WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 16:23

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ar galima vilkti kita auto?
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 13:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Kov 04 2016, 19:38
Pranešimai: 2
Sveiki, turiu klausima: ar galima su C5 (mechanine) vilkti kita automobili? Is pazistamo girdejau kad negalima, nes tempiant gali sugesti hidropneumatine C5 vaziuokle. Noriu suzinoti tikslu atsakyma - vis delto galima ar ne. Aciu uz atsakymus

_________________
Citrina_C5
Kaunas
Citroen C5, 2002


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 14:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
O priekabą galima tempti, jei kablys ant mano C5 yra? :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 14:42 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 11 2008, 17:52
Pranešimai: 475
Miestas: Pakruojis
Citrina_C5 rašė:
Sveiki, turiu klausima: ar galima su C5 (mechanine) vilkti kita automobili? Is pazistamo girdejau kad negalima, nes tempiant gali sugesti hidropneumatine C5 vaziuokle. Noriu suzinoti tikslu atsakyma - vis delto galima ar ne. Aciu uz atsakymus

Tikrai negalima! Nepataisomai sugadinsi hidropneumatika. Va kad ir Tadas1991 tempe kazkada pazystama su savo C5. Tai dabar jau amortizatorius susidejes vietoj hidropneumatikos.

_________________
Citroen C5 2001 2,0HDi manual parduota 4400LT
Citroen C8 2005 2,0HDi autom. parduodama 2€
Citroen C4 2011 1,6HDi autom.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 16:04 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Citrina_C5 rašė:
Sveiki, turiu klausima: ar galima su C5 (mechanine) vilkti kita automobili? Is pazistamo girdejau kad negalima, nes tempiant gali sugesti hidropneumatine C5 vaziuokle. Noriu suzinoti tikslu atsakyma - vis delto galima ar ne. Aciu uz atsakymus

Keistas klausimas :roll: :) ,o ką ,ruošiesi daug tampyt?,ar žiemai apsidraudi ,jei kas paprašys patraukt,pasakysi negaliu ,nes pakaba suges :lol: .Pažystamui linkėjimai :labas:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 18:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Bandau savo humanitarišku protu suvokti, kaip kitos mašinos tempimas gali įtakoti hidropneumatinės pakabos būklę. Nesugalvoju. :)

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 19:24 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Čia juk viena iš milijono kaimiečių sapalionių.

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2016, 23:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Grige nusipirk normaliu zvairiu o ne ta pigu skiesta suda rukyk.

draugui perduok linkejimus ir paklausk ar kepure pedu nespaudzia.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 21 2016, 05:28 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 11 2008, 17:52
Pranešimai: 475
Miestas: Pakruojis
Dominykas rašė:
Grige nusipirk normaliu zvairiu o ne ta pigu skiesta suda rukyk.

draugui perduok linkejimus ir paklausk ar kepure pedu nespaudzia.

Zmogus atsakymo temoje klause, bet tikrai ne tavo pontu ale koks tu protingas nori skaitytis. Esi limpompo jei patikejei ir tau lipo mano istorija apie dumus. Prisibijok pats saves, kad kur ant rimtesnio daktaro neuzsoktum. Uzgydys dar kokia istorija... Neisizeisk, nieko asmenisko, tik viskas turi tureti savo vietas, kaip ir ribas!

_________________
Citroen C5 2001 2,0HDi manual parduota 4400LT
Citroen C8 2005 2,0HDi autom. parduodama 2€
Citroen C4 2011 1,6HDi autom.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 11:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Aš Grie pokštą tai supratau :)

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 11:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Beje, su savo XMais daugiau esu pats tampęs, nei mane ... beje mane daugiau su tralu vežiojo :D

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 16:33 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 11 2008, 17:52
Pranešimai: 475
Miestas: Pakruojis
xminde rašė:
Aš Grie pokštą tai supratau :)

