WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 19:49

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Apsauga C5 dideliam ekranui
StandartinėParašytas: Geg 29 2013, 13:21 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Sveiki,
Taigi pas mane C5'am yra didelis 8.5cmx15.5cm (ar pan) ekranas. RT3 gal vadinasi, o gal ir kitaip šitas.
Meistrai sakė kad tas ekranas yra žiauriai jautrus valymams ir braižymams ir mano paties labui patarė kuo greičiau kokią plėvelę užklijuoti ant jo. Ar kas nors susidūrė su tuo? Kam nors jau gal susibraižė iki mirties?
Na aš bet kokiu atveju plėvėlę kokią nors skirtą planšetiniam kompiueriui jau nusipirksiu, bet galvoju kaip ją užklijuoti. Geriausia būtų nuimti aplink ekraną esančias plasmases ir tada klijuoti. ACS servisas sakė galėtų nuimti, bet man vargas darbo metu iki jų važiuoti.
Gal kas nors turit kokią schemutę ar galit papasakoti kaip tas plasmases aplink ekraną nuardyti? Gal ten nedaug reikalų, tai pats ir pasidarysiu

Paveikslėlis

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 29 2013, 13:49 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 18:25
Pranešimai: 101
Miestas: Vilnius
1. Sunku patikėti, kad toks jautrus tas ekranas :) Čia ne mobiliakas, kišenėj nenešiojamas, sunku subraižyti. Nebent su nagais.
2. Jei jau klijuoti apsauginę tai galima ir taip neatardžius, nereikia juk 100% uždengti, užteks ir 98%.

Bet čia tik mano nuomonė.

_________________
Paveikslėlis C5 2.0HDi Break 2005m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 29 2013, 15:07 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Tai taip, galima ir taip klijuoti, bet vistiek netaip gerai bus kaip apklijavus viską ir po plasmase.
ACS sakė kad senesni ekranai geresni buvo. O dabar naujesni tai eina šaibom, nes labai jau minkštas tas paviršius. Labai kenčia nuo pavalymų, nes mašinoj daug visokių abrazyvinių dalelių, jos ir prisideda prie gadinimo.

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 29 2013, 16:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 03 2010, 13:04
Pranešimai: 1088
Miestas: Kaunas
Taip, ekranai labai jautrūs
Apdaila nusiima plokščio atsuktuvo pagalba

_________________
Naudotos 2000-2014 << dalys
8-677-54-450
<< berlingo xtr šungaudys


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 30 2013, 16:51 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
O kurioje vietoje tą atstuktuvą reikia kišti?
Pagal mėlyną ar pagal raudoną liniją? Ar apskritai kitur? (žr foto)
Paveikslėlis

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 24 2013, 22:47 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Nesuprantu ar cia per nauja masina ir niekas nezino ar siaip forumas nelabai gyvas?
Uzsidejau plevele be ardymo. Tiesiog iškirpau tinkamą dydįir tiek. O jei kas norėtų ardytis, tai visų pirma nusiima ruda juostelė kuri foto yra tarp melynos ir raudonos liniju. Juostele reik tiesiog graziai atlupt, pritvirtinta su šponkėm. Po ja yra keletas varžtų kuriuos atsukus turi visa didele detalė su visais ortakiais išsitraukti. Aš kokias 10 min pabandžiau traukti, kantrybe baigesi, tai suđėjau viską atgal ir plionkę ant ekrano iki kraštų uždėjau. Plionkė Hama skirta Apple Ipad mini planšetui kainavo apie 20lt ir labai gerai tiko.

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 30 2013, 22:09 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 31 2009, 17:19
Pranešimai: 103
Miestas: Naujoji Akmenė
stiicooper rašė:
Nesuprantu ar cia per nauja masina ir niekas nezino ar siaip forumas nelabai gyvas?
Uzsidejau plevele be ardymo. Tiesiog iškirpau tinkamą dydįir tiek. O jei kas norėtų ardytis, tai visų pirma nusiima ruda juostelė kuri foto yra tarp melynos ir raudonos liniju. Juostele reik tiesiog graziai atlupt, pritvirtinta su šponkėm. Po ja yra keletas varžtų kuriuos atsukus turi visa didele detalė su visais ortakiais išsitraukti. Aš kokias 10 min pabandžiau traukti, kantrybe baigesi, tai suđėjau viską atgal ir plionkę ant ekrano iki kraštų uždėjau. Plionkė Hama skirta Apple Ipad mini planšetui kainavo apie 20lt ir labai gerai tiko.

Mumi turėtume džiaugtis :alah: ???

_________________
Citroёn Xm 2.0i16v-bako užtenka 1100 km
Citroёn Xm2.9i24v-concordas...
Сitroёn C6 2.7hdi-kitas pasaulis...
Tel. 867345310(tele2)...


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 01 2013, 13:31 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
m?
jumi su xm gal jokio skirtumo apskritai, nes pas jumi matyt nėra ekrano ir atitinkamos problemos.
čia tegul džiaugias tie kam aktualu ir kas ras šitą info

vaidots rašė:
stiicooper rašė:
Nesuprantu ar cia per nauja masina ir niekas nezino ar siaip forumas nelabai gyvas?
Uzsidejau plevele be ardymo. Tiesiog iškirpau tinkamą dydįir tiek. O jei kas norėtų ardytis, tai visų pirma nusiima ruda juostelė kuri foto yra tarp melynos ir raudonos liniju. Juostele reik tiesiog graziai atlupt, pritvirtinta su šponkėm. Po ja yra keletas varžtų kuriuos atsukus turi visa didele detalė su visais ortakiais išsitraukti. Aš kokias 10 min pabandžiau traukti, kantrybe baigesi, tai suđėjau viską atgal ir plionkę ant ekrano iki kraštų uždėjau. Plionkė Hama skirta Apple Ipad mini planšetui kainavo apie 20lt ir labai gerai tiko.

Mumi turėtume džiaugtis :alah: ???

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007