WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 12:56

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: konsultuojuos del magnetolos
StandartinėParašytas: Lap 03 2006, 11:31 
sveiki,norejau pasiklaust,noriu pirkt i savo xm'a grotuva.Ir norejau paklaust ar yra skirtumas koki pirkt?kaip su tom jungtim?kokios turi buti ant magelio jungtys kad veiktu ant xm'o?ir butu galima ant vairo esanciom "knopkem"valdyti? Thx :roll:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 03 2006, 11:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
danieliust rašė:
sveiki,norejau pasiklaust,noriu pirkt i savo xm'a grotuva.Ir norejau paklaust ar yra skirtumas koki pirkt?kaip su tom jungtim?kokios turi buti ant magelio jungtys kad veiktu ant xm'o?ir butu galima ant vairo esanciom "knopkem"valdyti? Thx :roll:

Pries klausdamas naudokis paieska.......

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 03 2006, 11:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Pasiskaityk per PAIESKA, apie valdyma berods Yoshis buvo idejes visus medelius kurie kam tinka :!:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2006, 19:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Tiesiogiai valdyma nuo vairo galima pajungti tik SONY magams ir keliams PHILIPS. Visiems kitiems (ir Yoshio ishvadintiems) reikia tokio daikto INTERFEISO. Nusipirk normalu maga su distanciniu valdymu ir problema dings. Arba pirk SONY :D

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2007, 00:22 
Flyner rašė:
Tiesiogiai valdyma nuo vairo galima pajungti tik SONY magams ir keliams PHILIPS. Visiems kitiems (ir Yoshio ishvadintiems) reikia tokio daikto INTERFEISO. Nusipirk normalu maga su distanciniu valdymu ir problema dings. Arba pirk SONY :D


as cia biski nesupratau, tai tuos SONY ir Philips dedi i masina ir vaziuoji ar dar reikia ten jiems kazka derinti. ir jei nepaslaptis kokie modeliai 100% veikia.buciau dekingas uz atsakyma nes kaiptik ruosiuosi detis kazkoki CD ar +mp3 vietoj tos snypsciancios kasetes.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2007, 00:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2005, 23:32
Pranešimai: 343
Miestas: Kaunas
perskaityk ka pries tai rase(FLYNER) ir bus viskas aisku..tik idemiai skaityk :wink:, beje, ir marijono minti gali paskaityt

_________________
BMW 320d e91 2009m.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2007, 01:53 
QAAZ rašė:
perskaityk ka pries tai rase(FLYNER) ir bus viskas aisku..tik idemiai skaityk :wink:, beje, ir marijono minti gali paskaityt


QAAZ gerai butu kad zinotum ar tai tiesa kas parasyta tavo nurodytuose saltiniuose, o tik tada komentuotum ir siustum. Flyner apie sony parase arba is pirsto lauztus faktus arba galbut yra kazkurie modeliai kuriuos galima jungti be adapterio, va tai as ir noriu suzinoti kokie tai modeliai.

pagal interneto saltinius tai ir sony jungiamas per adapteri.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 16:53 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
danieliust rašė:
sveiki,norejau pasiklaust,noriu pirkt i savo xm'a grotuva.Ir norejau paklaust ar yra skirtumas koki pirkt?kaip su tom jungtim?kokios turi buti ant magelio jungtys kad veiktu ant xm'o?ir butu galima ant vairo esanciom "knopkem"valdyti? Thx :roll:
pirk maga kuris groja, o tik poto galvok apie praktiskumus ir t.t. viskas padaroma sunkiau ar lengviau, o va garso kokybes mage nepagerinsi taip lengvai...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 22:39 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
gonzikas rašė:
QAAZ rašė:
perskaityk ka pries tai rase(FLYNER) ir bus viskas aisku..tik idemiai skaityk :wink:, beje, ir marijono minti gali paskaityt


QAAZ gerai butu kad zinotum ar tai tiesa kas parasyta tavo nurodytuose saltiniuose, o tik tada komentuotum ir siustum. Flyner apie sony parase arba is pirsto lauztus faktus arba galbut yra kazkurie modeliai kuriuos galima jungti be adapterio, va tai as ir noriu suzinoti kokie tai modeliai.

pagal interneto saltinius tai ir sony jungiamas per adapteri.


