WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 19:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sportinis oro filtras
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 15:20 
Taip susikloste,kad gavau kugines formos sportini oro filtra.Gal kas nors turite uzsideje ant V6?Noreciau konsultacijos,nesugalvoju kaip ji uzdeti.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 15:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
galiu paiimti ta filtra jei sukelia problemas, t.y. nera kur deti :lol:
Siaip Gedas buvo i savo XM sportini oro f. pasistates.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 18:57 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Reikia mesti lauk esama deze nuo oro filtro ir jos vietoje instatyti ta kugini, bet tik metalineje kolboje su oro paemimo nuvedimu kaip, kad yra gamykliskai padaryta.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 20:09 
o tipo priekyje ner kur istatyt, siaip v6 nemaciau, tad tik speju kad vietos vis vien uztektu.
svarbiausia kad filtras butu kuo toliau nuo karstu detaliu, jis turi paimt kuo saltesni ora, antraip ne prides galios o atims


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 00:20 
Sveiki mano draugelis, yra įsidėjęs sportinį filtrą, tik tiek kad ne į <<, o į audinę, ir žinokite man įspūdį tai paliko labai gerą, nes variklis tai tikrai atsigavo. Aš visados galvojau kad čia kaip sakyti grybų dainos, apie šiokį tokį pagerėjimą, bet jai pats ne būčiau pamatęs tai tikrai nešnekėčiau. Man dabar labai įdomu pasidarė jei į TD pastačius ar būtų panašus efektas, nes kiek anksčiau teko skaityti tai TD oro filtras turi labai didelę reikšmę. Gal kas nors važinėja į << TD įsidėjęs sportinį filtrą :?: Būtų labai įdomu sužinoti nuomonę :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 08:45 
Jeigu TD su tarpiniu oro ausinimu "interculler", tai nemanau, kad verta ka nors keisti, bet cia tik mano nuomone. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 08:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Kazkas buvo i 2.5 TD insidejes, tai sake, kad efektas buvo :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 10:09 
nxm rašė:
Vietos yra sociai tik matote i filtro deze ateina dar kazkokia slangute kaip ja pritvirtinti prie kugio juk jis atviras be korpuso.


nu ant mano seno V6 24 90m. tai nebuvo jokios shlangeles, grechiausiai chia kox alsuoklis, o jei taip, tai tu ji gali palikti ir neikur nepajungta, tik uzhkimshk kokiu praleidzhianchiu ora vatiniu kamschiu, nes gali retkarchiais koks lazhiukas tepalo nulashet. O shiaip viskas paprasta - imi nerzhaveikos 90 laipsniu sulenkta storos triubos gabaliuka ir sukishi viena gala i filtra, kita i zharnos gala kur ankschiau kishosi filtro dezhe, o paskui ten jau tik tavo fantazijos galimybemis apsiriboja kaip tu ji pritvirtinsi kad jis nejudetu.

PS. ash kai ji dejau, tai uzhkniedijau skarda ta didele skyle, kuri lieka ishtraukus filtro dezhe, kad nevarytu purvo ant filtro, o atskyrinet del shalto oro nepasimoka, nes ji ir taip jau atskiria akumuliatorius.

PS2. efektas buwo


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 14:05 
nxm rašė:
Koks,gal neverta?


tai kaip ash supratau tu jau turi ta filtra, tai tadum tikrai verta. Jei reketu ji pirkti, nu tai dar reiketu pagalvoti, bet kai jau turi tai vienareikshmishkai statyk nes blogiau tikrai nebus, o vienas pliusas garantuotas - atidarius kapota visas agregatas rimchiau atrodo...

O mano efektai tokie:

effect 1: pas mane buwo dujos (tik del ju ir stachiau), ir pastachius filtra 1000% sumazhejo chlapoku (sproginejimu), o jei ir pasitaikydavo tai sprogimas jokios detales nesusprogdingdavo (priesh tai buwau pakeites kelias filtro dezhes).

effect 2: pagerejo trauka ir man atrodo, kad ne tik psichologishkai - ant kokio TD tai gal ir nelabai pajustum ta traukos skirtuma, bet kai pas mane buwo 200AG tai lygtais pasijuto, nes tas tariamas arkliu padidejimas yra procentinis, kuo daugiau arkliu turejai, tuo daugiau ju dasideda nuo filtro, nors tai ish tikruju nelabai yra tiesa, tiesiog pagereja ne arkliu skaichius, o yra geresnis galios perdavimas i ratus.

effect 3: labiausiai patiko - kadangi panaikini sandaria filtro dezhe, visas variklio kvepavimas-riaumojimas zhymiai geriau girdisi per atvira filtra, ir mano buves V6 24 kele labai ausiai malonu garsa, panashu i koki nors amerikansko V8 karbiuratorinio variklio darba (kaip kokis Chevrolet Camaro). Vo tep.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 08:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Na dujom sportinis filtras yra beprasmis dalykas, nebent bus ipurskimas, o paprastai sistemai tai visiskai nieko. Benzinui taip, dyzeliui taip. Kitas dalykas, norit paziuret ar tikrai filtras duoda galio , tai visai isimkit oro filtra ir pavaziuokit. Man efekto visai jokio nebuvo, tik baubimas po kapotu, trauka ta pati. O 240km/h ir su filtru pasiekdavau. Taip kad idejus sportini nemanau kad prades traukt, paprasciausiai psichologija veikia: nu turi but gerai..... 8)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 15:09 
Ar bus efektas iš to reikalo,kad užsidėsi tą filtrą gali greit išbandyt,o jei ne naują greičiau prastumsi,negu vienąsyk dėvėtą.O būdas toks nuimk iš viso savo filtro dėžę su visu filtru ir pabandyk,kaip eina.Jei jauti skirtuma,tada dėk,jei nieko ,ko tikėjais nepajutai,tada gali ir nedėti.Tokiu atveju nieko jis tau nebepakeis.Jei paprastas oro filtras yra kokibiškas ir švarus,manau pakanka tam motoriukui ir oro.
o siaiptokius filtrus labai šauniai motociklams pritaiko.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 06 2004, 15:03 
sigius rašė:
Sorry, kad is uzmarsties prikeliu sena tema, bet tai turbut geriau nei nauja tema kurti. Siandien po ilgos pertraukos bumbtelejo dujos ir, kiek spejau ryte pamatyti, is filtro dezes nelabai kas liko. Tad dabar galvoju, gal vistik isideti sportini filtra, kad nebebutu kam subyreti. Ta proga noreciau suzinoti kiek tas filtras kainuoja ir ar kas uzsiima ju montavimu. Gal net Klaipedoje zinote kokiu nors vietu?


tau tiks ir paprastas vieno konuso green'as - apie 120lt. Susimontuot labai sekmingai gali pats, jei past atve nagai iki alkuniu nenukapoti :)

O kur ant KLP tai jau nezhinau :(


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2004, 09:58 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 22:10
Pranešimai: 130
Miestas: Kaunas
Na 200PS tai tikrai pilai niekada neisnaudoji. As pats su toke vazinejau. Todel nieko ir nesijaucia. O isemus oro filtra, bet kuris variklis lengviau dirba, tas pats kaip tu per nosine kviepuotum. Labai jauciasi ant automatu. Tiesa bandziau ne ant savo citroeno, o ant amerikietisko vano 3.3l varikliu.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007