WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 06:40

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 249 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 17 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 04 2011, 21:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 08 2007, 11:56
Pranešimai: 478
Miestas: Klaipeda
Ahoy tautieciai! Laikas prabusti is ziemos miego! Sausio 8d. 19val.organizuojamas meetas, o ir tuo paciu naujojo garazo atidarymas. Salta nebus, turim peciu. Ant kurio galima ir saslykus ar seip ka pasigamint :) Taigi visi laukiami :labas:
Kas nezino garazo destinacijos, man i PM.

_________________
XM 2.1 turbo '92 HA darbinis "Paris 2"
XM 2.1 turbo '90 HA "Paris"
XM 2.1 turbo '94 HA donor
EX Xsara 1.9 D '02
EX Xantia 1.8 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 05 2011, 18:22 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
AurisKo rašė:
Ahoy tautieciai! Laikas prabusti is ziemos miego! Sausio 8d. 19val.organizuojamas meetas, o ir tuo paciu naujojo garazo atidarymas. Salta nebus, turim peciu. Ant kurio galima ir saslykus ar seip ka pasigamint :) Taigi visi laukiami :labas:
Kas nezino garazo destinacijos, man i PM.

Kad taip būč žinojęs gruodžio pabaigoj... ech... na mes externu atvyksim kada su dovanom ;) atidarymo proga

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 07 2011, 14:22 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 08 2007, 11:56
Pranešimai: 478
Miestas: Klaipeda
Ale apsirgau, del to meetas garaze nukeliamas kitam savaitgaliui (sausio 15d.). Sorry uz mano neistverminga sveikata :oops:

_________________
XM 2.1 turbo '92 HA darbinis "Paris 2"
XM 2.1 turbo '90 HA "Paris"
XM 2.1 turbo '94 HA donor
EX Xsara 1.9 D '02
EX Xantia 1.8 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 09 2011, 19:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
AurisKo rašė:
Ale apsirgau, del to meetas garaze nukeliamas kitam savaitgaliui (sausio 15d.). Sorry uz mano neistverminga sveikata :oops:

Tau sveikatos, o konkretų laiką, kai bus žinomas- gal į mobilą sms?

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 31 2011, 09:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Lap 11 2010, 11:21
Pranešimai: 2
Sveiki!

Tai, kaip supratau, neatsirado norinciu sudalyvauti Autoklubu kartingo cempionate?:)

http://www.kart-1.lt/pages/posts/regist ... ata-66.php


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 31 2011, 19:53 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Kart-1 rašė:
Sveiki!

Tai, kaip supratau, neatsirado norinciu sudalyvauti Autoklubu kartingo cempionate?:)

http://www.kart-1.lt/pages/posts/regist ... ata-66.php

Deja, bet tu teisus. O ir susirinkimai mūsuose praretėjo :bum: :cry:

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Sau 31 2011, 22:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 08 2007, 11:56
Pranešimai: 478
Miestas: Klaipeda
Vasario 5d, sestadienis. 17val. Ten pat garaze saslykaut. Kas uz?

_________________
XM 2.1 turbo '92 HA darbinis "Paris 2"
XM 2.1 turbo '90 HA "Paris"
XM 2.1 turbo '94 HA donor
EX Xsara 1.9 D '02
EX Xantia 1.8 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 01 2011, 22:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Andrienis rašė:
O ir susirinkimai mūsuose praretėjo :bum: :cry:


Citroeninis kariesas. O kriziniu laikotarpiu brangus daiktas, tas senas citroenas. Nieko nepadarysi, kad per 2 pasaulinį vokiečiai per mažai įkrėtė prancūzams ir neišmokė tvarkos ir disciplinos. Už tai ir turim mielas mašinas, bet vietomis su inžinieriniu sprendimu kariesu.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 02 2011, 19:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Andriusha rašė:
Citroeninis kariesas. O kriziniu laikotarpiu brangus daiktas, tas senas citroenas. Nieko nepadarysi, kad per 2 pasaulinį vokiečiai per mažai įkrėtė prancūzams ir neišmokė tvarkos ir disciplinos. Už tai ir turim mielas mašinas, bet vietomis su inžinieriniu sprendimu kariesu.

Sveikas :labas: Jau pasiilgau tavo << optimizmu trykštančių istorijų bei pasisakymų

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 03 2011, 09:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2004, 20:59
Pranešimai: 250
Miestas: Londonas
Andriusha rašė:

Citroeninis kariesas......., bet vietomis su inžinieriniu sprendimu kariesu.

O tu pasakyk kuris gamintojas dabar nedaro to karieso ??? Nespeji skaityti ,kaip auto atsaukinea, tik isejusias nuo konvejerio, tame tarpe ir tie patys vokieciai :bum:

_________________
C4 coupe


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 04 2011, 10:38 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Galvydas rašė:
Andriusha rašė:

Citroeninis kariesas......., bet vietomis su inžinieriniu sprendimu kariesu.

