WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 02 2024, 00:39

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naujas << lizingu
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 10:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nus, taigi, mielieji, siaip ne taip radau laiko jumi parasyti savo minteles del lizingo, kuriu taip prasete... :D

Taigi, mano masiniukas yra siumetines gamybos, spalva -
mersedesine, t.y. sidabrine, isigijau ja del to, kad uzkniso kishti pinigus
i sena graba ir nakvoti garaze ji beremontuojant. Be to, man labai svarbus
yra mano dukrytes saugumas, del ko naujos masinos pirkimas buvo dar labiau paspartintas. Taip pat jau uzkniso kiekviena ryta atsikelus galvoti, ar
davaziuosiu i darba, ar nesubyres koks guolis, gal jau kaladeles reiktu
pasikeistu, o gal koks dirzelis atsipalaidavo, galbut jau ir apie
padangeliu keitima reiktu pagalvoti, o dar gi, tiesa, reiktu ir silent
blockus pasikeisti ir t.t. Zinot, daede iki gyvo kaulo viskas. Ir, kaip
Rolis sako, - Paradoksas, bet nauja masina yra pirkti pigiau, nei islaikyti
sena! Ir jis buvo visiskai teisus.
Masinytes parametrus galite pasiskaitineti cia:
http://www.citroen.lt/model_xsara.php3
Prie komplektacijos pridekite dar lietnykus ir kaip Klubo nariui padovanota
signalizacija, kuri buvo reikalinga, siekiant masiniuka apdrausti KASKO
draudimu...

Taigi, masinos kaina yra 46 000 lt plius apie 450 Lt uz signalke.
As sumokejau viso labo "tik" 42 000 lt. Be to, lizingui moku tik 3 poc. palukanu!!! Vienu zodziu, per penkis metelius man masina pabrangs 3 000 lt. Taigi, visa masina kainuos man 45 000 litu. Kasko yra penki procentai masinos vertes, o kadangi as mokejimus padalinau i keturias dalis, tai uz pirmuosius metus man uz kasko draudima teks pakloti ~2400 lt. Va lyg ir viskas. :)
Tiesa, benzo srebia mieste 7,6 litro, uzmiestyje 4,2 litro!!!
Pirmas techninis aptarnavimas yra nemokamas, o antrame as dar nebuvau, kadangi pravaziavau viso labo 2 000 km! :roll:

Bet kokiu atveju, kad ir kiek buvau atkalbinetas nepirkti naujos masinos, sita savo pasirinkima laikau teisingu ir dabar visai nesigailiu, o net labai dziaugiuosi.... :good: :mrgreen: ...bent jau kol kas... :P

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 10:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Ash pagal skaiciuokle primetes gavau apie 49000 lt. bet ash norechiau didesnes mashinos nei Xara

O C5 su mano norais jau gaunasi 64950 Lt

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 10:55 
Polas_Xantia rašė:
Ash pagal skaiciuokle primetes gavau apie 49000 lt. bet ash norechiau didesnes mashinos nei Xara

O C5 su mano norais jau gaunasi 64950 Lt


Va butent, kad Xsara yra per mazas automobilis, ypac tiems, kurie su XM'ais vazineja. Aisku, Mario persokti nuo AX-BX prie Xsaros yra visai normalu, bet man tai ir C5 neatrodo per didelis :) Tik kaina jau tikrai per didele :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 11:27 
nu kaip matau auto galima sakyti kultinis tuo atveju, kad daug pribombasu uz tokia sakyciau kuklia kaina. del auto pasirinkimo kiekvienam pagal skoni. man pvz. xsara kiek mazoka kaip vairuotojui, kojos netelpa :lol: . siaip masina tikrai fainulka, jei ziuret i tai kad daugiausia vazinet mieste.
kaina didele tam kas neisgali pripirkt lizingu tokios auto. as asmeniskai irgi beveik jau noriu naujos auto, tik vat prioriteta kol kas teikiu greitesniam kredito uz chata atidavimui, bei turiningam laisvalaikio leidimui. siaip manau kai netycia susitaupys kokie 10000 lt, bus galima labai rimtai pagalvot apie nauja auto.

visgi nauja yra saugesne, be to jei pats vairuoji ir priziuri ji tikrai ilgai tarnaus be didesniu problemu.
manau mario su ja vazines ilga laika ir dziaugsis.
jei gali mario patikslink menesines imokas uz auto, bei aptarnavimo ikainius(preliminarius), kokia garantija gavai automobiliui, kas kiek reikia lankytis patikrinimuose ir pan. jei tai nebus perdaug sudetinga.

as pries pirkdamas koki brangesni daikta turiu iproti surinkti maksimum informacijos apie ta daikta, visas salygas, bei pasleptas gudrybes (net jei tai ir uzima daug laiko). ir dar : kodel butent xsara, ar ziurejai (aisku kad taip) koki kita varianta.
del to prasau labai nepykti ant manes, nes man pakankamai smalsus si klausimas.
didelis dekui uz atsaka.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 11:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Polas_Xantia rašė:
Ash pagal skaiciuokle primetes gavau apie 49000 lt.

