WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 12:43

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 15:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Mario rašė:
Che che che, uzjauciu likimo broli... atsikandau ir as tos santechnikos! Uz tai vat dabar vel grizau prie torsjonu! Ech, santechnika yra gerai tik tol, kol nesubyra... o byra ji pastoviai... kadangi masinytes ne pirmos jaunystes... :P


Mario, torsionu karaliau, paaiskink kuom susijus pavaru deze su santechnika?? A? Jau tu visi kliedet pradejai :D

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 15:27 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
evka rašė:
Pvz. Mario, tau Xsara, manyčiau, kokius 50 kLt kainuos (čia su palūkanom, mokesčiais (aišku jei aš teisingai supratau, kad tu perki išsimokėtinai))

Che che che, noretum! Pas mane tik 3 proc. palukanos! Per penkis metus ji man pabrangs tik 3 klt! ;)

evka rašė:
Tarkim, važinėsi tu su ja 5 metus, po tiek laiko ji 15kLt max bekainuos, taip kad tau tie penki metai malonumo pardavus mašiną kainuos 43 kLt, aišku, su sąlyga, kad ir garantijai pasibaigus tavo auto neges, jai nedils padangos ir kaladėlės...

As jos po penkiu metu tikrai nesiruosiu pardavineti! Nu, nebent islosciau aukso puoda! :D O pravaziuoju as per metus ~10-12 kkm! Be to, kaip ta masina vaziuosi, taip ji tau ir laikys, o kai perki sena, tai neaisku kas su ja jau buvo daryta ir kiek kartu ji buvo trankyta! Bet kokiu atveju, perkant nauja auto loterija yra mazesne! :)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 15:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Mario, torsionu karaliau, paaiskink kuom susijus pavaru deze su santechnika?? A? Jau tu visi kliedet pradejai :D

Xamai, tu matai tik ta, kas parasyta pirmoje zinuteje, ar dar truputi ir kitas zinutes pasiskaitai? Taigi zmogus tau aiskina, kad sukiso milijonus litu i ta masina... i santechnika ne isimtis... o vat greiciu deze buvo paskutinis lasas... ;) Vat apie ka as ir kalbu! Man paskutinis lasas buvo trukes vamzdelis! ;) Bet kokiu atveju, torsjonines genda maziau, cia gi nenugincyjamas faktas! :twisted:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 15:58 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
2 Mario:
Na siaip nereiktu labai jau puikuotis nauja masinyte be metu :)
t.y. sakyti kad tai geresnis variantas nei deveta.
Netgi protingesni kurmiai biloja, kad geriau pirkti 2-3 senumo, nei nuliova is salono. naujos nuvertejimas yra labai jau didelis palyginus su ne tokia nauja masina (vien tik isvaziaves is salono tu jau praradai min 10% vertes.
O kiek dar tau kainuos jos aptarnavimas Veho 3 metus (jei tiek garantija), galesi skaiciuoti po tu 3 metu. Einamieji eksploataciniai kastai tai i garantija neieina.

Na aisku tai negalioja jei pinigineje vietos pastoviai truksta ir pinigai is kiseniu virsta pundeliais.

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 16:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Xeen rašė:
2 Mario:
Na siaip nereiktu labai jau puikuotis nauja masinyte be metu :)

Okay, tyliu... 8)
Zinau visus tuos vardijamus niuansus del nuvertejimo ir garantinio-negarantinio aptarnavimo! Siuo metu pasirinkau varianta toki! O ar jis pasiteisins, bus matyt ateityje... :)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 07 2004, 21:58 
Ei žmonės ko jūs tą Mario užsipuolėt, neleidžiat žmogui nauju pirkiniu pasidžiaugti :) Juk kiekvienas galvoja savo galva ir elgesi kaip jam atrodo geriau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 00:48 
S.J rašė:
Juk kiekvienas galvoja savo galva ir elgesi kaip jam atrodo geriau.
pritariu ir dar pridursiu kad nors ir kitam koks sprendimas atrodys niekam tikes bet tas kas ji isgalvojo jis atrodys visada teisingas ir naudingas. :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 06:44 
xamas rašė:
Mario, torsionu karaliau, paaiskink kuom susijus pavaru deze su santechnika??
Hidraulika smegenis "dulkino" retai bet smarkiai. Du kartus truko vamzdelis, iseinantis is siurblio, pirma karta nuo senumo prasitryne, antra karta del pacio vamzdelio broko. O pavaru dezes, kiek esu girdejes is kitu, labai silpnos...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 06:56 
S.J rašė:
Ei žmonės ko jūs tą Mario užsipuolėt, neleidžiat žmogui nauju pirkiniu pasidžiaugti :) Juk kiekvienas galvoja savo galva ir elgesi kaip jam atrodo geriau.


Nepultumem, jei jis ant XM'u nevarytu ;) Va jei jis butu C6 (kurio dar nera) nusipirkes, tada turetu tokia teise, o dabar as jo vietoj sedeciau ir tyleciau :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
sigius rašė:
Nepultumem, jei jis ant XM'u nevarytu ;) Va jei jis butu C6 (kurio dar nera) nusipirkes, tada turetu tokia teise, o dabar as jo vietoj sedeciau ir tyleciau :lol:


Cia as kerstavau del to, kad kai vazinejau su aiksu, ksemininkai mane vis puole, kad mol ne su tikru << vazineju... :P

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:15 
Cituoti:
O pavaru dezes, kiek esu girdejes is kitu, labai silpnos

na kiek man teko girdėti tia << greičių dėžės yra pačios patvariausios :)))
va tep va

na tik kad hidraulika :evil: , turi kazkas mašinoj būti negero, nes kitaip bus << monopolija :shock: :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:19 
Mario rašė:
sigius rašė:
Nepultumem, jei jis ant XM'u nevarytu ;)


Cia as kerstavau del to, kad kai vazinejau su aiksu, ksemininkai mane vis puole, kad mol ne su tikru << vazineju... :P


Neatsimenu ne vieno tokio atvejo. O man asmeniskai AX'as visai patinka.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
Kalbant apie Ax tai man jis lyg ir nieko ir isvaizda ir del ekonomijos(kalbu apie dyzeli, nes benzai tai sh), bet neteko su normaliu pavaziuot, nes nuvariau toki viena pabandyti tai ten tik << zenkliukas is jo likes.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:23 
Karolis rašė:
Cituoti:
O pavaru dezes, kiek esu girdejes is kitu, labai silpnos

na kiek man teko girdėti tia << greičių dėžės yra pačios patvariausios :)))
va tep va

na tik kad hidraulika :evil: , turi kazkas mašinoj būti negero, nes kitaip bus << monopolija :shock: :lol:


O kas su hidraulika negerai? Tiesiog reikia laiku susitvarkyti visokias smulkmenas, kurios po kazkurio laiko jau tampa rimtomis problemomis, ir nebus jokiu problemu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 08 2004, 14:23 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
sigius rašė:
Neatsimenu ne vieno tokio atvejo. O man asmeniskai AX'as visai patinka.

Is taves nebuvau sulaukes jokios pasaipeles, ale vat is kitu ksemininku... pavartyk konfos archyva, turetum rasti, kaip Mario spyruokliniu buvo pravardziuojamas... :cry:

P.S.: ale cia mes truputi ne i tema pavarem... :oops: ...reiks paciam ir iskuopt sita tema... :cry:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007