WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 23:07

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ELLIPSIS 13 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lap 13 2008, 15:43 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Mario rašė:
Nerealno rašė:
Isigijau ir as Citroen Grand C4 Picasso. Kol kas tik pora savaiciu tepraejo. Tai kaip bus upo ir ispudziu pabandysiu tai aprasyti. Kol kas dziaugiuosi.

Sveikinimai!

P.S.: gal tokį raudoną su šviesiu salonu iš VEHO? :roll:


Na taip raudona ir is Veho, bet ne su sviesiu salonu

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 14 2008, 11:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nerealno rašė:
Na taip raudona ir is Veho, bet ne su sviesiu salonu

Tai tada gerai. Būčiau papasakojęs apie jį nevisai gerų dalykų. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 18 2008, 16:52 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Mario rašė:
Nerealno rašė:
Na taip raudona ir is Veho, bet ne su sviesiu salonu

Tai tada gerai. Būčiau papasakojęs apie jį nevisai gerų dalykų. :D


Tai siaip ar taip pasakok. Idomumas gi yra.

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 09:55 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nerealno rašė:
Tai siaip ar taip pasakok. Idomumas gi yra.

To dalyko tikrai neviešinsiu. O jei atsiras jojo tikrasis šeimininkas, vat tada ir pasakysiu jam asmeniškai kas kaip. ;)
O dabar - nesukit galvos, nes tai yra (buvo) vienetinis atvejis. 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 21:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Viskas aisku

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 22:15 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
O dabar trumpai apie masina.
Visu pirma, bent jau man buvo gerai suorganizuotas masinos atsiemimas. Tai mano ne pirma nauja masina, tai kaip tai padare Veho, tai as buvau suzavetas. Respect'as jiems. Anksciau niekur nebuvau taip apsokinetas.
Masina gera ir dideliu priekaistu tikrai neturiu.
Prie vieno kol kas nepriprantu, galetu pakaba skleisti mazesni garsa. Siek tiek per garsiai vaziuoja per kelio nelygumus. Ankstesnis mano auto ta dare tikrai tyliau ar bent dusliau. Kita garso izoliacija esu patenkintas.
Vairuoju 2 l benza automata. Kol kas negaliu spausti, nes pardavejas rekomendavo nevirsyti 3 tukst. apsuku, tai vaziuoju kaip pensininkas. "Apkatke" darau :idea:.
Automatine greiciu deze esu patenkintas ypac veza tai, kad gali begius ir D rezime perjungineti rankine svirtele.
Tiesa jauciu, kad truks 5 begio, nes jau dabar vaziuojant 110 apsukos pakyla iki mano ribos, t.y. 3 tukst. Kodel dar nepadarytas automatas su 5 "saibom" kol kas nesuprantu.
Dar viena smulkmena, galetu bagazines dangtis uzsidarineti tyliau.
Tiek kol kas pastebejimu.

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 20 2008, 08:34 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nerealno rašė:
Tiesa jauciu, kad truks 5 begio, nes jau dabar vaziuojant 110 apsukos pakyla iki mano ribos, t.y. 3 tukst. Kodel dar nepadarytas automatas su 5 "saibom" kol kas nesuprantu.


Vat tik todėl ir persėdau į saliarkinį grandą. 6 bėgių automatas yra didžiulis gėris. Važiuoja nerealiai!!! :hm:
Kokie pas tave ratlankiai, kad pakaba skleidžia didžiulį triukšmą? Gal su R18 įvaldei? Nes R17 tai visai padoriai važiuoja. Tiesa, lyginant su R16, tai irgi patriukšmauja. :D
O dėl bagažinės dangčio, tai net neatkreipiau dėmesio. Hmz, reiks eit padarinėt. :lol2:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 20 2008, 22:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Mario rašė:
Nerealno rašė:
Tiesa jauciu, kad truks 5 begio, nes jau dabar vaziuojant 110 apsukos pakyla iki mano ribos, t.y. 3 tukst. Kodel dar nepadarytas automatas su 5 "saibom" kol kas nesuprantu.


Vat tik todėl ir persėdau į saliarkinį grandą. 6 bėgių automatas yra didžiulis gėris. Važiuoja nerealiai!!! :hm:
Kokie pas tave ratlankiai, kad pakaba skleidžia didžiulį triukšmą? Gal su R18 įvaldei? Nes R17 tai visai padoriai važiuoja. Tiesa, lyginant su R16, tai irgi patriukšmauja. :D
O dėl bagažinės dangčio, tai net neatkreipiau dėmesio. Hmz, reiks eit padarinėt. :lol2:


Pas mane standartiniai sesiolikiniai ratlankiai. Neemiau as nei 17 nei 18.
As nezinau man gal cia paranoja. Kai neturi prie ko prisikabinti, tai kabiniesi prie bet ko. Bagazines dangcio, pakabos skleidziamo garso.....

