WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 18:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgs 02 2008, 13:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:
Buvo tyrimai, kurie įrodo, kad statistiškai, ryškiaspalvės mašinos į autoįvykius papuola daug rečiau. Avarijose, ypač retai, nukenčia geltoni auto (kurie ypač rekomenduotini damoms) :!:

Kažkada mačiau lentelę, kur buvo palyginimas kaip matomi skirtingų spalvų auto. Tiksliai neatsimenu, bet pvz. raudonas tarsi už 92 metrų, o pilkas už 110 metrų, nors abu stovi už 100 metrų. Taip žmogus įvertina skirtingų spalvų atstumą "iš akies".

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 09 2008, 12:06 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
ką gi, jei jau užvėliau šią temą, tai pasidalysiu ir info apie savo kontaktą su šią diskusiją sukėlusios peticijos "ne trumposioms šviesoms" iniciatoriumi... (kadangi žmogus reklamuojasi kaip didis ekologas ir kuro taupytojas, pamaniau, gal verta kontaktą su juomi užmegzt... :wink: )

deja, deja... tegavau tokio tipo atsakymą: "Malonu kad pritariate [mūsų idėjoms]. Internete reklamuojančių yra keletas. Su vienais kontaktas yra, su kitais - ne. Manau kad dirba daugiausiai, su kuriais nėra kontakto [...] Kol kas keliama viena idėja, kad butu panaikintas nesąmoningas įstatymas". [...]

nepaisant mano prisistatymo, atsiliepdamas net nepasivargino prisistatyti (bent vardu)... galima manyti, kad tai kažkoks populiarumo kreditų užsidirbti siekiantis partinis veikėjas, ar šiaip, pilietis, bandantis prastumti kažkam svarbų projektą...

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 09 2008, 13:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
O ka, negi tikejaisi, jog tokias iniciatyvas kelia paprasti mirtingieji, kaip mes ? Zinia, galima kelti, kai turi stipru moralini ir finansini palaikyma, kuris priklauso nuo kokio sulo ar ju grupes... :roll: O kad politinius taskus renka ar kazkieno statytinis tas subjektas atstovauja interesus - tai taip. :wink: :mrgreen: :lol:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 09 2008, 17:37 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Kur jūs matote kažkokius politinius ar reklaminius tikslus, jei pilietis netgi neprisistato? Vėl sąmokslo teorija? :D
Žmogus viso labo neša idėją, ir visai jokio skirtumo, kas jos autorius. Paprasčiausiai tai idėjai pritari arba ne.
O kad jis nenori internetu bendrauti su nepažįstamais- irgi normalu; įsivaizduoju, kaip jam visokie interesantai jau turėjo įkyrėti. Toli gražu ne visi protingi ar bent jau mandagūs.


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 10 2008, 08:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Sutinku, Proffanai , ne visi mandagus ir protingi, bet pabandyk pabuti pats tokio vietoj. Suprantu - ikyri, erzina, bet gi darba darai is idejos ir ja tiki; tad pykti, o tuo labiau nemandagiai sneket su interesantu negrazu, sutik. Kas kita, kai tau pakankamai moka, o visi, kas skambina ar domisi - atstumiami. Priezastis - ne istatyma realiai tobulint/keist/atsaukt, bet sudrumst vandeni, kad prastuminet tuo prisidengiant koki kita nutarima, kuris gali kardinaliai pakeist istatymo traktavima ir reiksme. O pavyzdziu tam pas mus apstu - yra istatymas, tuoj pasipila pataisos ir atsiranda apstatymas. Todel ir toks bardakas valstybej, nes kiekvienas stengias but 'blatnesnis', landukas, pasipelnyt ES ir valstybinem, t.y.musu mokesciu !!!, lesom. Manau, jog ir sis erzelis sukurptas ne be tikslo. :), nes autorius gi, pasak kolegos, kuro taupytojas - ekologas :lol:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 10 2008, 12:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 07 2004, 20:13
Pranešimai: 326
Miestas: Kaunas forever
bardakasbx rašė:
Todel ir toks bardakas valstybej, nes kiekvienas stengias but 'blatnesnis', landukas, pasipelnyt ES ir valstybinem, t.y.musu mokesciu !!!, lesom. Manau, jog ir sis erzelis sukurptas ne be tikslo. :), nes autorius gi, pasak kolegos, kuro taupytojas - ekologas :lol:


Bet juk tokia "pilietine akcija" gali pakurt bet kas, kuris siek tiek moka naudotis kompiuteriu ir kuri vakar policija nubaude uz neijungtas sviesas. Visai tie rinkimai galvas susuka ...

_________________
AduX
Xantia - muilinė ant ratų, 2001, mėlyna, HDI
Kaunas forever


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 10 2008, 12:45 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
:lol: ... :taip: ...ko gero... :lol:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 10 2008, 13:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
:lol:

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 14:05 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
...Paprasčiausiai tai idėjai pritari arba ne...

Vat kas man ir nepatinka su tom peticijom, kad gali tik pritarti, "nepritariu" knopkes paprastai nebuna ... :(

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 11:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
ką gi, akcija "ne trumposioms šviesoms" tęsiasi... Šiandien gavau aktyvistų laišką... Šioki toki update'ai iš "ne trumposioms šviesoms" fronto...

