WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 04:39

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Katalizatoriaus pašalinimas
StandartinėParašytas: Geg 03 2004, 12:03 
sweikimaniskiame XM jau baisingai barska tas katalizatorius, noriu klaust ar tikslinga man ji mest lauk, ta prasme ar nieko tokio jau neatsitiks


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 03 2004, 12:22 
Jeigu katalizatorius barska, tai reiskia, kad jis jau atitarnavo savo laika, todel drasiai gali mesti ji lauk, nes jo buvimas tik sukelia papildoma pasipriesinima ismetamoms dujoms.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 03 2004, 14:59 
Tik kiek zinau dar uzh katalizatoriu galima gauti kazkiek litu, nes juose berods yra brangiu metalu, tad ziurek, kad meistrai neapgautu.
Cia rimtai. Ar tai 50lt ar daugiau.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 03 2004, 15:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 29 2004, 10:52
Pranešimai: 24
Miestas: Kaunas
Tas tiesa, katalizatoriaus turinį galima konvertuoti į pinigus.

Tik pašalinus katalizatoriu, prasideda negražaus plerpimo problemos. Vietoj jo, reiktų pastatyti kokį rezonatorių. Elektrėnų gatvėj man pastatė berods už 50Lt. Bet jis išdega po kurio laiko.

Dar esu girdėjęs, kad servisiukas, leidžiantis nuo nuokalnės g. į jonavos, vietoj katalizatorių stato kažkokius "sraigtus".

_________________
Progdis
XM '93 V6


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2004, 10:24 
kas be ko teko ir man girdet, kad lygtais yra dengiama labai plonyciu platinos sluoksneliu ar kazkokio kito tauraus metalo, tik vat reiktu susirasti, kas kur ir po kiek kaune superka


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2004, 10:29 
ne platina, ne kox magnis ir tikrai ne uranas, bet paladis (gal jau koki deshimta karta rashau tai)

Vidutinishkai turetum gauti uzh katalizatoriu apie 100lt, bet mano supratimu tai menknikis, palyginus su tuo uzh kiek paskiau juos servisai parduoda, nes pagal mane ten yra grynas paladis, o jei taip tai jo vienas gramas kainuoja 20lt, o katalyzatoriuje ju (ta prasme gramu) ne vienas ir ne du o shimtai


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2004, 14:29 
xex o paie zala gamtai tai nepaglvojot... :!: :?: :D nes katalizatorius liktai skirtas nesudegusiam kurui sudegti ir taip is dalies mazina iseinancio dvideginio koncentracjia...tai va mylekime savaja planeta. :D :D pavariau kaip tie ish zyniu zaliukai..:P o del to kad ji galima ismainyti i Litus tai nezinojau... :shock: "turesiu amenyje".. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 05 2004, 10:38 
xamas rašė:
Nu ir kiek jus gr. galvojat rast tam sudegusiam katalizatoriuij to paladzio?? Nurimkit, daugiau kaip 50lt nieks jums neduos. Nes jus jo patys neisgryninsit iki reikiamo lygio........


jeigu leisies durinamas tai tada taip - daugau nei paltyniko negausi, o jei yra kopustas ant pechiu tai gausi paltynika i rankas ir prie to pachio tau bus istatytas rezonatorius uzh dyka


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 05 2004, 16:26 
tai gal tada kas zino koki meistreli auksaranki kaune, kuris isimtu man katalizatoriu ir idetu rezonatoriu ir dar duotu paltynika :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 06 2004, 11:38 
kakha rašė:
tai gal tada kas zino koki meistreli auksaranki kaune, kuris isimtu man katalizatoriu ir idetu rezonatoriu ir dar duotu paltynika :)


paieshkok internetiniuose skelbimuose, machiau pilna skelbimu, kad superka katalyzus ir t.t.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 49 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007