WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 16:26

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Noriu pasigirti
StandartinėParašytas: Lie 21 2004, 23:16 
Taigi siandien, o tiksliau sianakt teko pirma karta mano gyvenime "padraginti" su mano dar iki galo neparuostu Cx'u. Draginau su alfa 155 2.0 turbo (190hp). Na antru begiu as ji padariau kaip stovinti, ijungus treciaji jis nutolo dar labaiu, bet prie galo (o pas cx'a galas labai artimas 5500 apsuku), alfa tarsi atsigavo ir mane prisivijo labai labai greitai. Na mes su tuo vaikinu pasisypsojaom, parodem vienas kitam nykscius ( na tipo jis nustebo kad ir citroenu vaziuojanciu buna) ir issikyrem.
Siaip rezultatais nesu labai patenkintais ir nors ir labai artimu metu planuoju padidinti sio automobiliuko galia nuo 168hp iki ~220hp ir tikrai tikiu kad jis tada vaziuos geriau, bet vistiek.......as supratau jog jis mane padare tada kada mano turbina jau issipute ir galbut ketvirtas begis butu isglebejes, na bet.....alfa juk taip pat turbinine, nu blemba, nors ir ITARIU, kad turiu greiciausia citroena Lietuvoje, vistiek nesuprantu, tai kaipgi tada as lenkyniausiu su 222 klubu??????
O juk esu pasirizes kitam sezonui atstovauti citroeno garbe draguose prie gariunu, nu blemba, ka cia dar padarius is mano sportinio automobilio.
Padekit, bet tik realiais patarimais, aciu:)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 07:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Matyt alfistas uzmiges prie vairo buvo :) Seip tai auto klases skiriasi, nu nebent tavo Cx variklis dvigubus plaucius turi :lol: :lol:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 10:12 
:shock: nu nu o tai kasten jau pas tau per cx? stoli 2.5 turbo (benzas) ? ir kaip jau tu ta galia didini ? o gal foto gali porodyti? o gal pravaziuoti gali duot ? o kaip explotacines ishlaidos ? o atsakysi i shuos klausimus ? :arrow: :?: :!:
nu siap
http://www.alfa155.com/155/Technical/te ... ns.html#05

http://klubas.autos.lt/index.php?group= ... &model2=CX
siap iki lemputės ta klase cx dar 100kg lengvesnis net... kazkaip man atrodo ten pas ji ne "dvigubi plauciai" (8v tik) :? o saip tai butu tas citrenas tox kaip ta alfa (moja mechta :D) 4 wd :D 16v :D turbo :D ~12l/100km :D i 0-100 in 7s :twisted: kodel citraenas tokiu negamina :evil: :?: :!: saip idomi kaip to cx pakaba pri tokio mataro pritaikyta? kas ten posukiuose su juo darosi? ten juk ne hidroaktivas2 (a kaip ten tas sprot rezimas :oops: )?! o vat butu cx 16v...... i blokiratorius..... :idea:
a siap tai sveikinu tavo citraenas tikrai galingiausias in litxuania 0-100 in 7.8s :!: i saip tarp visu SERIJINIU galingesnis tik bx4tc 0-100 in 7.5 ir bx4tc evo in 5.5 (del pastarojo serjishkumo nesu tikras) <- va tokius as citreenus isvaizduoju... man tokio reikia :twisted:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 11:46 
Uzmiges che che:)))) alfos variklis uzmiges, o ne vairuotojas:)
Mano grazuolis vis dar "under construction", iki rudens susisuksiu, o tada tik ir bus nuotraukos.
O del posukiu, tai sitas cx'as turi vadinamus "anti roll bar" ir i posukius vaziuoja labai svariai.
O del galios didinimo, tai viskas labai paprasta, variklis arkliskas, tubinos slegis mazas, reguliuodamas voztuva pakeli turbinos slegi (siuo atveju iki 0.8) ir bingo, turi lektuva


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 13:16 
gal kaip nors smulkiau apie ta galios padidinima, labai jau interesnas shis momentas :shock: i beja tas "under construction" kas per vienas? kiek tokie "constructionai" kainuoja? ir aplamai kaip ishlaikymas tokio afto apseina, ant keik populiarios dalys? speju brangiau gerokai nei kokio xm ar xantijos ??!?!?!? :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 14:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Ignai ar neprisizaisi? Eilini karta isgirsim prakeiksmus << atzvilgiu. O kas liecia AR 2.0 turbo, tai duok tu man ja ir tavo cx isdursiu per kuria nori vieta, nebent is AR tik pavadinimias likes :(

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 14:53 
ghm ghmmm.. xamai tas cx 7.8s iki 100 alfa 7s.. skirtumas yra, nu bet niekas ir nesako kad alfa kazkas padare.... o tave man atrodos padarytu su tavo zenderiu :)... niekas tau tos alfos neduos... :twisted: alfa bus mano :!:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 15:17 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
4tc ir 4tc evo - homologaciniai modeliai.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 15:44 
malgis rašė:
4tc ir 4tc evo - homologaciniai modeliai.
ishversk i lituviu kalba :!: 4tc serijinis nes butent tox buva reikalavimas B grupes, kaip ir delta integrale ir pan :!:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 15:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Yra toks FIA reikalavimas. Jeigu nori paleisti masina i rali, reikia isleisti dar 200 vienetu keliams skirtu modeliu. Tai va taip i pasauli atejo BX 4TC roadcaras. Jo kaina dabar yra 10-15 tukstanciu euru (1985 m).

http://home.planet.nl/~koper193/bx4tc_evo.html

O grynai sportiniai 4TC ir 4TC EVO, jei neklystu, yra tik konservatorijoje.

Specai tuoj pataisys, jei kur suklydau :)

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 16:00 
nu i ? tai nori pasakyti kad tas cx padarys 4tc ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 16:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Nezinau. Tiek BX 4TC EVO (ralio versija), tiek ir 4 TC buvo ne su >> motorais. Juos specialiai sukure SIMCA.

Galingumas - 4TC 200 AG, 4TC EVO - 380 AG, abu su turbinom. EVO motoras sukosi iki 8000 rpm.

Svoris - 1280 kg (roadcaro). Velnias zino kaip jis vaziuoja, bet cx'us turetu daryti per visur.

Bet jau vien ko vertas BX 4TC skydelis :) Ir vairas toks kaip pas mane ;)

http://home.planet.nl/~koper193/BX4TCDash.html

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 22 2004, 16:25 
http://koti.mbnet.fi/css/
sia yra 4tc evo i pan... duomenys
del sprotinio intereso xamtia uzmeskit aki...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 23 2004, 08:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
xam rašė:
ghm ghmmm.. xamai tas cx 7.8s iki 100 alfa 7s.. skirtumas yra, nu bet niekas ir nesako kad alfa kazkas padare.... o tave man atrodos padarytu su tavo zenderiu :)... niekas tau tos alfos neduos... :twisted: alfa bus mano :!:


O kas sake, kad as lenktyniauciau su savo lavonu? Ne tam ji skirta, yra rimtesniu auto, tokiu kaip S4 su 2.2 20v turbo. VAt tada CX'ui tik dulkes uostyt beliktu... Bet cia ne apie tai. Man tik idomu pamatyt kaip toks laivas drage vaziuoja, neitiketina << laivas pries Vw taburetes xa xa xa. Tik idomu kiek tas senas varikliukas dar isstenes, visgi neuzilgo 20metu...

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 24 2004, 09:18 
nu neaishku ka jis tuos 20 metu veike.... o siap nemanau kad zmogus pirko tam kad draguose dalyvauti, tai kas bebutu gal atgaivins ...


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007