Laiškas: "Sveiki entuziastai, susiradau visus ar beveik visus emailus, idomu kiek dar liko musu - sviesu priesininku?:) siandien i puslapi idejau keleta sakiniu apie gatviu apsvietimo isjungima, idomu butu jusu nuomone, kad pagyvinti puslapi. galetumete parasyti komentaruose [...] Beje nesenai isigijau amerikietiska auto kuriame uzvedus varikli isijungia DRL, idomiai padaryta - ilguju sviesu lempoms paduodama maziau itampos ir jos ziba siektiek ryskiau uz gabaritus. kolkas policija nekibo. Is pradziu norejau sita sistema isjungti, bet vatu sunaudoju zymiai maziau negu vazineciau trumposiomis, beto gale nedega niekas, tai nusprendziau kol turim sita nesamoninga sviesu istatyma - pasiliksiu..."*

Asmeniškai, aš [lt079if] vėl laikausi senųjų KET, ir kaip priklauso - nuo balandžio pirmosios šviesas išjungiu. :)


* - 2009 m. balanžio 13 d. laiškas. Laiško autoriaus straipsnis adresu http://nesviesoms.xz.lt. Kitas puslapis šia tema: http://nesviesoms.ten.lt/ , beje, iš pastarojo man patiko - "Internete rasti lempų mėgėjų "perliukai" :D

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Paskutinį kartą redagavo 2 magnetukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 11:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
mane tai uzknisa, svelniai tariant, as "sviesoms ne" aktyvistas, kai i kekvieno delfi straipsnio komentarus kisa ta debiliska, uzknisusia, dainele apie sviesu nereikalinguma, vemt vercia.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 12:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:
Asmeniškai, tai aš vėl laikausi senųjų KET, ir kaip priklauso - nuo balandžio pirmosios šviesas išjungiu. :)


tokiem aktyvistam, susigalvojantiems savo KET, atimti teises be galimybes jas atgauti siame gyvenime. Isvis reiktu issamios psichologu ir psichiatru analizes pries isduodant teises, kad tokie (nesikeiksiu) net nepapapultu i gatves. As mat sugalvosiu, kad man "mieste saugu 120km/h vazinet ir papuskit man i uodega" yra tas pats kas ir "vėl laikausi senųjų KET, ir kaip priklauso - nuo balandžio pirmosios šviesas išjungiu." - tai tiesiog reiskia, kad piktybiskai nesilaikai KET.

Per tokius "genijus" isjungiancius sviesas esu pakliuves i kelias avarines situacijas, kuomet blogo matomumo zonoje (dazniausiai prieblandoje) tikiesi isvyst svieciancias automobilio lempas ir ju nepamates darai manevra is staiga - automobilis be sviesu. O kiek dar geniju vazinejanciu per lietu ar ruka su gabaritais arba isvis be sviesu? Tokie butent ir daro sviesu naudojima dienos metu beprasmiska.

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 15:18 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tebesilaikau nuomonės, kad šviesos dieną ir nafig nereikalingos, kad žiūrėti reikia į eismą o ne į šviesas (pėstieji pvz. ligšiol lempų nesinešioja, ir taip spoksantiems vien į lempas tampa "nepastebimais"), bet kol yra toks KET reikalavimas, jo reikia ir laikytis. KET tam ir buvo sukurtos, kad visi vadovautųsi vienodomis taisyklėmis ir visada žinotų, ko gali tikėtis iš tomis pačiomis taisyklėmis besivadovaujančių kitų eismo dalyvių. Tai eismo saugumo kertinis akmuo.


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 15:50 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:
Asmeniškai, aš [lt079if] vėl laikausi senųjų KET, ir kaip priklauso - nuo balandžio pirmosios šviesas išjungiu. :)

Aš irgi esu šviesų priešininkas, bet jau kažkaip pripratau. Aišku, nesunku priprasti, kai mano mašinoje automatinės šviesos :D Tad dabar nelabai teigiamai žiūriu į tuos, kurie nesilaiko taisyklių ir važinėja be šviesų. Pasakysiu atvirai - pamatęs tokį veikėją pagalvoju: "Ot koks asilas" ;) Tad, kolega, nebūk asilas ;)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 
StandartinėParašytas: Bal 13 2009, 15:58 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
Evil rašė:
lt079if rašė:
Asmeniškai, tai aš vėl laikausi senųjų KET, ir kaip priklauso - nuo balandžio pirmosios šviesas išjungiu. :)


Evil rašė:
tokiem aktyvistam, susigalvojantiems savo KET, atimti teises be galimybes jas atgauti siame gyvenime [...] tokie (nesikeiksiu) net nepapapultu i gatves. As mat sugalvosiu, kad man "mieste saugu 120km/h vazinet [...] tai tiesiog reiskia, kad piktybiskai nesilaikai KET.


Evil rašė:
"Per tokius "genijus" isjungiancius sviesas esu pakliuves i kelias avarines situacijas, kuomet blogo matomumo zonoje (dazniausiai prieblandoje) tikiesi isvyst svieciancias automobilio lempas ir ju nepamates darai manevra is staiga - automobilis be sviesu. O kiek dar geniju vazinejanciu per lietu ar ruka su gabaritais arba isvis be sviesu? Tokie butent ir daro sviesu naudojima dienos metu beprasmiska."


skeli... ar apie tai buvo šneka??? normaliam vairuotojui tereikia laikytis paprastų senųjų eismo taisyklių kuriose visi niuansai buvo gerai apgalvoti... O jei koks [... pypt] nesugeba šviesų įsijungti tada kai priklauso - kas čia gali padėti... Čia nepadės joks įstatymas... Pats apie šviesų įsijungimą "tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui" (atrodo taip tai skamba senosiose KET) rašai teisingai...

beje, nei vienas toks genijus kaip kolega man dar neatsakė į klausimą dėl naujosiose KET neesančio punkto apie procesijų, automobilių kolonų išskyrimą transporto sraute... Man, asmeniškai, užknisa kai tenka važiuoti svetimoje vietoje kartu su kolona, kuri bendrame transporto sraute neišsiskiria, nes visi žibina šviesas ir tavęs nepraleidžia...

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Paskutinį kartą redagavo 1 magnetukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007