Valdymą nuo vairo galima paprastai padaryti be adapterio visiems SONY grotuvams su remote control (tipo toks joystick'as jungiasi laidu į magą). O tokius joystick'us turi beveik visi naujesni SONY magai. Net ir ne naujesni. Pykti nėra čia ko. Paklausei, tau atsakė (-ėm), o toliau jau tau spręsti. O Midax išsakytos mintys visai aukso žodžiai. Svarbiausia nusipirk normaliai ir tau patinkančiai grojantį aparatą, o paskui galėsi truputį pažaisti ir turėsi valdymą nuo vairo... :wink:

SĖKMĖS, PEACE

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 14 2007, 19:44 
Taip ir neaišku kokiems konkrečiai Sony modeliams tinka. Aš pats turiu seną Sony, bet noriu pikri naujesnį su mp3 ir noriu kad veiktu valdymas nuo vairo. Vakar buvau Rekijoj, jie audio sistemas deda, man pasake kad praktiškai neįmanoma nuo vairo valdyma pajungti, o teoriškai imanoma bet kainuos brangiai nuo 200 iki 700 lt. Man tiek yra per brangiai. Todėl protingi kurmiai apšvieskit mane, kokį maga pirkti kad paprasčiau pasijungti. Kadangi neturiu geru koloneliu mane labiau domina ne garso kokybe,bet kaip pigiau priversti veikti knopkes ant vairo.
Gal pažįstate meistrų Klaipėdoj kurie apsiimtų pajungti, ir neprašytų mano mėnesinio atlyginimo už paslaugą :D

Dėkoju už informaciją.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 14 2007, 23:41 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Pakelk nosį viena tema aukščiau... Ten surašyta bemaž viskas, kas šiuo klausimu žinoma http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=7640


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 11:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Aiwaras rašė:
Taip ir neaišku kokiems konkrečiai Sony modeliams tinka. Aš pats turiu seną Sony, bet noriu pikri naujesnį su mp3 ir noriu kad veiktu valdymas nuo vairo. Vakar buvau Rekijoj, jie audio sistemas deda, man pasake kad praktiškai neįmanoma nuo vairo valdyma pajungti, o teoriškai imanoma bet kainuos brangiai nuo 200 iki 700 lt. Man tiek yra per brangiai. Todėl protingi kurmiai apšvieskit mane, kokį maga pirkti kad paprasčiau pasijungti. Kadangi neturiu geru koloneliu mane labiau domina ne garso kokybe,bet kaip pigiau priversti veikti knopkes ant vairo.
Gal pažįstate meistrų Klaipėdoj kurie apsiimtų pajungti, ir neprašytų mano mėnesinio atlyginimo už paslaugą :D

Dėkoju už informaciją.


Jezusmarija... Kiek galima tą patį kartoti? Prie tos pačios REKIJOS dirba meistras kuris už apie 100lt tau belekokį SONY su JOYSTICK'u pajungs prie citriaus :evil: Skaityti tingite ar kokį galą? :evil: O REKIJOJ tai išvis patyliu kas per "specai" dirba. Ko paklausi- to negausi.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 10:45 
Flyner rašė:
Aiwaras rašė:
Taip ir neaišku kokiems konkrečiai Sony modeliams tinka. Aš pats turiu seną Sony, bet noriu pikri naujesnį su mp3 ir noriu kad veiktu valdymas nuo vairo. Vakar buvau Rekijoj, jie audio sistemas deda, man pasake kad praktiškai neįmanoma nuo vairo valdyma pajungti, o teoriškai imanoma bet kainuos brangiai nuo 200 iki 700 lt. Man tiek yra per brangiai. Todėl protingi kurmiai apšvieskit mane, kokį maga pirkti kad paprasčiau pasijungti. Kadangi neturiu geru koloneliu mane labiau domina ne garso kokybe,bet kaip pigiau priversti veikti knopkes ant vairo.
Gal pažįstate meistrų Klaipėdoj kurie apsiimtų pajungti, ir neprašytų mano mėnesinio atlyginimo už paslaugą :D

Dėkoju už informaciją.


Jezusmarija... Kiek galima tą patį kartoti? Prie tos pačios REKIJOS dirba meistras kuris už apie 100lt tau belekokį SONY su JOYSTICK'u pajungs prie citriaus :evil: Skaityti tingite ar kokį galą? :evil: O REKIJOJ tai išvis patyliu kas per "specai" dirba. Ko paklausi- to negausi.


