WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 01:52

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 06 2020, 14:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Pats jau ilgai taip važinėji, tai turėtum už mane geriau žinoti. Aš su kieta nevažinėjau niekada ilgai.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 06 2020, 14:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 26 2020, 20:29
Pranešimai: 16
Miestas: Kaišiadorys
Ne aš su juo važinėjau, kaip minėjau tėvo ten, aš turiu savo c5, kuriam pokolkas viskas OK.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 06:43 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Kliunkis rašė:
Ne aš su juo važinėjau, kaip minėjau tėvo ten, aš turiu savo c5, kuriam pokolkas viskas OK.

Pakolkas :wink:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 08:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Saulynas rašė:
Kliunkis rašė:
Ne aš su juo važinėjau, kaip minėjau tėvo ten, aš turiu savo c5, kuriam pokolkas viskas OK.

Pakolkas :wink:

:lol: :lol: :lol:

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 14:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 26 2020, 20:29
Pranešimai: 16
Miestas: Kaišiadorys
tai kas ten su kėbulu nutinka? galit paaiškinti? dėkuj << :drunk: :drunk:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 16:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Nieko nenutiks. Vazinek ir nesuk galvos. Vistiek ismesi. Gi tevo masina. O tavo ta, kur viskas gerai, tai tegul stovi. Geriau su bloga vazinet :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 18:42 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 26 2020, 20:29
Pranešimai: 16
Miestas: Kaišiadorys
Mane ne taip supratai. Yra du c5, vienas mano kitas tėvo. Tėvas su savuoju važinėja, aš su savo. Aš nesakiau, kad išmesiu, sakiau jei neapsimokės tvarkyt tada. Gal Ponas galėtumėt neišsi******* ir normaliai atsakyt be sarkazmų :) Ačiū, gražaus vakaro :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 19:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Kliunkis rašė:
Mane ne taip supratai. Yra du c5, vienas mano kitas tėvo. Tėvas su savuoju važinėja, aš su savo. Aš nesakiau, kad išmesiu, sakiau jei neapsimokės tvarkyt tada. Gal Ponas galėtumėt neišsi******* ir normaliai atsakyt be sarkazmų :) Ačiū, gražaus vakaro :lol:

Jo Tadai baik cia issidirbinet, abi auto vaziuojamos, tik su tevuko vyksta testavimai del kebulo deformacijos vazinejant netvarkinga vaziuokle :) tiksliau sferom, nors as nelabai supratau kas ten netvarkinga, bet kazkas ko neapsimoka tvarkyti, nes reikia paziureti kas suges jei netvarkysi, tiksliau reikia, kad forume pasakytume kas suges. Gi jau kalbejau, kad reikia vest koficienta kas geriau buria ir pataiko, nu kitaip nera ateities sitame forume. Visai kitaip Tadai i tamsta ziuretu jei matytu, kad pvz tamstos burimo rutulio teisingu spėjimu koeficientas tarkim 75% :)
Kliunki, be sarkazmo sitam forume niekaip. Nelaikei sarkazmo testo? Kas tave ileido cia? Kas cia per bardakas? :mrgreen:
O seip palauk kol nerimka tau atsakys, Tadas matai jam isipi.... :D

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 22:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
kliunki, niekas tavo kebului nenutiks kol neperlausi grubia fizine jega. o visas traukes svirtis reikas ir visa kita pakabos geri sufisi 20 kart greiciau negu su tvarkinga.
fyzdink y feizbuka ir nesugryzk cia niekada.
arba pirk folksvagona ir liek is aliuminio detales namie, bus pYgei.
cia renkasi tik fasistai, tave jaunnuoli duju kameroj nuzudys, gerai pagalvok ir nerasyk daugiau. jie tavo budruma uzmigdys ir yvilios y spastus, patikek....


