WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 15:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: - 15 km/h
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 07:25 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Sveiki,
Neseniai atradau, kad mano BX vazineja greiciau nei rodo, ta prasme spidometras rodo 15 km maziau nei realus greitis. Na, issiaiskinau as ta be policijos pagalbos :wink: Taciau pasidare labai smalsu: kodel :-k Padangom to tikrai nepaaiskinsi, nes jos tokios kokios ir turi buti, o ir paklaida per didele (15km/h) Taigi, protingieji kurmiai :what: kokie variantai dar butu?

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 08:08 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Hmm, kas tau taip sake? matyt X failai tavo BX dedasi, kviesk Moulderi ar PSI faktoriu.

6-as jausmas ir kolegos, kurie lygiaigreciai vaziavo su manim i DS'a. Kai as vaziavau 125-130 km/h Ju spidometro rodykle nebuvo nukritusi zemiau 140. Ar cia pas juos visus spidometras pievas rodo tik maniskias gerai veikia :lol2:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 08:40 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Pasimatuok kaip sukasi tavo odometras, pagal stulpelius autostradoje, jei sustatyti kas 50metru, vietiniuose plentuose kas 100 metru. Koki 1 km pagal juos pasiziurek ir bus aisku, nes itariu kad tavo draugeliai su tiuninguotais Golpsais ir kitokia kokibe vaziavo, ant kuriu ratai 15" a padangos 5mm aukscio :))))))

Tu cia Xamai, prie reikalo esmes judek. Ne kokypei esme, nes, jei pastebejai, DS tokios nelabai buvo ;) Kolegos matavao su kitu BX ir ZX. Geriau papasakok kur problema gali buti? Nors aisku, automatine pavaru deze tai fokiska :roll:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 09:54 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 25 2004, 14:20
Pranešimai: 175
Miestas: Vilnius
ArvydasAS rašė:
6-as jausmas ir kolegos, kurie lygiaigreciai vaziavo su manim i DS'a. Kai as vaziavau 125-130 km/h Ju spidometro rodykle nebuvo nukritusi zemiau 140. Ar cia pas juos visus spidometras pievas rodo tik maniskias gerai veikia :lol2:

Jei nori tiksliai zinoti, tai reiktu atlikti metrologinius (ar kaip ten) matavimus. O gal kaip tik pas tave rodo gerai, o pas juos blogai.
Beje, jei pas tavo kolegas buvo padangos kurios priklauso, butu idomu zinoti kiek rode tachometras pas juos prie 140km.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 10:25 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
Nus, jei tu vaziavai kolonos priekyje, o jie gale, tai sitas greicio skirtumas yra visai normalus ir nereikia del to stebetis! Jus isvarykit i autostrada ir lygiagreciai masinas dviem eilem varykit, vot tada ir suzinosi, ar fusheruoja tavo spydikas! ;)

Jus man nepasakokit kaip ir kur matuoti paklaidas :evil: Ne to as jusu klausiu :!: Faktas jau yra nustatytas :!: Geriau pasakokit kur gali buti pirezastis :?:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 10:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
ArvydasAS rašė:
Jus man nepasakokit kaip ir kur matuoti paklaidas :evil: Ne to as jusu klausiu :!: Faktas jau yra nustatytas :!: Geriau pasakokit kur gali buti pirezastis :?:

O tu bandei su keliom masinom ar tik su viena? Gal ir tikruju netvarkingas yra ne tavo, o ju spydikas? O problemos pirmiausia, aisku, reikia ieskoti ratuose! Jei pas tave geri, tai gal pas kitus nestandartiniai? O greicio rodykle netrukcioja vaziuojant? Gal troso lizdas ismaltas? :roll:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 10:38 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
... O greicio rodykle netrukcioja vaziuojant? Gal troso lizdas ismaltas? :roll:

O cia jau kazkas artimesnio. Taip, greicio rodykle trukcioja. Prie 50 - 60 labai, nuo 90 - 100 tai jau nebe, rodykle juda taip kaip turetu buti. O tas troso lizdas ties kuria vieta gali but ismaltas? Ties karobke?

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 11:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
ArvydasAS rašė:
O cia jau kazkas artimesnio. Taip, greicio rodykle trukcioja. Prie 50 - 60 labai, nuo 90 - 100 tai jau nebe, rodykle juda taip kaip turetu buti. O tas troso lizdas ties kuria vieta gali but ismaltas? Ties karobke?

Nea, ties spidometru!

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 08 2005, 11:40 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Seip geriau visa trosa pasikeist, jis ten turbut is 2 daliu. Arba eksperimento tvarka po dali :) O jei trosas istisinis tai pasirinkimo kaip ir ner :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 15 2005, 19:17 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Vienas is matuotoju buvau as. Spidiko rodykle pas mane lygiai taip pat malasi. Kuo greiciau vaziuoji- tuo maziau malasi. Vazinejau ir su bx14 buvo lygiai tas pats. Kiek keliu sargai buvo sustabde- visada buvau vaziaves tiek kiek jie man ir sake (+- 5 km/h) bet tikrai ne 20km/h.

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: - 15 km/h
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 07:32 
ArvydasAS rašė:
Sveiki,
Neseniai atradau, kad mano BX vazineja greiciau nei rodo, ta prasme spidometras rodo 15 km maziau nei realus greitis. Na, issiaiskinau as ta be policijos pagalbos :wink: Taciau pasidare labai smalsu: kodel :-k Padangom to tikrai nepaaiskinsi, nes jos tokios kokios ir turi buti, o ir paklaida per didele (15km/h) Taigi, protingieji kurmiai :what: kokie variantai dar butu?
Pasiskolink GPS.Zinodama jo paklaida suzinosi savo tikra greiti, paskui ieskok priezasciu. - kodel...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 14 2005, 16:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
:oops: :oops: :oops: Labaj visu atsikrapstau!!! Del to greicio matavimo- praejusi 5-ni vaziavau Vilniun is Klaipedos ~ 120 km/h vaziuju- ir galvos nesuku, kad palicija sustabdys. Tik vat- prisivijo many tokis masiniukas kaip << picaso ir as besigrozedamas << netycia zvilgtelejau i jo spidika (diselis, sviecia graziai,bet...) ciut vairo is ranku nepaleidau- pasirodo as ant 100 vos vaziuoju (kajp koks pensinykas) zodziu- mano spidikas taupo mano pinigus ir neleidzia polisijai is many uzdarbiaut. Skirtumas tarp mano ir picaso- 10km/h

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007