Eh Mindaugai... Ne vis suprantam juoka... Manau del to, jog vaikomes pinigu, kuriu niekada visu neturesim, o kad ir kiek ju turesim, visada bus mazai... Atsiduodam darbui, pilnai tikraja ta zodzio prasme issunkiam save, prarasdami realaus gyvenimo suvokima, teikiama dziaugsma, ikvepiamus naujus pojucius su kiekviena diena, kiekvienu ne atrastu geriu vis tolstame, arba kitaip artejame prie to, jog gal but taip ir nebepamatysim , nepatirsim to, kas buvo ir yra duota tik viena karta gyvenime! Todel atrodo ir aplinkui visi yra blogi, niekas nesiseka, norisi visiems kasti, pasiepti, bet taip pat norisi ir gyventi geriau. Lieka klausimas, o koks velnias neleidzia? Jug negalima gyventi vien blogai, vidutiniskai, isbandyti reikia gyventi ir geriau, 'avdrug' patiks! Mes jug cia, siame gyvenime sveciai, o kiek kas sveciuosis vargu ar kas tiksliai zino...
Gryztant prie temos, kaip kad Musu kantrusis inzinierius-mechanikas (tadas1991) pasakytu, chebra, neviskas prarasta, nu sulus sulus tampant kitas auto ta chidropneumatika, tvarkysim, arba bent jau patarsim kaip ir kur ja tvarkyti.
Beje, Tadui sakau uzsuk pas mane, i Koldinga. Ne velnio, praskuto ant 120 pro Koldinga, nors sakesi kad daugiau 90 nevaziuoja. Turbut labai draugo issiilges buvo... O as su austancia kava, taip ir nesulaukes Tado, bei paskaites Tado keliones nutariau ir pakeliauti, atsipusti. Nusileidau i vokietijos pietus. Deja, neisejo atsipusti... 37°C-39°C, be vejo, debesu ir ezeruose (jei taip galima vokietijoje pavadinti kudras, kuriu be galo per visa ja keli vnt, buvau prie Achernsee.) arbata, kuri nebegaivina, o ilgiau pamirkus, tik atbrinkina visa oda. Jau skutu atgal, uztenka ir triju dienu. Su alumi nesigaivinau, beje ir Tado i norge nesivysiu, nes ten jau gali tekti nebe su alumi gaivintis, o su dektine sildytis... Kuriam laikui liksiu ten, kur visada gera, tai Olandija ir Danija!

_________________
Citroen C5 2001 2,0HDi manual parduota 4400LT
Citroen C8 2005 2,0HDi autom. parduodama 2€
Citroen C4 2011 1,6HDi autom.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 18:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Va taip va chebryte... Gride 1000 000 kartų teisus, ta proga ryt ryte su žmona ir prabangiuoju savo XMu (per paskutinius du mėnesius jis mane nuskurdino per 1200 € :)) vykstame iki Zakopanės, Tatrų lietuje paspoksoti :)

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 18:39 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
xminde rašė:
Va taip va chebryte... Gride 1000 000 kartų teisus, ta proga ryt ryte su žmona ir prabangiuoju savo XMu (per paskutinius du mėnesius jis mane nuskurdino per 1200 € :)) vykstame iki Zakopanės, Tatrų lietuje paspoksoti :)

Tai linkim ,kad kelelis nedulkėtų :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2016, 19:30 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Ačiū :)

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 23 2016, 01:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
grige rašė:
xminde rašė:
Aš Grie pokštą tai supratau :)

Eh Mindaugai... Ne vis suprantam juoka... Manau del to, jog vaikomes pinigu, kuriu niekada visu neturesim, o kad ir kiek ju turesim, visada bus mazai... Atsiduodam darbui, pilnai tikraja ta zodzio prasme issunkiam save, prarasdami realaus gyvenimo suvokima, teikiama dziaugsma, ikvepiamus naujus pojucius su kiekviena diena, kiekvienu ne atrastu geriu vis tolstame, arba kitaip artejame prie to, jog gal but taip ir nebepamatysim , nepatirsim to, kas buvo ir yra duota tik viena karta gyvenime! Todel atrodo ir aplinkui visi yra blogi, niekas nesiseka, norisi visiems kasti, pasiepti, bet taip pat norisi ir gyventi geriau. Lieka klausimas, o koks velnias neleidzia? Jug negalima gyventi vien blogai, vidutiniskai, isbandyti reikia gyventi ir geriau, 'avdrug' patiks! Mes jug cia, siame gyvenime sveciai, o kiek kas sveciuosis vargu ar kas tiksliai zino...
Gryztant prie temos, kaip kad Musu kantrusis inzinierius-mechanikas (tadas1991) pasakytu, chebra, neviskas prarasta, nu sulus sulus tampant kitas auto ta chidropneumatika, tvarkysim, arba bent jau patarsim kaip ir kur ja tvarkyti.
Beje, Tadui sakau uzsuk pas mane, i Koldinga. Ne velnio, praskuto ant 120 pro Koldinga, nors sakesi kad daugiau 90 nevaziuoja. Turbut labai draugo issiilges buvo... O as su austancia kava, taip ir nesulaukes Tado, bei paskaites Tado keliones nutariau ir pakeliauti, atsipusti. Nusileidau i vokietijos pietus. Deja, neisejo atsipusti... 37°C-39°C, be vejo, debesu ir ezeruose (jei taip galima vokietijoje pavadinti kudras, kuriu be galo per visa ja keli vnt, buvau prie Achernsee.) arbata, kuri nebegaivina, o ilgiau pamirkus, tik atbrinkina visa oda. Jau skutu atgal, uztenka ir triju dienu. Su alumi nesigaivinau, beje ir Tado i norge nesivysiu, nes ten jau gali tekti nebe su alumi gaivintis, o su dektine sildytis... Kuriam laikui liksiu ten, kur visada gera, tai Olandija ir Danija!

