WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 01:31

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 11 2008, 16:40 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 10 2006, 12:34
Pranešimai: 13
Iškilus "Megai", Kuršių - Jotvingių sankryža buvo ne itin maloni važiuoti, ypač kai reikdavo iš šalutinio (t.y. Kuršių gatvės) sukti kairėn. Kiekvieną kartą važiuodamas pasigesdavau šviesoforo, ir prieš visai neseniai, kai tokį ėmė statyti, nudžiugau: p a g a l i a u !
Deja... Švisoforai būtų kaip šviesoforai, tačiau projektuotojai ar kiti sutaupė ir neįrengė šviesoforų už sankryžos kairiajame kampe (yra tik važiuojant nuo "Megos", iš kitų pusių - nėr).
Privažiuoji prie sankryžos pirmas, sustoji prie raudono, o kada jis pažaliuos - tik per liuką gali pasižiūrėti. Arba ruošies sukti į kairę, įvažiuoji į sankryžą ir praleidinėji važiuojančius iš priekio - ir nebežinai iš kurios pusės ir kada ims mašinos važiuoti, taip ir stovi vidury sankryžos arba mauni kuo greičiau iš jos.

Šviesoforas yra, bet labai jau klaidinantis. Ne kartą mačiau pravažiuojančius per raudoną. Manau, ne iš piktos valios. Būkite budrūs!

_________________
Ex - mėlynas XM 2.1 TD, 1995 (II kartos su hidroaktyvu)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 11 2008, 22:12 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Hmm, keista, ash kazkaip nepasigedau tu shviesaforu - prieshingai - man ten jus pasirode ryshkiai per daug - t.y. po viena shviesafora virsh kiekvienos eismo juostos - iskaitant dar ir tuos kuriems juostos dar tik ruoshiamos. Tai del to ir primechiau, kad eiliny syki keli litukai praplauti. O sheip manau sustojus ties stop linija nereiketu pro liuka zhiureti :?: :). Nes man pasirode, kad dar po viena shviesaforai uzh sankryzhos kiekvienai pusei pakabinta. Sorry jei ka, nieko asmenishko - kita kart atidziau shviesaforu ishdestyma panagrinesiu :) Sheip vazhiavau pro shy sviesafora ish 3-ju pusiu labai daug kartu, ne karto nebuvo, kad jo nesimatytu, prieshingai - shviechia ish tolo. Suprantama visur zhiopliu pasitaiko, dauguma ju buvo yprate lekti nestabdydami pagrindiniu, tokiais atvejais paprastai i naujienas greichiausiai reaguoja musu "angelai sargai" ir kazkiek paukleja tokius, tik kazkaip shy karta ties sankryzha ju matyti dar neteko.
Man asmenishkai uzhkliuvo kitas dalykas, jei pvz. nori vazhiuoti nuo megos tiesiai, labai dazhai antroje eileje tik uzhsidegus zhaliam kuris nors priekyje stovintis automobilis pradeda rodyti kairy posuki... Chia zhinoma yprasta problema daugumoje vietu, bet shitoje sankryzhoje tam reikalui yra visos salygos: 2 juostos, eismo intensyvumas nemazhas, persirikiuoti vietos ne per daugiausiai, buna ir taip, kad 1 eilej kas nors sustoja(!?). Beje, shiuo atzhvilgiu musu visu taip gerbiamas KET niekuo negali padeti - priekinis vairuotojas elgiasi teisingai - t.y. yjungia posukio singnala priesh atliekant manevra :)

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 11 2008, 22:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 28 2006, 16:37
Pranešimai: 860
Miestas: Norvegija
DasI rašė:
Man asmenishkai uzhkliuvo kitas dalykas, jei pvz. nori vazhiuoti nuo megos tiesiai, labai dazhai antroje eileje tik uzhsidegus zhaliam kuris nors priekyje stovintis automobilis pradeda rodyti kairy posuki... Chia zhinoma yprasta problema daugumoje vietu, bet shitoje sankryzhoje tam reikalui yra visos salygos: 2 juostos, eismo intensyvumas nemazhas, persirikiuoti vietos ne per daugiausiai, buna ir taip, kad 1 eilej kas nors sustoja(!?). Beje, shiuo atzhvilgiu musu visu taip gerbiamas KET niekuo negali padeti - priekinis vairuotojas elgiasi teisingai - t.y. yjungia posukio singnala priesh atliekant manevra :)

Paprastas vaistas: iškart rikiuotis į pirmą juostą, jei ketini važiuoti tiesiai. Ne vienoje sankryžoje tai taupo laiką. Ten persirikiuoju į dešinę juostą iškart už to nuostabiojo šaligatvio, kuriam pačiam ženklo arba man geresnių akių reiktų.

