WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 13 2024, 02:33

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 16 2004, 08:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Hmm, kazko labai mazai prabegusi, gal tik savaitgaliais i baznycia vaziavo??

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 18 2004, 19:23 
stopudovai rida atsukta :idea:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 14:16 
patikekit spidometras tikrai nesuktas


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 14:26 
citroenas rašė:
patikekit spidometras tikrai nesuktas

As tikiu. Bet yra toks zmoniu tipas, kuriems niekaip to neirodysi... Jau buvau rases, kad ir pas mane panasi rida buvo, tik moderatoriai istryne. Istrins ir sitas diskusijas :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 20:06 
ridos atsukimo klausimas yra vienintele tema kuri mane biesina, ta prasme kai zhmones tiki kad ju avto vazhiavo po 10.000km per metus. Ir tai vienintele tema, kurioje negaliu susilaikyti nepostines, ir visishkai nesvarbu kad moderatoriai ishtrins - svarbu parashiau ir geriau pasidare, nes tikiu kad bent vienu naivuoliu sumazhejo :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 20:27 
gedai, tavo ziniai as po 12000 per metus pravaziuoju. nu nedaug skirias nuo 10000, sutik. taip kad tapo kalbos realaus pagrindo neturi


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 20:32 
Gedas rašė:
ridos atsukimo klausimas yra vienintele tema kuri mane biesina, ta prasme kai zhmones tiki kad ju avto vazhiavo po 10.000km per metus. Ir tai vienintele tema, kurioje negaliu susilaikyti nepostines, ir visishkai nesvarbu kad moderatoriai ishtrins - svarbu parashiau ir geriau pasidare, nes tikiu kad bent vienu naivuoliu sumazhejo :)


O kodel tau taip sunku tuo patiketi? Jei butu 2000 km, tai gal ir as nepatikeciau, bet 10000 km nera neimanoma. Zmogus tikrai XM'a galejo tureti kaip iseigine masina. Kalba juk eina apie V6. Jei tai butu dyzelis, tai ir as sunkiai patikeciau, bet su V6 tai visai imanoma. Vokieciai taip pat megsta pataupyti. As pats pazistu zmoniu, kurie per metus daugiau nenuvaziuoja.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 07:22 
whatever, ash papraschiausiai primetu vien tai kad ju shalies teritorija bishki skiriasi, ane?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 07:36 
Gedas rašė:
whatever, ash papraschiausiai primetu vien tai kad ju shalies teritorija bishki skiriasi, ane?


O koks skirtumas kokia ju teritorija? Juk Lietuvoj irgi is rytu i vakarus yra kokie 400 km, bet kiek kartu tu gyvenime tuo marsrutu vaziavai? Jei Vokietija didele, tai dar nereiskia, kad vokietis kasdien skersai ir isilgai vazineja. Kodel tau taip sunku suvokti, kad zmogus gali tureti 2 ar net daugiau masinu? Pavyzdziui, as ir mano busima zmona turim 2 masinas, tai su maniske yra pravaziuojama zyyyyyyyymiai daugiau, o su jos beveik nevazinejama. Va ir gausis, kad per metus ji ir 10000 km nepravaziuos.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 08:16 
sigius rašė:
... mano busima zmona...


Sveikinu Sigiau su apsisprendimu žengti šį atsakingą gyvenimo žingsnį...
:wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 08:18 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Pvz as - per penkis metus nuvaziavau vos 90 000 km, tai visai nesistebiu, kad mano XMas po 7 metu ekspluatacijos Prancuzijoje buvo 183 000 km nuvazeves. Mama mano - ji per metus laiko sugeba "net" 3 000 km nuvaziuoti, bet cia su tais km kuriuos susukame as, mano tevukas ir brolis kai reikia atsarginio automobilio :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 08:33 
Xmistas rašė:
sigius rašė:
... mano busima zmona...


Sveikinu Sigiau su apsisprendimu žengti šį atsakingą gyvenimo žingsnį...
:wink:


Kolega, jus kalbate ne apie esme :lol: Esme ridoje :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 08:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Na kolegos nezinau, as pats buvau pas fokieti, gyvenau, maciau kaip jie vazineja. Jei auto limuzinas, nekalbu kad apie dyzeli , jis yra varinejamas dideliais atstumais. I baznycia jeigu arti tulas fokietis vazineja su skarbonke, jus patys saket kad jie taupus, tad kam pirkt limuzina, kuris bus reikalingas tik 100km pravaziuot? Jiems i viena gala 300-500km yra juokas. Surantu, kada zmogus nusipirkes dideli auto kojas uzvercia, o vaikai pamirsta kur tevas ja pastate arba deda medin ir jos neremontuoja nes pas juos brangu. As sakau del to maza rida, kad pagal vidurki tokiu metu auto vercia 200 kk. Bet buna visko.....reik ta auto pamatyt :shock:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 09:16 
Nezinau kartais tikrai imanoma patiketi realia rida bet masina turi ir atrodyti svieziai... Kai nerimtai dirbau su savo BMW per 1.5metu pravaziavau 80t km :roll: tipo 60t km per metus. Dabar tikrai daug dirbu ir ziuriu kad iseina vistiek nuvaziuoti 10t km per 2-3men. Na nezinau as priziuriu tikrai savo << bet rida... nesustabdomas procesas


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 21 2004, 19:52 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 23:09
Pranešimai: 203
Miestas: Klaipėda- Liepoja
O ar įmanoma primitiviais budais nustatyti kad spidometras atsuktas?

_________________
Klaipėda-Liepoja


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007