WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 10:21

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nekasdieniniai nutikimai...
StandartinėParašytas: Geg 09 2004, 21:09 
Vaziujant is siauliu(buvome nuveze auto "pas Audro patvarkyt) vaziuojame viskas liux masiniukas rieda kaip sapne muzika kala...ir tik Chlampt!!!! ir automoblis pradejo labai dusliai ir garsiai burkst..hmz staigiai sustojome islipau pakeliau masina i max ir apziurineju dugna ir ka jus manot netoli duslintuvo vamzdz.isejimo yra tokia bachkute slopinati garsa ir salia jos vamzdis nuluzo :shock: matyt buva kazkda virntas ten ir ispuvo tai beveik nuo pat siauliu vaziavom kaip su sport "glushu" :wink: ir dar poto policija sustabde ir nulupo bauduke uz greiti..tai dienele tokia nekasdienine..papuole :roll: gal kam irgi tokiu nestandartiniu nutikimu yra buve?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 10 2004, 16:43 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 14:31
Pranešimai: 363
Miestas: Vilnius
Lukas rašė:
gal kam irgi tokiu nestandartiniu nutikimu yra buve?


nieko labai nestandartiško, tačiau kadangi susiję su duslintuvu bei greičio viršijimu, papasakosiu :)
Prakiurus duslintuvui, teko kokią savaitę pasivažinėti su plerpiančiu :oops: - kol suradau kur gaut kitą, "smagiausia"būdavo pravažiuot senamiesčio siaurom gatvelėm - kelkraščiuose priparkuotų mašinkų signalizacijos, triukšmo sužadintos, suveikdavo, o šh... :oops: Jau buvau spėjęs įprast pagal garsą jaust ir kokiu greičiu minu, na va, taigi, kai susitvarkiau, taip džiaugiausi, taip džiaugiausi, ir myniau sau besidžiaugdamas tyliai "ramiai" bet neilgai taip (max 10min.)... - teko sumokėt žaliems už greičio viršijimą :evil:

_________________
Rolis,
C5 2.2HDi '09 | C6 3.0HDi '12


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 21:19 
tai gali but nebutinai susije su duslintuvo problemom :wink: nesvarbu su kuo ,kad ir koks menkas ivikis jis yra idomus..tad nepatingekit atsimint :) nes jai vairuojat koki nors citriuka tai tikrai visokiu nuotikiu kelyje ir ne vien turejo nutinkti... 8)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 11 2004, 22:00 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Šiaip esu kilęs iš žemaitijos. Tai va, praeitais metais nuvažiavau su savo XM-u pas tėvą 68 m., į žemaitiją kuris visą gyvenimą su VAZ važinėja ir į jokią auto keisti nenori, o apie XM-ą nieko negirdėjęs. Ryte išeinu į kiemą, aišku mašiniuko galas nusėdęs. Tėvas stovi prie mano auto apžiūrinėja giria, kad graži irtrindamas rankas klausia ar tiek daug alaus aš jam atvežiau, kad galas beiveik ant žemės guli. Aš jam pasakiau, kad ne, jis žemaitiškai klausia, ti kuoki velni tin esi įdiejis ka tyk nusiedu . Aš jam bandžiau aiškinti, kad kai užvesiu variklį tai auto pasikels. Mano tėvas toks prie bajerio ir nieko nelaukęs man, juokdamasis atrėžė ; " Aš irgi lauku kumet pas munis kelnies pasikels". Aišku aš užvedžiau, XM-as pradėjo kilti, maniau, kad jam akys iššoks, o kai dar daviau pavažiuoti tai visą dieną jis landžiojo po ja.Bet pasiliko prie savo nuomonės, kad jo 6-kas pats geriausias. Aišku jo reakciją reikėjo pamatyti :D


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007