_________________
C5 1.6 HDi 2005 m.
BX TZD TURBO 1991 m. Paveikslėlis
EX BX 1.7 TZD TURBO 1992 m.
EX BX 1.9 GTi 4x4 1989 m.
EX XM 2.1 TD 1991 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 12 2008, 00:07 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
assembled rašė:
Paprastas vaistas: iškart rikiuotis į pirmą juostą, jei ketini važiuoti tiesiai. Ne vienoje sankryžoje tai taupo laiką. Ten persirikiuoju į dešinę juostą iškart už to nuostabiojo šaligatvio, kuriam pačiam ženklo arba man geresnių akių reiktų.

Nu uzh to nuostabiojo shaligatvio ne taip daug vietos telieka - ishpradziu ten ishtisine gi...
O tas nuostabusis shaligatvis pradzioje budavo pazhymetas zhenklu berods kliuties apvazhiavimas ish deshines(o gal ir ish kaires kartu), nu ir po kokio n-tojo karto kai jy vis nuneshdavo, matyt nusprende nebvargti :)

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 12 2008, 07:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 28 2006, 16:37
Pranešimai: 860
Miestas: Norvegija
Na tai ten prieš jį stovėtų ženklas, kad iš pirmos juostos tik į dešinę, o tiesiai tik iš antros, tai ir nunešę mažiau kartų būtų...

_________________
C5 1.6 HDi 2005 m.
BX TZD TURBO 1991 m. Paveikslėlis
EX BX 1.7 TZD TURBO 1992 m.
EX BX 1.9 GTi 4x4 1989 m.
EX XM 2.1 TD 1991 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 12 2008, 16:58 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 10 2006, 12:34
Pranešimai: 13
DasI rašė:
po viena shviesafora virsh kiekvienos eismo juostos - iskaitant dar ir tuos kuriems juostos dar tik ruoshiamos

Kad kiekvienai juostai po šviesoforą pakabino, tai mano supratimu geras dalykas. Žinoma, sankryža dar nebaigta (važiuojant nuo Kuršių g. vienas šviesoforas ant šaligatvio stovi :) ), tad ateityje viskas gal bus normaliai.
Gal tik man pasirodė, bet važiuojant iš tos pačios Kuršių g. (kai Mega būna kairėje) ir sustojus prie stop linijos, šviesoforai kažkaip per aukštai :? Nebent aš stop liniją užminu?

_________________
Ex - mėlynas XM 2.1 TD, 1995 (II kartos su hidroaktyvu)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 12 2008, 21:54 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
assembled rašė:
Na tai ten prieš jį stovėtų ženklas, kad iš pirmos juostos tik į dešinę, o tiesiai tik iš antros, tai ir nunešę mažiau kartų būtų...
Tai ir stovi ten tas zhenkas(o gal ir kabo) ir nuo pat pradziu stovejo :!:

Alkoras rašė:
DasI rašė:
po viena shviesafora virsh kiekvienos eismo juostos - iskaitant dar ir tuos kuriems juostos dar tik ruoshiamos
Kad kiekvienai juostai po šviesoforą pakabino, tai mano supratimu geras dalykas. Žinoma, sankryža dar nebaigta (važiuojant nuo Kuršių g. vienas šviesoforas ant šaligatvio stovi :) ), tad ateityje viskas gal bus normaliai.
Gal tik man pasirodė, bet važiuojant iš tos pačios Kuršių g. (kai Mega būna kairėje) ir sustojus prie stop linijos, šviesoforai kažkaip per aukštai :? Nebent aš stop liniją užminu?
Vien zho suskaichiavau 12 shviesoforu + 4 peschiuju, kaip jau sakiau mano nuomone tai ju tikrai daugiau nei pakanka, ir netgi specialiai sustojau ties stop linija - kuo puikiausiai matosi - virshui pro priekini stikla - virsh kiekvienos juostos, ir dar po viena deshineje ant stulpo - chia ish 2 pusiu taip, ish kitu 2ju pusiu po stulpa desineje ir toliau uzh sankryzhos kaireje.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007