WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 22:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 10:14 
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma susikonstruoti laisvų rankų įrangą taip, kad garsas sklistų per mašinos garso sistemą? Pamačiau tokį navarotą viename gana naujame SAABe ir susidomėjau, ar čia gamyklinis dalykas, ar galima ir pasdaryt.

Ačiū!

Zeus


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 10:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Tai dabar magai su melynudantim yra pardavinėjami. Tai nėr problemų sukalbint jį su telefonu. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 10:28 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Ir sukonstruoti imanoma, ir gamykline pritaikyti galima.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 21:02 
no problem, bet kuri handsfree turi isejima i garsiakalbi, ta isejima sukomutuoji i garsiakalbi masinoje per relyte, daznai taip darom kai montuojam, ir viskas. juoku darbas bet kuriam meistrui kuris tokiais darbais uzsiima.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 21:32 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 06 2005, 10:22
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
Zeus rašė:
Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma susikonstruoti laisvų rankų įrangą taip, kad garsas sklistų per mašinos garso sistemą?

Pas mano Xantia taip padaryta, tik dabar reikia rast dar nedamusta Nokia 6310i (tinka sumontuotai irangai) ir naudotis patogumais :)

_________________
Evasion '01 2.0HDi 16v
Xantia Activa '98 V6


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 22:55 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Tuo pachiu dar vienas klausimas, tik ish kitos puses.
Pas mane tachkej yra tas built-in GSM aparats. Kaip suprantu principe tik SIM kortele reiktu isikishti. Tik vis dar neishbandziau, nes po ranka neishlauzhtos SIM korteles neturiu. Kazkas beje rashe, kad bandytos lietuvishkos korteles neveike. Nu bet klausimas butu kitox, tarkim, kad tas daigtas veikia, tai kaip tada reiketu daryti, kad turetum 1 numera ir galetum atsiliepineti bei skambinti ish mashinos jei yjungta be jokiu korteliu kaishiojimu. Man sukasi mintis tik apie peradresavima, bet jis turi bent keleta trukumu mano galva:
Peradresavimas kainuoja, neskaitant planu bei abonemenu skirtumo, beigi 2 saskaitu apmokejimas. O be to, peradresuojant kogero pagrindinis numeris turetu likti mashinoje, ir kai jis ishjungtas, tada permeta i rankiny, reishkias peradresavimas butu didziaja daly laiko, plius rankose turetum nepagrindiny numery ish kurio skambinant, kitiems rodytu tavo nepagrindiny numery.
Nu vien zho tikiuosi supratot aie ka ash chia, taigi gal zhinot normalesny varianta tokiam atvejui? Gal visgi operatoriai kazka specialaus turi pasiulyti tokiu atveju?

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 23:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
Omnitelis turi tokiam dalykui paslauga, bet viskas, aisku, kainuoja - du abonimentai + 10Lt uz peradresavima per menesi (trukme neribojama).

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 29 2007, 23:38 
C5 universalas exlusive, viskas komlpekte. Nuvažiavau į omnielį nusipirkau kortelę už juokingą kainą su nauju numeriu ir įjungė dublerio paslaugą. Dabar skambina į mašina iškart jei tu joje sėdi ir yra įjungtas telefonas. Jei neatsiliepsi per 20 s, tai skambins į tavo kišeninį telefoną. mėnesiui abonentas penki litai. plius papildomai jei skambini iš mašinos


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 00:59 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Nu deja pas mane ne Omnitelis. Skambinausi y bite - tai irgi sake kazka tokio turi. Tipo informacijos inete kazkaip dar nera, pasiule atsiusti - tik nezhinau kokiu pavidalu, bet paskui apsigalvojo ir pazhadejo, kad teisingas zhmogus pats man paskambins...
Nu o del omnio tai irgi - sheip Dubleris rasho - abonentas 10Lt - chia gal jumi koks VIP klientas esat. Nu ir plius atsiliepti tai viena, bet kai reik paskambinti, o man kogero taip dazhniau nei atsiliepti, tada negi skambinsi ish ish tos mashinines korteles su lievu planu? Ar ten tik SIM kortele be jokio plano ?
Nu anywai, palauksiu kol gausiu zhiniu ish bites, o paskui bus matyti - gavau dar keleta minchiu, bet kolkas ju neatskleisiu kol apie jas smulkiau nepasidomesiu ir neysitikinsiu, kad tikrai vertos demesio.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 31 2007, 14:24 
yra geresnis sprendimas- bluetooth ausinukas. pats naudoju kasdien. net atpratau telefona rankoje laikyti. ziauriai patogu. pigiai kainuoja. rekomenduoju visiems. pas mane Sony Ericsson HBH-GV435, kai rinkausi visus bandziau is eiles kuris geriausiai dirba...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 01 2008, 23:18 
neatstovaujo nei vienos kompanijos, bet pačiam matau ar nebus viskas "levas" turiu omenyje visas gyvenimas. Pirma nueik susižinok konkrečiai ir tik po to daryk išvadas kur kairė, kur dešinė. Nemanau kad kitos kompanijos neturi tokių paslaugų, tik nenori ar nemoka pateikti ir/arba ne taip klausi.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 09:15 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Robertas-G rašė:
yra geresnis sprendimas- bluetooth ausinukas. pats naudoju kasdien. net atpratau telefona rankoje laikyti. ziauriai patogu. pigiai kainuoja. rekomenduoju visiems. pas mane Sony Ericsson HBH-GV435, kai rinkausi visus bandziau is eiles kuris geriausiai dirba...