O tu pasakyk kuris gamintojas dabar nedaro to karieso ??? Nespeji skaityti ,kaip auto atsaukinea, tik isejusias nuo konvejerio, tame tarpe ir tie patys vokieciai :bum:


Vat tik nereikia automobilinio rasizmo Alvydai - Citroen aukščiau visko. Ir nereikia ieškoti pateisinimų ir pasiteisinimų yra kaip yra. PSA nėra ta įstaiga, kuri garsėja l. geru surinkimu. Reikalai aišku taisosi, pvz darbas su bmw motorų srityje (nes seni benzikos tiko tik žoliapjovėms, bet ir tai per didelių kuro sąnaudų nepasiteisino), bet čia ne apie tai, nes mes važinėjam ne naujom mašinom, šiame forume su naujom auto labai didelė mažuma. Ir tai dauguma teigiamų << sprendimų šiame forume vertinama taip: paskutinis tikras << ir etc. O man pvz. teigiama, kad atskyrė nuo bendros hidr. sist. vairo stiprintuvą ir stabdžius, nes sena sistema nesaugi ir problematiška (kam buvo išbėgęs LHM tas supras). Vien žodž ką norėjau pasakyti trumpai: pirma - apie naujas auto diskutuosim kai patys jomis važinėsim ir galėsim vertinti; antra << nebėra išskirtinė mašina (xm gal bus už kažkiek m.), o vidutinis eilinis nebrangus automobilis su vidutiniu surinkimu ir savo ligomis, trečia man patinka << tik skirtingai nuo daugumos forumo dalyvių aš nesergu citroenine gonorėja ar citroeniniu alkoholizmu.
Taip, kad naudokim savo << ir džiaukimės kai negenda ir pykim kai sugenda :) Ir nevarykim ant kitų auto markių, pvz Audi tikrai geri automobiliai, bet nuobodūs ir nykus.
IMHO.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 05 2011, 01:52 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2004, 20:59
Pranešimai: 250
Miestas: Londonas
Andriusha rašė:
Vat tik nereikia automobilinio rasizmo Alvydai


Tikrai tikrai...nesu rasistas. Nebent vienu atveju -RASISTAS zmonem vazinejantiem su BMW pabreziu <bimbaliniam> :bum: o ne automobiliui BMW. Gal ir negeriausias PSA auto surinkimas, bet ir neblogiausias....Kitaip jau senai pardavimai sustoje ir nekiltu, ir butu bankrotas....
Audi jau senai nebe ta audi kur remontuot buvo geras priejimas ir su keturiais varztu raktais galejai isardyti visa auto....o kur dar kainos santykis
O Kad esu << fanas...FAKTAS...bet matau to auto pakilimus ir nuosmukius ...pasisekusius ir nepasisekusius modelius
O ar tu << ligonis? LIGONIS ir senai as ta zinau..Paprasciausia tu kaip geras zmonos vyras ...viena ranka glostai ,o kita i kupra ,kad ragai nedygtu....ar ne taip? ...juk as teisus ?

_________________
C4 coupe


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 05 2011, 13:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 27 2010, 12:35
Pranešimai: 31
Miestas: Klaipeda
as ne narys bet noreciau paklausyt jusu kai bus susibegimas klp skelbkit


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 05 2011, 15:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Galvydas rašė:
Tikrai tikrai...nesu rasistas. Nebent vienu atveju -RASISTAS zmonem vazinejantiem su BMW pabreziu <bimbaliniam> :bum: o ne automobiliui BMW. Gal ir negeriausias PSA auto surinkimas, bet ir neblogiausias....Kitaip jau senai pardavimai sustoje ir nekiltu, ir butu bankrotas....
Audi jau senai nebe ta audi kur remontuot buvo geras priejimas ir su keturiais varztu raktais galejai isardyti visa auto....o kur dar kainos santykis
O Kad esu << fanas...FAKTAS...bet matau to auto pakilimus ir nuosmukius ...pasisekusius ir nepasisekusius modelius
O ar tu << ligonis? LIGONIS ir senai as ta zinau..Paprasciausia tu kaip geras zmonos vyras ...viena ranka glostai ,o kita i kupra ,kad ragai nedygtu....ar ne taip? ...juk as teisus ?


Turiu draugų, kurie važinėja ir bmw ir audi ir mersais, man jie normalūs žmonės. Šnekant apie Audi pamiršti pasakyti, kad pardavimo atveju santykis bus geresnis. O kalbant apie remontus, atmetam hidrauliką, patikėk gyvenant tokiam kaime kaip Klaipėdoj, turėti Citroen, SAAB, Alfa Romeo, Volvo yra problematiška tiek dalių, tiek remonto atžvilgiu (dramblio kelionė, tarakono pasturgaliu).Turiu mintį laiko, kokybės ir piniginę išraišką. Taip,kad čia laimi tautovežiai.
O ar aš ligonis, čia dar klausimas. Nes kokia kita bus mano auto aš nežinau, nesu prisirišęs prie vienos markės. Jei gebėčiau pats remontuoti auto, tai važinėčiau Alfa arba SAAB. Man dabar auto nėra butinybė, jei bus kitaip, tai tikrai kita auto bus ne citroen. Aš pasakiau Hau. Nebėr ko fludinti, aš 6 metai su << todėl neblogai išmanau šio forumo dalyvių geopolitines automobilizmo nuotaikas ir pasireiškiantį šovinizmą.
P.S. Beje Alvydai aš nesakau, kad Citroen gavno, ar kad ten labai blogas surinkimas, paprasčiausiai, kai kurie inžinieriniai sprendimai priveda prie minties, kad visiems tiem žmonėms kas taip sugalvojo po karštą pajalniką "dovanų", kad ateitų nušvitimas. Nes kam išradinėti dviratį, jei jis išrastas ir gerai veikia... Ir beje aš čia ne apie hidrauliką, o apie visus kitus standartinius auto mazgus.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipedieciu meetukai
StandartinėParašytas: Kov 05 2011, 15:57 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
suilus rašė:
as ne narys bet noreciau paklausyt jusu kai bus susibegimas klp skelbkit


Tai, kad tikrų narių klp kaip ir nebėr turbūt. Visi yra tik forumo dalyviai ir prijaučiantys <<
Jei domina susitikimai, tai manau Andrieniui į AP rašyk. Arba sek šią skiltį.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 249 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 17 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007