WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 03 2024, 17:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgs 05 2008, 09:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Negi PSA paseks Renault pedom ir pavarys dar pigesniu trandulietu?
http://www.delfi.lt/news/economy/automo ... d=18421390

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 05 2008, 10:07 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Bet jie bus Talbot :). Kažkada teko vieną talbotą užmušti :D.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 15:24 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Kažkaip tie pežo vadai jau pradeda grybą pjaut vis daugiau... mlyn, gaila, kad nėra tokio giganto, kuris nupirktų << ir atgaivintų jo senąją dvasią, o ne "fokiškas" blešankes leistų. :(

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 19:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
Kažkaip tie pežo vadai jau pradeda grybą pjaut vis daugiau... mlyn, gaila, kad nėra tokio giganto, kuris nupirktų << ir atgaivintų jo senąją dvasią, o ne "fokiškas" ***šankes leistų. :(

Pakentėk,Mario.Dešimtais kai kas įvyks
:wink:

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 20:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Jeigu gerai pamenu, PSA ketina gaivinti ir Panhard brandą lengvųjų automobilių rinkoje. Tik tie tikrai nebus pigūs :)

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 20:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Kalba eina ne apie Panhard :roll:

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 20:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
Kažkaip tie pežo vadai jau pradeda grybą pjaut vis daugiau... mlyn, gaila, kad nėra tokio giganto, kuris nupirktų << ir atgaivintų jo senąją dvasią, o ne "fokiškas" ***šankes leistų. :(


Na Mario - gyvenimas yra žiausrus tsakant :) Tačiau ta visų mylima senoji dvasia ir privedė prie to kad << priklauso PSA. Šiaip jie ne dėl dvasios dirba, o dėl pinigų - kas yra manau visiškai normalu. Kuria tai ko reikia šiuolaikiniam vartotojui - kad ir C-Crosser'is. Tai yra tai ko šiai dienai reikia rinkai. Ir manau būtų visiški dundukai jei neatsiriektų šio pyrago gabalo.
Kas liečia pežą - išsireikšių gal ir nepopuliariai, bet iš mano turėtų visų prancūzų jis vis dėl to ima viršų. Ir manau ne veltui antrinėj rinkoj kainuoja trečdaliu brangiau nei <> arba <<.
O jei šiai dienai liaudžiai reikia totalios piguvos -tai pirmyn su tuo Talbotu, bele pardavimai eitu.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 16 2008, 08:56 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Kostas rašė:
Pakentėk,Mario.Dešimtais kai kas įvyks :wink:

Kad tik į gerąją pusę viskas pakrytpų... [-o<


Pole rašė:
Na Mario - gyvenimas yra žiausrus tsakant :) Tačiau ta visų mylima senoji dvasia ir privedė prie to kad << priklauso PSA.

Ne visai, Pole, ne visai taip. Ne dvasia, o kai kieno polinkis į azartinius lošimus bei ekonominė krizė per SM "pristatymą". ;)


Pole rašė:
Kas liečia pežą - išsireikšių gal ir nepopuliariai, bet iš mano turėtų visų prancūzų jis vis dėl to ima viršų. Ir manau ne veltui antrinėj rinkoj kainuoja trečdaliu brangiau nei <> arba <<.

Nežinau kuom tau tie pežai patinka, bet man, kiek aš juos bandžiau, tai nu i nakum juos. Važiuoji lyg su citru, bet jauti, kad kažkas ne to. Aš prieš pirkdamas grandą (dar net nežinojau, kad jį pirksiu (bo apie naująjį C5 svajojau)) buvau pasinešęs irgi kokį pūgą paimt. Domino 607. Ir net labai domino. Nu bet kai atsisėdi į jį, tai gryn Xsara. Viskas beveik identiška. Vairas, valdymo ryčiagėliai... ir net vietos viduje beveik tiek pat, neskaitant, kad jis ksemo klasės. :( O 407 ir kiti "naujieji" pežai su atvėpusiom lūpom man nepriimtini dizaino požiūriu. :17: Todėl net "nesimieravau" jųjų.

