su lituokliu padirbeti...turetu buti gerai :) nes draugelis BMW tai padare ir veikia super...tik gaila kad veikia kai vaziuoji tiesiai :D

_________________
Citroen XM II 3l V6, dujos dalimis
869850002;
861297553


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 19 2009, 19:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Čia aš gal kažką ne taip supratau, bet:
Senukų distancinis su laidais ir bandysi tuos laidus pajungti (prilituojant) prie << mygtukų?
Jei taip tai galima problema bus ta, kad << vairo mygtukų paspaudimas duos kitokią varžą į magą ko pasekoje gali niekas nesuveikti arba vietoj garso padidinimo magas keis dainas ar dar kokią nesamonę krės? Bet čia aišku tik spėlionės :roll: :wink:

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007