Nzn, bet man BT variantas visishkai neimponuoja, aplamai mano nuomone BT yra ishvis nevykes reikalas - tiem kas daug shneka jis netinka, bo batarkes nelaiko. O tiem kas mazhiau - neapsimoka ausies tampyti - nebent zhinoma norisi priesh kazka pasirodyti... Plius dar negana to, kad mobilnika krauti reikia, tai dar ir ta svarely ant ausies pasikrauti reikia nepamirshti. Plius BT mages mashinoj neuzhtildys. Nu ir dar del yjungto BT mobilnikas trumpiau laiko, plius teko girdeti, kad per ijungta BT yra galimybiu kazkam svetimam prisijungti prie tavo mobilaus ir daryti su juo ka tik nori....

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 09:28 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Vaidass rašė:
neatstovaujo nei vienos kompanijos, bet pačiam matau ar nebus viskas "levas" turiu omenyje visas gyvenimas. Pirma nueik susižinok konkrečiai ir tik po to daryk išvadas kur kairė, kur dešinė. Nemanau kad kitos kompanijos neturi tokių paslaugų, tik nenori ar nemoka pateikti ir/arba ne taip klausi.

Matau kolegai sunkios pagirios po nauju uzhpuole... Siulau ishimiegoti pradziai normaliai nes dabar nelabai eina suprasti, kas parashyta ir kas tuom noreta pasakyti.
O jei jumi ysizheidet del zhodzio "leva", tai manau, kad ne taip mane supratot. Anam kontexte leva turetu reiksti mano antra kortele su belekokiu planu kuri statytusi y mashina. Tikrai gink dieve nieko blogo neturejau minty nei apie jus nei apie jusu pasirinkta operatoriu bei naudojamus planus.
Nepatikesi zhinok, bet ash priesh pat naujus, kaip tik turedamas kelias min laisvo laiko uzhejau i bites salona paplepeti su nuobodziaujanchia vadybininke. Nu ir teko nusivilti, arba ji kazko nezhino arba ishtikro bite tokios paslaugos neturi/neteikia...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 09:41 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
DasI rašė:
Nzn, bet man BT variantas visishkai neimponuoja, aplamai mano nuomone BT yra ishvis nevykes reikalas - tiem kas daug shneka jis netinka, bo batarkes nelaiko. O tiem kas mazhiau - neapsimoka ausies tampyti - nebent zhinoma norisi priesh kazka pasirodyti... Plius dar negana to, kad mobilnika krauti reikia, tai dar ir ta svarely ant ausies pasikrauti reikia nepamirshti. Plius BT mages mashinoj neuzhtildys. Nu ir dar del yjungto BT mobilnikas trumpiau laiko, plius teko girdeti, kad per ijungta BT yra galimybiu kazkam svetimam prisijungti prie tavo mobilaus ir daryti su juo ka tik nori....


Na aisku ziurint kiek kalbi, bet man tai BT patiko masinoj jau vien del to, kad gali bent kazkiek privaciai kalbetis (kai ne vienas vaziuoji), o pasnekovas geriau girdi nei tam variante kai kalbamasi per automobilyje imontuota hands-free, ypac tai galioja jei vasara vaziuoji atvirais langais.

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 09:51 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Del privatumo tai zhinoma argumentas, bet tavo sneka taip ar taip girdi. Tiesa pasakius ash kazkaip nelabai turiu ka slepti ir manau, kad shitaip gyventi zhymiai papraschiau. O atverti langai, jau pamirshtas reikalas, paskutines mashinos visos su kondishnais buvo, shita irgi, tik dar nezhinau ar veikia - reikia vasaros sulaukti... :)

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007