WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 05:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Geg 22 2008, 21:39 
Sveiki, vel as nerimstu ieskodamas sprendimu noredamas tureti mp3 savo originalioje picasiuko aparaturoje.

www.mp3car.lt stai ka radau narsydamas autopliuse. Gal jau mane kas pralenke ir yra bande si daikta? Domina garso kokybe ir ar tikrai ten viskas taip paprastai veikia? :)

Dekoju isanksto kantriems zmogiukams kurie nepatinges isreiksti savo argumentuota nuomone :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Geg 22 2008, 21:58 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Teko jau man apie ji paskaitineti...
Nieko konkretaus negaliu pasakyti, kokybe nebus labai prasta, nes viskas eina per laidus, o ne per FM moduliatoriu.
Bet kaina man jo tai nepatinka. :shock:

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Geg 23 2008, 07:15 
Hmmm.. manau tikrai kurkas geresnis sprendimas ne fm moduliatoeius :) meginsiu savaitgali padirbeti prie savo audio aparaturos picasiuke, jei pasijungs normaliai stipras nuo originalios mages (o turetu pasijungti) tai manau teks investuoti i si daikta ir klausytis norimos muzikos :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Geg 23 2008, 23:40 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Haris rašė:
Teko jau man apie ji paskaitineti...
Nieko konkretaus negaliu pasakyti, kokybe nebus labai prasta, nes viskas eina per laidus, o ne per FM moduliatoriu.
Bet kaina man jo tai nepatinka. :shock:

Ebayjuj bishky pabrowsinau - "buy now" galima uzh 210Lt pasiimti su atsiuntimu(tik neaishku ten ish kokios shalies, tai gal dar ir mokeschiu kazhkiek prisidetu) - o gal ir dar pigiau atsirastu. Beje, ten bishky kitaip tie daigtai atrodo, speju gal koks naujesnis modelis - o uzh 340Lt gali pasiimti modely dargi su bluetooth - tipo mobilaus laisvom lankom ir gal but dar kam nors... O sheip dar atsiliepimu skaichiau, chebra skundes, kad fonuoja ir triukshmus gaudo...
Visumoj tai mintis man labai patiko, ir kaina - jei tikrai pavyktu uzh 210Lt gauti - gal jau ir tiktu?

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Lie 16 2008, 13:26 
DasI rašė:
Haris rašė:
Teko jau man apie ji paskaitineti...
Nieko konkretaus negaliu pasakyti, kokybe nebus labai prasta, nes viskas eina per laidus, o ne per FM moduliatoriu.
Bet kaina man jo tai nepatinka. :shock:

Ebayjuj bishky pabrowsinau - "buy now" galima uzh 210Lt pasiimti su atsiuntimu(tik neaishku ten ish kokios shalies, tai gal dar ir mokeschiu kazhkiek prisidetu) - o gal ir dar pigiau atsirastu. Beje, ten bishky kitaip tie daigtai atrodo, speju gal koks naujesnis modelis - o uzh 340Lt gali pasiimti modely dargi su bluetooth - tipo mobilaus laisvom lankom ir gal but dar kam nors... O sheip dar atsiliepimu skaichiau, chebra skundes, kad fonuoja ir triukshmus gaudo...
Visumoj tai mintis man labai patiko, ir kaina - jei tikrai pavyktu uzh 210Lt gauti - gal jau ir tiktu?


pabandyk atsisiuti ir kaina tikrai bus ne 210 lt., o visi 340 (nu nenori tie kitaicai siusti uz savo paties nurodyta suma, praso papildomai damoketi, kiti isviso net nesiuncia !) patikrintas variantas, beprasmiska butu gincytis ;) Perspesiu, kai kurie pardavineja paciu kinieciu padielkas (oficialus gamintojas: www.xcarlink.com), egsistuoja istikro 3 versijos + 1 neoficiali: 1.)Ipodinis; 2.)USB, SD, Line-IN; 3.) USB, SD, Line-IN + blutoofas; 4.) neplatinama del smulkiu klaidu: gales ziureti ir filmus ;)
Kokybe ir patogumas kiek bandziau mane tenkina, diena ir naktis jei lyginti su FM moduliatoriumi.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Rgp 08 2008, 12:58 
Hmm kas liecia ebay tai atsisiuntime nematau jokiu problemu, tik reikia per paypal moket, siunciau jau daug kartu o su kitaicais tai isvis gerai, reikia tik paprasyt kad nerodytu visos kainos, tarkim parasys kad prekes kaina 15$, ir uito nebereikia moket nes jismokamas tik nuo 70 lt kazkur.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Rgs 02 2008, 18:39 
giedriusr rašė:
Hmm kas liecia ebay tai atsisiuntime nematau jokiu problemu, tik reikia per paypal moket, siunciau jau daug kartu o su kitaicais tai isvis gerai, reikia tik paprasyt kad nerodytu visos kainos, tarkim parasys kad prekes kaina 15$, ir uito nebereikia moket nes jismokamas tik nuo 70 lt kazkur.


nu bandyk, as bandziau man nepavyko be muitu prasisukti :) Tiesa jei sius per EMS'a abejoju, kad nurodys 15 $ :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Bal 21 2009, 11:06 
Tai kas nors is cia esnaciu sau itaise sita daikta? Gal ir lietuvuoje galima kur nors rasti ji? O gal kazkas rado geresni sprendima?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Bal 22 2009, 21:00 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
Bandžiau ieškoti savo c8, bet taip ir nepavyko rasti Lietuvoj. Reikės pabandyt iš kur nors atsisiust. O gal kas žino, kur galima įsigyt labai toli nesižvalgant. Teko klausyt įmontuoto į avensį. Skamba, kaip mp3 cd. Turint galvoje, kad greitu laiku pasirodys atnaujintas mp3 formatas, kurį palaikys ir dabar gaminami mp3 grotuvai, tai šie įrenginiai gali tapt ir visai nebloga alternatyva. Naujasis mp3 užims vietos, kaip flac formatas, o garso kokybė nenusileis wav. kokybei.

_________________
Danass.
C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Rgp 22 2011, 11:22 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 22 2011, 09:33
Pranešimai: 7
viewtopic.php?f=10&t=24931


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Vas 26 2012, 17:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 16 2011, 18:34
Pranešimai: 4
Miestas: Vilnius
Modez rašė:
Sveiki, vel as nerimstu ieskodamas sprendimu noredamas tureti mp3 savo originalioje picasiuko aparaturoje.

http://www.mp3car.lt stai ka radau narsydamas autopliuse. Gal jau mane kas pralenke ir yra bande si daikta? Domina garso kokybe ir ar tikrai ten viskas taip paprastai veikia? :)

Dekoju isanksto kantriems zmogiukams kurie nepatinges isreiksti savo argumentuota nuomone :)


Siūlau rinktis šitą: http://www.dsound.lt/lt/citroen-usb-mp3 ... iliui.html
Pajungimas, konsultacijos, garantijos - viskas vietoje.
P.S.
Jei automobilyje nėra CD keitiklio, reikės aktyvuoti CD keitiklį diagnostikos pagalba.

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=30&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Xcarlink. Kas tai?
StandartinėParašytas: Vas 27 2012, 17:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
Keliu bitu DAC? Oversamplintas?

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007