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 07 2020, 23:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Nava ir neilgai trukus...sulaukem :D

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 08 2020, 04:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Kliunkis rašė:
Mane ne taip supratai. Yra du c5, vienas mano kitas tėvo. Tėvas su savuoju važinėja, aš su savo. Aš nesakiau, kad išmesiu, sakiau jei neapsimokės tvarkyt tada. Gal Ponas galėtumėt neišsi******* ir normaliai atsakyt be sarkazmų :) Ačiū, gražaus vakaro :lol:

Tu pats išsi pi sinėji ir turbūt jautiesi viską gerai darantis.
Nuo pat pradžios taip ir nesugebėjai pasakyti, nei koks tiksliai tas tavo (ar tėvo, ar jūsų abiejų, ar šeimynos, niekam tai neįdomu ir nėra reikalo aiškinti) C5, nei kokie gedimo simptomai, nei kaip nustatėt, kad blogos sferos, nei kiek stipriai jos yra blogos. Kaip užduodi klausimus, taip ir gauni atsakymus. Vaikiškai.
Jei pvz yra tuščios ratų sferos, bet sveikos hidroaktyvinės, tai minkštuoju hidroaktyvo rėžimu gali važiuoti netgi visai minkštai. Jeigu yra tuščios hidroaktyvinės, bet dar visai neblogos ratų sferos ir nenorėdamas investuoti pinigų į keitimą, gali padidinti ratų sferų žiklerius. Taip netenkama hidroaktyvo funkcijos ir mašina pasidaro gerokai mažiau stabili sudėtingose situacijose, bet minkštumo tikrai gauni sočiai. O gal tas C5 išvis be hidroaktyvo, 4 sferos ir viskas. O gal C5 nuo 2008tų metų, kur gale hidroaktyvinės sferos dvi (kiaušai), ir dar jei su 2,7 ar 3,0 varikliu, tai dar su keturiais pakabos davikliais ir visiškai kitokiu veikimu.
Esu ne vieną kartą pataisęs kietą pakabą, parodęs ir paaiškinęs žmogui, ką daro pakabos sport mygtukas, ir kad kai jis šviečia, komfortas bus kompromisinis, ir su jūsų sferomis viskas bent pakankamai gerai.
O mašinose su pilkom sferoms dažniausiai dėl kietumo būna kaltos ne sferos ar hidroaktyvo veikimas/neveikimas, o elementariai dėl supuvusių traukučių ir daviklių pabėgęs pakabos aukštis (per aukštai).

Vat ir viskas.
Daugiau nėra ką čia kalbėt. Feisbuke tikrai geriau ir lengviau gausi visus reikiamus atsakymus, tik dažniausiai neteisingus arba išvis ne į temą. Taip pat, ten galima susikauti automobilių išmanymo dvikovoje arba turnyre su kitais neišmanančiais, kuriem gėda prisipažint, kad kažko nežino ar nesupranta ir eina už savo nesąmones iki mirties.
Pačiam gražaus vakaro :labas:

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 08 2020, 08:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
tadas1991 rašė:
Kliunkis rašė:
Mane ne taip supratai. Yra du c5, vienas mano kitas tėvo. Tėvas su savuoju važinėja, aš su savo. Aš nesakiau, kad išmesiu, sakiau jei neapsimokės tvarkyt tada. Gal Ponas galėtumėt neišsi******* ir normaliai atsakyt be sarkazmų :) Ačiū, gražaus vakaro :lol:

