WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 14:37

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lie 30 2012, 16:14 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 30 2004, 19:33
Pranešimai: 143
Miestas: Vilnius
Na pagal nuotrauka, tai panasu, kad galima apsisukt. O kokie nors zenklai ten yra? Antradieni kaip tik varau prie juros, reikes apsukt ten "garbes rata".


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Rgp 06 2012, 14:36 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
Na ar sukai garbes rata? =) yra zenklas va toks http://www.automokyklos.lt/images/ket/zenklai/z_508.gif o pries ji lyg tai yra, sian gal vaziuosiu dar idemiau pasiziuresiu.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 09 2013, 12:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Pries kelias savaites gavau kvietima i mentofke TRakuose, del tariamo ketr pazeidimo. Pazeidimo vieta-Vilnius, gelvonu 35.
nuvaziavau ten paziuret pradziai, 2 inkilai stovi ir 40 greitis. Bet kad butu veikusi blykste man vaziuojant-tikrai nesuveike. Diena vyko veiksmas.
nuvarau i mentofke. ziurim foto. pareiguns galva pasikase, ir tyli..
kas yr?, sakau
nzn, kja daryt.....
rodyk foto, sakau.
parode:)
mano citrons pirma juosta, antra juosta ta pacia kryptim reno espeisas beros vaziuoja. Ir abi masinos vienoje linijoje, na, mano, gal per 20cm i prieki, bet ka ten atskirsi, kai vaizdas is priekio.Fiksuotas greitis 76km/h prie 40 galimu:)
Eee, saku, brolyti, nieko nebus....As vaziacvau piorma juosta 50. O ant kiek jis vaziavo, tu jo ir paklausk.
Sutarem, kad kreipsiuos i Vilniu, nes jie pirminiai, kurie rusiuoja foto, ir paskui siuncia palei registruojama vieta. Taip man i trakus atsiunte.
Ka as zinau, jei ir dabar baus, tai as visiskas l..x..:)

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 09 2013, 13:29 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Jei jau apie tokius nesusipratimus kalbėt, tai man buvo įdomi situacija.

Pardaviau mašiną. Susirašėm kieme pirkimo-pardavimo sutartį ir žmogus pasiėmė mašiną. Buvo šeštadienis. Pirmadienį nuvarau ryte Regitron, deklaruoju pardavimą. Gaunu lapą apie deklaravimą, lape parašyta data, kaip ir pirkimo sutarty, šeštadienio.

Po kokių 3 mėnesiu gaunu kvietima Policijon, taip ir taip, va foto, kodėl lėkėt ant 108, ten kur 70. Žiūrim foto, snukis matosi kad ne mano. Data irgi, sekmadienio (tarpe tarp šeštadienio pardavimo ir pirmadienio Regitros). Aha, taip ir taip sakau, pardaviau, matot kad ne aš toje foto.
Na tai pasakykit kas, sako pareigūnas ir pateikit kokius įrodymus. Tai o Jūs Regitroje negalit sakau pasižiūrėt?
Man paprasčiau tave nubaust, nei iš Regitros gaut duomenų, sako pareigūnas. Nu bet jei ką, eik ir man per porą dienų atnešk pardavimo deklaraciją parodyt, ten bus ir visi pirkėjo duomenys.

Gerai kad turėjau tą popierių pasilikęs. Nunešiau ir tiek bėdos.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 10 2013, 00:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
nu ir durnas mentas, jei taip galvoja. nubaust nubaus, o paskui miela jam po teismus tampytis?

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 10 2013, 21:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Teks si karta ***..
Snekejau su vienu, sake, kad gelvonu gatveje davikliai palei kiekviena juosta stovi. Jei jau taip, mano argumentai baigiasi cia, jei tai tiesa

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 11 2013, 07:59 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
POWER rašė:
Teks si karta ***..
Snekejau su vienu, sake, kad gelvonu gatveje davikliai palei kiekviena juosta stovi. Jei jau taip, mano argumentai baigiasi cia, jei tai tiesa