Taigi i ka as ir atkreipiau demesi - pas mane TIK 3 PROCENTAI PALUKANU, o ne standartiski 7! ;]

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 11:56 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Chia komplektacijos kaina o ne su lizingu...

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 11:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
savas rašė:
nu kaip matau auto galima sakyti kultinis tuo atveju, kad daug pribombasu uz tokia sakyciau kuklia kaina. del auto pasirinkimo kiekvienam pagal skoni. man pvz. xsara kiek mazoka kaip vairuotojui, kojos netelpa :lol: . siaip masina tikrai fainulka, jei ziuret i tai kad daugiausia vazinet mieste.

Jep, masina tikrai nera didele! :( Ale mieste net per didele... :)


savas rašė:
kaina didele tam kas neisgali pripirkt lizingu tokios auto. as asmeniskai irgi beveik jau noriu naujos auto, tik vat prioriteta kol kas teikiu greitesniam kredito uz chata atidavimui, bei turiningam laisvalaikio leidimui.

Nu tai ir as gi dar uz busta skolas tidavineju... ir dar artimiausius penkiolika metu atidavinesiu... :P

savas rašė:
visgi nauja yra saugesne, be to jei pats vairuoji ir priziuri ji tikrai ilgai tarnaus be didesniu problemu.

Butent! Geriau nusipirkti nauja ir ja tinkamai priziureti, nei nusipirkti graba ir kishti i ji pinigus, kad ji butu tinkama eksploatacijai... plius dar galvos skausmas nerealus... :x

savas rašė:
manau mario su ja vazines ilga laika ir dziaugsis.

Tikiuosi tikiuosi... :D

savas rašė:
jei gali mario patikslink menesines imokas uz auto, bei aptarnavimo ikainius(preliminarius), kokia garantija gavai automobiliui, kas kiek reikia lankytis patikrinimuose ir pan. jei tai nebus perdaug sudetinga.

Zinoma, kad galiu! 603 litai ir 74 sentai! 8)

savas rašė:
kodel butent xsara, ar ziurejai (aisku kad taip) koki kita varianta. del to prasau labai nepykti ant manes, nes man pakankamai smalsus si klausimas. didelis dekui uz atsaka.

Ofcourse! Ir opelius net ziurejau! :) Siaip tai ir pezus, ir renukus, ir huyndajus, ir mazdeles, ir nissunas perziurejau... ale tokio varianto (pribumbasu ir kainos santykio prasme) niekur neradau! Ir beje ne vien as ieskojau! Dar keli zmones irgi stipriai ieskojo, bandydami mane isgelbeti nuo <<liges! :P

Ir dar vienas dalykas! Pradziai ziurinejau C3, mol pigesne! Ale kai sudejau tuos pribumbasus, kurie yra mano xsaruteje, tai C3 dar brangiau iseina, nei as uz Xsara sumokejau.... :mrgreen:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 12:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Polas_Xantia rašė:
Chia komplektacijos kaina o ne su lizingu...

Ai, gal truputi ir apsiskaiciavau... :oops: Bet kokiu atveju, as sumokejau tik 42 klt! Nu, tai yra dar sumokesiu... issimokesiu... :mafija:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 12:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
savas rašė:
kodel butent xsara, ar ziurejai (aisku kad taip) koki kita varianta. del to prasau labai nepykti ant manes, nes man pakankamai smalsus si klausimas. didelis dekui uz atsaka.

Ofcourse! Ir opelius net ziurejau! :) Siaip tai ir pezus, ir renukus, ir huyndajus, ir mazdeles, ir nissunas perziurejau... ale tokio varianto (pribumbasu ir kainos santykio prasme) niekur neradau! Ir beje ne vien as ieskojau! Dar keli zmones irgi stipriai ieskojo, bandydami mane isgelbeti nuo <<liges! :P

Ir dar fordus su VW pridek... buvau net pamirses, kad ziurejau... kosmines ten pas juos kainos... :shock:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 13:12 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
savas rašė:
jei gali mario patikslink menesines imokas uz auto, bei aptarnavimo ikainius(preliminarius), kokia garantija gavai automobiliui, kas kiek reikia lankytis patikrinimuose ir pan. jei tai nebus perdaug sudetinga.