Pole rašė:
O jei šiai dienai liaudžiai reikia totalios piguvos -tai pirmyn su tuo Talbotu, bele pardavimai eitu.

Tai kas be ko. Ta piguva dengia nuostolius normalių citronų, kaip kad savo laiku aiksai dengė ksemus. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 16 2008, 09:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Nežinau kuom tau tie pežai patinka, bet man, kiek aš juos bandžiau, tai nu i nakum juos.


Na nei patinka nei nepatinka. Konkrečiai 407 neturi jokios konkurencijos iš << pusės. Tai mano nuomonė paremta abiejų modelių bandymu. Kas nori gali ir toliau aklai kartoti kad C5 kažkuom pranašesnis - bet aš su tuom kategoriškai nesutinku.

Cituoti:
Važiuoji lyg su citru, bet jauti, kad kažkas ne to.


Vat būtent - su C5 nei minkštumo nei stabilumo - kompromisinis variantas. Iki ksemo toooli pagal minkštumą, iki pūgo toooli pagal stabilumą.

Cituoti:
Domino 607. Ir net labai domino. Nu bet kai atsisėdi į jį, tai gryn Xsara. Viskas beveik identiška. Vairas, valdymo ryčiagėliai... ir net vietos viduje beveik tiek pat, neskaitant, kad jis ksemo klasės.


:lol: :lol: Nu čia jau kvepia dideliu neobjektyvumu. Atleisk bet palyginai galvą su subine :roll:

Cituoti:
O 407 ir kiti "naujieji" pežai su atvėpusiom lūpom man nepriimtini dizaino požiūriu.


Man kažkaip fanatiškai skamba iš citrojuzeriu tas varymas ant tų "atvėpusių lūpų". Net užkietėja francūzoheiteriai pripažysta kad dizainas vykęs, suteikiantis agresyvumo ir išskirtinumo. Kažkaip kvepia čia užslėptu pavydu, kad C5 stipriai nublanksta šituo aspektu prieš pūgą -o gal toks ir buvo kūrėjų sumanymas :roll: . Naujasis jau kita kalba :wink:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 16 2008, 10:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Kad pirmasis C5 nevykęs tai ir pats PSA pripažino, bet nėra jis komerciškai toks nevykęs, be to jis buvo kuriamas kaip pereinamasis modelis techninių naujovių epochoje - seną važiuoklę sukergė su nauja hidrualika, prišpindolino dar normaliai 607 neatidirbtos elektronikos :). Tai ir gavosi pilna bugų linguojanti gelda. Bugus su laiko išrankiojo. 407 visai nauja platforma, nėra ko ir lyginti su C5-I, kuri panaudota C6 ir C5-II.
Bet, kad naujasis C5 turieris turi mažesnę bagažinę nei jo pirmtakas, tai mane labai nuvylė :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 16 2008, 10:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Vat būtent - su C5 nei minkštumo nei stabilumo - kompromisinis variantas. Iki ksemo toooli pagal minkštumą, iki pūgo toooli pagal stabilumą.

Žinai, Pole, man po CX'o atsisėdus į ksemą jis tikrai neatrodo minkštas. ;)

Cituoti:
Nu čia jau kvepia dideliu neobjektyvumu. Atleisk bet palyginai galvą su subine :roll:

Taigi aš tau ir sakau - čia mano subjektyvi nuomonė. Bet 607 kaip tik dėl to ir nepirkau, nes jis iš išorės dyyydelis, o vidus - mažas. Pagal "važiavimo malonumą" - 607 minkštesnis, nei ksara, nu bet pojūtis vairuojant - gryn ksara. Kadangi aš buvau nužiūrėjęs su oda, tai ten pojūtis į geresnę pusę. Dėl lyginimo, tai patikėk, tikrai ne iš lempos čia tau pasakoju. Ksarą gi juk tik todėl ir pardaviau, kad ji man PER MAŽA. Ieškojau DIDELĖS mašinos. 607 buvo labai labai (pabrėžiu - labai) rimtas pretendentas. Ir ko gero jei VEHO nebūtų pasiūlę Grando už žiauriai palankią kainą, dabar ko gero vėžinčiausi su 607. ;)
Gal būčiau vargo ir nematęs jei nebūčiau pasivažinęjęs su tuo pikasiku. :)


Cituoti:
Man kažkaip fanatiškai skamba iš citrojuzeriu tas varymas ant tų "atvėpusių lūpų". Net užkietėja francūzoheiteriai pripažysta kad dizainas vykęs, suteikiantis agresyvumo ir išskirtinumo.

