WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 02:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 00:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Rimvis rašė:
O koks subas?
JBL ir Blaupunkt 3 kanalu stiprintuvas :wink:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 00:31 
Rimvis rašė:


Nesužavėjo asortimentu.. :? Na bet pagal puslapį, ar paveiksliukus spręst nesiimsiu, reikia išgirst. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 09:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Socrat rašė:
Rimvis rašė:


Nesužavėjo asortimentu.. :? Na bet pagal puslapį, ar paveiksliukus spręst nesiimsiu, reikia išgirst. :wink:
Kad isgirsti, pirmiausiai reikia tvarkingai susideti i masina koloneles, kad butu sureguliuota 'scena' o tada gali kaitalioti ir spresti kurios geriau skamba, nes parduotuvej stende ten jos visos idomiai skamba :wink:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 11:17 
Marijonas rašė:
Kad isgirsti, pirmiausiai reikia tvarkingai susideti i masina koloneles, kad butu sureguliuota 'scena' o tada gali kaitalioti ir spresti kurios geriau skamba, nes parduotuvej stende ten jos visos idomiai skamba :wink:


Parduotuvėj, tai ten nieko neišgirsi.. Aš apie paklausymą kalbu nebent pas kokį kolega.. :) Chm, o gal galima būtų plačiau apie scenos reguliavimą? :? :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 12:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
Rainbow yra nebloga produkcija, daug ranku darbo :wink:
Kenwood centre didesnis pasirinkimas rainbow'o. Vietoj Pyle stiprintuvo jau geriau FLI'jus, tikrai maloniau groja

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 13:05 
KrypT][on rašė:
Rainbow yra nebloga produkcija, daug ranku darbo :wink:
Kenwood centre didesnis pasirinkimas rainbow'o. Vietoj Pyle stiprintuvo jau geriau FLI'jus, tikrai maloniau groja


Kas tas FLI? O kaip tamsta rekomenduosit, ar 2 stiprius po 2 kanalus, ar vieną 4 kanalų?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 13:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
keturkanalis pigiau ;) ir su pajungimu maziau vargo, nereikia dar papildomo saugiklio statyti tarp stipriaku ;) viskas priklauso nuo noru ir ideju

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 14:29 
KrypT][on rašė:
keturkanalis pigiau ;) ir su pajungimu maziau vargo, nereikia dar papildomo saugiklio statyti tarp stipriaku ;) viskas priklauso nuo noru ir ideju


Na pigiau ir vargo mažiau.. O kaip geriau? :wink: O kaip ten dar statomas saugiklis papildomas? Aš tai įsivaizduoju vieną stiprintuvą bagažinėj, kitą kažkur po sėdyne.. Ar šiaip kur priekyje.. O ką manai apie konfigūraciją 4 kanalų? Ar išeis normaliai sureguliuot ir subą ir komponentus? Ir ką manai apie mano jau minėtą konkretų keturkanalį? Jeigu žiūrėt konkrečiai, tai kas geriau, ar tie konkretūs mano 2*dvikanaliai, ar vienas keturkanalis? Visdar negaunu atsiliepimų apie grotuvą.. :? :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 16:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
As tai irgi tik uz 4 kanalu stiprintuva, maziau problemu, o del mago, tai zinai kad jis maziausiai aktualus kai stovis stiprintuvas ir geros koloneles, pas mane stovi gamyklinis ir visai padoriai skamba, bet siaip man geriausiai (mano asmenine nuomone) Clarion, Alpine, Becker, o toliau jau kas lieka tai ......., na nekalbu apie Nakamichi :wink:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 17:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Rimvis rašė:


