WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 12:31

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti C8.
StandartinėParašytas: Gru 20 2013, 08:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
Blizgys rašė:
Kas del II bedos (su sviesom) - sakes sviesu ijungimo rankenelei. O gal megini ilgasias ijungti ''auto sviesu'' rezime? :roll:
Odel pirmos bedos (ESP, stabilumo sistema) nes pas mane irgi ta lempute uzsidega, bet traukai itakos nesijaucia, o diagnostika prijungti vis neprisiruosiu, kad pamatyti del kokio gliuko uzsidega. Pas mane 2.2 benzas, jeigu ka....


tas "O gal" tai visai itakos neturi ilgu sviesu jungimui. Pas mane visada ant auto sviesu uzstatyta ir tas trumpas/ilgas persijungineju kuo puikiausiai, bet itariu kad ir mano rankenelei jau ateina paskutinioji, nes paskutini karta sviesos netiketai pacios persijunginet pradejo is ilgu i trumpas taip kokius 3 kartus (kaip jau rase anksciau kitas C8 savininkas)

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti C8.
StandartinėParašytas: Gru 21 2013, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Gru 19 2013, 12:39
Pranešimai: 2
Blizgys rašė:
Kas del II bedos (su sviesom) - sakes sviesu ijungimo rankenelei. O gal megini ilgasias ijungti ''auto sviesu'' rezime? :roll:
Odel pirmos bedos (ESP, stabilumo sistema) nes pas mane irgi ta lempute uzsidega, bet traukai itakos nesijaucia, o diagnostika prijungti vis neprisiruosiu, kad pamatyti del kokio gliuko uzsidega. Pas mane 2.2 benzas, jeigu ka....


Dėkui už atsakymus. :) O tai jei rankenėlei šakės, tai reikia tik pačią rankenėlę keisti? Kažin įmanoma atskirai tokį dalyką nusipirkti.. :shock:
O dėl tos lemputės, tai pas mus dyzelis.. Prieš savaitę buvom užgsinę lemputę, tai automobilyje vėl trauka atsirado, bet vėl užsidegė ir nebėr traukos.. Kaip problemą pašalinti, jei lemputė vėl užsidega, net neįsivaizduoju.. :(


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti C8.
StandartinėParašytas: Gru 29 2013, 22:45 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Sau 30 2012, 20:23
Pranešimai: 167
Miestas: Ramygala
Rankenele atskirai kas zin ar kas parduos. Siulys visa bloka pirkti uz kokius 250 litu, kaip kad man siule keliuose srotuose.
SVARBU: tie blokai skiriasi. Isoriskai tai jie vienodi ir jungtys tokios pat, bet kiek suprantu softai nesusisneka BSI ir to posukiu sviesu bloko. Meginau sau nuo C5 isidet - visiskai macina gryba uzpjove. Galinis valytuvas visa laika veike ir pastoviai dege artimos sviesos. Ir dar pastebejau, kad rankeneliu konstrukcija kitaip mechaniskai isspresta.

_________________
1993 Xantia 2.0 8v LPG :pop:
1998 Xantia 2.0 16v LPG (9,0/100 km) :pop:
2004 C8 2.2 16v LPG (11,0/100 km)
2006 C5 2.0 16v LPG (9,0/100 km)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti C8.
StandartinėParašytas: Gru 31 2013, 07:42 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 14 2011, 20:58
Pranešimai: 72
man buvo nuejus rankenele tai pacios sviesos isijungdavo kai posuki i kaire parodai.tai as rankenele nupirkau nuo c5 tik reikejo is 2 sutverti viena nes pas c 5 nebuvo esp.o siaip tai viskas veika.
Tos rankeneles buna ar tik ne kokiu 3 gamintoju ir reikia jieskoti butent to pacio gamintojo (delphi.siemens ar dar ten kazkoks gamintojas) ir butinai teikia pirkti ne nuo sedano nes juose nera galinio valytuvo.
PS. jeigu reikia kokios mechanines dalies nuo to bloko nes elektrine kaip ir nelabai gera galiu parduoti bloka.

_________________
C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi +el doors + webasto + .......


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti C8.
StandartinėParašytas: Gru 31 2013, 13:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
daznai c5 chedzbekai su valytuvu buna, net dazniau nei be jo.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007