Zinoma, kad galiu! 603 litai ir 74 sentai! 8)

Et, gi issiblaskes esu sian...
Tai vo, garantija du metai, bet jei busiu geras, tai gal prates... :roll:
Aptarnavimo ikainiu kol kas nezinau, bet lyg ir apie 300 lt. 3 ir 8 aptarnavimai kokie tai brangesni bus! :?
O patikrinimais kas 20 kkm!
Nu daba psio, lyg ir i visus klausimus atsakiau!
Jei ka prazioplinau, tai klauskit is naujo! :mrgreen:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 17:18 
is principo viska supratau, susipazinau ir t.t.
garantija galetu but ilgesne, bet jei nedrosi tai kaip sakau iki grabo lentos jos nereikes.
mokestis menesinis nemazas, bet atsizvelgiant i tai kad senas auto remontui po kokius 200 lt,+ kuro sanaudos didesnes, +jei suluzta daug nervu atima+siaip visokie kiti problemai ir togo gaunas kad nauja nu sakykim ne pigiau, bet tikrai geriau nei sena i kuria kaip i kiaule taupykle kisi, bet paimt negali.
kad jau tokia situacija, tai as kol kas naujo nepirksiu, nes manoji dar kol kas vaziuoja, jau jei kada kaput bus tada jau teks pereit prie kito kokybinio lygio. matai man uz chata moket ne 15 metu, o 8, tad noriu neskausmingai issimoket per 5. o tada guliai vasia :lol:
sekmingai vazinet su nauju <<. dekui uz info.
P>S> nekreipk demesio ka pavyduoliai kalba


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 18:28 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Nu kad ne viska pasakei...
a kaip su pradiniu inasu. kiek zinau, tai 0% inaso lizinge masinu nelabai rasta...nors jei jau ir 3% palukanu, tai gal ir inasas nulis...
Mario rašė:
Nu daba psio, lyg ir i visus klausimus atsakiau!
Jei ka prazioplinau, tai klauskit is naujo! :mrgreen:

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2004, 18:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Nu ir kodel visada lyginami krastutinumai?
nauja, grabas...siame tarpe dar yra ir daugiau kategoriju :)
pvz.: keliu metu senumo. ja dar lizinguotis galima, galima pasirinkti ir geresni varianta uz lizinga - vartotojiska.
masina nera nauja, bet ir tavo, Mario, jau nebe nauja :) t.y. dar ne tavo...
Mario rašė:
Butent! Geriau nusipirkti nauja ir ja tinkamai priziureti, nei nusipirkti graba ir kishti i ji pinigus, kad ji butu tinkama eksploatacijai... plius dar galvos skausmas nerealus... :x

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 02 2004, 07:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
savas rašė:
garantija galetu but ilgesne, bet jei nedrosi tai kaip sakau iki grabo lentos jos nereikes.

Joo, tas tai tikrai galetu buti... ale jie apeliuoja i tai, kad nera jokio ridos apribojimo... :D
Ale man nuo to nei silta, nei salta, bo as per metus max 15 kkm pravaziuosiu... :P

savas rašė:
kad jau tokia situacija, tai as kol kas naujo nepirksiu, nes manoji dar kol kas vaziuoja, jau jei kada kaput bus tada jau teks pereit prie kito kokybinio lygio.

Nu tai ir man taip buvo... taisiau taisiau ta savo traktaruka, kol galu gale meciau sita laisvalaikio praleidima forma.... :mrgreen:

savas rašė:
sekmingai vazinet su nauju <<. dekui uz info.

Aciu. :alus:

savas rašė:
P>S> nekreipk demesio ka pavyduoliai kalba

Jau pripratau... :mafija:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 02 2004, 07:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Xeen rašė:
Nu kad ne viska pasakei...
a kaip su pradiniu inasu. kiek zinau, tai 0% inaso lizinge masinu nelabai rasta...nors jei jau ir 3% palukanu, tai gal ir inasas nulis...

Kaltaz... :oops:
Pradinis inasas net 20%! Jei mazini, tai tada 3% palukanu tikrai negausi... :(
Beje, dar gi uz sutarteles "apiforminima" lizingistams reikejo palikti 400 lt! :evil:
Itogo pacioje pradzioje sumokejau: pradini inasa - 8400 Lt, sutarties mokesti - 400 lt = 8800 lt! :shock:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007