WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 24 2024, 12:14

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 26 2007, 20:49 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Elipsės visada buvo gaminamos todėl,kad yra "tri v odnom stakane": šalta degtinė,gardi užkanda ir skanutėlis šiltas pienukas viename gurkšnyje :P
Universalus daiktas.O kas tinka viskam-iš esmės, normaliai netinka niekam.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 26 2007, 23:46 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Šiaip pas mane elipsės bulkoje gerai skambėjo.... kol nepavogė su visa mašina.... :roll: ir bagažinės pakako ir gražiai grojo ;)

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 26 2007, 23:58 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Pas mane prieš N metų elipsės stovėjo R11 gale-buvusio savininko, melomano iš Šakių įstatytos... Stipriako valdymas buvo chytras, ant sėdynės šalia bėgių ryčiago pritaisytas, o pačios elipsės, kiek menu, skambėjo irgi neblogai.
Bet jau vien charakteristikos visų tų elipsių nekokios; ir Socratui apsispręsti šiom šnekom tikrai nepadėsim :D ;)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 07:19 
proffanas rašė:
ir Socratui apsispręsti šiom šnekom tikrai nepadėsim :D ;)


Va va, tame ir esmė.. :wink: Jau į ką dėl tai parvyko, dabar tik techninę būklę susitvarkyt reikia, o tada jau muzika rimtai reiks užsiimt, tai iki tol laiko reikia priimt sprendimus.. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 08:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Vovka rašė:
Šiaip pas mane elipsės bulkoje gerai skambėjo.... kol nepavogė su visa mašina.... :roll: ir bagažinės pakako ir gražiai grojo ;)
Kazkada ir pas mane Asconoje , padarytoje palangeje, Alpine elipses skambejo gerai pakol neisgirdau geriau :lol:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 23:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 27 2006, 22:29
Pranešimai: 126
Miestas: Kaunas
O tarkim tos pacios charakteristikos ir pas elipses ir pas apvalias, tai tipo apvalios vistiek geriau?

_________________
<< Xantia Balta 1993m. lapkricio 22d. 1.8ltr. 8v.

BMW 7er


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 28 2007, 08:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
mariuz333 rašė:
O tarkim tos pacios charakteristikos ir pas elipses ir pas apvalias, tai tipo apvalios vistiek geriau?

Taip, geriau, nors gal ir keista. Ne viskas skaičiuose, yra neišmatuojamų dalykų.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 28 2007, 17:22 
Įsivaizduok, kad realiai, mažo skersmens audinys atgamina aukštus garsus, o didelio- žemus, jei jau taip grubiai.. O dabar įsivaizduok elipses.. :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 28 2007, 19:04 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 27 2006, 22:29
Pranešimai: 126
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
Įsivaizduok, kad realiai, mažo skersmens audinys atgamina aukštus garsus, o didelio- žemus, jei jau taip grubiai.. O dabar įsivaizduok elipses.. :lol:


Kiausinio formos garsus :D Pasikeisciau i apvalias bet reikia galine palange kita ieskot tada vel pjaut :(

_________________
<< Xantia Balta 1993m. lapkricio 22d. 1.8ltr. 8v.

BMW 7er


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 28 2007, 19:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
nu man rodos jus jau perlenket su tais kiausinio formos garsais :) Elipses forma kaip dinamikui savaime nera labai blogai. Ir jei yra vienodu parametru, to pacio gamintojo elipses ir apvalios, tai pagal skambejima ne vienas neatskirtumet kur kurios. Kodel elipses laikomos blogiu - ogi todel, kad jos paprastai buna tik koaksalines ir dazniausiai is pigesniu. Kalbant apie apvalias, automatiskai dauguma pasamoneje "girdi" apvalius komponentus o ne pigius koaksalus ir tai lygina su elipsem uz 99Lt/2vnt. Pries n metu teko klausyti "Sinus Live" elipsiniu komponentu - kaip uz savo kaina tikrai apgrojo daugeli konkurentu. Bet kas liecia klasikines elipses i galine palange tai blogiu blogis, nors ir tie patys komponentai i galine palange taip pat yra blogis. I galine palange isvis geriau nieko nedet, nebent kritiniu atveju free-air bosavyka (ans irgi sh, bet geriau nei nieko). Aplamai garsiakalbiai gale yra pateisinami tik tuo atveju kuomet scena formuojama gale o ne priekyje. Idealus garsas vairuotojo pozicijoje - komponentai priekyje, bosas gale, geras magas ir garso procesorius, kurio pagalba galima uzvelinti garsa vairuotojo puseje, taip, kad vairuotojas atsidurtu scenos centre. Zemiskesnis variantas tai tiesiog komponentai priekyje, bosas gale ir magas pagal skoni :) Sitai labai svarbu! Kiekvieno ausys skirtingai priima skirtingus daznius, todel kiekvienam vis kitas magas skamba "teisingai". Pvz man patinka Pioneer garsas, nors ant oscilografo ziurint jis nera teisingas - pagrazinti midbassai. Kitiem labiau skamba Blaupuktai kuriem budingi stipriai pagrazinti zemi ir auksti ir t.t. Beje, su amzium viskas keiciasi :cry: pastebiu jog artejant prie 30 vis daugiau garso sistemu man skamba patenkinamai, bunant 16, viskas sunkiau "itikdavo".


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 01 2007, 02:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
elipsiu garso spinduliuote kitokia ir tiek ;) subu ir kvadratiniu yra, bet tai dar nereiskia kad jie labai prastai

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 09:41 
Vat klausimas iškilo. Įdėjus grotuvą į XM patebėjau, kad jis groja tik įjungus degimą, nors ZX'e tai tai dar yra tokia raktelio padėtis, kai dega tik akumuliatoriaus lemputė, degimas dar neįjungtas ir magas jau veikia. Šiaip labai patogu, nes aš mėgstu, kad muzika įsijungtų ir išsijungtų pati, bet taip pat, tarkim siurbiant mašiną taip pat norisi klausyt muzikos, tai ką, XM'e tokiu atveju reikia degimą laikyt įjungtą? :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 11:44 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Socrat rašė:
Vat klausimas iškilo. Įdėjus grotuvą į XM patebėjau, kad jis groja tik įjungus degimą, nors ZX'e tai tai dar yra tokia raktelio padėtis, kai dega tik akumuliatoriaus lemputė, degimas dar neįjungtas ir magas jau veikia. Šiaip labai patogu, nes aš mėgstu, kad muzika įsijungtų ir išsijungtų pati, bet taip pat, tarkim siurbiant mašiną taip pat norisi klausyt muzikos, tai ką, XM'e tokiu atveju reikia degimą laikyt įjungtą? :lol:


XM'e irgi dega tik akumo lemputė... Pas mane bent jau taip yra. Bet aš persidarysiu kad nereikėtų to raktelio sukinėti. Truputį nervina. :)

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 11:46 
O pas mane veikia be jokių raktelių sukinėjimų. Ir taip buvo visuose 3 mano turėtuose XMuose.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 11:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
sigius rašė:
O pas mane veikia be jokių raktelių sukinėjimų. Ir taip buvo visuose 3 mano turėtuose XMuose.


Jei jungi prie originalių laidų taip neturi būti. Nebent PERMANENT ir +12V laidelius į vieną vietą susukai jungdamas euro fiškę :wink:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007