WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 16:16

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 326 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 10 2008, 15:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
ArvydasAS rašė:
Tai čia kaip? MB iš vis nekoknkuruoja su << ? Tai koks MB tavo manimu konkurentas C5? A kibiras?

Nu tu cia ir susvaigai. Paziurek, kiek kainuoja mersedesai C ir juolab E klases, pasiziurek i dydzius, ir gal kas nors paaiskes. C nekonkurentas jau vien pagal dydi, C yra mazesnis uz C5, ir jau C klases merso kainos prasideda ten, kur pasibaigia C5, visgi Premium segmentas yra mersedesas. Kalbant apie E klase, kuri pagal dydi yra kaip tik konkurentas C5tam, kainu skirtumas isvis didelis, kaip beprikomplektuotum C5ta, jo kaina visviena bus kaip minimum 20 tukstanciu litu mazesne uz pigiausio E klases universalo, o uz pigiausia E klases universala iseina du pliki C5. Na o jei paimtum pati kruciausia e klases egzemplioriu, tai jis kainuotu tris (3) kartus daugiau uz geriausiai sukomplektuota C5 tourer. ir kur, tamsta, izvelgiate konkurencija? Gal dar ir kokia skoda ar dacia konkurentas mersedesui?

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 11:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Now I have a dream - it's called C5 Paveikslėlis

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 14:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Pole rašė:
Now I have a dream - it's called C5 Paveikslėlis

Kaip suprantu, isbandei? :) ir kaip? :)

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 15:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Kosmoz rašė:
Pole rašė:
Now I have a dream - it's called C5 Paveikslėlis

Kaip suprantu, isbandei? :) ir kaip? :)


Vis dar bandau 8) Bet pirmieji įspūdžiai jau yra - tokio kokio norėjau nedavė, davė 2.0HDi BVA Exclusive papildomai su Navidrive ir dar keliom štučkom. Žodžiu tokio tikrai neįpirksiu bet pabandyt smagu. Išvažiavus į duobėtą Laisvės pr. imontavo į marmūzę solidžia debilo šypsena kuri neišnyko dar kokius 20 km. Traukos man tikrai pakanka, automatas dirba super, sėdynės ir visa kita ergonomika super. Garso izoliacija lyginant su kitom tokios klasės mašinom labai gera. Ant posūkių laikosi stabiliai. Pravežiau pora kolegų, užkietėjusių prancūzų skeptikų - visą kelią jie kažką nerišliai burbėjo ir finale pareiškė kad "nu bet jau kai pradės viskas čia gesti tai bus "pukute"" :lol:
Minusai - ....aa....aaa......biski mažoki šoninio matymo veidrodėliai ir ir nu mle... gal dar ką nors sugalvosiu :roll:
Jei atvirai mašina sudaro dvejopa įspūdį - iš įšorės rafinuoto dizaino normalus vidutinės klasės sedanas, iš vidaus - limuzinas. Dar gal kažką galėtu pridėti Lynčas :roll:
Nu dabar lazdavokit visi naujųjų citroenų skeptikai.. :lol:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 15:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
O gal tau pakišo spundžyninį :D.
Kas man tikrai nepatiko tame sedane - tai stogo sužemėjimas gale, sėdinti ant galinės sėdynes, man plaukai lubas liečia. Taip pat šiokia tokia klaustrofobija nuo mažų "vitrinų", bet prie to priprantama. O dėl garso izoliacijos - man, atvirkščiai nei Polei, pasirodė, kad gan garsiai variklis burzgia :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 17:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tas "vairuotojo vietos" efektas visuotinai žinomas: už vairo sėdinčiam mašinos elgsena visada kitaip atrodo, nei sėdintiems keleivių vietose :) . Be to, kaip suprantu, šneka čia jau eina ne apie temos pavadinime įpaišytą C5II, o apie paskutinį C5 X7?
Na, o naujo šešialaipsnio automato nė aš, penkiabėgės mechanikos fanas, turbūt irgi neatsisakyčiau... Bet tik kol automatas visiškai naujas :D .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 18:14 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Būtent apie C5-2 ir šnekame, bo pireš tai buvo C5-1 ir C5-1 facelift :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 18:25 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Davai opredelimsia...
Pas PSA C5 rūšiuojasi C5-I, C5-II (po 2004m), ir C5 X7. Žr. kad ir http://service.citroen.com/ . Panašu, kad vėl nerazbericha prasidės, kaip ir su Xantijom TDI :D .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 19:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Kad nelebai ten inleidžia į tą serviso puslapį. Aš kaip vartotojas matau, kad yra << C5 ir Nouvelle C5 :P.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 20:01 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Sorry už dydį, bet dar labiau sumažinus, išsikraipo raidelės :( .
Tas yr oficialus citroeno techninės pusės tinklapis. C5II jame kabojo jau prieš porą metų, o C5 X7 atsirado tik šiemet, t.y. čia nėra jokios klaidos.

Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 24 2008, 13:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Na gal ir gavosi nerazbericha, bet jau kad pradėjau tai pabaigsiu apie tą C5 (X7). Dėl erdvės galvai gale tai sutinku, aukštesniems keleiviams toureris būtų geriau. Vitrinų dydis čia na liubitelia, man pvz. nepatinka kai per šoninį langą reikia pasistiebus žiūrėti, bet pas C5 gali normaliai pasikelti sėdynę priekyje, nes galvai erdvės tikrai pakanka ir tada tas klaustrofobiškas jausmas nebekankina. Galinis matomumas išties varganas ir parkavimo pagalba jam yra beveik būtina. Būtau turbūt apsiverkęs be jos pas savo požeminiam parkinge.
Kažkas čia rašė, kad nesupranta kam reikalingas spidometro dubliavimas, o aš manau kad jis labai tikslingai padarytas, nes mechaninė spidometro skalė yra ganėtinai smulki ir kai rodyklė taip stiliovai vaikšto iš viršaus nėra taip lengva užmetus akį pastebėti kokiu greičiu važiuoji, tad man tas elektroninis greičio indikatorius pasirodė visai naudingas.
Na exclusive'as tikrai maloniai nustebino savo apšvietimo paketu - durų rankenėlės pašviestos, bardačioko fasadas papildomai pašviestas ir net dėtuvės duryse turi judesio sensorius, kai dedi ką nors patamsyje automatiškai apsišviečia :shock:
Kas liečia HDi motorą su 6 pavarų automatu - sau nepirkčiau nes tas malonumas atsieina extra 10kLT, o salerkos ryja mieste sėkmingai 10,3 l/100 identiškai tiek kiek mano pūgas benzo. Sukimo momentas kaip ir automatas smagesnis bet ne ant tiek. Žodžiu savo reikmėms lieku prie 2.0 BVA Confort H3+ benzinkos :roll:, tuo labiau kad visas to automobilio kaifas yra H3+ :)
NaviDrive už extra 7kLt mano akim taip pat useless devisas už tokias babkes, na nebent tik kad krūtai atrodo raba šiaip babkėm esi aptekęs.
O čia exclusyvo kalėdinė eglutė :wink:
Paveikslėlis

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 24 2008, 14:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Pole rašė:
Kažkas čia rašė, kad nesupranta kam reikalingas spidometro dubliavimas, o aš manau kad jis labai tikslingai padarytas, nes mechaninė spidometro skalė yra ganėtinai smulki ir kai rodyklė taip stiliovai vaikšto iš viršaus nėra taip lengva užmetus akį pastebėti kokiu greičiu važiuoji, tad man tas elektroninis greičio indikatorius pasirodė visai naudingas.


AŠ rašiau! Ir rašiau būtent todėl, kad nesupratau kam yra reikalingas tas RODYKLINIS spydikas, kai yra normalus "skaitmeninis". ;)


Pole rašė:
Na exclusive'as tikrai maloniai nustebino savo apšvietimo paketu - durų rankenėlės pašviestos, bardačioko fasadas papildomai pašviestas ir net dėtuvės duryse turi judesio sensorius, kai dedi ką nors patamsyje automatiškai apsišviečia :shock:


Visi šie pribambasai pirmiausia buvo sudėti į Grand C4. Tik pas grandą dar ir stogas yra papildomai apšviestas. ;) O kadangi pasiteisino, tai sudėjo ir į C5. Ir vat dar ką gerai padarė, tai patobulino funkcijų valdymą ant vairo, nes C4 jis yra neišdirbtas iki galo. :(


P.S.: šešių bėgių automatas - KAIFAS. Fyg aš tau dabar sėsčiau į mekaninką. Patys smaukykit, jei patinka. :P

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 24 2008, 14:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
AŠ rašiau! Ir rašiau būtent todėl, kad nesupratau kam yra reikalingas tas RODYKLINIS spydikas, kai yra normalus "skaitmeninis".


Nu bet gražus tas rodyklinis :oops: O skaitmeninis tai tik funkcija, nes tam pačiam displėjuje dar gali rodyti ir bortkompo rodmenis ir navigacijos romenis, tai kai tuos perjungi tai spidometro kaip ir nebeliktu jei nebūtų rodyklinio.

A nu dėl vairo tai mjo... ten knaparikų daugiau nei ant kompo klaviatūros, bet šiaip tikrai patogiai išdėstyti.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Spa 26 2008, 21:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Pole rašė:
Nu bet gražus tas rodyklinis :oops: O skaitmeninis tai tik funkcija, nes tam pačiam displėjuje dar gali rodyti ir bortkompo rodmenis ir navigacijos romenis, tai kai tuos perjungi tai spidometro kaip ir nebeliktu jei nebūtų rodyklinio.

Grande šitas dalykas truputį protingiau išspręstąs - susidėlioji tų rodmenų kiek nori. Aišku, pas C5 vietos mašoka, už tai ko gero ir įprūdijo dar tą rodyklinį spydiką, jei nuspręstum "monitoriuke" kitus rodmenis, o ne greitį, pasilikt. :)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 II
StandartinėParašytas: Lap 17 2008, 20:30 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:09
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
O man viskas jame patiko, išskyrus tai, kad nepatogu pastatyti mineralinio buteliuką, ir nei kiek nesigailiu. Nugaron įsimetus diegliui labai laiku papuolė masažo funkcija :old: . Net išlipti grįžus vakarais nesinori :kass:
Tačiau galima priprasti prie tokių smulkmenėlių...

_________________
:kngt:
k.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 326 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007