WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 03:41

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nekyla mašina
StandartinėParašytas: Geg 08 2004, 02:42 
Sveiki, neseniai nusipirkau nors ir ne naują, bet gerą mašiną Citroen BX 19 TRD, gedimų nebuvo daug, tik va vienas nemenkas. Priekyje prie radiatoriaus yra toks žalias balionėlis, ir prie jo priveršti keli vamzdeliai pro kuriuos leidžia LHM'ą. Nupirkau ir pakeičiau gumytes (kaina nemenka, viena kainuoja 7Lt :) ). Užpildžiau sistemą LHM skysčiu, bet dėl kažkokių priežasčių mašinos siurbliukas nekėlė, tik vaira susukus pilnai į kairę arba dešinę jis pradeda veikti ir mašina pakyla. Gal kaip nors reikia sistemą nuorinti ar kažkas tokio? Laukiu Jūsų pasiūlymų.

Sorry, jei ką ne taip parašiau, nes apie mašinas dar ne kažin ką išmanau :oops: (man tik 19m.)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 08 2004, 07:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
O pakilusi ji nenukrenta neisjungus variklio ?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 08 2004, 08:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 23:09
Pranešimai: 203
Miestas: Klaipėda- Liepoja
Priekyje po ta zalia sfera yra varžtelis atsukti ir po keletos sekundžių užsukti turėtų padėti.

_________________
Klaipėda-Liepoja


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 08 2004, 08:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Man kyla itarimas, kad tas varztelis galejo buti atsuktas jau :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 08 2004, 22:12 
RINTIS> nepadėjo :( .
Viską atlikau pagal knygoje aprašytą nuorinimo instrukciją, tačiau siurbliukas vis tiek neveikia. Atsukęs varžtelį pyliau LHM'o pro piltuvėlį į skysčio padavimo žarną, skystis cirkuliuoja, nes grįžo į bakelį. Tačiau mašiną pradeda kelti tik susukus vairą. Be to pastebėjau kad ir pats vairas sunkiai sukinėjasi. Gal kas buvote patekę į panašią situaciją?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 09 2004, 00:48 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Dar galima slegio skirstytuva bandyti isplauti, bet mano galva tai jau siurblio nugaisimo sindromas - jam nebeuztenka maitinti ir vairo ir pakabos - kai susuki vaira, slegis daugiau nebeina pro vairo kolonele ir gali maitinti pakabos grandine - tada ir pakyla masina.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 21:07 
Nu kaune kokie nekvalifikuoti mašinų mechanikai, tai net sunku patikėti. Atvariau mašiną kad patikrintų skirstytuvą, tai priėjo kažkoks vienas ir pradėjo "reguliuoti". Sakau gal nederėtų reguliuoti jo, nes gamyklinius nustatymus sunku atstatyti, jis man sako jog jis neva geriau išmano ir Citroen'us remontuoja nuo 94m. Teko laukti net 2 valandas, kad jį sutvarkytų, o sumokėjau net 130Lt. Parvažiavau namo ir pastebėjau, kad man kažko stiprintuvas neveikia ir mašina pradeda kilti tik variklio apsukas laikant ties 3000rpm. Net bijau varyti į kitą servisą, nes kai parsivarysiu, tai ir jau stabdžiai neveiks. Gal kartais žinote kur tikrai kruopščiai man ją galėtų sutvarkyti (būtų gerai, kad servisas būtų kaune arba Vilniuje)?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 23:04 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Idomu pas ka cia tokius varei, kad jie skirstytuva pradejo reguliuoti ???? Siaip skirstytuvo niekas nereguliuoja - ji tik isvalo/perrenka, norint reguliuoti reikia psijungti slegio matavimo irenginius, tuom galima psiekti vairo sukinejimosi lengvumo, bet ir taip pat sekmingai ji pasunkinti jei reguliuojama belenkaip ....

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 12 2004, 23:11 
Jei įdomu man Meharyje hid. siurblys kainavo 250Lt. ( tiesa čia XM, BX gal kitoks eina aš nežinau ), slėgio reguliatorių irgi keičiau bet tiksliai nepamenu kiek kainavo gal 150Lt.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007