WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 15 2024, 05:55

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 06 2004, 14:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Xeen rašė:
teko 3 metus bendrauti su asmeniu, kuris su lizinginemis masinomis ir nemokiais klientais uzsiiminejo...tai daug zmoniu butent tos finansines israiskos neapskaiciuoja...ypac kai ja reikia apskaiciuoti 5 metams i prieki ;)

Joo, man irgi lizingistai siule - VARYK TRIMS METAMS, ka cia penkis kankinsies! :twisted: Sakau, kad gal dekui, imsiu penkiems! 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 06 2004, 14:45 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
A cia jau viskas priklauso nuo pinigines...
visada geriau tureti isipareigojimus bankui kuo trumpesni laiko tarpa...
bet is kitos puses: geriau ilgiau, bet po maziau moketi...alui daugiau atlieka :)
Mario rašė:
Joo, man irgi lizingistai siule - VARYK TRIMS METAMS, ka cia penkis kankinsies! :twisted: Sakau, kad gal dekui, imsiu penkiems! 8)

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2004, 12:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Paulius manes uzklause kiek daba mano mersedesine valgo, tai pasidalinsiu ir su jumis... gal kam idomu bus...
Taigis, benzo dabar srebia astuonis litrus mieste su kondishium vazinejant! Daugiausia ryja tada, kol yra saltas variklis - apie 10 litru (cai kompas taip rodo)! Paskui variklis isyla ir kuro vartojimas nukrenta iki ~7.2 litro, tad bendras iseina 7.9-8.0 litrai. Pasitikslinus fiziskai, tai kai isvazinejus
baka kompas rode vidutines kuro sanaudas 7.9 litro, tai Statoile vel prisipylus iki kaklelio paskaiciavau, kad lygiai 8.0 litrai! Ale turint omeny kolonelininku sazininguma, tai tas 0.1 litro skirtumas yra mizeris... :]
Uzmiestyje "valgo" 4.1-4.5 litro, kai vaziuoji vidutiniskai 95 km/h.
Vot tokia realybe. 8)
Tiesa, nors pas mane ir skandinaviskas variantas, ale cia kuro suvartojimas paskaiciuotas vazinejant su isjungtom lempom. t.y. vazineju isijunges tik gabaritus... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2004, 14:03 
Nugi sakiau Mario, kad kuo toliau tuo gražiau važiuoja tos Xsarutės, ot tai uždainuosi, gal kas dar mersedesiniam variantui susigundys. Liuks mašinikė. :!:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2004, 14:55 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
citrininis rašė:
Nugi sakiau Mario, kad kuo toliau tuo gražiau važiuoja tos Xsarutės, ot tai uždainuosi, gal kas dar mersedesiniam variantui susigundys.

Nauja masina yra nauja masina... net ir naujas opelis yra masina... :lol2:
O jau tu ksaruciu tai visai nebedaug liko... galima sakyti vienetai, kuriuos tikimasi isparduoti iki rugseji debiutuosancio ksarutes pakaitalo ceketuri! :D

citrininis rašė:
Liuks mašinikė. :!:

Sutinku 100%! :mrgreen:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2004, 15:01 
Nu je je ceketuri tai tarsi saldainiuks be popierėlio :auto:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2004, 08:19 
Cia trumpas vieno anglo pasisakimas apie citroen Xsara, as niekada nesedejau uz sio automobilio vairo, bet jam visteik pritariu:)))))

So now I have my lovely Xsara. Despite being 3.5 years old it stills smells new, its done under 10,000 miles and it’s already had 3 oil and filter changes because the old fella was particular about that sort of thing. Every used car buyers dream!

And do you know what? I loathe it.

All of the fluidity of the ZX handling has gone, in its place is something heavy and wooden, in fact with 195/15 tyres I say its over-tyred, hell, the ZX 16V had the same combo and that had 155BHP, not 90BHP! It rumbles over any surface.
The driver’s seat has the same wooden feel, after a couple of hours I have a pain in my backside.
Its 2 BHP down on the ZX but it feels like 20. The throttle is dead and requires constant input. The gearshift is slower than the ZX, the clutch is, well a clutch and nothing more.

This car is boring me to death after 2 weeks.

There are some nice things; I like the RDS radio, the aircon and the remote locking. But apart from that its like Citroen decided to make Xsara 2 some sort of mini BMW, harsh ride, hard seats, uninvolved.
I’ve tried to like it. I’ve even bought a Dragon tuning box to increase the power! But there’s no soul and no enjoyment, and, in 20 years of Citroen ownership, this is the one that I dislike the most.
So, if anyone wants a Mk2 Xsara HDi in silver, with just 9500 miles, loaded up with aircon, 15” wheels, front fogs, electric windows & mirrors, RDS radio/cass, remote locking, ABS, rear discs etc etc etc drop me a line. ZX Volcane TD at several grand less is quicker and more involving, something this Xsara will never be.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2004, 08:40 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Ignas rašė:
The driver’s seat has the same wooden feel, after a couple of hours I have a pain in my backside.

