WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 01:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bir 09 2008, 08:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Pagaliau įsigijau GPS moduliuką ir išbandžiau praktiškai važiuodamas. Žemėlapiai labai detalūs ("TeleAtlas", tas pats kaip "Google Maps"), atsisiunčiami nemokamai (viso pasaulio, galima rinktis pagal valstybes - yra, tarkime, Marokas, kurio man reikia labiausiai), maršruto skaičiavimas turi trūkumų - pvz., nukreipinėja pagrindiniais keliais, gaunasi ilgesnis atstumas. Jei nori kad mergaitė pasakinėtų, kur važiuoti, reikia mokėti papildomai (~70 EUR per metus kainuoja berods).

Generally - vienam važiuojant nepatogu, nebent nusipirktum tą "kalbančią mergaitę". Bet vaikštant pėsčiomis arba turint "šturmaną" - pats tas, ypač įvertinant tai, kaina - viso 250 litų (SirfIII GPS moduliukas, telefono neskaičiuoju), o su juo gauni bateriją, tokią pat kaip telefono (E51 mano atveju) ir automobilinį kroviklį.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 09 2008, 18:08 
dek tomtom, arba garmin ir nebus problemu del kalbancios mergaites ir zemelapio tikslumo.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bir 11 2008, 14:07 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
išbandžiau ir aš C5 navigaciją ir mobil. telefone. "Bandė jėgas" VDO Tele atlas ir Garmin, (kuria sukišau į mobilų vietoj route66)
Tikslas - Klaipėda, Perkėlos10. Lietuvos keliais jėgos apylygios, kai kur VDO anksciau praneša apie posūkius, Klaipėdoje tiksliau ir greičiau veikė Garmin, o link Perkėlos pablūdo abi - VDO nebežinojo kur esanti, o Garmin piešė iš paskos kelią, kur važiavau. Įdomu ką TomTom būtų daręs :roll:

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 22 2008, 21:53 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Nu va, išbandžiau "Garmin Mobile XT" ir aš. Lietuvos TOPO žemėlapis tikrai geras - yra net miško keliukai, kurių, pvz., "Nokia Maps" žemėlapiuose nėra. Navigacija kartais papjauna grybą, nes kai kurios sankryžos traktuojamos ne taip, kaip intuityviai jas traktuočiau aš. Interfeisas šiek tiek sumakaluotas, bet pripratus bus gerai. Didžiausias privalumas - topografinis žemėlapis. Jam rašau didelį pliusą.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 06 2009, 14:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
malgis rašė:
Pagaliau įsigijau GPS moduliuką ir išbandžiau praktiškai važiuodamas. Žemėlapiai labai detalūs ("TeleAtlas", tas pats kaip "Google Maps"), atsisiunčiami nemokamai (viso pasaulio, galima rinktis pagal valstybes - yra, tarkime, Marokas, kurio man reikia labiausiai), maršruto skaičiavimas turi trūkumų - pvz., nukreipinėja pagrindiniais keliais, gaunasi ilgesnis atstumas. Jei nori kad mergaitė pasakinėtų, kur važiuoti, reikia mokėti papildomai (~70 EUR per metus kainuoja berods).

Generally - vienam važiuojant nepatogu, nebent nusipirktum tą "kalbančią mergaitę". Bet vaikštant pėsčiomis arba turint "šturmaną" - pats tas, ypač įvertinant tai, kaina - viso 250 litų (SirfIII GPS moduliukas, telefono neskaičiuoju), o su juo gauni bateriją, tokią pat kaip telefono (E51 mano atveju) ir automobilinį kroviklį.


Su kuo gauni bateriją tokią pat kaip telefone ?
Mano irgi E51.

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 06 2009, 15:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Pažiūrėjau aš paskui, baterija tik atrodo panašiai, bet modelis kitoks. Ar tinka - nebandžiau.

Šiaip "Nokia" puslapyje reiktų žiūrėti kokie GPS imtuvėliai yra su kokiomis baterijomis. Gal iš tiesų persidengia su kuriais nors telefonų modeliais.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 06 2009, 15:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Ir dar galiu parašyti, kad "Nokia Maps" yra visiškas š*das. Vokietijoje (!) galvojau sutaupysiu laiko, tai rezultate programa NUOLAT grybavo, prikapsėjo kilobaitų man siuntinėdama duomenis, o dar už laikiną licenciją sumokėjau ir pinigus išmečiau į balą.

Jei "Nokia Maps" galite nesinaudoti, nesinaudokite. "Garmin Mobile XT" duoda į kaulus jai kaip reikiant.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007