WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 11:00

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Užsidega "K"
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 10:53 
Sveiki,

na nebesiseka man su ax'u visiskai. Pries savaite nuvariau ja i Mehari, nes dusdavo, uzsideginedavo "K" lempute, rijo ziauriai kuro. Meharyje padare diagnostika, pakeite paskirstytoja, visa kita sake ok. VAkar vel uzsidege "K" lempute! ir taip nuvaziavau kokius 4-5 km, po to sustojau uzgesinau, nuejau namo, grizau po kokiu 5 min, uzvedziau ir vel tas pats. nuvaziavau koki 2 km su svieciancia "K". uzgesinau. po 5 min vel uzkuriau, tai lempute tvarkingai uzgeso. Kas vyksta? Kur Kaune galetu man sia beda pasalinti?
Dekui is anksto.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 11:03 
beda su degimu - gali buti laidai, zhvakes, trampliorius ir jo dangtelis, lamda zondas. Tuo atveju jei zhvakes ir laidai OK bandychiau zhiureti lamda zonda


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 12:15 
malgis rašė:
"K" (elektroninės sistemos gedimo) lempute tavo AX'as nori tau pasakyti štai ką:

"Kodėl tu, pinpi, nesidarai /Kompiuterinės/ diagnostiKos, o tiK bandai burti čia iš Kavos tirščių?"

Niekas čia tau nieko nepapasakos. Važiuok į normalų servisą, kur peržiūrės variklio elektroniką ir pasakys, kas prie ko ir ką daryti. Žiūrėk, kad kitą kartą AX'as "K" lempute nepasakytu "Ką gi, man jau Kaput".


Ka rekomenduotum Kaune? Kai variau i Mehari sakiau jiem sia beda, pasirodo nepadejo.. Kur Kaune ta tikrai pataisytu? (iur kazin kiek kainuotu...)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 13:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
GdrSas rašė:
Ir kokia tada yra pilna diagnostika Meharyje uz 60 Lt? Negi bereikalo ja ten dariau? Tiesa, minejo, kad neveikia vakuumas koks tai bet sake, kad itakos labai neturi, o ir pakeistimui neturetu..

gal turi, gal neturi... šeip kol kas - tfu-tfu-tfu per kairį petį - kas darė Robidalyje (ir aš tami tarpi) nesiskundė jų darbu... o kaina jų irgi 40LT/val, tai kainavo 60LT už 1,5val varlaiėdiško awtostebuklo su fokiškoskokipės elementais (tipo oro srauto daviklis) diagnostavimu ir sutvarkymu. ir nežiūrint to, kad kreivas imobilaizeris neleido tiesiai pajungt dignostinio kompo ir teko badyt vos ne tipo laideliais su diodais :lol:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 13:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Bet su netvarkinga elektra nera ko vaziuoti diagnostikos darytis. Kompas tau juk nepasakys kad zvake bloga ar laidas pramusineja. Taip kad pirma susitvarkai visa elektra, o tik paskui darais diagnostika.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 13:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
GdrSas rašė:
Ir kokia tada yra pilna diagnostika Meharyje uz 60 Lt? Negi bereikalo ja ten dariau? Tiesa, minejo, kad neveikia vakuumas koks tai bet sake, kad itakos labai neturi, o ir pakeistimui neturetu..

Tas "vaakumas" jusu ziniai VEHO kainuoja tik varganus 750 lituku! ;) Pamastykit, ar toks jau jis ir nereikalingas! :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 13:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
GdrSas rašė:
vaje...

Uhu... :(
Neznau kas cia per nesamone, bet pas mano pazistama AX irgi su monoipurskimu. Pas ji irgi oziuojasi kazkotais...
Siuo atveju as bejegis, nes mano tureta aiksas buvo su karbu, kuri remontuoti buvo nefyg delat! :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 15:50 
xamas rašė:
Del zvakiu, laidu ar dangtelio ta lempute tikrai nesidegios, itariu kad kazkur velnias sedi ir zaidzia su fiskem ar davikliais :)


nu tikrai tai nesakyk, nors tikimybe gal ir mazha, bet pats turejau tokia beda su 2000 Civic'u - pakeichiau viena a.i. laida ir viskas liux


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 16 2005, 15:10 
daug kut tas uzsidegimas buna kai lamda zondas pavargsta man atrodo...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2005, 09:18 
Gerasdviratis rašė:
Tos lemputes uzsidegimas gali but kompo blefas.O kas dar darosi?


na sitos svenciu dienos lyg ir ramiai praejo... o siaip, kai uzsidegdavo ta lempute, tai jauciasi, kad noretu gesti, gazo nepadavus uzgestu..


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007