WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 00:11

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 09:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
na tai ploviklis tam ir reikalingas, kad visoki sh pakelt ir isplaut. Pas mane pirmas darbas, po pirkimo, buvo sistemos plovimas, o po 2500km ploviklis pakeistas normaliu LHM...

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 10:17 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Aurutis rašė:
zinoma :!: :!: :!: kas 10000tkm keiciam,o hidraulikos plovimas nelabai reikalingas ir ne njaudingas darbas galintis sugadinti ka nors,nes nuo to ploviklio sukyla visoks Š.... :roll:


:shock: :!:
Hidropneumo genijus mus aplankė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tai jei nori galim būti pažystami :) - aš LHMą keičiu kas 30 000 km, prieš tai žinoma kelis kart sąžiningai išplovęs sistemą plovikliu ir aukščio reguliatorius praplovęs bendzinu.

Gal man tą 30 000 km atitarnvusi LHMą kaupti, parduosiu Utenon, iš mano XMo sistemos jis bus pakankamai "švarus", galės ežerų ir girių kraštas jį toliau sėkmingai naudoti ir pigiai bus :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 10:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Geda prisipazinti bet per mano 60 000 Km automobilio eksplotacijos LHM keistas buvo tik pacioje pradzioje. :oops:
Na tiesa, del visokiu gedimu, varvejimu ir panasiai jis, pastoviai dapilinejant, atnaujintas :)

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
Saulius rašė:
Geda prisipazinti bet per mano 60 000 Km automobilio eksplotacijos LHM keistas buvo tik pacioje pradzioje. :oops:
Na tiesa, del visokiu gedimu, varvejimu ir panasiai jis, pastoviai dapilinejant, atnaujintas :)


Tai dar nevelu pasitaisyt - keitimas numatytas kas 60kkm

Aurutis rašė:
kyla,leidziasi normalei???jokiu poveikiu pasaliniu???


Tai ne, aisku kyla ir leidziasi normaliai ir gal net HA dirba :D Pasalinio poveikio kol kas nepastebejau per 2000 km po LHM supylimo. Net ne lasu LHM'o nesumazejo.

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:17 
Tai kaip supratau,kazkokio laiko ar km limito nera,per kuri sferos dazniausiau reikalauja uzpildymo, o šarnyrų restauruot neapsimoka(nu sita rytoj savo kailiu isbandysiu).
Beje skaitant, kazkur,atrodo apie sistemos plovima,susidariau nuomone,kad LHM bakelio matuokle turi buti tarp virsutines ir apatines ribos esant automobiliui auksciausioje pozicijoje :?: :?: Visada galvojau ir prilaikau LHM lygi,kad plude butu tarp ribu esant normaliam auto auksciui.
Iskar dar kitas klausimas,ar yra kokia tvarka,kaip auto turi kilti, pirma priekis paskui galas,ar pirma galas paskui priekis,ar visas is karto.
P.S mano bx'as kyla visais trim isvardintais variantais 8)
_____________________
Citroen BX 1.9D '92


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:21 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Svarbnu kyla, juk tai gyvas organizmas, kada nuo priekinių kojų pasikelia, kada jam labiau aptinka pirma subinikę kilstelti, o kai žvalus - visas lygiagrečiai pakyla :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:25 
nu cia del sito tai ir nesirupinu,tik siaip idomu kaip pas dauguma kilojasi. o tai kaip del to LHM pludes lygio,kokios auto padety(auksty) turi but norma
Cia turbut kvailas klausimas :oops: bet nebuvo iskiles kol nepradejau forumu skaityt :shock:
__________________
Citroen BX 1.9D '92


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:38 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Galvojimas - progreso variklis :)... ir būtinybė, kad išlikti :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 11:51 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Paveikslėlis

Man nepatinka važinėti ant tokio šūdo, kuris yra kairėje nuotraukoje, nes žinau hidraulikos mazgų sandarą ir žinau, kaip tokios šiukšlės juos veikia.
Važinėjant nekeičiant LHM, paskui ir prasideda skundai "oooooi, pas mane mašina išjungus variklį greitai krenta", "help! sos! Stabdant krenta galas!" ar "waiwai, pas mane šaltyje nekyla". Gadinate savo automobilius, kolegos... :?
Bet, kaip žinia, kiekvieno valia pasirinkti ne tik pačias duris kur kišti, bet ir jų spalvą... :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 20:44 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
Ten kairej pusej ne is kauno mariu kokiu pasemei vandens??? :lol: :lol: :lol:

Pasirode,kad mailius plaukioja :lol: :lol:


Na paziuresi,jei ka parasysiu,jei kas nutiks del nekeisto lhm'o(p.s viena xantia jau 100000km isuko,ir lhm nekeistas).


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 20:58 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
proffanas rašė:
Man tebelieka neaišku, kam keičiami tepalai variklyje... Juk jei to variklio nedrožti kad tepalą rytų, ir jei niekur neleidžia-jis ko gero irgi gali 100kkm su tuo pačiu tepalu pravažiuoti...
Vieną kartą :lol:



Na matai varykly,ten visokie degimai,sprogimai,velniski karsciai,apkrovos ir t.t.o toj hidraulikoj ne tiek daug visko

Musiskis bx'as buvo isukes ir netoli 100000km,nekeistu lhm,nu kilo,leides neturejom prie ko prikipti.tik vargselio galiniai ratai iskliso,teko parduot(nors sutvarkius galima dar bent 50000km be problem)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 04 2007, 21:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tai kuo čia kaltas vanduo iš Kauno marių, jei jis tokiu patapo tik iš to jūsų BX bakelio išleidus LHM? :)
Ar bent žiūrėjai, kas tos šimtatūkstantinės Xantijos LHM bakelyje dedasi? Nebent, pastoviai prakiūra sistema, ir tokiu būdu, papildant šviežiu LHM, jis atsinaujina :lol:
"Kilo leidosi"-hidraulikai joks ne rodiklis. Teršalais užmušami tokie mazgai, kaip siurblio plunžeriai, stabdžių krano ir hidraktyvo bei aukščių kranų vožtuvėliai. Jie dyla pamažu, bet kai pasiekiama riba-pradės byrėti viskas iš eilės. Grubiai šnekant-šikna žeme vilksis...
Pati hidrosistema yra skaičiuota konkrečioms LHM savybėms, kurias jis sendamas praranda. Priedo-užsiteršia dilimo produktais. Todėl ir keičiamas.
Mąstymas "nekeisiu LHM kad ir 200kkm" man visiškai nesuvokiamas. Čia reikia suprasti, kad esi pats savo ir savo mašinos priešas? :roll:
Vieną iš daugybės variantų, kaip būna, jei buvo brudas neplautoje sistemoje, aprašė (su paveiksliukais) Haris http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=11429

Tęsinys http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=12355 :D


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007