Žiūriu su detektyviniais elementais jau :)
Šiaip pagal Garminą tai bendras kilometražas dabar, su pasimalimais vietoje Danijoje ir Norgėje, 2074km. Vidutinis greitis 74kmh, maksimalus 133kmh. Čia kai išėjau lenkti fūrą ir mikriuką, bet truputį apsiskaičiavau, ir teko žeminti ir numinti iki dugno. Važiuotų jis ir daugiau, tas variklis prieš tai man BXiuką įsukdavo iki 170kmh, bet seni sudilę pusašiai (tiksliau kairys, nes dešinį pernai naują įdėjau) ir netobulai subalansuoti ratai bei minkštas pavargęs kreivos geometrijos (vienas priekinis ratas gal 2-3cm arčiau mašinos priekio, nei kitas) kėbulas neduoda smagumo lakstyt, o tada ir pamatai daugiau, ir šiaip. Nu tiesiog net ne tam skirta ta mašinikė buvo. Su originaliu jos 1.7D 44kw varikliu maksimalus konstrukcinis greitis dokumentuose būdavo įrašytas 136kmh, tai aš jau jį nekart viršijęs esu, bet su originaliais stabdžiais nuo tokio greičio sustot tikrai nieko gero. Jau nekart bandyta. Užvakar posūkyje Fiat Punto išvažiuojant iš Alborgo į magistralę besibaigiančia pirma juosta lenkiau. Aplenkt aplenkiau, į antrą likusią persirikiavau o paskui toks vingis, kad su cypiančiom padangom per plauką išlaikiau, nes stabdžiai greitį susimažint nelabai ir padėjo :lapux:
120 pro Koldingą gal ir galėjau važiuoti, jei netyčia kur užmigęs gazą iki dugno nuspaudžiau, nes į Daniją įvažiavau jau su gera tamsa, ir ilgokai nemiegojęs buvau. Bet šaip jau tokiu greičiu vibracija jau pažadintų. Ištampiau jį neblogai visai, tai iki 100kmh viskas puikiai, paskui truputį vibracijos yra, ties 110 vėl neblogai, o toliau gazuojant - kuo daugiau greičio, tuo labiau visa mašina malasi ir šokinėja. Žodžiu, nieko gero, nesmagu, važiuoji ramiai ir nesuki galvos :)
Dar aišku pareigūnų pasikviestas trumpam pokalbiui buvau dėl bendro mašinos vaizdo, tipo parūpo, ką planuoju Danijoje veikti :) Pasakiau, kad va šitą Flensburgerį, kurio dėžė bagažinėje mėtosi, su draugu Alborge mauksim, o paskui į Norge su keltu kelsiuos. Tai šita versija tiko. Keista, kad prie kelto nestabdė ir netikrino, ar dviratis, kuris būdoje, ne vogtas. Nes įspėjimas nevežti bagažinėje neaiškios tautybės nelegalų ryškiai skirtas mums, kadangi išversta anglų, norvegų, danų, vokiečių, italų, lenkų ir lietuvių kalbomis :D Iš Lietuvos į Lenkiją įvažiuojant tai pastabdę tik pažiūrėjo per langelius, kas gero būdoj voliojasi, ir paklausė, ar cigariukų nevežu. Jaučiasi rimtesnės sienos tikrai.
Nešalta čia toj Norgėj visai, pietūs gi. Skusim gal kelioms dienoms su tėvuku kažkur į vakarus daugiau, po kalnelius pasilaipiot. Nebus ir ten šalta, už tai drėgna. Bet mums, jauniems (24 ir 49), ką čia :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007