Taip lengvai pasiduosi :shock:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 11 2013, 12:54 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 09 2008, 21:49
Pranešimai: 189
Miestas: Kaunas
Su kolega išsiruošėm popietę į Marijampolę, kadangi abu turim tarnybinius auto, sutarėm vieną palikt Garliavoje. Nu aš jį leidau važiuot pirma, vos išvažiavom iš pastotės gatvės Biruliškėse į Jonavos kelią už 150 metrų jį sustabdė dėdės policininkai. Aš nuvažiavęs į Garliavą kolegos laukiau apie 1,5 valandos. Kai įsėdau į jo auto jis pasakė, kad policininkai surašė baudą, nes pagal juos jis važiavo 104 km/h o ten leistina 70 km/h :shock: . Jie tvirtino, kad kolega prieš kelias minutes važiavo dar prieš posūkį 104 km/h ir pamatęs policininkus iškarto užsuko o po kelių minučių išvažiavo atgal į kelią tipo taip išvengdamas atsakomybės. Ir ką, kadangi policininkai meluot negali, supaišė baudą, nes kolegai nepavyko operatyviai gauti teritorijos vaizdo įrašo ir kas juokingiausia, kad aš jį filmavau vaizdoregistratorium, su visa info ir laikais o jam tuo metu į galvą tai neatėjo. Žodžiu laukia dabar lapkričio 27 dienos apsilankymo policijoje su mano vaizdo registratoriaus, asaugos kamerų ir auto GPS įrangos medžiagomis.
Bet policininkai geruliai pasiūlė sumokėt per 10 dienų pusę minimalios baudos t.y. 200 litų, bauda numatoma nuo 400 iki 600 Litų, nu dabar jau gręsia 600 Litų :bum:

_________________
Citroen XM-1citras
Citroen Xsara Break-2citras
Citroen Evasion-3citras
Citroen Xsara Picasso-4citras
Citroen C8 2.0i L P G-5citras, tai ko reikėjo...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 11 2013, 22:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
POWER rašė:
Teks si karta ***..
Snekejau su vienu, sake, kad gelvonu gatveje davikliai palei kiekviena juosta stovi. Jei jau taip, mano argumentai baigiasi cia, jei tai tiesa

Tai paziurek pravaziuodamas ar yra asfalte ispjautos kilpos. Jos atrodo kaip 2 staciakampiai per juosta vienas po kito. Jei 2 juostu gatve tai 4 turetu buti. Jie turi buti priesais radara, jei nera tokiu dalyku tada reiskia radaras spindulinis ir tokiu atveju jau galima gincytis nes neaisku kieno greiti nueme

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 12 2013, 13:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Nagi nagi, pakomentuok placiau tas kilpas.....Kaip jos atrodo?
ten 3 juostos, jei neklystu. 2 i viena puse, 1 i kita..

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 18 2013, 18:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Na matai nelabai tau ir papasakosiu kaip atskirt aiskiau nei anksciau :) Galiu parodyt Klaipedos vieno radaro "kilpas" per google gatves vaizda :) https://db.tt/GijuixhV

Kaip ir sakiau tokie kvadrateliai, po 2 juostai. Jie gali buti ir platesni ir forma siektiek kitokia, bet esme kad atrodo mazdaug taip. Pasiziurek per google maps toje vietoje kur nusove tave ar rasi kazka panasaus. Jie turi buti netoli pacio radaro.

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 18 2013, 18:41 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Dar idedu foto kur matosi radaras, kad mazdaug atstuma isivaizduotum :) https://db.tt/lRIrSj3p

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 18 2013, 18:42 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
HeLLmiX rašė:
Na matai nelabai tau ir papasakosiu kaip atskirt aiskiau nei anksciau :) Galiu parodyt Klaipedos vieno radaro "kilpas" per google gatves vaizda :) https://db.tt/GijuixhV

Kaip ir sakiau tokie kvadrateliai, po 2 juostai. Jie gali buti ir platesni ir forma siektiek kitokia, bet esme kad atrodo mazdaug taip. Pasiziurek per google maps toje vietoje kur nusove tave ar rasi kazka panasaus. Jie turi buti netoli pacio radaro.

Cia asfalte kazkas paslepta ,gal zinai kas :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 18 2013, 18:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
saulynas rašė:
HeLLmiX rašė:
Na matai nelabai tau ir papasakosiu kaip atskirt aiskiau nei anksciau :) Galiu parodyt Klaipedos vieno radaro "kilpas" per google gatves vaizda :) https://db.tt/GijuixhV

Kaip ir sakiau tokie kvadrateliai, po 2 juostai. Jie gali buti ir platesni ir forma siektiek kitokia, bet esme kad atrodo mazdaug taip. Pasiziurek per google maps toje vietoje kur nusove tave ar rasi kazka panasaus. Jie turi buti netoli pacio radaro.

Cia asfalte kazkas paslepta ,gal zinai kas :)


Ten pasleptas varinis laidas, ir nemazai jo :D paprastas varinis laidas su stora izoliacija kad nesutraiskytu visokie isoriniai veiksniai :) O tas laidas, tiksliau is jo padarytos kilpos skirtos greiciui matuoti. Jei virsyji-turi nepigia fotosesija :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: KET interpretacijos
StandartinėParašytas: Lap 18 2013, 20:05 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Koks svoris ,mazu apsimoketu prasinest :D

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007