Flyner paaiškink kur tą meistriuką rasti prie Rekijos(gal adresa, arba telefona), nes man jau atsibodo pas visus "specus"klausineti, ir jaustis ufonautu, kad sugalvojau, ne origanala maga pasijungti prie vairo valdymo. Beje vakar pagaliau issiaiskau kas tas Joystickas yra prie Sony. Turiu viena galbut kvaila klausima, kaip supratau man paties Joysticko nereikia (nes uz ji jauciu papildomai reikia moketi), tik reikia Sony mago kad turetu nuotolinio valdymo galimybe, t.y. galimybe pajungti Joysticka?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 11:28 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Aiwaras rašė:
Flyner paaiškink kur tą meistriuką rasti prie Rekijos(gal adresa, arba telefona), nes man jau atsibodo pas visus "specus"klausineti, ir jaustis ufonautu, kad sugalvojau, ne origanala maga pasijungti prie vairo valdymo. Beje vakar pagaliau issiaiskau kas tas Joystickas yra prie Sony. Turiu viena galbut kvaila klausima, kaip supratau man paties Joysticko nereikia (nes uz ji jauciu papildomai reikia moketi), tik reikia Sony mago kad turetu nuotolinio valdymo galimybe, t.y. galimybe pajungti Joysticka?


Kaip yra įėjimas į REKIJOS parduotuvę iš šono, tai tiesiai priešais yra pastatas. Ne tas kur kairiau žiūrint nuo REKIJOS o tas kur tiesiai (labiau po dešine). Ten yra kažkokia tais taisykla radijo aparatūros ten paklausk dėl mago pajungimo. Pačio joysticko tau tiksliai nereikia- viską tau padarys. Aš tai kažkada klausiau pačioj REKIJOJ ir man jie nurodė tą meistrą. Žodžiu tas meistras visokioms mašinoms pajunginėja tuos vairų mygtukus, bet kiek sakė, kad Xm'ams tik SONY ir keli Pilypai tetinka. Šiaip, įtariu, kad ir KENWOOD maniškis tiktų be jokio interfeiso, tačiau žiūrėsiu tai tik tada jei pusseserė neparveš interfeiso iš anglijos. Sėkmės paieškose :wink:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 12:47 
Flyner rašė:
Aiwaras rašė:
Flyner paaiškink kur tą meistriuką rasti prie Rekijos(gal adresa, arba telefona), nes man jau atsibodo pas visus "specus"klausineti, ir jaustis ufonautu, kad sugalvojau, ne origanala maga pasijungti prie vairo valdymo. Beje vakar pagaliau issiaiskau kas tas Joystickas yra prie Sony. Turiu viena galbut kvaila klausima, kaip supratau man paties Joysticko nereikia (nes uz ji jauciu papildomai reikia moketi), tik reikia Sony mago kad turetu nuotolinio valdymo galimybe, t.y. galimybe pajungti Joysticka?


Kaip yra įėjimas į REKIJOS parduotuvę iš šono, tai tiesiai priešais yra pastatas. Ne tas kur kairiau žiūrint nuo REKIJOS o tas kur tiesiai (labiau po dešine). Ten yra kažkokia tais taisykla radijo aparatūros ten paklausk dėl mago pajungimo. Pačio joysticko tau tiksliai nereikia- viską tau padarys. Aš tai kažkada klausiau pačioj REKIJOJ ir man jie nurodė tą meistrą. Žodžiu tas meistras visokioms mašinoms pajunginėja tuos vairų mygtukus, bet kiek sakė, kad Xm'ams tik SONY ir keli Pilypai tetinka. Šiaip, įtariu, kad ir KENWOOD maniškis tiktų be jokio interfeiso, tačiau žiūrėsiu tai tik tada jei pusseserė neparveš interfeiso iš anglijos. Sėkmės paieškose :wink:


Buvau dabar nuvaziaves paziureti, ten kazkoks irankiu servisas yra, o meistruko neradau, paklausiau tam servise, jie irgi nieko nezino, gal jis jau ten nebedirba, nes nemaciau jokios iskabos, ar kazko panasaus?


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007