Tai, kad kiek žinau, tai AXTON yra Švedų gaminys, bet gal jau ir pardavė... Nesiginčysiu :lol:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 16:05 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Marijonas rašė:
As tai irgi tik uz 4 kanalu stiprintuva, maziau problemu, o del mago, tai zinai kad jis maziausiai aktualus kai stovis stiprintuvas ir geros koloneles, pas mane stovi gamyklinis ir visai padoriai skamba, bet siaip man geriausiai (mano asmenine nuomone) Clarion, Alpine, Becker, o toliau jau kas lieka tai ......., na nekalbu apie Nakamichi :wink:
visiskai nesutinku nei del grotuvo reiksmes sistemoi, nei del tavo isvardintu grotuvo top'u, yra ir alpine ir clarion ir kitu gamintoju gaidisku grotuvu. Taippat kaip yra super pioneer ar jvc grotuvu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 16:17 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Temos autoriui:
trumpai tariant tavo visa turimi daigtai yra š(neisizeisk ;)) ir man gaila butu jungt padorius komponentus prie jau turimu tavo daigtu. Taip, kad siulyciau viska parduot kokiam gezui, kuriam reik daug vatu ir blizguciu. Tokiam kainu lygi as taippat uz rainbow, groja tikrai liuks. Stiprintuva tiktai keturkanali, nes kainuos kurkas maziau(uz tapacia kaina gausi geresni nei du atskiri) su reguliavimu ir pajungimu nebus jokiu problemu, stipras bagazinei jam storas pliuso laidas nuo akumo, kuo arciau akumo saugiklis kurio amperazas pagal laido ilgi ir stori. Dvi poros lineikos is mago i stipra. Is stipro du priekiniai kanalai komponentam(po ~75rms) ir du galiniai tiltu sub'ui(~200rms). Su reguliavimu nebus kokiu problemu, nes ant visiskai visu stipreku atskirai visi regulaivimai ir filtra priekiu ir galui. priekiui nereiks visai jokiu filtru, nes cia krosoveriu darbas. Sub'ui, jei mage nebus, reiks nufiltruos iki ~80hz, beveik visi stiprai tai gali.
Jei nereik mp3 maga vinareiksmiskai patariu jvc kd-sh55r ar 77 (~300lt), jei reik mp3, sub'o isejimo(kas nebutina, stiprekas turi filtrus), bei geresnio ekvalaizerio, tada jvc kd-sh99r (~400lt).
Stirpo, palnuojamai sistemai 4x~75rms per akis, siulyciau taippat arizona, bet nauju jau ju negausi. Nebent naudota kur per skelbimus ar turgui. tikrai super stiprekas uz tokia kaina.
Sub'a taippat kazka is negalingu, bet grojanciu, ivolga ar rainbow.
Ir aiku rimta instaliacija, podiumai, garso/vibro izoliacija duryse ir t.t. nes kitaip neisnaudosi geru daigtu :cry:
Tai tiek ;)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 16:18 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
Marijonas rašė:
Kad isgirsti, pirmiausiai reikia tvarkingai susideti i masina koloneles, kad butu sureguliuota 'scena' o tada gali kaitalioti ir spresti kurios geriau skamba, nes parduotuvej stende ten jos visos idomiai skamba :wink:


Parduotuvėj, tai ten nieko neišgirsi.. Aš apie paklausymą kalbu nebent pas kokį kolega.. :) Chm, o gal galima būtų plačiau apie scenos reguliavimą? :? :wink:

kodel neisgirsi? isgirsi... tiek, kad daznai stende kiek kitaip groja nei realiai masinoi.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 16:22 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
Subas Pyle Driver Cubes
Kartu su juo stiprintuvas 2 kanalų Pyle PLN201 300W
pyle nera labia blogai, bet parasyk tikslius modelius, nes kaip ir jau sakiau, yra geru ir blogu to pacio gamintojo daigtu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 18:29 
Nu šiaip tai kai kuriuose forumuose už dvi iš eilės to pačio žmogaus parašytas žinutes banas duodamas. O čia kai kas po 4 žinutes iš eilės parašo... Matosi, kad žmogus visose temos nori įrodyti savo neišpasakytas žinias. Nu jau gali nusiraminti, mes jau visi supratom, kad pats didžiausias hi endas yra JVC :) Dar prie jo galima pridėti Kenwood, Sony, First Austria ir t.t. :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007