WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 13:53

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 14 2006, 15:24 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Jep, RaimisD teisus. Cituoju:

"29.2. M1 klasės lengvųjų automobilių – po trejų metų nuo pirmos registracijos datos, po to kas 24 mėn.;". ;)

Ale bendroje sumoje vis tiek minusan ėjau 6 litus... :lol2:
Galėjo balvonai iškart trims metams duot, tai ne... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 08 2007, 11:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nu vo, buvau išvaręs su mašiniuku po Europą pasivažinėt. Taigis, prasukta 4640 km. Kadangi važiavau laaabai pasikrovęs, tai autostradose tevažiavau tik 100-110 km/h. Kompas rodo, kad vidutinis greitis per tuos nuvarytus km buvo 69 km/h. Vidutinės kuro sąnaudos 6,0 litro 100 km. Manau, kad vis tik ekonomiškas daiktas. Tik va kas užkniso, tai kalnuose 1,6 litro net su 16v nifyga netraukė... :cry:
Nu ir dar kas nepatiko, kad kelionėms Xsara yra per maža. :cry:
O iš "nuotykių", tai perdegė artimųjų šviesų lemputė ir gabaritas, parėjo signalizacijos pultelis ir užstrigo kompaktas mage. Daugiau jokių bėdų neturėjau. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 08 2007, 11:18 
Nu va, kiek problemų. O aš prieš kelis metus, kai nukeliavau apie 6000 km po visokias Alpes, su 89 metų XM'ų tiek problemų neturėjau :) Tiksliau išvis neturėjau problemų. O čia nuliova mašina :D Tiesa, kai kur kalnuose netraukė net ir su V6 :) Ypač, kai reikėjo važiuojant į kalną posūkiuose apkenkti autobusą :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 08 2007, 11:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
sigius rašė:
Nu va, kiek problemų. O aš prieš kelis metus, kai nukeliavau apie 6000 km po visokias Alpes, su 89 metų XM'ų tiek problemų neturėjau :) Tiksliau išvis neturėjau problemų. O čia nuliova mašina :D Tiesa, kai kur kalnuose netraukė net ir su V6 :) Ypač, kai reikėjo važiuojant į kalną posūkiuose apkenkti autobusą :D

Nu tai va gi... nebūtų citroenas... o dėl lempučių, tai žinodamas Xsaros apetitą joms, įsimečiau atsargą. Tai be problemų pasikeičiau. Vat tik magas mane nustebino... už tai naujausią Madonnos albumą beveik mintinai žinau... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2007, 21:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Mario rašė:
Vakar dar va buvau styyypriai pamalonintas savo mersedeso. Blyn, vaziuoju vakar vakare namolio, lietus taip gausiai gausiai lyja, valytuvai valo is peties... sustoju prie sankryzos, o valytuvai tik hop ir pradeda leciau valyti! Nesupratau! Pradedu vaziuoti, o jie greiciau pradeda valyti! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: Paskum dar pora kartu specialiai sustojau i ka jus manot! Vel tas pats! Brac, nerealu! Nors pas mane jokio lietaus daviklio tikrai nera! :good2:
As ir tik vakar pastebejau:mano Berlinges valytuvai turi "navarota" :lol: Valytuvu rezimas su pauzemis:prie 90 km/h- 1 s pauze.Prie 50 - 4 s, sutojus - net 7 sekundes... :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 02 2007, 10:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Tai ką, mielieji, atėjo metas varyt mašiną į pirmąją tikrą/normąlią/pilną (pasirinkit patys tinkamiausia žodį :)) techninę apžiūrą. Taigis, šeštadienį "atstovėjau" beveik trijų valandų eilę centrinėje Vilniaus Tuvlitoje. Truputį nerimavau, kad gali dėl "ksenonų" pramest, ale viskas praėjo kuo sklandžiausiai ir lipduką gavau dviems metams. Lapelyje įrašė "BE TRŪKUMŲ". Geras. Anksčiau tai būdavo "nedideli trūkumai", o čia visai be trūkumų. Tiesa, kas patiko, tai CO kiekis... apžiūreklių kompas parodė 0,01 procento. Vienu žodžiu, pučia deguonį pas mane iš duslios. :lol2: Ai, ir dar va kas galėtų būti jums įdomu, tai kad jau pravažiavau 38 815 km, o kaladėlės dar vis gamyklinės ir net neįpusėjusios dilti. Stabdžių tikrinimo stendas parodė 2,2 ir 2,4 kN(priekiniai) bei 1,5 ir 1,6 kN (galiniai). Rankinis iš viso ledas - 1,1 ir 1,1.
O dėl ksenonų, tai nė pusės žodžio nepasakė. Šiaip galvą po kapotu tai buvo įkišęs ir visokių plastmasių priveržimą tikrino. Pas mane kadangi ksenono blokeliai sudėtį į patį faros gaubtą, tai jokie laidai nestyri. Gal dėl to ir nesikabinėjo? Net neklausė, ar čia gamyklinis "navarotas" ar pačio susimontuotas. :roll: Patikrino tik ilgų-trumpų švietimo kampus ir psio. Tai vat tokie tie įspūdžiai iš tech. apžiūros... viskas kaip ir idealu būtų, bet va vieną trūkumą vis tik aptikau pats... aprudyjus duslė jau. :(

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 02 2007, 17:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Mario rašė:
Tiesa, kas patiko, tai CO kiekis... apžiūreklių kompas parodė 0,01 procento. Vienu žodžiu, pučia deguonį pas mane iš duslios.
Gali kurent savo masiniuka uzdarame garaze -net lengviau kvepuot bus..... :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007