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 20 2008, 22:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Pas saliarkos automata 6 begiai!!!! To nezinojau, nes nesiaiskinau. Saliara as atmetu is karto, net nesigilinu kas yra. Ne del to, kad nepatinka, o del to, kad man saliarkos pirkti neapsimoka. Nevaziuoju tiek daug, kad man atsipirktu.

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 21 2008, 00:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
su nauju grandu nevaziuoji tiek tuo labiau, kad atsipirktu lyginant su senu espace, bet perki nauja granda nes naujas yra naujas, visai kitas pojutis, taip ir su dyzeliniu automatu, imi toki nes toks maloniau vaziuoja.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 21 2008, 09:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Jep, senieji forumiečiai žino, kad buvau aršus saliarkos neprietelius. Bet kai "patestdraivinau" saliarkinį grandą su 6 bėgių automatu, tai benzulinis su keturiais bėgiais (kurie persijunginėdami sukrato net vairuotojo sėdynę) švelniai tariant - man nublanko. Teko krapštyt visas kiaules taupykles, kad įpirkčiau saliarkinį, bet dabar tikrai negaliu atsidžiaugt tokiu gėriu. Bet, aišku, jei būtų buvęs benzinis grandas su 6 bėgių automatu, tai net nedvejodamas būčiau ėmęs benzulią... bet čia, kaip liaudyje sakoma, reikia žiūrėt ne kas būtų, jei būtų, o tai, kas yra realybėje.
Dėl bagažinės, nu kažkaip nedungsi ji man. :roll: Nežinau, gal "negirdžiu". :D Vat kapotą tai reikia tikrai šveist smagiau, kad užsidarytų. O tai tas aliuminkės gabaliukas pernelyg lengvas, kad užsidarytu jį paleidus iš 5 cm aukščio. :D
O su ratais tai įdomiai pas tave gaunasi... Aš važinėju tiek žiemą, tiek vasarą su R17, tai bildėjimas truputuką girdisi tik su žieminiais kaliošais, ba VEHO neturėdami 215/50 R17 sumontavo 205/50 R17. :evil: Niekaip neįsivaizduoju kaip pas tave gali bildėt pakaba, jei tikrai sumontuoti gamykliniai kaliošai 215/55 R16. :-k

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 28 2008, 18:08 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Mario rašė:
O su ratais tai įdomiai pas tave gaunasi... Aš važinėju tiek žiemą, tiek vasarą su R17, tai bildėjimas truputuką girdisi tik su žieminiais kaliošais, ba VEHO neturėdami 215/50 R17 sumontavo 205/50 R17. :evil: Niekaip neįsivaizduoju kaip pas tave gali bildėt pakaba, jei tikrai sumontuoti gamykliniai kaliošai 215/55 R16. :-k


As sakau, kad bilda labiau nei mano ankstesneje masinoje. Tiesiog garsas kitoks. Dabar jau pradedu nebegirdeti, nes ausis priprato ir tai tapo normalu. Ir siaip as manau cia perlenkiau lazda vartodamas zodi "bilda". Nes su pakaba viskas tvarkoje. :roll:

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Lap 28 2008, 18:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
mr_aurimas rašė:
Mane viena karta veze su grandu,siaip ispudziai geri :idea: neskaitant triuksmo,kuris tikrai didelis ir erzinantis :roll:


Del triuksmo galeciau pasigincyti. Bent pas mane jis tikrai mazas ir dazniausiai apie variklio sukius suzinau is tachometro.
Gal dyzelis labiau kaukia

_________________
--------------------------------------------
Citroen C4 Grand Picasso
2008 m.
2,0 litrai benzinas


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 01 2008, 09:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nerealno rašė:
As sakau, kad bilda labiau nei mano ankstesneje masinoje. Tiesiog garsas kitoks. Dabar jau pradedu nebegirdeti, nes ausis priprato ir tai tapo normalu. Ir siaip as manau cia perlenkiau lazda vartodamas zodi "bilda". Nes su pakaba viskas tvarkoje. :roll:

Aaa, tada viskas aišku... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 11 2009, 22:21 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2005, 10:23
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
sveiki,
norejau paklaust, gal kas eksploatuoja C4 Picasso 2 L benza automata (tas berods 4 pavaru) — kokie atsiliepimai apie toki aparata, nes cia kazkaip kalba krypo ir nukrypo tik apie 2.0 L zyzelioka automata (kur 6 pavaru).
sako, kad tie 4 pavaru automatai, kurie ejo ir Xsara Picasso, AL4 dezes ne itin patvarios, o C4 Picasso jau lygtais nebe tie problematiski dedami automatai??? :drunk: :roll:

_________________
BX 1.9 D TRD 87 m. Break (parduoc),
BX 1.8 TD TZD 91 m. checbekas (parduoc),
XM 2.0 benzas 90 m. (parduoc)
XM 2.1 TD 93 m. APD Break
Espace 3 dCi 2005 m. APD


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ELLIPSIS 13 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007