WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 10:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 13:13 
Sveiki Citroenistai. pries savaite pardaviau savo Xantia I 1995 metu ir nupirkau xantia II 1998 metu. masiniukas tikrai labai mielas ir didesniu problemu neturi, taciau pastebejau, kad vaziuojant per gulincius "policininkus" (kalniukus) priekis tikrai kietesnis. Ant sferu parasyta pagaminimo data 08/07 tai atrodo lyg turetu bun geros, taciau pastebejau kad ju slegis yra 50 atm. Mano Xantia I priekines sferos buvo 70 atm. Tai klausimas, ar cia taip jau turi but, kad naujesnes xantijos kietesnes, ar cia su mano sferom kas blogai? taip pat, gal kas zinot jei as jau susukciau sferas 70 atm ar butu minkstesne ir ar viskas taip pat puikiai veiktu? ar atsirastu papildomu problemu?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 15:47 
ei vyruciai! negi niekas negali padeti? negi niekas is citroenieciu nebuvo persedes is senos xantrios i naujesne? jei taip, tai parasykit ka pajautet, minkstesne, kietesne ar tokia pat? Taip pat gal kas zinot ar pavyktu suminkstinti pakaba susukus 70 sferas nuo xantia I ?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 16:11 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Ko cia nervijies???
Pries pora valandu sutaipinai nevisai informatyvu posta, o daba jau nori, kad tave apipiltu atsakymais???
Pirmiausia gal pasitikrink hidraulika (sferas)...

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 16:33 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Čia išvis kažkokios pievos...
Kiek galima spręsti pagal sferų slėgius, ankstesnioji buvo be HA, ši-su HA. Tai išvis nesugretinami dalykai. Todėl ir atsakymas į šitaip suformuluotą klausimą neįmanomas.

O šiaip-Haris tradiciškai teisus; pirma pasitikrink sferas (nes parduodamoje mašinoje to tikrai niekas nedarė), užsipildyk, susitvarkyk hidrauliką, o tik po to pradėk to minkštumo ieškoti.


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 19:53 
Ai vyruciai aciu kad apraminot:) as manau kad mano xantia II be HA, nes jokio jungiklio nesimato salone. Cia 1.9TD variantas, ar gali but , kad be HA? O del sferu tikrinimo tai pas mus Ispanijoje prastai, cia niekas nesiterlioja: masina per kieta, nusuka sferas ir i siukslyna ir naujas is karto stato, dar neminksta buna, tada jau ziuri ka naujai pakeist:) Kazkaip nesinori man ten labai judinti nes tvarkingai viskas atrodo, tai ir norejau paklausti ar jos buna kietesnes uz senas xantias ar ne. Na tiek to, vazinesiu taip, o prie progos kada nusipirksiu naujas 70atm sferas ir uzsuksiu, ziuresim kas iseis:)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 20:45 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Galėjo būti tiek su HA, tiek be jo.
Pramušk savo mašinos VIN http://detali.ru/cat/ci/ci.dll ir http://service.citroen.com. -sužinosi, kas jai realiai priklauso.
Sferų tūrius ir slėgius gali pasitikrinti http://xantia.rtkmail.ru/index.php?opti ... load&id=45


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 08 2008, 14:34 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Skiritngai nuo I kartos Xantijų, II kartos Hidroaktyvo mygtukas ne prie aukščio padėčių svirties, o prietaisų skydelyje prieš nosį virš magnetafono.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 11 2008, 09:40 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 30 2006, 19:25
Pranešimai: 97
Miestas: Kaunas
(tik mano pastebejimas) jo naujesnes xantijos truputy kietesnes pasirode ir man....

o auto su HA ar be galima spresti pagal vamzdelius ateinancius i sferas (geriausiai matomi kogero priekiniu ratu amortizacines) be HA ploni apie 5mm skersmens o su ha stori apie 10mm

_________________
citroen Xantia Millesime Raudona '00 1.8 16v
peugeot 406R Juodas '01 1.8 16v


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 12 2008, 19:03 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 27 2008, 18:16
Pranešimai: 67
Miestas: kaunas
ta pati ir as galiu pasakyt turejau 93m. xantia (su ha) o dabar turiu 2000m xantia (be ha) tiek senoji tiek naujoji tvarkingos,bet senesne buvo siek tiek minkstesne.

_________________
Peugeot 407 SW 2010-11-25


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 13 2008, 15:17 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Maniske Xantia I buvo taip pat minkstesne uz dabartine Xantia II.

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 13 2008, 19:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Na,o aš su šiuo teiginiu sutikt negaliu :)

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 13 2008, 21:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Ir antros Xantios būna be HA ;)

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 14 2008, 07:47 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 07 2007, 23:32
Pranešimai: 14
Miestas: Kaunas
Na, savo dabartines xantijos minkstumu tikrai nesiskundziu, realiai vazinejau tiek su X1, tiek su X2, (abi su HA), abi labai panasiai komfortiskos :)

_________________
Citroen Xantia break exclusive '98 3.0 V6 24v, mechaninė


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 14 2008, 13:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
rimka rašė:
Mano patirtis sako, kad X2 breikai visi be hidroaktyvo ir (gal būtent dėl to) kietesni.

Rimka, Xantia94 2,0

Neteisingai, sesk, du :!:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 15 2008, 16:46 
Sveiki! taigi apibendrinimas. Ir mano Xantia I buvo ir Xantia II yra be hidroaktyvo. Sferas patikrinau ir jos tvarkingos, o masina Xantia II yra kiek kietesne nei Xantia I, siaip mieste to nelabai pajausi, bet lakstant pajurio keliukais ar po miskelius tikrai skirtumas yra. Tai ko gero del to kas Xantia I "nesioja" 70atm sferas o ne 55atm kaip naujesnes.

Kadangi noriu labai minkstos ,masinos "butent todel ir renkuosi tik Citroen", atsiradus progai nupirksiu sferas su 70atm ir bandysiu uzdeti ant sako Xantia II. Cia kyla tik vienas klausimas: siu sferu zikleriai skirtingi 1.65 ir 1.5 atitinkamai, gal kas turi ziniu ar bus koks pasalinis pastebimas efektas nuo to?

Taipogi esu skaites kad citroenas tokiems kaip as yra pagamines specialias "Comfort" sferas. Gal kas yra bandes tokias kelyje? Ar didelis skirtumas lyginan su eilinemis? Gal zinot to Comfort sferu duomenis ar skirtumus?

Aciu is anksto ir linkejimai!


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007