WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 08:47

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 21 2007, 20:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 27 2006, 20:31
Pranešimai: 289
Miestas: Tromsø (Arktis :))
na, pries alu nieko pries:))

bet pagrindine mintis buvo del SOS :)

_________________
ex:
BX 1.9d 93' break
XM 2.1d 93'
C5 2.0i 16v '02 break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 20:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Aš va kažkaip prisiminiau vieną įvykį. Kažkada, berods prieš 2004 grand mytą, vilniečiai rinkosi prie Hyper Rimio, kad į mytą važiuot kolona. Ir vat mums ten besirenkant "ant akių" užsilenkė pasatas. Priėjau, padėjau nusistumti į šalį, paklausiau ar dar kuo galiu padėt. Paprašė paskolint atsuktuvą. Paskolinau. Tai jis ten krapštėsi krapštėsi, kol mes jau pradėjom judėt. Tai priėjęs dar padaviau savo vizitinę kortelę ir pasakiau, kad atsuktuvą gali laikytis, kol susitvarkys mašiną, o kai baigs remontus, tai, kad tegu paskambina ir susitarsim, kaip tą atsuktuvą aš atsiimsiu. Buvo labai dėkingas, būtinai žadėjo grąžint mano atsuktuvą ir... po šiai dienai dar su tuo mano atsuktuvu važinėjasi... vat tau ir kultūra folksvagenininko.... :D
Nu bet čia aš lyriškai į lankas nukrypau. Kas dėl pagalbos, tai kur pamatau << su avariniu, tai būtinai stabtelnu paklaust, ar nereikia pakalbos. Tai ten tų išskirtinių ženklų, manau, kad kaip ir nereikia... :roll:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 21:36 
Mario rašė:
Aš va kažkaip prisiminiau vieną įvykį. Kažkada, berods prieš 2004 grand mytą, vilniečiai rinkosi prie Hyper Rimio, kad į mytą važiuot kolona. Ir vat mums ten besirenkant "ant akių" užsilenkė pasatas. Priėjau, padėjau nusistumti į šalį, paklausiau ar dar kuo galiu padėt. Paprašė paskolint atsuktuvą. Paskolinau. Tai jis ten krapštėsi krapštėsi, kol mes jau pradėjom judėt. Tai priėjęs dar padaviau savo vizitinę kortelę ir pasakiau, kad atsuktuvą gali laikytis, kol susitvarkys mašiną, o kai baigs remontus, tai, kad tegu paskambina ir susitarsim, kaip tą atsuktuvą aš atsiimsiu. Buvo labai dėkingas, būtinai žadėjo grąžint mano atsuktuvą ir... po šiai dienai dar su tuo mano atsuktuvu važinėjasi... vat tau ir kultūra folksvagenininko.... :D
Nu bet čia aš lyriškai į lankas nukrypau. Kas dėl pagalbos, tai kur pamatau << su avariniu, tai būtinai stabtelnu paklaust, ar nereikia pakalbos. Tai ten tų išskirtinių ženklų, manau, kad kaip ir nereikia... :roll:


O gal zmogus dar dabar nesusitvarke :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 22:09 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Steroidas rašė:
Mario rašė:
Paprašė paskolint atsuktuvą. Paskolinau. Tai jis ten krapštėsi krapštėsi, kol mes jau pradėjom judėt. Tai priėjęs dar padaviau savo vizitinę kortelę ir pasakiau, kad atsuktuvą gali laikytis, kol susitvarkys mašiną, o kai baigs remontus, tai, kad tegu paskambina ir susitarsim, kaip tą atsuktuvą aš atsiimsiu. Buvo labai dėkingas, būtinai žadėjo grąžint mano atsuktuvą ir... po šiai dienai dar su tuo mano atsuktuvu važinėjasi... vat tau ir kultūra folksvagenininko....

O gal zmogus dar dabar nesusitvarke :D

jo, užkištos durelės atsuktuvu, kad neatsidarytų :idea:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 29 2007, 22:10 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 26 2005, 13:47
Pranešimai: 192
Miestas: Vilnius
Šiaip tokiam atvejuji automobilije turetu voliotis toks daiktas vadinamas "avarinio sustojimo ženklas" :old: , trikampis toks. :lol:

_________________
2001m C5 V6 Sidabrine strėlė


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 29 2007, 22:25 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Variantas: išardyti porą "avarinio sustojimo" ženklų, pasidaryti avarinį citro ženklą ir padėti ant stogo. Tipo, avarinis sustojimo ženklas įspėja, kad priekyje nelaimėlis, o ant stogo švytintys ševronai dar papildomai įspėja, kad tai nelaimėlis su citroenu... Va ir išeitis :wink:

Man ši mintis visai neprasta, kai vis daugiau apie tai pagalvoju... :roll:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 29 2007, 22:49 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Flyner rašė:
Variantas: išardyti porą "avarinio sustojimo" ženklų, pasidaryti avarinį citro ženklą ir padėti ant stogo. Tipo, avarinis sustojimo ženklas įspėja, kad priekyje nelaimėlis, o ant stogo švytintys ševronai dar papildomai įspėja, kad tai nelaimėlis su citroenu... Va ir išeitis :wink:

Man ši mintis visai neprasta, kai vis daugiau apie tai pagalvoju... :roll:


Mintis vertinga;geresnių pasiūlymų lyg ir nebuvo...

Mažiau kelyje pastebima ir sunkiau įgyvendinama alternatyva būtų šviesą atspindinčia plėvele ar dažais (panašiai kaip kelio ženklai) padegti originalūs automobilio ševronai,bet pvz. pirmos kartos XMe gale jų išvis nėra,o iš priekio geru oru naktį teįžiūrėsi priartėjęs per 30m,kai jau vėlu stabdyti... :roll: Bet pikasikams iš priekio turėtų suveikti :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 09:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Variantu daug, bet kazko super paprasto reiketu, kad nereiketu nei papildomai zenklu pirkti ir ardyti, nei juostu.
Gal kokia balta skepetaite ant antenos :)

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 12:44 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nemanau,kad kada kelyje sustosiu dėl gedimo,bet Flynerio pasiūlytą variantą visvien pasidarysiu :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 13:44 
Proffanas niekada nesakyk niekada. :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 14:25 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
jei sakyčiau "niekada",tai ir ženklo nesidaryčiau :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 20:06 
atidaryt bagaznika pakabint ta citro liemene ir aisku kad santechnikas paluzes stovi...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 22:08 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tomazas rašė:
atidaryt bagaznika pakabint ta citro liemene ir aisku kad santechnikas paluzes stovi...
Žiemą pustant prie kokių -15C geriau iškart kviestis tralą,nei atsidarius bagažinę kastanjetėm taukšėt :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 22:13 
proffanas rašė:
Tomazas rašė:
atidaryt bagaznika pakabint ta citro liemene ir aisku kad santechnikas paluzes stovi...
Žiemą pustant prie kokių -15C geriau iškart kviestis tralą,nei atsidarius bagažinę kastanjetėm taukšėt :D

Na kam neteko tvarkytis po kapotu prie -15 tai geriau ir nebandykit, nes ir krumpliai nulaksto ir rankos atsala ir t.t. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 23:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Aš pasidarysiu tą avarinį... Baltos skepetos vidury tamsios nakties niekas nepastebės. O jei dar su XM'u važiuos, tai visai (neapšvies paprasčiausiai)...

Tfu tfu tfu, kad to ženklo neprireiktų...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007