WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 19:35

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bal 26 2005, 21:00 
Ar kas nors esat panasaus ugio ir varinejat su zx? Idomu pasidare ar eina ten normaliai tilpt, na taip, kad isedes negalvotum iskart apie islipima:) Ir jei vairuotojas toks aukstas ar lieka vietos gale bent kiek?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 27 2005, 17:13 
Laurix rašė:
Reikalavimai ten ne kazin kokie, jei tureciau kokiu isskirtiniu tai i zx isvis neziureciau


Mano 1.91 ūgis, atsisėdus, ir atsistūmus sėdyne iki pat galo pojūčiai tokie: kaip tik.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 30 2005, 11:36 
Arte. rašė:
Laisvai! Pats bandziau!

Arte 1,95


O uz taves tiptu suauges zmogus? Ciuju nelabai,nebent koks vaikas ar smulki panele.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 30 2005, 14:55 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Laurix rašė:
O uz taves tiptu suauges zmogus? Ciuju nelabai,nebent koks vaikas ar smulki panele.

nu bet tu ir įdomus... klausi, ar tilptų aukštaūgis už ZyXeliaus vairo, o kai tau atsako, kad no problem, tai tau parūpsta dar ir keleivis už vairuotojo... vistik pagalvok, a kieno sąskaita tas tilpimas... o jei jau taip nori patogumų galiniams keleiviams - tada ZyXelius aiškiai per mažas

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2005, 10:47 
Marijonas rašė:
Na as 1.94 ir uz Zx vairo telpu tik tiek kad reikia tilpti , uz manes gale joks suauges neatsises, bo vietos kaip ir nerasta, pastebejau vieno valytuvo minusa, jis valo tik puse man reikalingo regejimo lauko, bet siaip smagi masinyte :roll:


Tai sėdi gal labai išsitiesęs, aš tai nugaros atloša dar nemažai nuleidžiu, tai tada gaunasi taip, kad guliu važiuodamas, bet kitaip tikrai sunku, o dabar su žiemine striuke tai išvis..


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 04 2005, 12:05 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Montesino rašė:
Laurix rašė:
Ar kas nors esat panasaus ugio ir varinejat su zx? Idomu pasidare ar eina ten normaliai tilpt, na taip, kad isedes negalvotum iskart apie islipima:) Ir jei vairuotojas toks aukstas ar lieka vietos gale bent kiek?

na wa kaip fainai, as pats esu 200cm ugio nusipirkau pries menesi ZX ir didesniu problemu del ugio dar nepastebejau, na nebent kad retsykiais atsimusu kakta i ta apsauga nuo saules ;) siaip telpu normaliai, kaksaip pritapau, na aisq gale wietos uz manes jau mazokai, bet juk pati masina nera tokia jau didele :) na galiu sakyt kad man tikrai patogu :P
Atsisedes siandien paziurejau kad nera sansu pataikyti kakta i apsauga nuo saules gal jau labai prilipes prie vairo sedi, bet tada galva lubas remtum :roll:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2005, 14:50 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Marijonas rašė:
... pastebejau vieno valytuvo minusa, jis valo tik puse man reikalingo regejimo lauko...

O pas tau valytuvas nepertrumpas? :lol: Man taip buvo: kai nuspirkau AX'a irgi pastebejau, kad per mazai nuvalo ir tai buvo nemenkas trukumas. Bet veliau atradau, kad vis del to senasis seiminikas buvo palikes per trumpa valytuva. Kai uzsidejau tinkamo ilgio tai visks normalei tadum buvo ;) gal pas tve panasi situacija :roll:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2006, 22:27 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Sau 19 2006, 21:21
Pranešimai: 216
Miestas: Vilnius
Gerasdviratis rašė:
AX isvis yra dvi vietos ir ner ko ten issigalvot nesamoniu-taigi ne autobusas.Piervym dielom nusipirkes AX ismetu lauk galines sedynes ir ta lenta nesamoninga.Tadu telpa mano suo,dar lieka vietos valciai,pasarams,irankiams ir kitam biesui,a priekyje dar vienas rybokas gali tilpti.Arba ten laisvai telpa 8 dviraciai.
ZX ,jei priekyje sedes 2 m. ugio,tai irgi gale vietos nera-ne autobusas.
jei priekyje sedes koki 1,60 m ugio-vistiek 2 m zmogus i gala netilps,nebent stoge galvai skyle padarysi.
Ir isvis ner ko augti iki debesu. :nono:

ale ir susirinkot čia krepšininkai... :D
tai ko čia varginatės ir lendat į ZX'ą?? Sėskit į Citr Berlingo. aš nedidelio ūgio ir tai mieliau su tokiu važinėčiau ir nesukčiau galvos, kur ką nusimušiu ar sieksiu sėsdamas :)

_________________
Xsara Picasso 1.6 hdi
C5 2.0 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 03 2007, 11:32 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 10 2006, 18:06
Pranešimai: 37
Miestas: Šiauliai - Vilnius
Laisvai telpa aukstaugis ir visai normaliai keleivis uz jo! Turiu as toki 2 duru (zmonos auto), tai net isbandziau! Aisku ne XM bet vaziot normaliai galima! Mano ugis 1.92 tai visai patogiai galiu ir prie vairo sedet ir normaliai gale bet ilipt ten nelabai patogu, bet masina netam buvo pirkta kad kas gale vazinetu!

_________________
Xantia 3v6,exlusive, juoda + LPG.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 03 2007, 19:21 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Patogu nes sedynes yra zemai,bet ne taip kaip taburetes.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 14:01 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 08 2006, 11:12
Pranešimai: 148
Miestas: Vilnius
is patirties galiu pasakyti, kad po 1.90 metro zmogaus gale vietos nelieka, nebent vaikui. as pats 1.78 esu ir vazinejau su zx 4 metus, tai po manes dar gali atsisesti toks pats zmogus, bet jau jauciasi keleivio keliai nugaroje.

_________________
Xm 96 2,5 TD Oda-Veliuras


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007