WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 18:07

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Kov 05 2007, 21:10 
kadangi Berlingo nera atskiro skyriaus tai klausti teks cia. Mane domina vazinejanciu sia masina nuomone: ar ji turi kokiu tankiai pasitaikanciu gedimu, ar patogi ne tik mazus krovinius vezti , bet ir siaip vazinet...(gal kas pravaziavot 100.000 km ar daugiau ir ka teko keisti per ta laika) ? variklis domintu 2.0hdi . aciu


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 05 2007, 21:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Kaip tik tokia vazineju.Vazineju kasdien i-is darbo...Per 3 menesius 10000km. Prie minus 20 kuriasi normaliai. Vidutines kuro sanaudos -apie 6.Dar nieko nekeiciau, ta prasme neremontavau...Esu patenkintas.Erdvus ,galines sedynes atsivercia,neisemus sedyniu laisvai praejusia savaite parsiveziau kieto kuro katila (peciu) sverianti apie 300 kg...vienzo liux.. :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 05 2007, 23:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 28 2005, 20:35
Pranešimai: 279
galeciau nebent apie peugeot partner kazka pasakyt, nes is esmes tas pats, buna net is gamyklos zenkliukus supainioja :) siaip turejau minti sau toki paimt, bet kazkoks kietokas jis man, siaip automobilis gana sekmingas jei nesivaikyt visokiu pribambasu ir prestizo. Genda saikingai, nemegsta prasto kuro na kaip ir visi HDI varikliai, elektronika, valytuvai ir lauko spyneles linke i korozija jei gauna daugiau dregmes. Kebulas ir vaziuokle laiko gerai. Zodziu jei is esmes tinka kaip automobilis tai reikia negailet i visas skyles ir jungtis pripurkst kuo daugiau kokio tirsto tepalo kad dregme nepakliutu.

_________________

Simas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 08:11 
idomu koks tu 2.0hdi varikliu resursas (kiek gali vaziuot jei tepalus, ausinimo skysti keiti laiku)? ar berlingo vaziuojant stabili? ( ar gerai laikosi ant kelio, nelinguoja baisiai pasukus vaira )


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 14:02 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
Gali mano pirkti,jei noras yra???tik pas mane 1,9d,ir 98metu 12menesio,su durim,desnej,melynas perlamutras,kablys,ir t.t,rida 159000km,geras stovis,

sita papamobili pirkom vien del to kad giminaitis parveze,is prancuzijos uz labai gera kaina,kad yra labai geram stovi,ir del to kad citroenas.

Reikia mum juo greiciau atsikratyt,ir nusipirkti normalia masina,tikra citroena,xantia arba xm,nes musu 3asmenu seimoj,vyksta karas del to kas su xantijom i darba arba mokykla vaziuos :lol: :cry:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 14:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic. ... highlight=

cia yra nemazai parasyta,mano :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 18:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Dar pridursiu,cituoju:"Citroen berlingo yra vienas is labiausiai pasisekusiu Citroen modeliu per visa PSA istorij.." Jau vien tai daug ka pasako.. :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 18:55 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
http://www.ratai.lt/cgi-bin/N_LastArtic ... age=1&TXT=

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 06 2007, 19:07 
Cituoti:
Gali mano pirkti,jei noras yra???tik pas mane 1,9d

jei rinksiuos berlingo , tai tik su hdi varikliu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 08 2007, 13:53 
As sau pasiemiau Partneri. Realiai tas pats kas ir Berlingo.
Kolkas labai patinka. Vaziuoja smagiai. Kuro nedaug ryja. Bet pas mane 1.6HDI su 90AG ir 205sukimo momentu.

Aishku viskas ishaishkes po kokiu 2-3metu kas byres. Kolkas per men apie 1500km pravariau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 08 2007, 21:30 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 27 2005, 04:16
Pranešimai: 131
Miestas: Mažeikiai
automobilis neblogas, pirkau su 40000km rida, dabar apie 75000km. Reikia keisti šarnyrus (keičiasi su šakėmis, kaina 350-500lt/vnt priklausomai nuo gamintojo), esu pakeitęs galinį guolį (keičiasi su stupica, kaina apie 300lt), keičiau posūkių-šviesų-valytuvų kelmą (kaina apie 500lt, dažnai pasitaikantis gedimas). Kuro sanaudos 6-7l, prilausomai nuo to kaip važiuoji ir oro temperatūros. Šiaip automobilis labai praktiškas, svarbu neturėti "kabluko" sindromo, na ir nekreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę

_________________
Xsara Break 1999 2.0HDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 08 2007, 21:37 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
dvarson rašė:
automobilis neblogas, pirkau su 40000km rida, dabar apie 75000km. Reikia keisti šarnyrus (keičiasi su šakėmis, kaina 350-500lt/vnt priklausomai nuo gamintojo), esu pakeitęs galinį guolį (keičiasi su stupica, kaina apie 300lt), keičiau posūkių-šviesų-valytuvų kelmą (kaina apie 500lt, dažnai pasitaikantis gedimas). Kuro sanaudos 6-7l, prilausomai nuo to kaip važiuoji ir oro temperatūros. Šiaip automobilis labai praktiškas, svarbu neturėti "kabluko" sindromo, na ir nekreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę
Labai jau daug sukisai i toki nauja auto..Manasis pravezines 120000 km ir nieko..Labai sudomino, prasom smulkiau apie :posūkių-šviesų-valytuvų kelmas. Skamba kaip ausu-gerkles-subines ligos....

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 09 2007, 07:13 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 27 2005, 04:16
Pranešimai: 131
Miestas: Mažeikiai
tai aktualu Berlingui nuo 2003m. Prasidėjo nuo to, kad pradėjo neatmesti posūkių svirtelės ištiesinus vairą, po to įjungus posūkį įsijungdavo ilgosios šviesos, nebepersijungdavo iš artimų į ilgąsias, su valytuvais problemų nebuvo. Iki 2003m. posūkių ir valytuvų svirtelės keičiasi atskirai, vėlesniems - visas kelmas.

_________________
Xsara Break 1999 2.0HDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 13 2007, 16:01 
dvarson rašė:
Šiaip automobilis labai praktiškas, svarbu neturėti "kabluko" sindromo, na ir nekreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę


vo vo chia tai pritariu. Ba i mane ziuri kaip i nenormalu, sako naxrena taui tokia mashina, bet kai prikrauni tiek kiek i kitas tik dvi mashinas telpa tai visai kitaip ziuri :)
O ir mano nuomone jei mashina pritaikyta drozhti kiekviena diena, o tu vazinesi tikrai maziau tai ji ilgiau laikys.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 13 2007, 20:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
ksona rašė:
nu va kaip gerai - kablukam atskiras skyrius atsirado.
skaiciau kad 'EDMOS' berlingo kazko netrauke - ar jau viskas tvarkoj ir kas buvo? kaip ziema 2.0hdi , ar salona normaliai prisildo?
Traukt tai traukia gerai,mini- piestu eina,bet.....Bet yra toks keistas niuansas (o gal taip ir turi buti).Startavimas su juo kaip su benzinu, jei gazo siek tiek neduosi -uzges, nu o jau kai pajudejo, tai jau zveris...o ziema tai tikrai nesalau, normaliai... :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007