WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 05 2024, 01:46

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 18 2006, 10:40 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 25 2004, 14:20
Pranešimai: 175
Miestas: Vilnius
Nežinau kaip XM-e, bet Bx-e vartomas priekis labai patogus kai važiuoji toli. Tada tik pasireguliuoji taip , kad koja nekabėtų, o ją remtų iš apačios kėdės kraštas.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 21 2006, 15:09 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
donatas xm rašė:
Siaip tai buvau uzdaves klausima apie sferas,bet matau apie sedynes diskutuot visiems daug idomiau :) Kas del sferu-atrodo,tikrai pas mane sportines.Nera jokio supimosi vaziuojant,bet uztat posukiuose kaip F1 bolidas-beveik jokio svyravimo i sonus.Ar ir pas BX GTI taip?


Man rods,Donatai,kad tavo BX sferos ne sportines,o jas reiktu pildyti :roll:Ir vaziuojant su GT,ir su GTi,ir su 16V BX-u teko pajausti ta hidraulikos ir variklio galingumo derini.Dar pries kokius 5-ta metu vaikstinejant po Gariunu automobiliu turgaviete su svainiu juokdavomes is skustagalviu,pardavinejanciu BX-us(kurie budavo,kaip taburete)ir besiraunanciu paskutini plauka nuo krutines,norinciu irodyti,kad tai neva "sportines"sferos.Na,bent jau mano giliu isitikinimu per iiiiilga :old: mano citroenpatirti teko susitikti su pripildytom,tusciom,pustustem(bet jokiu budu ne sportinem)sferom.Tai mano nuomone.Gal as kazka praleidau.Mielai isklausysiu Jusu kritika. :|

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 21 2006, 17:24 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
donatas xm rašė:
Tiek ten as suprantu.Bet va,perskaiciau kazkur,kad tiokios yra ir nusprendziau.Bet kodel tada mano BX kietas?Sferos visos papildytos.Ir pries pildyma ir po beveik tas pats vaziavimas.Gal cia kur kitur priezastys :roll:


Minkstumui itakos turi aukscio korektoriai,aukscio sureguliavimas,statramsciu busena.Ar tikrai pripilde sferas ir ar visas?

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 21 2006, 17:39 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
donatas xm rašė:
Visas penkias,kiek yra.O va,apie tuo korektorius nesidomejau.


Tarkim,jei korektoriai sudile ir stringa-masina minksta nebus.Jei neteisingai sureguliuotos svirciu padetys ir atstumai-irgi.Priekiui labai itakos minkstumui turi geri priekiniai statramsciai.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 21 2006, 19:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 14 2006, 14:12
Pranešimai: 278
Miestas: Kaišiadorys
Visko gali but.Kai ji nusipirkau,aukscio reguliavimo rankenele buvo uzrudijus ir nevaiksciojo.Vidurine ir paaukstinta padetys yra vienodo minkstumo,nors pasikelia normaliai.Tik pati auksciausia pasidaro kieta.Taigi,is tikruju kazkas gali but panasaus.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 22 2008, 22:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 14 2006, 14:12
Pranešimai: 278
Miestas: Kaišiadorys
Tai gi,pasaka tęsiasi :) Kad nekurt naujos temos,grįžau prie senos ir jau užmirštos.Dabartiniam mano BX buvo naujai perrinkti galinių svirčių guoliai(nors to daryti nereikėjo),išplauti aukščio korektoriai(to irgi daryti nereikėjo)-rezultatas tas pats(išskyrus prarasta nemažai pinigų).Į galą buvo sudėtos nuo BREAK 500ml sferos su iki 1.2mm padidintais žikleriais.Galas pasidarė minkštesnis spaudžiant rankomis,bet važiuojant tas pats.Tada žikleriai buvo padidinti iki 1.5mm ir dabar jau pajutau skirtumą :appl: Bet esamas minkštumas dar manęs netenkina.Noriu pasiminkštint priekį.Galvoju iki 1.8mm,nes įtariu,kad dabar yra 1.65mm.O jeigu ir tada bus maža,tai ir gale padaryt 1.8.
Dabar klausimas,kas važinėja(važinėjo)su pražikleriuotais BX-kokio skersmens buvo žikleriai ir kokie pojūčiai?Ir tik nereikia man paskot pasakų,koks minkštas yra BX su standartinėm sferom :D

_________________
Pro Citroen langą pasaulis gražesnis...
'95 XM Exclusive
'93 XM 2.1 Turbo D12
'99 Xsara D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 00:00 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
donatas xm rašė:
Ir tik nereikia man paskot pasakų,koks minkštas yra BX su standartinėm sferom :D

Na, taip gražiai prašant, niekas juk ir nepasakos :D .
Nepasakos nei apie tai, jog ne ten smegenų buvo ieškoma, nei apie žiklerių išgaidinimus.

