WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 04:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Gretai sėda
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 23:07 
yra toks dalykas kad pvz. nuvazaivasij kokia pora km. po nakties ar siajp po ilgo automobilio stovejimo,uzgesinus varikli jos priekis staijgiai krenta zemyn...ta prasme nusileijdzia...kaijp tos mashinos kur per filmus shokineja i muzikos takta tik manishke nesokineja o tik smenga zemyn..gal kas turi minciu....dekui


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 23:19 
pas mane visiskai taip pat yra, bet netik priekis bet ir galas. Kazkas minejo kad sistema nelaiko slegio :cry: tai vat ir nezinau ar tai gerai ar blogai. Butu idomu suzinot jei tai blogai tai kokios pasekmes gali buti?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 17:59 
Jop man ir butu idomu...ar taaij ishgydoma ar,taij laabaij jau blogas zenklas santechnikaij..:) man ir taijp artodo kad kazkas su slegio nelaijkymu..kokis voztuvas gal neuzsidaro ar pan. o tau Andraiu taijp visa laijka buna ar tik retsykiais? kiek daznaij tai pasitaiko? beje kaijp pas tave su slegio reguliatoriaus cvaksejimu???? pas manaja Xantia 2.0i 95m taij tas cvaksejimas tikraij daznas...ir atrodo kad nepyragai.. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 19:26 
Lukai, būk malonus, nerašinėk tos "j"raidės, kur nereikia - labai jau biesina skaityt. Gal čia ir krūtumą rodo, bet čia ne krūtekų konfa, o patirties pasidalinimui skirta
Dėkui


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 21:34 
Gerai jei trugdo tai pasistengsiu nreasyt taip.kazkoks iprotis o ne krutuma rodo,nzn automatiskai gaunas bet daugiau"no more" jei sakai kad tikrai trugdo :P


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 13:35 
Pas mane tai ivyksta tai: uzgesinu autu, tik speju islipt, ir po kokiu 7sekndziu isgirstu tylu susnypstima ir visa masina nusileidzia truputi. O po keliolikos minuciu tai ir galas jau zemiau uz prieki:) cia aisku irgi manau nieko gero. O caksi pas mane tai ramiai stovint kas 7s, jei pajudinu vaira tai dazniau. Siaip kiek zinau gerai butu kad cakstetu kas 10s, tada sbygnevas sake kad butu visiskai normaliai :roll: reik tiket :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 13:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Kad masina nusileidzia tau islipus tai taip ir turi buti. Ji netenka svorio ir pakyla i virsu, tada aukscio kranai ja grazina i normalia padeti. Tas pats vyksta tau i masina isedus, tik to galbut ne visi pastebi. Caksejimas ar 7 sec ar 10 esmes nesudaro. ir tiek viena tiek kita yra nenormalu.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 14:49 
o pas mane caksi kartais kas 5 sek, kartais kas 7, kartais kas 10, o kartais kai nusistovi - tai kas 20 sek. Pasikelia is ryto pilnai per 15 sek. Vien zo, neimu i galva. Dr. Alvydas sake, kad kazkur Marijampolej pradejo tuos siurblius restauruoti uz 125 Lt. Tai galvoju po kai jau visai nekels siublys, sumokesiu tuos 125 litus dar pavazinesiu kelis metus ir pirksiu C6 :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 15:18 
Cituoti:
Siurblio duodama slegi matavai? Siurblys buna viena is reciausiu hidraulikos problemu, nesuk galvos del jo remonto.


Nematavau. O tai dabar visai nesuksiu sau galvos del savo >>lektuvo.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 15:22 
man tai ne po biski nusileidzia ir neislipus..o tik rakteli pasuki motora uzgesini ir toks thum...garsas ir priekis 80 procentu nusileido nuo norm padieties.bet taip buna ne visada...mano automobiliukui ir kaip uzpalukia...kartais visai norm atrodo bet vistiek kazakas ten jau negerai... :? nes pvz vaziuoji normaliai sakykim stabdai viskas norm tik kai sustoji tada tas cvaksejimas kaip is mashinguno tik cak cak cak cak..kas maziau nei puse sekundes intarpais mazdaug...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 15:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Sveiki,skaiciau skaiciau ir niekaip neradau kame cia problema,kad galas palyginus greit (per 15 min.) paliecia zeme,o priekis dar ilgai buna pakiles. Kaip kovoti su tokia problema? :roll: Beja-pas mane tas cvaksejimas karts nuo karto pavirsta nesuprantamu snypstimu,kurio gale spragteli. Kol snypscia- nezymiai krenta apsisukimai.Aciu uz pasiulytus sprendimus.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 15:32 
Jei šnypščia - tai viskas liuks. Vot kai pradės blerbti - tada siurblį reiks remontuoti


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 24 2004, 12:12 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:01
Pranešimai: 200
Miestas: Marijampole
Cia greiciausia hirdoaktyvo voztuvai, leidzia atjungimo padety.
Tai atrodo taip:
Uzgesini mashina ir ishlipi, uzdarai dureles.
po 10- 20s pasigirsta shnypshtimas ir auto atsigula.

Minkshtoje padety, voztuvas neleidzia, kietoje padetyje leidzia ish pakabos per hidroaktyvo voztuva.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 10:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Visi nuotykiai kol kas baigesi.Paslaptis slypejo tame,kad centrine sfera buvo mirusi visiskai, galines leido paskutini kvapa,o priekines tiko vazinejimui "is bedos".Uzsipildziau po 45Lt. fabuose (Vilniuje) ir viskas o.k. per beveik 12 val. nenusileido iki zemutines padeties. :wink:

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 14:49 
jop mes ir pasikeitem ir priputem centrine sfera tai irgi cvaksejimas labai normalizavosi...daba belieka tik pakesiti LHM'a ir dapust kai kurias sferas.. :wink:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007