Visiska nesamone, nebent jis ten hemoroju ir radikulitu kokiu serga! Per tris dienas suvazinejau ~1000 km ir tikrai jokiu nuovargiu ar juo labiau skausmu nepajutau! Vaziavau iki Nidos, teip kad masinoje prasedejau irgi daug! Nereikia lialia! O vat kai su aiksu i Nida vaziavau, tai taip, tikrai pavargau ir sedynes "blogos"... bet ne todel, kad "medines", kaip ne kai kurie cia issireiske, o del to, kad jos yra PER MINKSTOS! ;)


Ignas rašė:
I’ve tried to like it. I’ve even bought a Dragon tuning box to increase the power! But there’s no soul and no enjoyment

Juokingas man sitas zmogenas! Nusiperka dyzeli ir nori, kad valintu! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2004, 08:45 
Mano tevas yra nusipirkes nauja Ford Mondeo, jis ja labai dziaugiasi, jam atrodo jog tai labai saunus automobilis. Is tikruju tai pas ji sedynes tikrai medines, pakabos ten nera is viso, komforto nulis, o isvaizda- baisi kaip mano gyvenimas. Bet va jis vazineja ir yra isitikines priesingai.
Kazkaip man tai labai panasu i tavaji varianta:))))))


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2004, 08:56 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Ignas rašė:
Mano tevas yra nusipirkes nauja Ford Mondeo, jis ja labai dziaugiasi, jam atrodo jog tai labai saunus automobilis. Is tikruju tai pas ji sedynes tikrai medines, pakabos ten nera is viso, komforto nulis, o isvaizda- baisi kaip mano gyvenimas. Bet va jis vazineja ir yra isitikines priesingai.
Kazkaip man tai labai panasu i tavaji varianta:))))))

Paziuresim po penketos meteliu kaip tas fordas atrodys su ispuvusias sparnais ir arkom! Ir nereikia man aiskint, kad ten skardos cinkuotos! Maciau as ta "cinkavima", jei ji cinkavimu galima pavadint, ir ciupinejau tas skardas! FORDAS apskritai NERA MASINA! ;)
O jei griztan prie komforto, tai as ne su ziguliuku visa gyvenima vazinejau, teip kad irgi zinau kas yra tikrai geros ir patogios sedynes! Is tu prastesniu drapoku, tai esu vazinejes su: audi 80 (bulkas ir senesniu auto), audi silke 100, vageniniu golfu, vageniniu pasatu ir ventu, polo, volviakais 3-4 serijos, mersedesais ir bemvais zemos klases, bemaz vos ne visais Lietuvoje sutinkamais fordais. Teko pasivezint ir su rimtesniais auto: MB 320, BMW 525, 530, 730, Volvo S40 (ar tai S70 (dabar jau net nepamenu, bet tas, kur su sikna kaip roverio)), Roveriu (vat skaiciu neprisimenu, ale pirmas lyg ir penketukas), << XM (su CX PAVAZIUOTI neteko, nors sedejau tikrai ne viena karta), teko ir 607 pasisedet!!!
O gi dar esu isbandes ir ne viena citroena! Teip kad, Ignai, nereikia lialia, nes as tikrai nesprendziu apie sedynes pagal viena mierka! ;)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2004, 10:13 
Šiaip, Ignai, tas žmogus ne anglas, bet greičiausiai amerikonas, aš tai supratau iš jo angliškos kalbos. Kaip žinai amerikonai labai vertina didelius litražus ir jėgą. Dėl anglų tai galiu numesti rimčiausią anglų internetinį automėgėjų puslapį kur apie ZX rašoma, kad tai bjauriausio dizaino mašina ir kad ji skirta tik pensininkams, nes neturi dinamiškumo. Taigi, kažkokia dviprasmybė tuose anglo(amerikietiško) žodeliuose. O kad pajustmei pilną komfortą iškviesk mane į dragą ir aš su savo 1,4 ZX benzu garantuoju tau malonų netikėtumą :oops:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2004, 18:56 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Jus man pasakykit modeli, o as jums surasiu internete atsiliepima, kad jis yra totalus SHHHH, o vat mano senoji ....<irasyti pris tai tureta modeli> tai buvo jega :)

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007