Čia taip pat yra subjektyvu. Jei man baisūs tie nauji pežai (kaip, beje, ir nauji bemvai), tai aš tikrai nesakysiu, kad jie man patinka. :lol2: Man ir mano CX'as yra baisus... bet jau baigiu priprast... bet vis tiek nesakysiu, kad jis yra gražuolis... :mrgreen:

P.S.: įtariu, ka mes čia nusigrybavom nuo temos. Teks tuoj truputį prasimoderuot patį save. :oops:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 25 2008, 15:56 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Ai, kaliegos, čia, kaip sakoma, dėl skono nesiginčyjima. Man asmeniškai, gaidys tos pežo "lūpos" buferis ar dar kaip ten bepavadintum ta daiktą, atsikušusį priekyje. Labai gerai gaidiškumas atsikliedžia ant mitsubišio, kris bnado atrodyti kaip pežo :)
Beje, Citroena - Mitsubiši gerai buvo pavadinę per TOP GEAR'ą - Crossdersser :)

O vat paminėtasis BMW... Bliam, vat logikai nepasiduoda suprasti, kas per gaidys tas X6... Nu, nei Coupe'as nei Jeep'as... bet bl** gražus :) Sakiau, būsiu Vilniuj, reiks užeit į Karstas Auto pačiupinėt :)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 17 2008, 07:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 06 2006, 20:12
Pranešimai: 262
http://www.gazas.lt/citroen-ir-peugeot- ... n=rss_feed

PSA grupė, gaminanti „Peugeot” ir „Citroen” automobilius, atskleidė planus sukurti konkurentą pigioms „Dacia” mašinoms.

„Dacia Logan”, gaminamas „Renault” kompanijos, laikomas itin pasisekusiu modeliu. Nuo pristatymo 2007 metais buvo parduota 367 000 jo vienetų. Netolimoje ateityje pasirodysiantis PSA grupės analogas naudos „Peugeot” ir „Citroen” prekinius vardus rytų Europoje, Turkijoje bei šiaurės Afrikoje.

Gamyba užsiims rumunai, ukrainiečiai, turkai ir lenkai. Platforma bei 1 l darbo tūrio trijų cilindrų varikliai bus pasiskolinti iš dabartinių „Citroen C1″ bei „Peugeot 107″.

PSA vadovas Christianas Streiffas teigė, jog naujasis penkių vietų sedanas ateityje gali būti pristatomas ir Kinijos bei Pietų Amerikos rinkoms, tačiau užtikrino, jog vakarų Europoje jis pardavinėjamas nebus.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 17 2008, 17:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
C1 (turbūt) dydžio ir litrinių varikliukų varomus mašiniukus jie vadina "penkiaviečiais sedanais" \:D/ .
Nenuostabu, kad mašinikė nenumatyta pardavinėti Europoje, ir juolab- Šiaurės Amerikoje :lol: .


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 20 2008, 14:33 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Kov 02 2004, 18:31
Pranešimai: 814
Miestas: Kaunas
na proffanai,aisku ne tavo gabaritams.o kadangi lietuvis jau nuo viduramziu turi igimta kompleksa "Zemaitukams" :wink: tai jis neisipaiso i bendraeuropietiska konteksta ir priimtas normas. todel ir stebinam europiecius su uz prabangaus dzipo ar S klases automobilio vairo sedinciu jaunimeliu.

_________________
nuobodu? pirk citroen.nori nemigo naktu-isigyk "vokiska kokibe"


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007