Tu pats išsi pi sinėji ir turbūt jautiesi viską gerai darantis.
Nuo pat pradžios taip ir nesugebėjai pasakyti, nei koks tiksliai tas tavo (ar tėvo, ar jūsų abiejų, ar šeimynos, niekam tai neįdomu ir nėra reikalo aiškinti) C5, nei kokie gedimo simptomai, nei kaip nustatėt, kad blogos sferos, nei kiek stipriai jos yra blogos. Kaip užduodi klausimus, taip ir gauni atsakymus. Vaikiškai.
Jei pvz yra tuščios ratų sferos, bet sveikos hidroaktyvinės, tai minkštuoju hidroaktyvo rėžimu gali važiuoti netgi visai minkštai. Jeigu yra tuščios hidroaktyvinės, bet dar visai neblogos ratų sferos ir nenorėdamas investuoti pinigų į keitimą, gali padidinti ratų sferų žiklerius. Taip netenkama hidroaktyvo funkcijos ir mašina pasidaro gerokai mažiau stabili sudėtingose situacijose, bet minkštumo tikrai gauni sočiai. O gal tas C5 išvis be hidroaktyvo, 4 sferos ir viskas. O gal C5 nuo 2008tų metų, kur gale hidroaktyvinės sferos dvi (kiaušai), ir dar jei su 2,7 ar 3,0 varikliu, tai dar su keturiais pakabos davikliais ir visiškai kitokiu veikimu.
Esu ne vieną kartą pataisęs kietą pakabą, parodęs ir paaiškinęs žmogui, ką daro pakabos sport mygtukas, ir kad kai jis šviečia, komfortas bus kompromisinis, ir su jūsų sferomis viskas bent pakankamai gerai.
O mašinose su pilkom sferoms dažniausiai dėl kietumo būna kaltos ne sferos ar hidroaktyvo veikimas/neveikimas, o elementariai dėl supuvusių traukučių ir daviklių pabėgęs pakabos aukštis (per aukštai).

Vat ir viskas.
Daugiau nėra ką čia kalbėt. Feisbuke tikrai geriau ir lengviau gausi visus reikiamus atsakymus, tik dažniausiai neteisingus arba išvis ne į temą. Taip pat, ten galima susikauti automobilių išmanymo dvikovoje arba turnyre su kitais neišmanančiais, kuriem gėda prisipažint, kad kažko nežino ar nesupranta ir eina už savo nesąmones iki mirties.
Pačiam gražaus vakaro :labas:

Negaišk laiko Tadai,jei tema būtų padekite sutvarkyti ar pan, tada teip
O dabar -kas bus :lapux:
Durnam aišku kad gerai nebus

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 08 2020, 09:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Taip ir isivaizduoju Kliunkio tevuka vaziuojanti su standzia vaziuokle kaip siame video: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=w1N0QN0zIDY

Cia klausimas, ne kas kebului, o kas tevukui bus :mrgreen:

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 08 2020, 10:42 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 03 2017, 10:09
Pranešimai: 108
Miestas: Vilnius
HeLLmiX rašė:
Taip ir isivaizduoju Kliunkio tevuka vaziuojanti su standzia vaziuokle kaip siame video: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=w1N0QN0zIDY

Cia klausimas, ne kas kebului, o kas tevukui bus :mrgreen:

Tai tegul pasipurto tevukas kietoj masinoj, gal supras ka ne taip padare aukledamas sunu. Jokio suvokimo kaip elgtis. Pradedant darzelinuko lygio klausimais, baigiant burnojimu. Paziureciau kaip toks gyvai i akis suaugusiam zmogui sakytu "ė, tu, neiššipisinėk".

Malonu būna skaityti JAV, australijos ar pan forumus, ten žmonės labai adekvačiai bendrauja, netuščiažodžiauja, išlaiko pagarbą kitiems. Pas mus bet koks snarglys prie klavieturos siuncia visus i kaire i desine. Gerai bent tiek kad visuomene vystosi, ir tikėkimės zmoniu suvokimas eina i prieki.

_________________
-- C5 break 2006 2.0HDI 100kw


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sferos
StandartinėParašytas: Spa 08 2020, 14:03 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 26 2020, 20:29
Pranešimai: 16
Miestas: Kaišiadorys
Ačiū visiems kurie bent kiek padėjot, paaiškinot, netgi atsakėt į šią kvailą temą ir paprotinot idiotą :drunk: :) :wink:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 33 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007