P.S. Dovanoju 2,5mm grąžtą, čtob srazu vierno bylo :mrgreen: .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 09:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Tu jam taburete dar prie grazto pridek, stoby tocno vierno bylo.........

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 11:44 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Pas mene GTi ir sferos jo kitokios ir kietesnis jis uz paprasta,nu i iki lemputės....

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 12:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Gerasdviratis rašė:
Pas mene GTi ir sferos jo kitokios ir kietesnis jis uz paprasta,nu i iki lemputės....

Taigi GTI.Turi būti kietesnė važiuoklė,kad kelią jaustum :D

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 14:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
turiu prazikleriuotas bx sferas, net sutikciau pasikeisti i nezikleriuotas, nuo minkstumo vaziuoti ner saugu.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 21:05 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 14 2006, 14:12
Pranešimai: 278
Miestas: Kaišiadorys
Jeigu važiuodamas neviršyji KET leistino greičio,saugumui pavojus tikrai negresia.Man reikia komfortiško važiavimo,o ne duobes skaičiuot.Ir aš pasidarysiu taip,kaip man patiks.Ir ten ta replika apie taburete,tai ni v p.... i ni v krasnuju armiju :twisted:

_________________
Pro Citroen langą pasaulis gražesnis...
'95 XM Exclusive
'93 XM 2.1 Turbo D12
'99 Xsara D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 25 2008, 18:38 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nu ne prie ko čia krasnaja armija. Jei jau nei korektoriai, nei svirčių guoliai neturėjo jokios įtakos, vadinasi, akivaizdžiai turimas reikalas su kažkokiu "tiuningu", kurio inetu tau niekas neatspės. Ar hidrocilindrų diametrai nestandartiniai, ar su skersiniais stabilizatoriais kas priburta, ar dar koks biesas lemia tą kietumą- čia žiūrėti ir nustatinėti vietoje reikia, o ne operuoti anginą per š..ną, be galo didinant tuos žiklerius bei sferų tūrį. Nes paprasčiausiai užsisupsi; ypač prisikrovęs.

Normaliai, BXas yra labai (juolab lyginant su XM su HA) minkštas ir su standartiniais žikleriais bei standartinėmis sferomis.
Nu va; parašiau nors ir prašė to nerašyti :oops: .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 26 2008, 21:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Mano galva, kiekviena masina turi savo minkstuma ir kazka dar ten tobulint nera prasmes. Suprantu, jog norisi to ar ano, bet yra taip, kaip yra - priesingu atveju reiktu daug ka keist gamykloje ir projektavime, o tuo niekas senu modeliu atveju neuzsiims. Belieka atstatyti tik idealu gamyklini lygi ir tenkintis tuo - ir tai jau bus didelis +, nes sis procesas greit nepadaromas. Atmenu, kaip stebejosi maniskiu traktorium donatasxm , regis, per BX meeta - koks minkstas galas :shock: ...Na ir kas cia ypatinga? Jei viskas tvarkyta logiskai, prisilaikant reglamento, o ne chalturos, priziureta normaliai, tad yra taip, kaip ir turi but ir viskas :wink: O gilias duobes skaiciuoja visi auto, nereikia nervintis del to. :)

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Važiavimas su BX
StandartinėParašytas: Gru 27 2008, 15:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 14 2006, 14:12
Pranešimai: 278
Miestas: Kaišiadorys
Gerai būtų,kad tik dideles duobes skaičiuotų.Bet kai važiuoji ir jauti visus kelio nelygumus,tai tikrai nervas ima :evil:
Proffanas minėjo nestandartinius hidrocilindrų diametrus.Kiek žinau,toks variantas įmanomas tik pas XM.BXuose jie visi vienodi.Beto,tiek Alvydas,tiek Julius patarė žikleriuot sferas jei noriu minkštesnės mašinos.Galiausiai tą minkštumą kiekvienas skirtingai supranta.

_________________
Pro Citroen langą pasaulis gražesnis...
'95 XM Exclusive
'93 XM 2.1 Turbo D12
'99 Xsara D


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007